شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کتاب صوتی افسانه کاریزما از اولیویا فاکس کابان | +425 دقیقه کتاب صوتی افسانه کاریزما از اولیویا فاکس کابان | +425 دقیقه
کتاب صوتی افسانه کاریزما از اولیویا فاکس کابان | +425 دقیقه کتاب صوتی افسانه کاریزما از اولیویا فاکس کابان | +425 دقیقه

کتاب صوتی افسانه کاریزما از اولیویا فاکس کابان | +425 دقیقه

امتیاز مشتریان: 4.8 از 5 رای
168 فروش
18.759 تومان

کامل ترین نسخه کتاب صوتی افسانه کاریزما (425 دقیقه)

افسانه کاریزما ، نوشته‌ی اولیویا فاکس کابان، یک اثر غیرداستانی با درون‌مایه‌ی خودیاری و روانشناسی است. اولیویا کابان در این کتاب تلاش کرده است تا با بررسی علمی کاریزما، ماهیت و نحوه کارکرد آن را کشف کند. در واقع هدف اصلی اولیویا در کتاب، آموزش کاریزما به مخاطب به عنوان یک دانش قابل انتقال بوده است. شما در کتاب افسانه کاریزما با عوامل کاهش یا افزایش کاریزما آشنا می‌شوید و تکنیک‌هایی کاربردی برای بهبود آن می‌آموزید. سپس می‌توانید این تکنیک‌ها و روش‌های جالب را در زندگی خود و در روابط‌تان با افراد دیگر به کار بگیرید و شاهد نتایج شگفت‌انگیزی باشید.

افسانه کاریزما | اولویا فاکس کابان
افسانه کاریزما | اولویا فاکس کابان

کاریزما چیست؟

کاریزما که از ریشه ای یونانی به معنای “هدیه” نشات می گیرد، مجموعه ای از صفات و رفتارهاست که فرد را با دیگران پیوند می دهد.

یک فرد کاریزماتیک، دوست داشتنی، قابل اعتماد، فعال و در بسیاری از موارد جادویی است. خیلی از شخصیت های معروف مثل مرلین مونرو، مارتین لوتر کینگ، اوپرا اونیفری و ریچارد برانسون، همگی به شخصیت های کاریزماتیک مشهور بوده اند.

افراد دارای کاریزما، ابرازگر، قوی و با اعتماد به نفس، امیدوار و صمیمی هستند. آنها در بیشتر موارد به دیگران توجه می کنند و نوعی جذابیت درونی دارند که دیگران را به خود جذب می کنند.

داشتن کاریزما در شغل و حرفه اهمیت بسیاری دارد، حتی اگر شما یک نقش مدیریتی نداشته باشید. زمانی که کاریزما دارید، دیگران تمایل دارند که با شما کار کنند، ایده های شما را می پذیرند، به نظرات شما اعتماد می کنند و بسیار علاقه مندند که تحت تاثیر شما باشند.

کاریزما و قدرت (افسانه کاریزما)

کاریزما شکلی از “قدرت مرجع” است که روانشناسان اجتماعی مثل جان فرنچ و برترام راون آن را به عنوان یکی از 4 پایه قدرت تعریف کرده اند. قدرت مرجع قدرتی است که شما آن را دارید چون دیگران شما را دوست دارند و به شما احترام می گذارند.

به خاطر داشته باشید که کاریزما می تواند به صورت منفی هم مورد استفاده قرار بگیرد. به این صورت که برای متقاعد کردن دیگران به انجام کاری برخلاف عقاید و علایق شان به کار گرفته شود.

ایجاد کاریزما (افسانه کاریزما)

کاریزما به مجموعه ای از صفت ها و رفتارها اطلاق می شود که با کنار هم قرار گرفتن آنها، شخصیت شما به یک شخصیت جذاب و کاریزماتیک تبدیل می شود. پژوهش های بسیاری نشان می دهد که شما می توانید این صفت را بیاموزید و به کمال برسانید.

برخی از مطالعات به این نتیجه دست یافتند رهبرانی که قادر بودند سختی ها را تحمل کنید بیشتر در ارتباط با تیم خود کاریزماتیک بودند و افرادی که دیدگاه مثبتی داشتند با احتمال بیشتری کاریزما داشتند. هم چنین آنچه که افراد برای گفتن انتخاب می کنند می تواند بر کاریزمای آنها موثر باشد.

