شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی جلسه انگیزشی از لیدر محسن کیانمهر | +100 دقیقه فایل صوتی جلسه انگیزشی از لیدر محسن کیانمهر | +100 دقیقه
فایل صوتی جلسه انگیزشی از لیدر محسن کیانمهر | +100 دقیقه فایل صوتی جلسه انگیزشی از لیدر محسن کیانمهر | +100 دقیقه

فایل صوتی جلسه انگیزشی از لیدر محسن کیانمهر | +100 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
11 فروش
94.239 تومان

ورود به دنیای نتورک مارکتینگ می‌تواند برای بسیاری از افراد چالش‌برانگیز و هیجان‌انگیز باشد. اما برای ورود به این صنعت، باید انگیزه لازم را داشته باشیم. اولین قدم برای کسب انگیزه، داشتن علاقه به این حوزه است. مطالعه درباره مفاهیم و ابزارهای نتورک مارکتینگ، شرکت در دوره‌های آموزشی و گردهمایی‌های مختلف، بازدید از وبلاگ‌ها و پادکست‌های مرتبط با این حوزه می‌تواند به شما کمک کند تا علاقه و انگیزه بیشتری به دست آورید.

انگیزه لازم برای ورود به نتورک مارکتینگ | جلسه انگیزشی
انگیزه لازم برای ورود به نتورک مارکتینگ | جلسه انگیزشی

انگیزه برای ورود به نتورک (جلسه انگیزشی)

نیاز است که برای ورود به نتورک مارکتینگ، قدرت همکاری و ارتباط با دیگران را تقویت کنید. در این حوزه، همکاری با شرکت‌های مختلف، برقراری ارتباط با افراد مختلف و ایجاد رابطه با مشتریان، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای این منظور، می‌توانید به شبکه‌سازی بپردازید و با افراد مختلف از جمله کارآفرینان، مدیران بازاریابی و فروش و همچنین مشتریان، در ارتباط باشید. این کار، به شما کمک می‌کند تا به طور مداوم مطالبه و الهام بخشی را از این افراد دریافت کنید و انگیزه خود را برای ورود به دنیای نتورک مارکتینگ افزایش دهید.

اعتماد به نفس در نتورک مارکتینگ (جلسه انگیزشی)

به علاوه، اعتماد به نفس به شما کمک می‌کند تا به روابط خود در نتورک مارکتینگ اعتماد کنید و از ارتباط با افرادی که می‌توانند به شما کمک کنند، بهره ببرید. با داشتن اعتماد به نفس، شما می‌توانید بهترین فرصت‌ها را در نتورک مارکتینگ شناسایی کنید و آنها را به حداکثر برسانید. در کل، داشتن اعتماد به نفس در نتورک مارکتینگ، یکی از عوامل مهم در موفقیت و پیشرفت در این زمینه است.

اعتماد به نفس یکی از عوامل مهم در موفقیت در هر زمینه‌ای است و در نتورک مارکتینگ هم به همین ترتیب است. داشتن اعتماد به نفس به شما کمک می‌کند تا با جریان ارتباطات و روابط کسب و کار آشنا شوید و بتوانید با اطمینان بیشتری به ارتباطات خود پایبند باشید. اعتماد به نفس همچنین به شما کمک می‌کند تا با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید و آنها را به طور اثربخشی مدیریت کنید.

۱. چگونه می‌توان انگیزه لازم برای ورود به نتورک مارکتینگ را پیدا کرد؟
۲. چرا داشتن اعتماد به نفس در نتورک مارکتینگ مهم است؟
۳. آیا شرکت در دوره‌های آموزشی و گردهمایی‌های مختلف می‌تواند به کسانی که می‌خواهند وارد دنیای نتورک مارکتینگ شوند، کمک کند؟
۴. چگونه می‌توان اعتماد به نفس را در نتورک مارکتینگ افزایش داد؟
۵. آیا مطالعه درباره مفاهیم و ابزارهای نتورک مارکتینگ می‌تواند به افزایش انگیزه و علاقه به این حوزه کمک کند؟

فایل های آموزشی و انگیزشی در آواکالا

محسن کیانمهر برگزار کننده فایل صوتی جلسه انگیزشی
محسن کیانمهر برگزار کننده فایل صوتی جلسه انگیزشی

