شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

دفتر برنامه ریزی ویژه‌ی بازاریابان شبکه‌ای دفتر برنامه ریزی ویژه‌ی بازاریابان شبکه‌ای
دفتر برنامه ریزی ویژه‌ی بازاریابان شبکه‌ای دفتر برنامه ریزی ویژه‌ی بازاریابان شبکه‌ای

دفتر برنامه ریزی ویژه‌ی بازاریابان شبکه‌ای

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
110 فروش
17.649 تومان

این دفتر برنامه ریزی طوری طراحی شده که برای هر نتورکری اگر از نان شب واجبتر نباشد، ارزشش کمتر نیست.

در هر شرکتی که کار می‌کنید و هر کجای دنیا که هستید اولین کار داشتن یک دفتر برای یادداشت هست، ما اینجا پا را فراتر نهادییم، بسیار فراتر! در اینجا بهترین قسمت‌ها از کتاب‌هایی که باید خوانده شوند و از گام‌هایی که باید برداشته شوند، آورده شده اند.

دفتر برنامه ریزی اختصاص بازاریابان شبکه‌ای
دفتر برنامه ریزی اختصاص بازاریابان شبکه‌ای

۱. چه کسانی از این دفتر باید استفاده می‌کنند؟Daftar Barname Rizi Rokhdad 5Question
۲. این دفتر برنامه‌ریزی برای بازاریابان شبکه‌ای مفید می‌باشد؟
۳. چه ابزارهایی در این دفتر استفاده می‌شود؟
۴. چگونه با دفتر برنامه ریزی نتورکرها رشت می‌کنند؟
۵. چه اهمیتی در استراتژی بازاریابی شبکه‌ای وجود دارد؟

 

دفتر برنامه ریزی چست؟

دفتر برنامه ریزی یک بخش مهم در سازمان های بزرگ و کوچک است که مسئولیت برنامه ریزی و مدیریت منابع را بر عهده دارد. برنامه ریزی در دفتر برنامه ریزی شامل تعیین اهداف، استراتژی ها و راه های اجرایی برای دستیابی به آنها است. همچنین، این دفتر مسئول برنامه ریزی بودجه و تخصیص منابع مالی و انسانی به بخش های مختلف سازمان است.

برنامه ریزی در دفتر، یکی از مهمترین مسائلی است که هر سازمانی برای بهبود کارایی و کاهش خطاهای احتمالی باید به آن توجه کند. با برنامه ریزی دقیق، همه فعالیت های دفتری از جمله برنامه های کاری، موعد تحویل اسناد، جلسات و تلفن های ورودی و خروجی مدیریت می شود. برنامه ریزی در دفتر به دفترداران و کارمندان کمک می کند تا به موقع واکنش نشان دهند، به روز رسانی های لازم را انجام دهند و ارتباطات موثر با مشتریان و همکاران داشته باشند. به طور خلاصه، برنامه ریزی در دفتر می تواند بهبود کارایی کلی دفتر و افزایش رضایت مشتریان کمک کند.

درباره دفتر برنامه ریزی بازاریابان شبکه‌ای

در اینجا سعی شده که روی اصول و مبانی نتورک تمرکز کنیم نه جزئیات. هر جا که احساس کردید بعضی از قسمت‌ها با استراتژی تیمی شما هماهنگ نیست اولویت را با تیم خود بگذارید. غیر از صداقت همه‌ی استراتژی‌های دیگر میتوانند انعطافپذیر باشند. ولی صداقت همیشه اصل هست. این دفتر ارزش وقتتان را به شما یادآوری میکند و کمک می‌کند که خودتان را ارزیابی کنید. هر صفحه حاوی یک جمله است که میتواند برای شما و مجموعه‌تان حکم طلا را داشته باشد.

در  336 روز ما در این دفتر برای هر ماه 4 هفته در نظر گرفته‌ایم یک روز از همه ارزشمندتر است؛ روزی که پی میبرید که چقدر توانا هستید، روزی که مسئولیت تمام زندگیتان را صد در صد به عهد میگیرید، چه خوب چه بد؛ روزی که پی میبرید ارزش شما بیشتر از چیزی است که قبلا فکر می‌کردید. روزی که می‌فهمید هر روز باید بهتر بشوید. روزی که می‌فهمید موفقیت ارزش تلاش و زحمت را دارد. آن روز، روز تولد شماست، سال نو شماست، آن روز را جشن بگیرید.

اهمیت داشتن دفتر برنامه ریزی
اهمیت داشتن دفتر برنامه ریزی

دفتر برنامه ریزی برای بازاریابان شبکه‌ای

در دنیای امروز، بازاریابی شبکه‌ای به یکی از مهم‌ترین روش‌های بازاریابی تبدیل شده است. این روش با استفاده از شبکه‌های اجتماعی و اینترنت، به فروش کالا و خدمات کمک می‌کند. به منظور ایجاد یک استراتژی بازاریابی شبکه‌ای موثر، دفتر برنامه‌ریزی برای بازاریابان شبکه‌ای ایجاد شده است. این دفتر، به بازاریابان شبکه‌ای کمک می‌کند تا هدف مشخصی برای بازاریابی خود در نظر بگیرند و از روش‌هایی مانند تحلیل رقبا، تحلیل بازار و تحلیل تقاضا استفاده کنند.

