شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کتاب معجزه ذهن (PDF) از تونی بازان | +186 صفحه کتاب معجزه ذهن (PDF) از تونی بازان | +186 صفحه
کتاب معجزه ذهن (PDF) از تونی بازان | +186 صفحه کتاب معجزه ذهن (PDF) از تونی بازان | +186 صفحه

کتاب معجزه ذهن (PDF) از تونی بازان | +186 صفحه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
10 فروش
39.849 تومان

در معجزه ذهن می خوانید: که این یک پایان نیست بلکه یک شروع واقعی است. با زیبایی فیزیکی و پیچیدگی ذهن شما و قدرت احساسی و ذهنی بسیار آن، با توانایی تان در جذب اطلاعات و حفظ آن و با تکنیک های جدید که به مغزتان اجازه می دهد که خودش را به نحوی ابراز و سازمان دهی کند که بیشتر هماهنگ با عملکرد شماست. خواندن، مطالعه، یادگیری و در کل زندگی باید آن چیزی شود که می تواند: فرآیندی روان و نشاط آور که نه تنها باعث عصبانیت شما نمی شود و دردناک نیست بلکه لذت بخش و رضایت بخش نیز هست.

معجزه ذهن با تاثیر بر موفقیت و پیشرفت زندگی
معجزه ذهن با تاثیر بر موفقیت و پیشرفت زندگی

معرفی کتاب معجزه ذهن

کتاب “معجزه ذهن” اثری است که به خواننده آموزش می‌دهد که چگونه از قدرت ذهن خود بهره‌برداری کند. نویسنده، تونی بازان، در این کتاب به خواننده نشان می‌دهد که ذهن انسان چه توانایی‌ها و قدرت‌هایی دارد و چگونه می‌توان با استفاده از کنترل ذهن خود به رویاها و آرزوهای خود دست یابد. کتاب شامل ۱۰ فصل مختلف است که در هر فصل به یک جنبه متفاوت از عملکرد مغز می‌پردازد.

در این کتاب، تازه‌ترین اطلاعات در مورد مغز ارائه شده و سپس نحوه‌ی استفاده‌ی بهینه از این اطلاعات برای تقویت تصور و خیال شخص توضیح داده می‌شود. با مطالعه این کتاب، خواننده نقشه‌های ذهنی مختلف و کاربردهای آن را به دست می‌آورد و توانایی سریعتر و بهتر خواندن را تجربه می‌کند.

فهرست مطالب کتاب:

 • پیش گفتار
 • مقدمه
 • فصل اول – داستان استفاده از قدرت ذهن ؛ رویایی عجیب
 • فصل دوم – مغز شما بسیار تواناتر از آن چیزی است که فکر می کنید
 • فصل سوم – چطور می توان ذهن انسان را مهار کرد ؟
 • فصل چهارم – سریع تر و کارامدتر بخوانیم
 • فصل پنجم – حافظه
 • فصل ششم – نقشه های ذهنی – مقدمه ای برای طبیعت کلمات و افکار
 • فصل هفتم – نقشه های ذهنی – قوانین طبیعت
 • فصل هشتم – نقشه های ذهنی – روش ها و کاربردهای پیشرفته
 • فصل نهم – نقشه ی ذهن ( تکنیک مطالعه ی سازمان یافته )
 • فصل دهم – دستور العمل های جدید
 • حرف آخر
ده روش بهره برداری از قدرت ذهن
ده روش بهره برداری از قدرت ذهن

معجزه ذهن؛ یادگیری 10 روش بهره برداری از قدرت ذهن

کتاب “معجزه ذهن” توسط تونی بازان نوشته شده است و 10 روش برای بهره‌برداری از قدرت ذهن را توضیح می دهد. نویسنده در این کتاب به قدرت و کارکرد ذهن انسان می‌پردازد و نشان می‌دهد که تمام افعال و انجام‌های ما از ذهن نشات می‌گیرد. تونی بازان یک نویسنده و مشاور آموزشی است و به عنوان بنیانگذار و ارائه‌دهنده تکنیک‌های نقشه‌برداری ذهنی شناخته می‌شود. او ادعا می‌کند که با افراد برجسته و مشهور، ورزشکاران المپیک و دانشجویان در تمام سنین همکاری کرده است تا به آن‌ها یاد دهد که چگونه از قدرت ذهنی خود استفاده کنند.

