شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین از لیدر میلاد حبیب اللهی | +27 دقیقه فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین از لیدر میلاد حبیب اللهی | +27 دقیقه
فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین از لیدر میلاد حبیب اللهی | +27 دقیقه فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین از لیدر میلاد حبیب اللهی | +27 دقیقه

فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین از لیدر میلاد حبیب اللهی | +27 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
10 فروش
30.969 تومان

انرژی منفی و مثبت در نتورک، تاثیر بسیاری بر روی ارتباطات و روابط بین افراد دارد. افراد با انرژی مثبت، اغلب مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرند و افراد با انرژی منفی، می‌توانند باعث خراب شدن روابط و اختلال در کارکرد نتورک شوند.بنابراین، حفظ انرژی مثبت در نتورک، برای ارتقای کارایی و کیفیت روابط افراد بسیار مهم است.

تأثیر انرژی مثبت و منفی بر روی نتورک | میلاد حبیب اللهی
تأثیر انرژی مثبت و منفی بر روی نتورک | میلاد حبیب اللهی

بازاریابی و  ارتباط سازی

بازاریابی شامل تمام فعالیت‌هایی است که برای فروش محصولات و خدمات انجام می‌شود. این فعالیت‌ها شامل تحقیقات بازار، تعیین نیازهای مشتریان، طراحی و اجرای استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغات می‌شود. برای موفقیت در بازاریابی، برند بودن امری حیاتی است. برند یک نام، علامت تجاری، شعار و یا طرح است که به فروشنده کمک می‌کند تا محصول خود را از رقبای خود متمایز کند. برند بودن به فروشنده کمک می‌کند تا اعتماد مشتریان را جلب کند و برایشان یک تجربه خرید مطلوب ایجاد کند.

ارتباط سازی نیز از اهمیت بسیاری در بازاریابی برخوردار است. برای موفقیت در بازاریابی، باید با مشتریان خود ارتباط برقرار کرد و آن‌ها را از محصولات و خدمات خود مطلع کرد. این ارتباطات می‌تواند از طریق تبلیغات، ارسال پیامک، ایمیل و یا رویدادهای تبلیغاتی صورت پذیرد. ارتباط سازی در بازاریابی برای جذب و حفظ مشتریان بسیار مهم است و برای بهبود اعتماد مشتریان به برند و فروشنده کمک می‌کند. به طور کلی، بازاریابی، برند بودن و ارتباط سازی سه عامل اصلی برای موفقیت در فروش محصولات و خدمات هستند.

تاثیر انرژی منفی و مثبت در نتورک

در نتورک‌های اجتماعی، تاثیر انرژی منفی و مثبت بر روابط بین کاربران و پویایی آن‌ها مهم است. انرژی منفی می‌تواند باعث کاهش اعتماد و همبستگی بین کاربران شود و در نتیجه باعث کاهش فعالیت‌های اجتماعی شود. به عنوان مثال، یک کاربری که همیشه انتقاد و نقد دارد ممکن است باعث بروز اختلافات و تنش‌ها در گروهی که عضو آن هست، شود.به عنوان مقابل، انرژی مثبت می‌تواند باعث افزایش همبستگی، اعتماد و فعالیت‌های اجتماعی بین کاربران شود.

یک کاربر مثبت و پرانرژی می‌تواند با انتشار مطالب مفید و خوشایند، افراد را به همکاری و تعامل با یکدیگر تشویق کند. همچنین، انرژی مثبت می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس کاربران و بهبود روابط میان آن‌ها شود. در نتیجه، ارتباط بین کاربران در نتورک‌های اجتماعی بر اساس انرژی‌های مثبت و منفی آن‌ها شکل می‌گیرد. به همین دلیل، برخی از شرکت‌ها در نتورک‌های خود، از فردی که دارای انرژی منفی هستند، دوری می‌کنند و به دنبال افرادی هستند که دارای انرژی خوب و مثبت هستند.

