شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه
داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه

داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
11
35.409 تومان

ترس در نتورک یکی از مواردی هست که هر نتورکری آن را تجربه کرده است. اما یک نتورکر زمانی موفق میشود که با ترس هایش روبه رو بشود،  یک نتورکر در صورتی می تواند به موفق شود که یا ترس را دور بزند یا اینکه با آن مواجه شود. خبر بد این است که وقتی آن را دور می زنید، به عدم درآمد و موفقیت می رسید و زمانی که با آن مواجه شوید، به نتیجه دلخواه یعنی موفقیت و ثروت دست می یابید.

آموزش غلبه بر ترس در نتورک مارکتینگ
آموزش غلبه بر ترس در نتورک مارکتینگ

ترس در نتورک مارکتینگ چطور به وجود می آید؟

ترس در نتورک مارکتینگ یکی از موضوعاتی است که در حوزه بازاریابی شبکه ای بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این ترس معمولا به دلیل عدم آگاهی و اطلاعات کافی درباره این نوع بازاریابی و نیز ترس از شکست و عدم موفقیت در این زمینه به وجود می آید.

افرادی که به بازاریابی شبکه ای علاقه دارند باید ابتدا آگاهی کافی درباره این صنعت کسب نمایند و با مزایا و معایب آن آشنا شوند. همچنین، باید به افراد موفق در این زمینه نمونه بگیرند و از تجربیات آنها استفاده کنند. با آگاهی و تسلط بر اطلاعات لازم، ترس از بازاریابی شبکه ای کاهش یافته و فرد قادر خواهد بود به راحتی در این حوزه فعالیت کند و به موفقیت دست پیدا کند.

چطور می توان ترس در نتورک را کنترل کرد؟

موضوع بازاریابی شبکه ای به طور گسترده ای در دنیای تجارت و کسب و کار رواج پیدا کرده است. این مدل کسب و کار، امکان ایجاد شبکه های فروشگاهی با استفاده از افرادی که به عنوان نمایندگان فروش محصولات یک شرکت عمل می کنند را فراهم می کند. اما یکی از چالش های موجود در این صنعت، ترس از رویارویی با افراد ناشناس و انجام فعالیت های بازاریابی است.

برای مواجهه با این ترس، افراد می توانند از روش های مختلفی استفاده کنند. یکی از این روش ها، تجربه و آموزش است. با آشنایی با تکنیک های بازاریابی و توانایی های فروش، افراد به اعتماد به نفس خود افزوده و ترس خود را کاهش می دهند. روش دیگری که می توان استفاده کرد، ارتقای ارتباطات فردی است. برقراری ارتباط های صمیمانه با مشتریان و افراد دیگر در شبکه باعث افزایش اعتماد به نفس و کاهش ترس می شود. همچنین، انجام تلاش های مداوم برای بهبود مهارت های بازاریابی و تسلط بر فنون مورد نیاز نیز می تواند به کنترل ترس و ایجاد موفقیت در بازاریابی شبکه ای کمک کند.

راه های از بین بردن ترس در نتورک
راه های از بین بردن ترس در نتورک

همانطور که لیدر سوسن تاجیک بیان می کند، راه مقابله با ترس در هر موضوعی، به دو روش است. روش اول، دور زدن و نادیده گرفتن آن و روش دوم، مقابله شدن با آن است. بدون شک هرکس که روش اول را انتخاب کند، نه تنها به موفقیت نمی رسد، بلکه شکست در یک قدمی او قرار می گیرد. اما مواجه شدن با ترس، می تواند موفقیت شما را تضمین کند. در نتورک مارکتینگ نیز به همین صورت است. شما وقتی بتوانید به سراغ افرادی بروید که از مواجه شدن و پرزنت کردن آنها می ترسید، قطعا به اعتماد به نفس و کسب درآمد بیشتری دست می یابید.

۱. آیا موفقیت در بازاریابی شبکه ای ممکن است بدون مواجهه با ترس ها باشد؟
۲. چطور می توان ترس خود را از موفقیت در بازاریابی شبکه ای از بین برد؟
۳. آیا توانایی مواجهه با ترس در بازاریابی شبکه ای قابل تقویت است؟
۴. چه راهکارهایی برای کاهش ترس در بازاریابی شبکه ای وجود دارد؟
۵. آیا تجربه و آموزش می تواند به کاهش ترس در بازاریابی شبکه ای کمک کند؟

بانو لیدر سوسن تاجیک آموزش دهنده غلبه بر ترس در نتورک
بانو لیدر سوسن تاجیک آموزش دهنده غلبه بر ترس در نتورک

لیدر سوسن تاجیک کیست؟

سوسن تاجیک یکی از افراد برجسته در حوزه نتورک مارکتینگ است. او توانسته است جایگاه بسیار ارزشمندی در حوزه لیدری و همچنین کسب درآمد از این حوزه بدست آورد. او با داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه، توانسته به عنوان یک لیدر موفق و مورد تحسین قرار بگیرد. سوسن تاجیک با استفاده از روش‌های مدرن و نوآورانه در نتورک مارکتینگ، تیم‌های قوی را ساخته و به جذب مشتریان بیشتری رسیده است.