در این دفتر، بازاریابان شبکه‌ای با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند نرم‌افزارهای تحلیل داده، مشتریان و همچنین رقبا را بررسی می‌کنند. با تحلیل دقیق داده‌ها، بازاریابان شبکه‌ای می‌توانند برنامه‌های بازاریابی خود را بهبود بخشند و با صرف کمترین هزینه، به فروش بیشتری دست یابند. بنابراین، دفتر برنامه‌ریزی برای بازاریابان شبکه‌ای، یک ابزار قدرتمند برای بهبود کسب‌وکارهایی است که از بازاریابی شبکه‌ای استفاده می‌کنند.

اهمیت دفتر برنامه ریزی

دفتر برنامه ریزی یکی از مهمترین عناصر مدیریتی است که در هر سازمانی وجود دارد. این دفتر مسئول برنامه ریزی، طراحی و اجرای برنامه ها و پروژه های سازمانی است. برنامه ریزی از جمله عوامل موفقیت یک سازمان است و باعث کاهش خطاها، افزایش بهره وری و کارایی و بهبود عملکرد سازمان می‌شود. عدم وجود دفتر برنامه ریزی می‌تواند باعث ناهماهنگی در برنامه‌های سازمانی شود و باعث افزایش هزینه‌ها و تاخیر در اجرای پروژه ها شود.

به علاوه، دفتر برنامه ریزی مسئول تخصیص منابع، تنظیم جلسات و برگزاری نشست‌های مدیریتی است. این دفتر نقش مهمی در ایجاد و توسعه فرهنگ کاری و مدیریت دانش در سازمان دارد. با توجه به اینکه هر سازمان برای داشتن سطح مطلوب از بهره وری و پیشرفت، به برنامه ریزی صحیح نیاز دارد، دفتر برنامه ریزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید به طور مداوم پیگیری شود تا از بهره وری و عملکرد بهتر سازمانی بهره‌مند شود.

فایل‌های دیگر مربوط به برنامه ریزی در مارکت ام ال ام:

با آواکالا همراه شوید و به یک استراتژیست حرفه‌ای تبدیل شوید

اهیمت داشتن استراتژی و دفتر برنامه ریزی
اهیمت داشتن استراتژی و دفتر برنامه ریزی

برنامه‌ریزی و استراتژی

بازاریابی شبکه‌ای یک روش کسب درآمد پرطرفدار است که در آن فردی کالاهای شرکت‌هایی مانند آموزشی، بهداشتی، آرایشی و… را به دوستان خود معرفی کرده و از فروش این کالاها سود کسب می‌کند. اما موفقیت در این روش به سادگی قابل دستیابی نیست. برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای، شما نیاز به تلاش و برنامه‌ریزی دقیق دارید. باید بازارهای مختلف را بررسی کرده، استراتژی‌های مناسب را برای به دست آوردن مشتری‌ها انتخاب کرده و به ایجاد ارتباط با مشتری‌ها اهمیت بدهید.

بازاریابی شبکه‌ای نیازمند تلاش و پشتکار برای دستیابی به موفقیت است. برای رسیدن به این هدف، شما نیاز به برنامه‌ریزی مناسب دارید تا بهترین استراتژی‌ها را برای فروش کالاهای خود انتخاب کنید. همچنین باید به بهبود مهارت‌های ارتباطی خود در رابطه با مشتری‌ها اهمیت بدهید. در نهایت، با ایجاد یک شبکه قوی از مشتریان و همکاران، می‌توانید به موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای دست یابید.

فایل‌ها و مقاله‌های آموزشی استراتژی در مارکت ام ال ام:

جزئیات فایل دفتر برنامه ریزی:

این فایل با عنوان دفتر برنامه ریزی برای بازاریابان شبکه‌ای، به طور خاص برای بازاریابان شبکه‌ای طراحی شده است. با قرار دادن 13 صفحه از برنامه ریزی های خلاقانه و مطمئن این فایل، شما را به یک نتورکر استراتیژیست تبدیل می‌کند. با حجم 28.03 کیلوبایت و فرمت PDF، شما می‌توانید این فایل را بر روی دستگاه های همراه خود به سادگی داشته باشید و هر زمان که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

 

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 2.390 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

110 فروش
17.649 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر مربوط به برنامه‌ریزی
دفتر برنامه ریزی ویژه‌ی بازاریابان شبکه‌ای
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
تعداد صفحات: 13 صفحه
اندازه: 28.03 کیلوبایت
فرمت: PDF
زبان: فارسی
استپ: مثبت 5
به روز شده در:
-𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭

