شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه
داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه

داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
11 فروش
35.409 تومان

ترس در نتورک یکی از مواردی هست که هر نتورکری آن را تجربه کرده است. اما یک نتورکر زمانی موفق میشود که با ترس هایش روبه رو بشود،  یک نتورکر در صورتی می تواند به موفق شود که یا ترس را دور بزند یا اینکه با آن مواجه شود. خبر بد این است که وقتی آن را دور می زنید، به عدم درآمد و موفقیت می رسید و زمانی که با آن مواجه شوید، به نتیجه دلخواه یعنی موفقیت و ثروت دست می یابید.

آموزش غلبه بر ترس در نتورک مارکتینگ
آموزش غلبه بر ترس در نتورک مارکتینگ

ترس در نتورک مارکتینگ چطور به وجود می آید؟

ترس در نتورک مارکتینگ یکی از موضوعاتی است که در حوزه بازاریابی شبکه ای بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این ترس معمولا به دلیل عدم آگاهی و اطلاعات کافی درباره این نوع بازاریابی و نیز ترس از شکست و عدم موفقیت در این زمینه به وجود می آید.

افرادی که به بازاریابی شبکه ای علاقه دارند باید ابتدا آگاهی کافی درباره این صنعت کسب نمایند و با مزایا و معایب آن آشنا شوند. همچنین، باید به افراد موفق در این زمینه نمونه بگیرند و از تجربیات آنها استفاده کنند. با آگاهی و تسلط بر اطلاعات لازم، ترس از بازاریابی شبکه ای کاهش یافته و فرد قادر خواهد بود به راحتی در این حوزه فعالیت کند و به موفقیت دست پیدا کند.

چطور می توان ترس در نتورک را کنترل کرد؟

موضوع بازاریابی شبکه ای به طور گسترده ای در دنیای تجارت و کسب و کار رواج پیدا کرده است. این مدل کسب و کار، امکان ایجاد شبکه های فروشگاهی با استفاده از افرادی که به عنوان نمایندگان فروش محصولات یک شرکت عمل می کنند را فراهم می کند. اما یکی از چالش های موجود در این صنعت، ترس از رویارویی با افراد ناشناس و انجام فعالیت های بازاریابی است.

برای مواجهه با این ترس، افراد می توانند از روش های مختلفی استفاده کنند. یکی از این روش ها، تجربه و آموزش است. با آشنایی با تکنیک های بازاریابی و توانایی های فروش، افراد به اعتماد به نفس خود افزوده و ترس خود را کاهش می دهند. روش دیگری که می توان استفاده کرد، ارتقای ارتباطات فردی است. برقراری ارتباط های صمیمانه با مشتریان و افراد دیگر در شبکه باعث افزایش اعتماد به نفس و کاهش ترس می شود. همچنین، انجام تلاش های مداوم برای بهبود مهارت های بازاریابی و تسلط بر فنون مورد نیاز نیز می تواند به کنترل ترس و ایجاد موفقیت در بازاریابی شبکه ای کمک کند.

راه های از بین بردن ترس در نتورک
راه های از بین بردن ترس در نتورک

همانطور که لیدر سوسن تاجیک بیان می کند، راه مقابله با ترس در هر موضوعی، به دو روش است. روش اول، دور زدن و نادیده گرفتن آن و روش دوم، مقابله شدن با آن است. بدون شک هرکس که روش اول را انتخاب کند، نه تنها به موفقیت نمی رسد، بلکه شکست در یک قدمی او قرار می گیرد. اما مواجه شدن با ترس، می تواند موفقیت شما را تضمین کند. در نتورک مارکتینگ نیز به همین صورت است. شما وقتی بتوانید به سراغ افرادی بروید که از مواجه شدن و پرزنت کردن آنها می ترسید، قطعا به اعتماد به نفس و کسب درآمد بیشتری دست می یابید.

