شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها | رابین شارما کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها | رابین شارما
کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها | رابین شارما کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها | رابین شارما

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها | رابین شارما

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
11
9.768 تومان

اگرچه برخی افراد در ساعات عصر روز فعالیت و کارایی ذهنی بیشتری دارند، اما در دنیایی که زندگی از صبح آغاز می‌شود، بیدار شدن زودهنگام بسیار مؤثر برای کامیابی و موفقیت است. همانطور که خواب برای سلامت بدن اهمیت دارد، بیدار شدن زودهنگام نیز در سرزندگی و شادابی فرد تأثیرگذار است.برخی افراد ممکن است عادت به بیدار شدن زودهنگام نداشته باشند، اما برای رسیدن به موفقیت نباید وقت را با خواب از دست بدهند. بهتر است همیشه سحرخیز باشیم تا کامیاب و موفق باشیم. بیدار شدن زودهنگام بسیار مؤثر برای کامیابی و موفقیت است و در سرزندگی و شادابی فرد تأثیرگذار است. برای رسیدن به موفقیت نباید وقت را با خواب از دست بدهیم و همیشه سحرخیز باشیم.

کتاب باشگاه پنج صبحی ها | پله‌ای برای کسب موفقیت
کتاب باشگاه پنج صبحی ها | پله‌ای برای کسب موفقیت

کتاب باشگاه پنج صبحی ها:

کتاب “باشگاه ۵ صبحی‌ها” با استفاده از زبان ساده و راهکارهای عملی، به شما نشان می‌دهد که چگونه به موفقیت برسید. این کتاب به عنوان یک راهنمای موفقیت، با بهره‌گیری از تجربیات افراد پولدار و موفق، به شما کمک می‌کند تا به هدف خود دست یابید. این کتاب با تمامی کتاب‌های دیگر در حوزه یافتن موفقیت و رشد متفاوت است. در این کتاب، نویسنده “رابین شارما” با استفاده از یک داستان، تمامی مطالب مورد نیاز را به مخاطب خود انتقال می‌دهد.

داستان درباره یک فرد است که به دلیل حسادت اطرافیان، در کار خود شکست می‌خورد و بین دو راه انتخاب خودکشی و شروع دوباره تردید می‌کند. این فرد، با انتخاب شروع دوباره، در یک سمینار انگیزشی با دو نفر دیگر آشنا می‌شود. یکی از آن‌ها یک میلیاردر موفق است و دیگری هنرمندی است که به دنبال موفقیت است.

میلیاردر موفق، با فاش کردن اسرار موفقیت خود، به آن‌ها پیشنهاد می‌دهد که هر روز ساعت ۵ صبح بیدار شوند و از زمان طلایی خود بهره ببرند. آن‌ها باید طبق قانون ۲۰/۲۰/۲۰ عمل کنند تا به اهداف خود دست یابند. این کتاب در سال ۲۰۱۸ منتشر شده و به یکی از پرطرفدارترین کتاب‌های آن سال تبدیل شده است.

رابین شارما نویسنده کتاب باشگاه پنج صبحی ها چه کسی است؟

رابین شارما، یک نویسنده هندی، در سال 1979 در دهلی نارد به دنیا آمد. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت از دانشگاه Cornell در آمریکا دریافت کرده است. فعالیت اصلی رابین شارما در حوزه رهبری، کسب و کار و توسعه شخصی است و تا به حال بیش از 15 کتاب در این زمینه نوشته است. به عنوان یک سخنران و مشاور موفق، رابین شارما با بهره‌گیری از تجربیات خود در حوزه رهبری و مدیریت، به تعداد زیادی از افراد در سراسر جهان کمک کرده تا زندگی بهتری داشته باشند.

کتاب های رابین شارما، تکنیک هایی برای بهبود عملکرد شخصی و سازمانی، ارتقاء رهبری و مدیریت، یافتن اهداف و رسیدن به آنها و همچنین موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای را توضیح می‌دهند. وی به شدت تأثیرگذار در جوانب فرهنگی و اجتماعی بوده و با نوشته های خود، جامعه از جمله مدیران، کارآفرینان و افراد عادی را به دنبال بهبود و توسعه خود می‌کشاند.

کتاب باشگاه پنج صبحی ها معروف ترین کتاب رابین شارما
کتاب باشگاه پنج صبحی ها معروف ترین کتاب رابین شارما

سایر کتاب های صوتی پرطرفدار در مارکت ام ال ام:

قانون 20/20/20 در کتاب باشگاه پنج صبحی ها:

قانون 20/20/20 یکی از قوانین مهم در باشگاه پنج صبحی ها است که بهترین روش برای جلوگیری از خستگی و آسیب دیدگی چشم است. طبق این قانون، باید هر 20 دقیقه از تمرین، به مدت 20 ثانیه از صفحه تلفن همراه، تبلت یا دستگاه الکترونیکی دیگری دور نگاه کنید و به جای آن، به یک نقطه دورتر از خود بنگرید. این کار به چشم ها کمک می کند تا از خستگی و خشکی جلوگیری کنند و در نتیجه، می تواند بهبود کارایی و عملکرد بهتر در تمرینات و رقابت های ورزشی را به همراه داشته باشد. بنابراین، اگر عضو فعالی در باشگاه پنج صبحی ها هستید، این قانون را به خاطر داشته باشید و از تمرینات خود بهترین نتیجه را بگیرید.