یک سوء تعبیر رایج درباره کاریزما این است که کاریزما ارتباط زیادی با جذابیت ظاهری دارد . اگرچه جذابیت ظاهری به دوست داشتنی بودن شما در موقعیت های مختلف کمک می کند، به طور خاص تنها مولفه مورد نیاز برای داشتن کاریزما نیست. زیبایی، یک تکه از این پازل است. رفتار و اعتقادات شما بیش از ظاهر، در داشتن کاریزما تاثیر دارد.

داشتن یک شخصیت کاریزماتیک با آواکالا

اولیویا فاکس کابان | افسانه کاریزما
اولیویا فاکس کابان | افسانه کاریزما

نویسنده کتاب افسانه کاریزما چه کسی است:

اویلویا فاکس کابان، نویسنده، شاعر و کارگردان آمریکایی، با انتشار کتاب شعر اول خود با عنوان “The Venus Hottentot” در سال 1991، موفق به جایگاهی برجسته در دنیای ادبیات و هنر شد. او در دانشگاه نیویورک تحصیلات خود را در زمینه های ادبیات، فلسفه و هنرهای دیداری ادامه داد و در سال 1995 با کارگردانی فیلم “Daughters of the Dust” شناخته شد. این فیلم که درباره زندگی یک خانواده آفریقایی در جزایر آمریکایی در قرن بیستم است، اثری بسیار مهم در تاریخ سینمای آمریکا و پایه گذار جنبش سینمای آفریقایی-آمریکایی است.

اثر معروف دیگر کابان، کتاب “Autobiography of a Blue-eyed Devil: My Life and Times in a Racist, Imperialist Society” است که در سال 2014 منتشر شده است. این کتاب به شکلی بیانگر فرهنگ و تاریخ آمریکا از نگاه یک زن آفریقایی-آمریکایی است که با تبعیض و نژادپرستی در جامعه آمریکا مواجه بوده است. به طور خلاصه، کابان با اثرات مهم و نوآورانه ای که در حوزه های شعر، ادبیات و سینما داشته است، یکی از شخصیت های مهم و تاثیرگذار در فرهنگ آمریکا به شمار می رود.

فایل های آموزشی مربوط به کاریزما و جذب در مارکت ام ال ام:

کاریزما بودن خصوصیت حرفه ای ها | افسانه کاریزما

کاریزما بودن خصوصیت حرفه ای ها | افسانه کاریزما

مواردی اشاره شده است که پرداختن به آنها به شما کمک می کند یک فرد کاریزماتیک باشید

 • 1 زبان بدن و حضور موثر:

“(افسانه کاریزما)” زبان بدن و حضور موثر از مولفه های مهم کاریزما است. زبان بدن صحیح می تواند بدون گفتن هیچ کلمه ای، قدرت، صمیمیت و محبوبیت شما را افزایش دهد.

تقویت زبان بدن را با محکم ایستادن آغاز کنید. شانه هایتان را صاف و محکم و سرتان را بالا نگه دارید. داشتن حالت بدنی خوب نه تنها شما را با اعتماد به نفس و مسلط نشان می دهد، به شما این احساس را می دهد که در مسیر موفقیت هستنید.

تحقیقات نشان می دهد که افراد کاریزماتیک گرایش دارند که بسیار مثبت باشند. بنابراین بیشترین تلاش خود را برای داشتن دیدگاه و نگرش مثبت به کار گیرید.

حضور فعال اندکی با زبان بدن متفاوت است و با کیفیت توجه شما ارتباط دارد. زمانی که شما حضور موثر دارید، تمام توجه خود را به فردی می دهید که با او هستید و به ذهن خود اجازه نمی دهید که به چیز دیگری مشغول شوید. شما خود و توجهتان را تنها به آن فرد اختصاص می دهید.

برای تقویت حضور موثر، با یادگیری مهارت گوش دادن فعال آغاز کنید. زمانی که یک نفر با شما صحبت می کند، مطمئن شوید که توجه کامل خود را به صحبت های او معطوف کرده اید. نگران این نباشید که پس از پایان یافتن حرف او شما چه خواهید گفت. بیشترین تلاش خود را برای ماندن در همان لحظه و هشیاربودن به کار گیرید. حتما از تاثیر این مهارت روی روابط خود متحیر خواهید شد.