۱. آیا موفقیت در بازاریابی شبکه ای ممکن است بدون مواجهه با ترس ها باشد؟
۲. چطور می توان ترس خود را از موفقیت در بازاریابی شبکه ای از بین برد؟
۳. آیا توانایی مواجهه با ترس در بازاریابی شبکه ای قابل تقویت است؟
۴. چه راهکارهایی برای کاهش ترس در بازاریابی شبکه ای وجود دارد؟
۵. آیا تجربه و آموزش می تواند به کاهش ترس در بازاریابی شبکه ای کمک کند؟

بانو لیدر سوسن تاجیک آموزش دهنده غلبه بر ترس در نتورک
بانو لیدر سوسن تاجیک آموزش دهنده غلبه بر ترس در نتورک

لیدر سوسن تاجیک کیست؟

سوسن تاجیک یکی از افراد برجسته در حوزه نتورک مارکتینگ است. او توانسته است جایگاه بسیار ارزشمندی در حوزه لیدری و همچنین کسب درآمد از این حوزه بدست آورد. او با داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه، توانسته به عنوان یک لیدر موفق و مورد تحسین قرار بگیرد. سوسن تاجیک با استفاده از روش‌های مدرن و نوآورانه در نتورک مارکتینگ، تیم‌های قوی را ساخته و به جذب مشتریان بیشتری رسیده است.

او برای دستیابی به هدف‌های خود، همیشه به روز و با تکنولوژی‌های جدید و روش‌های مدیریتی عمل می کند. سوسن تاجیک به عنوان یک الگوی الهام بخش برای سایر افراد در حوزه نتورک مارکتینگ شناخته می‌شود که نمی دانند با ترس خود در مواجه با مشکلات بازاریابی شبکه ای چگونه عمل کنند.

آموزش های دیگر درباره ترس در نتورک که در مارکت ام ال ام:

آموزش راه های مقابله با ترس کاذب در نتورک
آموزش راه های مقابله با ترس کاذب در نتورک

 چرا باید به فایل صوتی غلبه بر ترس در نتورک  مارکتینگ گوش داد؟

شبکه بازاریابی یکی از روش‌های موثر برای ارتقای کسب و کارهاست، اما برخی افراد از شرکت در فعالیت‌های شبکه بازاریابی اجتناب می‌کنند، به دلیل ترس از رد شدن یا عدم موفقیت. یکی از راه‌هایی که می‌توان برای غلبه بر این ترس از شبکه بازاریابی استفاده کرد، گوش دادن به فایل‌های صوتی مربوط به این موضوع است.

این فایل‌ها می‌توانند شامل تجربیات و توصیه‌های موفقانه در حوزه شبکه بازاریابی باشند و به شما کمک می‌کنند تا از تجربه‌های دیگران یاد بگیرید و از اشتباهات آن‌ها استفاده کنید. با گوش دادن به این فایل‌ها، به تدریج اعتماد به نفس بیشتری در شبکه بازاریابی بدست می‌آورید و ترس خود را از دست می‌دهید. به علاوه، این فایل‌ها به خصوص سمینار لیدر سوسن تاجیک می‌توانند به شما ایده‌های جدیدی بدهد تا راهکارهایی برای بهبود عملکرد شبکه بازاریابی بدست آورید.

راه های افزایش فروش و پرزنت بهتر با غلبه بر ترس
راه های افزایش فروش و پرزنت بهتر با غلبه بر ترس
جزئیات فایل صوتی غلبه بر ترس در نتورک:

فایل صوتی مقابله با ترس در نتورک با فرمت MP3 و در یک پارت ارائه شده که درباره غلبه بر ترس در نتورک مارکتینگ و رشد و پیشرف است. شما می توانید این آموزش صوتی با حجم 39.7 مگابایت و زمان دقیق 43 دقیقه و 26 ثانیه که توسط تاپ لیدر سوسن تاجیک همراه با داستان شخصی وی همراه شده را گوش داده و اطلاعات مفیدی در این باره به دست آورید. همچنین قسمتی از این آموزش به صورت رایگان آماده شده تا با آن آشنایی بیشتری بیابید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 4.790 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

11 فروش
35.409 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره ترس
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 43 دقیقه و 26 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 39.7 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 10
برگزارکننده: سوسن تاجیک
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 4.790 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
112 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
112 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 35.409 تومان