سایر کتاب های صوتی در آواکالا

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها | رابین شارما
کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها | رابین شارما

سر فصل های کتاب:

 1. اقدام خطرناک
 2. فلسفه ای روزانه برای تبدیل شدن به یک اسطوره
 3. برخورد غیر منتظره با یک غریبه ای عجیب
 4. رها کردن حد متوسط و هر آن چه معمولیست
 5. ماجرای عجیب در رابطه با به دست گرفتن کنترل صبح
 6. پرواز به قله های بهروری،مهارت و شکست ناپذیری
 7. آماده سازی برای دگرگونی، در بهشت آغاز میشود
 8. روش پنج صبح،برنامه ی صبح گاهی سازندگان دنیا
 9. چهارچوبی برای نمایان کردن عظمت
 10. چهار زمینه ی تمرکز افراد تاریخ ساز
 11. هدایت کشتی زندگی در امواج خروشتن روزگار
 12. اعضای باشگاه پنج صبحی ها،تشریفات عادی سازی را کشف میکنند
 13. اعضای باشگاه پنج صبحی ها فرمول20/20/20 را میاموزند
 14. اعضای باشگاه پنج صبحی ها ضرورت خواب را درک میکنند
 15. اعضای باشگاه پنج صبحی ها، درباره ده تاکتیک نبوغ مادام العمر آموزش میبینند
 16. اعضای باشگاه پنج صبحی ها، چرخه دوگانه عملکرد نخبگان را می آموزند
 17. اعضای باشگاه پنج صبحی ها،به قهرمان زندگی خودشان تبدیل میشوند
 18. موئخره
جزئیات کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها:

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها، یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های روان‌شناسی است که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. این کتاب به قلم رابین شارما و ترجمه رضا اسکندری اذر، شامل 18 فصل با میانگین زمانی حدود 50 دقیقه در هر فصل می‌باشد. حجم کل کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها 707 مگابایت است و مجموع زمانی تمامی فصل‌ها 771 دقیقه و 21 ثانیه است. فایل‌های این کتاب به فرمت MP3 بوده و می‌توان آن‌ها را در هر زمان و مکانی گوش داد.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 1.320 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

11
9.768 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
کتاب های صوتر دیگر
کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها | رابین شارما
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 771 دقیقه و 21 ثانیه
تعداد پارت: 18 پارت
اندازه: 707 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: رابین شارما
به روز شده در:
متخصص...(:

به ازای هر فروش این محصول 1.320 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات ahmad Other Products

کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن از رولف دوبلی | +555 دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
معمولاً کلید موفقیت برای اکثر افراد اسرارآمیز است و برای دستیابی به آن، زنان و مردان بسیاری در طول قرن‌ها تلاش کرده‌اند. همه ما به دنبال عوامل موفقیت هستیم، اما «رولف دوبلی» در کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» توصیه می‌کند که باید به دلایل شکست و عدم موفقیت نیز توجه کنیم. ناتوانی در [...]
10
5.0
107.559 تومان
کتاب صوتی روش های کنترل ذهن | خوزه سیلوا
ahmad
ahmad متخصص...(:
اگر می‌خواهید سرشار از آرامش، شادی و اعتماد به نفس شوید کتاب روش کنترل ذهن سیلوا را از دست ندهید. خوزه سیلوا در جدیدترین و پرفروش‌ترین اثر خود سعی دارد به شما کمک کند تا بتوانید از توانایی‌هایی ذهنی و عقلی خود بیشترین استفاده را کنید و گام به گام به سوی آگاهی برتر هدایت [...]
10
5.0
44.289 تومان
فایل صوتی شروع قدرتمند و سریع (قانون 48 ساعت) | گراهام پارک
ahmad
ahmad متخصص...(:
قانون 48 ساعت در بازاریابی شبکه ای یک استراتژی است که در این عرصه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قانون بر این اساس است که هرگونه تصمیم گیری درباره عضویت یا خرید محصول از یک شبکه بازاریابی، باید در مدت زمان 48 ساعت انجام شود اساس کار قانون 48 ساعت در بازاریابی شبکه ای قانون [...]
10
5.0
18.759 تومان
کارگاه صوتی ریزه کاری های ضروری زندگی | دکتر مجد
ahmad
ahmad متخصص...(:
ریزکاری‌های ضروری زندگی، اعمالی هستند که بسیاری از افراد در زندگی خود بی‌توجهی به آنها داشته و فکر می‌کنند که این رفتارها آسان و قابل یادگیری نیستند. در حقیقت، این اعمال بسیار جزئی و دقیق هستند و افراد باید تمامی آنها را یاد بگیرند و به درستی انجام دهند. چه نکاتی را درفایل [...]
10
5.0
196.470 تومان

محصولات مرتبط Related Products

فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
10
1
83.250 تومان
پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
132.090 تومان
کتاب صوتی چهار میثاق | دون میگوئل روئیز + 268 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
کتاب حاضر با توصیف چهار اصل اساسی یا چهار میثاق، به خواننده کمک می‌کند تا با رعایت این اصول، زندگی روزانه خود را بهبود بخشد و در نهایت به آرامش درونی دست یابد. این کتاب به صورت گام به گام، راهنمایی می‌کند تا خواننده بتواند این اصول را در زندگی‌اش اعمال کند و از تغییرات […]
10
5.0
28.860 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
12 فروش
5.0
39.849 تومان
افزودن به سبد خرید - 9.768 تومان