 • 2 به دیگران کمک کنید احساس خوبی داشته باشند:

“(افسانه کاریزما)” افراد کاریزماتیک باعث می شوند که دیگران احساس مهم بودن و خوب بودن بکنند. به جای تمرکز بر موفقیت های خودشان حجم زیادی از زمان و انرژی خود را به تلاش برای انگیزه دادن به دیگران اختصاص می دهند. با کمک به افراد دیگر آنها محیطی پر از انرژی مثبت خلق می کنند، محیطی که مانند یک مغناطیس دیگران را به خود جذب می کند.

شما می توانید این مهارت را با کمک کردن و تحسین دیگران در زمانی که به آن نیاز دارند، در خودتان تقویت کنید. با شخص مقابل خود به گونه ای برخورد کنید، گویا مهمترین شخصی است که امروز ملاقات می کنید.نسبت به پیشرفت ها و موفقیت های خود فروتن و متواضع باشید و زمانی که دیگران کاری را خوب انجام می دهند، صادقانه آنها را تحسین و از آنها سپاسگزاری کنید.

افسانه کاریزما {هنر جذاب بودن}
افسانه کاریزما {هنر جذاب بودن}

سر فصل های کتاب صوتی افسانه کاریزما:

 1. مقدمه
 2. کسب کاریزما 
 3. رفتارهای کاریزماتیک
 4. زبان بدن
 5. تخیل و واقعیت
 6. موانع حظور قدرت و گرما
 7. تکنیک انتقال مسئولیت
 8. انتقاد از خود و عدم اعتماد به نفس
 9. روش ها غلبه بر موانع
 10. نابود کردن منفی گرایی
 11. بازنویسی واقعیت و کنترل خشم
 12. تمرین کسب رضایت
 13. تمرین عملی
 14. راحت بودن با ناراحتی
 15. تمرین عملی غرق شدن در احساس
 16. ادکاریزما{تجسم}
 17. روش های تجسم
 18. سپاس گذاری 
 19. تمرین سپاس گذاری
 20. حس نیت
 21. همدردی و شفقت
 22. عشق به خود
 23. تمرین متا
 24. تاثیر بدن بر روی ذهن
 25. سبک های مختلف کاریزما
 26. کاریزمای تجسم
 27. کاریزمای مهربانی
 28. کاریزمای اقتدار
 29. کاریزما مناسب برای شما
 30. تاثیر اولیه کاریزماتیک
 31. روش دست دادن 
 32. شروع و خاتمه مکالمه
 33. شنونده کاریزماتیک
 34. پذیرفتن کاریزماتیک
 35. صدای کاریزماتیک
 36. زبان بدن کاریزماتیک
 37. ویژگی های زبان بدن
 38. حریم شخصی 
 39. چشم پنجره روح
 40. تمرین عملی چشمان کاریزماتیک
 41. زبان بدن مناسب
 42. گوریل بزرگ باشید
 43. حالت بدنی مقتدر
 44. شکست عادت ها
 45. تعامل با افراد سخت گیر
 46. ابراز قدرت
 47. عصبانیت از سایرین
 48. رساندن اخبار بد
 49. انتقاد کردن
 50. عذرخواهی 1
 51. عذرخواهی 2
 52. سخنرانی کاریزماتیک 
 53. تاثیر رنگ
 54. القا گرما
 55. اصلاح جملات در حین سخنرانی
 56. کاریزما در بحران
 57. طلوع چالش
 58. آسیب پذیری 
 59. در اوج تنها خواهید ماند
 60. نتیجه

جزئیات فایل صوتی کتاب افسانه کاریزما:

کتاب افسانه کاریزما، یکی از مهمترین کتاب های موفق در حوزه رهبری و مدیریت است. این کتاب در قالب 60 پارت صوتی، با مجموع حجمی حدود 580 مگابایت و مجموع زمانی 425 دقیقه و 10 ثانیه می باشد. هر پارت از این کتاب، تقریبا 9 دقیقه طول دارد. نویسنده این کتاب، اولیویا فاکس کابان و مترجم آن، رویا سبزواری است. کتاب صوتی افسانه کاریزما، یکی از کامل ترین مجموعه های افسانه کاریزما است که حتما با گوش دادن به آن، می توانید بهترین مهارت های رهبری و مدیریت را با خود به همراه داشته باشید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 2.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

168 فروش
18.759 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به کاریزما
کتاب صوتی افسانه کاریزما از اولیویا فاکس کابان | +425 دقیقه
امتیاز مشتریان: 4 از 5 رای
زمان: 425 دقیقه و 10 ثانیه
تعداد پارت: 60 پارت
اندازه: 580 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: اولیویا فاکس کابان
به روز شده در:
متخصص...(:

به ازای هر فروش این محصول 2.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات ahmad Other Products

مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
کتاب مدیریت ارتباطات اثری از جان ماکسول، روش برقراری ارتباط با مردم در محیط های مختلف را به شما خواهد آموخت. هدف این کتاب، تقویت توانایی برقراری ارتباطی اثربخش و نیز توانایی تفاهم با دیگران است. ارتباطات، مجموعه ای از مهارت هاست؛ اما مهم ترین آن ها درک نقطه نظرهای طرف مقابل [...]
110 فروش
5.0
65.379 تومان
قدرت انضباط شخصی | دنیل والتر | 333+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
بیشتر افراد در زندگی خود هدف‌گذاری‌های متنوع و انضباط شخصی مشخصی دارند. از هرکسی که بپرسید افق‌های روشن‌تری برای خودش می‌خواهد و برنامه‌های زیادی برای رسیدن به آن‌ها دارد. مثلاً ورزش‌کردن یا قرارگرفتن در یک رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن و رسیدن به شرایط بدنی دلخواه، قبولی [...]
17 فروش
5.0
65.379 تومان
کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن از رولف دوبلی | +555 دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
معمولاً کلید موفقیت برای اکثر افراد اسرارآمیز است و برای دستیابی به آن، زنان و مردان بسیاری در طول قرن‌ها تلاش کرده‌اند. همه ما به دنبال عوامل موفقیت هستیم، اما «رولف دوبلی» در کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» توصیه می‌کند که باید به دلایل شکست و عدم موفقیت نیز توجه کنیم. ناتوانی در [...]
10 فروش
5.0
107.559 تومان
کتاب صوتی روش های کنترل ذهن | خوزه سیلوا
ahmad
ahmad متخصص...(:
اگر می‌خواهید سرشار از آرامش، شادی و اعتماد به نفس شوید کتاب روش کنترل ذهن سیلوا را از دست ندهید. خوزه سیلوا در جدیدترین و پرفروش‌ترین اثر خود سعی دارد به شما کمک کند تا بتوانید از توانایی‌هایی ذهنی و عقلی خود بیشترین استفاده را کنید و گام به گام به سوی آگاهی برتر هدایت [...]
12 فروش
5.0
44.289 تومان

محصولات مرتبط Related Products

آموزش شبکه سازی به زبان ساده | فایل pdf
نتورکر یار
نتورکر یار تیم "نتورکر یار" در حال حاضر در زمینه آموزش های کاربردی شبکه سازی و شبکه داری و با تلاش برای ارتقاء بازاریابان شبکه ای، در حال تولید محتوای آموزشی در جهت گسترش دانش افرادی که می خواهند از این صنعت نتیجه بگیرند، فعالیت می کند. (تنها یک راز برای موفقیت وجود دارد: "خواستن")
آموزش شبکه سازی به زبان ساده(نردبان موفقیت) محصولی که پیش رو دارید، یک فایل ساده و روان برای آموزش درون سازمانی است و به راحتی میتواند بین افراد مجموعه دست به دست شود. در این فایل تمامی اطلاعاتی که یک تازه وارد نیاز دارد به زبان ساده و خلاصه توضیح داده شده است. اگر شما […]
11 فروش
5.0
16.650 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
کتاب مدیریت ارتباطات اثری از جان ماکسول، روش برقراری ارتباط با مردم در محیط های مختلف را به شما خواهد آموخت. هدف این کتاب، تقویت توانایی برقراری ارتباطی اثربخش و نیز توانایی تفاهم با دیگران است. ارتباطات، مجموعه ای از مهارت هاست؛ اما مهم ترین آن ها درک نقطه نظرهای طرف مقابل [...]
110 فروش
5.0
65.379 تومان
قدرت انضباط شخصی | دنیل والتر | 333+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
بیشتر افراد در زندگی خود هدف‌گذاری‌های متنوع و انضباط شخصی مشخصی دارند. از هرکسی که بپرسید افق‌های روشن‌تری برای خودش می‌خواهد و برنامه‌های زیادی برای رسیدن به آن‌ها دارد. مثلاً ورزش‌کردن یا قرارگرفتن در یک رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن و رسیدن به شرایط بدنی دلخواه، قبولی [...]
17 فروش
5.0
65.379 تومان
افزودن به سبد خرید - 18.759 تومان