به ازای هر فروش این محصول 2.390 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات msn ‌ Other Products

فایل صوتی به اندازه کافی وقت ندارم | جو پینسکر
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اجتماعی، به سرعت به سمت یک زندگی پیچیده تر و چالش برانگیزتر حرکت می‌کنیم. همه ما باید همزمان با کار و تحصیل، روابط اجتماعی خود را نیز حفظ کنیم و به خانواده خود اختصاص بدهیم. با همه این ها ما با یک اتفاق مواجه می‌شیم: (وقت ندارم) [...]
11 فروش
5.0
14.319 تومان
فایل صوتی راهکار های فروش | فائزه اسدی
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
برای داشتن موفقیت در بازاریابی، باید راهکار هایی مانند ایجاد رابطه با مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت، ارائه تخفیف های ویژه و داشتن یک برنامه بازاریابی مناسب را به کار گرفت. همچنین، نیاز است تا فروشندگان با ارائه اطلاعات دقیق و کافی درباره محصولات خود، اعتماد مشتریان را به [...]
12 فروش
5.0
54.279 تومان
دغدغه ها و چالش ها در نتورک | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
با وجود تمام مزایایی که بازاریابی شبکه ای ارائه می دهد، این روش همچنین با چالش هایی همراه است. این چالش ها شامل جذب نیروی کار با تخصص در بازاریابی شبکه ای، ایجاد روابط قوی و پایدار با مشتریان و تامین منابع مالی برای ایجاد و توسعه کسب و کار هستند. همچنین، بازاریابی شبکه ای [...]
12 فروش
5.0
78.699 تومان
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ «برای داشتن یک پرزنت موفق، ابتدا باید به موضوع مورد بحث خود عمیقا آشنا شوید و مطالعه کافی داشته باشید. سپس باید ساختار درست و منطقی برای پرزنت خود تهیه کنید و از واژگان ساده و روان استفاده کنید» 1. چرا پرزنت یکی از شیوه‌های دعوت مورد استفاده [...]
10 فروش
5.0
154.290 تومان

محصولات مرتبط Related Products

دفتر برنامه ریزی خلاصه نویسی کتاب+قابل پرینت
نتورکر یار
نتورکر یار تیم "نتورکر یار" در حال حاضر در زمینه آموزش های کاربردی شبکه سازی و شبکه داری و با تلاش برای ارتقاء بازاریابان شبکه ای، در حال تولید محتوای آموزشی در جهت گسترش دانش افرادی که می خواهند از این صنعت نتیجه بگیرند، فعالیت می کند. (تنها یک راز برای موفقیت وجود دارد: "خواستن")
دفتر برنامه ریزی و خلاصه نویسی کتاب اهمیت خلاصه نویسی کتاب به ما می آموزد که چگونه مهمترین ایده ها را در یک متن تشخیص دهیم و کاربردی ترین نکات را استخراج کنیم، وقتی کتاب می خوانیم تلاش میکنیم به گنجینه ای از مفاهیم ارزشمند دست پیدا کنیم. اما هیچگاه به این فکر کرده ایم […]
110 فروش
5.0
39.849 تومان
دانلود فایل صوتی برنامه ریزی عصبی کلامی | آموزش NLP
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
با استفاده از قدرت کلمات و گفتار خود، می‌توانید تاثیرگذاری بر دیگران را بالا ببرید، آن‌ها را انگیزه دهید و حتی به ایده‌های خلاقانه‌ای دست یابید. برنامه ریزی عصبی کلامی یا NLP (ان ال پی)، راهی است که شما را به این هدف نزدیک می‌کند و می‌تواند شما را از آن هم فراتر ببرد. در [...]
14 فروش
5.0
17.649 تومان
فایل تصویری برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه | آنتونی رابینز +34 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فکر می کنید که چرا دیگر آدم ها تصمیم تازه ای نمی گیرند؟ یا اگر تصمیمی می گیرند چرا به آن عمل نمی کنند؟ دلیل اینکه آدم ها دیگر به دنبال تغییر و قوانین جدید نیستند؟ چرا تصمیمات گذشته خود را نمی توانیم به مرحله عمل و نتیجه برسانیم؟ اگر به دنبال جواب این سوالات […]
12 فروش
5.0
40.959 تومان
فایل صوتی به اندازه کافی وقت ندارم | جو پینسکر
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اجتماعی، به سرعت به سمت یک زندگی پیچیده تر و چالش برانگیزتر حرکت می‌کنیم. همه ما باید همزمان با کار و تحصیل، روابط اجتماعی خود را نیز حفظ کنیم و به خانواده خود اختصاص بدهیم. با همه این ها ما با یک اتفاق مواجه می‌شیم: (وقت ندارم) [...]
11 فروش
5.0
14.319 تومان
افزودن به سبد خرید - 17.649 تومان