1. چطور انرژی منفی می‌تواند باعث کاهش فعالیت‌های اجتماعی در نتورک‌های اجتماعی شود؟
2. چگونه انرژی مثبت می‌تواند باعث افزایش همبستگی و اعتماد بین کاربران در نتورک‌های اجتماعی شود؟
3. آیا کاربری که همیشه انتقاد و نقد دارد می‌تواند باعث بروز اختلافات و تنش‌ها در گروهی که عضو آن هست، شود؟
4. چگونه انرژی مثبت می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس کاربران و بهبود روابط میان آن‌ها شود؟
5. چرا برخی از شرکت‌ها ، از افرادی که دارای انرژی منفی هستند، دوری می‌کنند و به دنبال افرادی هستند که دارای انرژی خوب و مثبت هستند؟

آموزش نتورک مارکتینگ اصولی در آواکالا

میلاد حبیب اللهی برگزار کننده فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین
میلاد حبیب اللهی برگزار کننده فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین

میلاد حبیب اللهی برگزار کننده فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین چه کسی است؟

میلاد حبیب اللهی، یکی از برترین لیدرهای نتورک مارکتینگ به شمار می‌رود. او به عنوان یک مربی، مشاور و سخنران، با یک تجربه بالا در زمینه بازاریابی شبکه‌ای، به بسیاری از افراد کمک کرده است تا در این زمینه موفق شوند. میلاد حبیب اللهی به صورت فعال فایلهای آموزشی را منتشر کرده است که از آن جمله می‌توان به فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین یکی از آموزش‌های او اشاره کرد. این فایل آموزشی ارزشمند برای افرادی است که می‌خواهند در زمینه نتورک مارکتینگ موفق شوند و از تجربیات میلاد حبیب اللهی بهره ببرند.

یک فایل آموزشی دیگر از میلاد حبیب اللهی در مارکت ام ال ام:

سایر فایل های مرتبط با نتورک مارکتینگ در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین از میلاد حبیب اللهی را به صورت متنی بخوانید:

یکی از بحث های آموزشی اولیه در بازاریابی شبکه ای این است که منفی ها را بالا بگیم و مثبت ها را پایین. در واقع مفهوم این جمله این است که همه ما در زندگی یکسری مشکلات و موانع داریم ولی اینکه بخواهیم چگونه رفتار کنیم که مشکل را حل کنیم مهم است. در نتورک، ما نباید این مشکلات شخصی را به آپلاین یا همان حامی خود در بازاریابی شبکه ای انتقال دهیم. اگر زمانی انرژی منفی داریم بهتر است آن را رفع کنیم و انرژی مثبت را به آپلاین خود منتقل کنیم.

از طریق های مختلف میتوان انرژی را دریافت کرد، حالا این انرژی دریافتی می تواند مثبت یا منفی باشد 4 دسته افراد هستند که انرژی را از شما می دزدند و این 4 دسته عبارتند از : 1- افراد ظالم 2- افراد غر غرو 3- افراد مظلوم 4- منزوی ها (توضیحات این 4 دسته به صورت مفصل در فایل صوتی توضیح داده شده است.) شما باید حواستان باشد که انرژی خود را وقت این دسته افراد نکنید و همیشه انرژی مثبت داشته باشید و با افراد مثبت در ارتباط باشید.

در این فایل صوتی یاد می گیرید که نگاه درستی به ادامه دادن مسیر و موفقیت و دید مثبت به کار داشته باشید. اگر کسی در اطرافتان است که فرد غر غرو و یا منزوی است پیشنهاد می کنیم این فایل صوتی را به آنها معرفی کنید تا متوجه شوند که چه تأثیری روی افراد دارند و نتیجه گیری کنند که چطور باید رفتار خود را تغییر دهند.

جزئیات فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین:

فایل صوتی “منفی بالا مثبت پایین”، که توسط لیدر میلاد حبیب اللهی تهیه شده است، درباره تأثیر نگرش و انرژی مثبت و منفی در نتورک صحبت می‌کند. این فایل صوتی با فرمت mp3 و حجم 6.30 مگابایت، 27 دقیقه و 29 ثانیه طول دارد و به افرادی که قصد ورود به نتورک دارند، پیشنهاد می‌شود. در این فایل، لیدر میلاد حبیب اللهی تجربه‌های خود را درباره اینکه چگونه با نگرش و انرژی مثبت می‌توان در نتورک موفق شد، به اشتراک می‌گذارد و راهکارهایی را نیز برای افزایش انرژی مثبت در نتورک ارائه می‌دهد.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 4.190 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
30.969 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به مثبت و منفی
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی منفی بالا مثبت پایین از لیدر میلاد حبیب اللهی | +27 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 27 دقیقه و 29 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 6.30 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 20
برگزارکننده: میلاد حبیب اللهی
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 4.190 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
11 فروش
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
12 فروش
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
13 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 30.969 تومان