او برای دستیابی به هدف‌های خود، همیشه به روز و با تکنولوژی‌های جدید و روش‌های مدیریتی عمل می کند. سوسن تاجیک به عنوان یک الگوی الهام بخش برای سایر افراد در حوزه نتورک مارکتینگ شناخته می‌شود که نمی دانند با ترس خود در مواجه با مشکلات بازاریابی شبکه ای چگونه عمل کنند.

آموزش های دیگر درباره ترس در نتورک که در مارکت ام ال ام:

آموزش راه های مقابله با ترس کاذب در نتورک
آموزش راه های مقابله با ترس کاذب در نتورک

 چرا باید به فایل صوتی غلبه بر ترس در نتورک  مارکتینگ گوش داد؟

شبکه بازاریابی یکی از روش‌های موثر برای ارتقای کسب و کارهاست، اما برخی افراد از شرکت در فعالیت‌های شبکه بازاریابی اجتناب می‌کنند، به دلیل ترس از رد شدن یا عدم موفقیت. یکی از راه‌هایی که می‌توان برای غلبه بر این ترس از شبکه بازاریابی استفاده کرد، گوش دادن به فایل‌های صوتی مربوط به این موضوع است.

این فایل‌ها می‌توانند شامل تجربیات و توصیه‌های موفقانه در حوزه شبکه بازاریابی باشند و به شما کمک می‌کنند تا از تجربه‌های دیگران یاد بگیرید و از اشتباهات آن‌ها استفاده کنید. با گوش دادن به این فایل‌ها، به تدریج اعتماد به نفس بیشتری در شبکه بازاریابی بدست می‌آورید و ترس خود را از دست می‌دهید. به علاوه، این فایل‌ها به خصوص سمینار لیدر سوسن تاجیک می‌توانند به شما ایده‌های جدیدی بدهد تا راهکارهایی برای بهبود عملکرد شبکه بازاریابی بدست آورید.

راه های افزایش فروش و پرزنت بهتر با غلبه بر ترس
راه های افزایش فروش و پرزنت بهتر با غلبه بر ترس
جزئیات فایل صوتی غلبه بر ترس در نتورک:

فایل صوتی مقابله با ترس در نتورک با فرمت MP3 و در یک پارت ارائه شده که درباره غلبه بر ترس در نتورک مارکتینگ و رشد و پیشرف است. شما می توانید این آموزش صوتی با حجم 39.7 مگابایت و زمان دقیق 43 دقیقه و 26 ثانیه که توسط تاپ لیدر سوسن تاجیک همراه با داستان شخصی وی همراه شده را گوش داده و اطلاعات مفیدی در این باره به دست آورید. همچنین قسمتی از این آموزش به صورت رایگان آماده شده تا با آن آشنایی بیشتری بیابید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 4.790 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

11
35.409 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های دیگر درباره ترس
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 685 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
داستان شخصی و آموزش مقابله با ترس در نتورک | لیدر سوسن تاجیک +43 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 43 دقیقه و 26 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 39.7 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 10
برگزارکننده: سوسن تاجیک
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 4.790 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
کتاب صوتی چهار میثاق | دون میگوئل روئیز + 268 دقیقه
43% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
کتاب حاضر با توصیف چهار اصل اساسی یا چهار میثاق، به خواننده کمک می‌کند تا با رعایت این اصول، زندگی روزانه خود را بهبود بخشد و در نهایت به آرامش درونی دست یابد. این کتاب به صورت گام به گام، راهنمایی می‌کند تا خواننده بتواند این اصول را در زندگی‌اش اعمال کند و از تغییرات […]
10
5.0
16.539 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان

محصولات مرتبط Related Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان
آموزش فروش حرفه ای | راضیه صادقی سرهنگی + 23 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در فروش خوب، استیبل نگه داشتن خوب است. شما باید بتوانید یک استیبل ماهانه برای فروش داشته باشید. برای این منظور لازم است که انبار شما هیچ وقت صفر نشود. یعنی فکر نکنید که باید همه محصولات را بفروشید تا دوباره محصول جدید شارژ کنید. در این زمینه، خانم راضیه صادقی سرهنگی اطلاعات [...]
11
5.0
12.432 تومان
افزودن به سبد خرید - 35.409 تومان