آقای محسن کیانمهر برگزار کننده فایل صوتی جلسه انگیزشی چه کسی است؟

لیدر کیانمهر یک لیدر برجسته در دنیای نتورک مارکتینگ است که با حضور در اکثر شهرهای کشور، توانسته است جایگاه خود را به عنوان یکی از لیدرهای موفق این حوزه به دست آورد. ایشان با سطح بالایی از دانش و تخصص در زمینه نتورک مارکتینگ، در برخی از سمینارهای بزرگ، سخنرانی هایی را در این رابطه برگزار کرده و شنوندگان را با اصول و روش های موفقیت آمیز در این حوزه آشنا کرده است. لیدر کیانمهر به عنوان یکی از لیدرهای برتر در زمینه نتورک مارکتینگ، همواره در جستجوی راهکارهای نوین و به روز برای رشد و توسعه این حوزه است.

سایر فایل های مرتبط با انگیزه در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی جلسه انگیزشی را به صورت متنی بخوانید:

سطح باور در بین افراد مختلف متفاوت است. اینکه باور را در خود تقویت کنید در روند کارتان بسیار تأثیر گذار است. در بازاریابی شبکه ای نیازی به سرمایه ندارید ولی بی نهایت می توانید درآمد داشته باشید. سوال پی می آید که چگونه می توان در این کار موفق شد؟ یا چرا برخی سریع به موفقیت می سرند و برخی با تأخیر موفق می شوند؟ موفق ترین عامل ها برای موفقیت داشتن: هدف- باور- نگرش- اشتیاق- استمرار- اقدام و داشتن اعتماد به نفس است. در بین همه این عامل ها داشتن باور از همه مهم تر است. باور به خود، به شرکت، به محصول، به تیم و…

وقتی که وارد این کار می شوید خودتان را یک فرد برنده بدانید.در جلسه انگیزشی یاد می‌گیرید که: شما با ورود به این تجارت فقط کافی است روزی 2 تا 4 ساعت برای شروع کار وقت بگذارید. در بدترین حالت روزی 2 ساعت کافی است،  مثل سایر شغل ها نیست که به صورت مداوم 8 تا 10 ساغت باید سر کار باشید، بلکه ساعت کار انعطاف پذیر  بوده و دست خودتان است، فقط کافی است این کار را جدی بگیرید.

این تجارت بر خلاف تجارت های دیگر بسیار آسان بوده و قوانین خیلی ساده و راحتی دارد. ابتدا باید دید برنده داشته باشید و بعد باور به خود. شما باید به خودتان باور داشته باشید و کار خود را جدی بگیرید و مطمئن باشید به نتیجه می رسید.

تجارت بزرگ نتورک مارکتینگ، به عنوان یکی از روش های ارتباط و بازاریابی در دنیای امروز، به شدت پیشرفت کرده و مورد توجه قرار گرفته است. فایل صوتی جلسه انگیزشی، شما را با عامل های موفقیت در این زمینه آشنا کرده و انگیزه لازم برای ورود به این صنعت را به شما می دهد. با قدرت گرفتن از این عامل ها و پیشرفت در زمینه های مورد نیاز، شما می توانید به یک نتورکر موفق تبدیل شوید و در این صنعت پویا و رو به رشد، پا به پای با برترین ها بایستید.

جزئیات فایل صوتی جلسه انگیزشی:

فایل صوتی جلسه انگیزشی با فرمت MP3، به عنوان یک فایل انگیزشی، با هدف ایجاد انگیزه لازم برای ورود به نتورک مارکتینگ طراحی شده است. حجم این فایل 23.06 مگابایت بوده و مدت زمان آن 100 دقیقه و 44 ثانیه می باشد. با تمرکز بر موضوعات اقدام، باور و اعتماد به نفس، فایل صوتی جلسه انگیزشی توانسته است انگیزه و شور برای شروع کار در این حوزه را در فرد ایجاد کند.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 12.740 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

11 فروش
94.239 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های انگیزشی
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 688 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی جلسه انگیزشی از لیدر محسن کیانمهر | +100 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 100 دقیقه و 44 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 23.06 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: محسن کیانمهر
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 12.740 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
11 فروش
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
12 فروش
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
12 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
18 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
افزودن به سبد خرید - 94.239 تومان