کتاب “معجزه ذهن” یکی از بهترین کتاب‌ها در زمینه روانشناسی است و تا کنون موفق به کسب بیشترین فروش در این زمینه شده و تعداد زیادی از مخاطبان را به سمت خود جذب کرده است. امروزه، کتاب‌های موفق در حوزه روانشناسی معمولاً در زمینه موفقیت‌های شغلی متمرکز هستند و با مطالعه آن‌ها می‌توان تغییرات قابل توجهی در زندگی خود ایجاد کرد. انتخاب کتاب‌ها باید بر اساس اهداف شخصی انجام شود و مطالعه آن‌ها می‌تواند به تحقق این اهداف کمک کند. اگر می‌خواهید نگرش خود را نسبت به اتفاقاتی که در زندگیتان رخ می‌دهد تغییر دهید، کتاب “معجزه ذهن” به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

 1. آیا کتاب “معجزه ذهن” به شما می کند تا به قدرت ذهنی خود دست یابید؟
 2. هر بخش کتاب درباره چه موضوعاتی است؟
 3. چه جوری می‌توانم با استفاده از روش‌های مطرح شده در کتاب، تغییرات قابل توجهی در زندگی خود ایجاد کنم؟
 4. چرا کتاب “معجزه ذهن” به عنوان یکی از بهترین کتاب‌ها در زمینه روانشناسی شناخته شده است؟
 5. آیا مطالعه کتاب “معجزه ذهن” به تحقق اهداف شخصی من کمک خواهد کرد؟

 همه آنچه که ذهن شما را خلاق می‌کند، در آواکالا!”

تونی بازان؛ نویسنده کتاب معجزه ذهن
تونی بازان؛ نویسنده کتاب معجزه ذهن

درباره تونی بازان؛ نویسنده کتاب معجزه ذهن

آنتونی پیتر بوزان، متولد میدل‌سکس انگلیس، یکی از نویسندگان معروف در حوزه روانشناسی است. او دانش‌آموخته دبیرستان کیتسیلانو ونکوور در کانادا بوده و در سال ۲۰۰۶ برنامه نرم‌افزاری به نام “نقشه ذهنی من” را ایجاد کرد که به مدیریت نقشه ذهنی کمک می‌کند. بوزان در طول زندگی خود بیش از ۱۰۰ کتاب را تألیف کرده یا در تألیف آن‌ها همکاری داشته است و این کتاب‌ها به بیش از ۳۰ زبان جهان ترجمه شده‌اند.

او بیشتر به خاطر کتاب‌هایی درباره موضوعاتی مانند هوش روحانی، حافظه، خلاقیت و تندخوانی شناخته می‌شود که به موضوعات حافظه و مغز مربوط می‌شوند. علاوه بر این، بوزان مؤسسه هوش را تأسیس کرده و مسابقات جهانی هوش را برگزار می‌کند. او همچنین از بنیانگذاران فستیوال روح جسم ذهن است و در المپیادهای ذهن نقش بسزایی دارد.

فایل های آموزشی مربوط به ذهن در مارکت ام ال ام:

چرا باید کتاب معجزه ذهن را چندین بار خواند؟

کتاب “معجزه ذهن” ارزش چندین بار خواندن را دارد زیرا هر فصل آن درباره جنبه‌های مختلف عملکرد مغز صحبت می‌کند. این کتاب اطلاعات جدیدی درباره مغز ارائه می‌دهد و از این اطلاعات برای استفاده بهینه از تخیل و خلاقیت شما استفاده می‌کند. همچنین، در این کتاب تکنیک‌هایی برای تقویت حافظه آموزش داده می‌شود و یک سیستم برای حفظ کامل لیست‌ها ارائه می‌شود.

به علاوه، در فصل‌های میانی به بررسی نقشه‌های ذهنی درون شما پرداخته می‌شود و نحوه استفاده از آن‌ها برای ثبت و سازماندهی اطلاعات و همچنین تفکر خلاق و حل مسئله آموزش داده می‌شود. در نهایت، فصل آخر به تکنیک مطالعه با استفاده از نقشه‌های ذهنی می‌پردازد.

این کتاب دیدگاه جدیدی درباره پیر شدن مغز ارائه می‌دهد. بنابراین، ارزش چندین بار خواندن کتاب “معجزه ذهن” در این است که در هر بار خواندن به اطلاعات جدیدی درباره عملکرد مغز خود آگاه می‌شوید و تکنیک‌های مختلف را برای بهره‌وری بیشتر از ذهن خود یاد می‌گیرید.

کتاب معجزه ذهن از تونی بازان
کتاب معجزه ذهن از تونی بازان
جزئیات کتاب PDF معجزه ذهن:

کتاب معجزه ذهن از تونی بازان با حجم 3.09 مگابایت و 186 صفحه در سایت مارکت ام ال ام موجود شده است. فرمت این کتاب، pdf است و شما می توانید پس از خواندن این کتاب، تاثیرات عجیب آن بر ذهن و افزایش قدرت آن را مشاهده نمایید. این کتاب با ترجمه روان و مناسب از اکرم شکرزاده بوده و از نشر بو کتاب منتشر شده است.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 3.590 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
39.849 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره قدرت ذهن
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک کتاب خوان حرفه ای
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
کتاب معجزه ذهن (PDF) از تونی بازان | +186 صفحه
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
تعداد صفحات: 186 صفحه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 3.09 مگابایت
فرمت: pdf
زبان: فارسی
برگزارکننده: تونی بازان
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 3.590 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
111 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

قدرت انضباط شخصی | دنیل والتر | 333+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
بیشتر افراد در زندگی خود هدف‌گذاری‌های متنوع و انضباط شخصی مشخصی دارند. از هرکسی که بپرسید افق‌های روشن‌تری برای خودش می‌خواهد و برنامه‌های زیادی برای رسیدن به آن‌ها دارد. مثلاً ورزش‌کردن یا قرارگرفتن در یک رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن و رسیدن به شرایط بدنی دلخواه، قبولی [...]
17 فروش
5.0
65.379 تومان
کتاب صوتی چهار میثاق | دون میگوئل روئیز + 268 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
کتاب حاضر با توصیف چهار اصل اساسی یا چهار میثاق، به خواننده کمک می‌کند تا با رعایت این اصول، زندگی روزانه خود را بهبود بخشد و در نهایت به آرامش درونی دست یابد. این کتاب به صورت گام به گام، راهنمایی می‌کند تا خواننده بتواند این اصول را در زندگی‌اش اعمال کند و از تغییرات […]
13 فروش
5.0
28.860 تومان
کتاب ذهن شما دوست شما نیست از آدام آلوارادو | 98 صفحه pdf
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
کنترل ذهن یک فرایند پیچیده است که ارتباط بین ذهن و عملکردهای مغزی را مدیریت می‌کند. این فرایند شامل توانایی کنترل تمرکز، تصمیم‌گیری، حافظه و احساسات است. کنترل ذهن به ما کمک می‌کند تا بتوانیم به درستی اندیشیده، تصمیم بگیریم و عمل کنیم. با تمرین و آموزش، می‌توان کنترل ذهن را [...]
12 فروش
5.0
17.649 تومان
کتاب مسیر جادویی شهود از فلورانس اسکاول شین | 30 صفحه pdf
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
هر چند که احساسات و تجربیات ما در طول زمان تغییر کرده و تکامل یافته اند، اما نگاهمان به جهان اطراف همواره تحت تأثیر قرار می‌گیرد. آنچه با چشم درونی خود می‌بینیم، نشان دهنده اتفاقات و وقایعی است که به تازگی رخ داده‌اند یا قرار است رخ دهند. این نگاه درونی ما می‌تواند به ما [...]
11 فروش
5.0
39.849 تومان
افزودن به سبد خرید - 39.849 تومان