شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت | دکتر هلاکویی + 130 دقیقه مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت | دکتر هلاکویی + 130 دقیقه
مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت | دکتر هلاکویی + 130 دقیقه مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت | دکتر هلاکویی + 130 دقیقه

مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت | دکتر هلاکویی + 130 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
10 فروش
76.479 تومان

دکتر هلاکویی می گوید که هرکدام از ما تنها منحصربه فرد و بی همتا هستیم و حتی با روز قبل و روز بعد خود هم متفاوت هستیم. درواقع هیچ انسانی شبیه و مانند ندارد. با این حال نظام ارزشی که یک برداشت اجتماعی است با نظام اخلاقی که یک برداشت انسانی است، نوعی فعالیت مطلق است. از این رو ترکیب این دو نظام اخلاقی و ارزشی، می تواند شخصیت وجودی و رفتاری ما را بسازد. به همین خاطر شما با شناخت یک سری ویژگی های تثبیت شده، می توانید وجود برتر و خوشبخت تری باشید.

مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت از نظر دکتر هلاکویی
مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت از نظر دکتر هلاکویی

افراد خوشبخت چه ویژگی هایی دارند؟

مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت متعدد است. اولاً، آن‌ها همواره تمایل دارند این حس خوشبختی را با دیگران به اشتراک بگذارند و با انجام کارهایی که سبب شادی دیگران می‌شود، خود نیز شاد می‌شوند.

مورد دوم در مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت این است که آن‌ها در مورد مسائل جزئی غر نمی‌زنند و به جای تمرکز بر مشکلات ناچیز، به مسائل مهم تمرکز می‌کنند و انعطاف‌پذیری و پیشرفت در آینده را در نظر می‌گیرند.

سومین مودر در مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت، آن‌ها از لحظات کوچک لذت می‌برند و هر چیز کوچکی که اطرافشان رخ بدهد را شیرین می‌پندارند.

مورد چهارم، آن‌ها از موفقیت مردم اطرافشان افتخار می‌کنند و این موفقیت‌ها را جشن می‌گیرند. پنجماً، آن‌ها در لحظه زندگی می‌کنند و به خاطر تمرکز بر لحظه‌های زندگی، روحیه مثبت خود را تثبیت می‌کنند.

ششمین مورد در مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت، آن‌ها روابط سالمی را با دیگران برقرار می‌کنند و از صمیمیت و ارتباط عمیق با دیگران برای شادمانی و خوشبختی بهره می‌برند.

هفتماً، آن‌ها می‌دانند چگونه در مواجهه با فشارهای روحی به خود آرامش دهند و استرس را کاهش دهند.

هشتمین مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت، نگرش متفاوتی نسبت به پول و مسائل مالی آنهاست که به دنبال رضایت درونی و عوامل دیگری هستند تا مادیات.

نهماً، آن‌ها اغلب بر روی اتفاقات خوب تمرکز می‌کنند و اتفاقات ناخوشایند را به لحظات خوش تبدیل می‌کنند.

دهماً، داشتن حداقل یک خواهر برای آن‌ها مفید است و حس خوشبختی را تقویت می‌کند.

مورد یازدهم در مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت، آن‌ها به راحتی دوست‌های جدید پیدا می‌کنند و ارتباط عمیق‌تری با آن‌ها برقرار می‌کنند.

دوازدهماً، آن‌ها به اهدافشان دست یافته‌اند و همواره اهداف بزرگتری را دنبال می‌کنند.

سیزدهماً، آن‌ها به لبخند زدن عادت کرده‌اند و در لحظات خوب و بد زندگی خود را گسترش می‌دهند.

گزینه چهاردهم در مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت، خواب راحتی هست که دارند و این نیز سبب احساس بهتری در زندگی آن‌ها می‌شود.

صفات افراد خوشبخت چیست؟

دکتر هلاکویی می گوید که این افراد خوشبخت و امیدوار هستند. شناخت واقعیت، تاکید بر جنبه های مثبت واقعیت، آگاهی بر جنبه های منفی واقعیت و آمادگی برای رفع این جنبه های منفی است. با اینکه در مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت گفتیم که آنها نیمه پر لیوان را می بینند، اما حد تعادل برقرار کرده و همیشه نیم نگاه متفکرانه و معقولی به نیمه خالی دارند تا بتوانند آن را کنترل کنند.

آدم خوشبین تاکید زیادی بر نیمه پر لیوان دارد ولی همواره در ذهنش است که چطور می توان نیمه خالی لیوان را پر کرد. از طرف دیگر مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت را می توان در کودکان مشاهده کرد. مسئله اساسی یک کودک، نوع ارتباط او با دیگران است.

از این رو شما هم اگر فقط به فکر خودتان باشید و دیگران را بی اهمیت جلوه دهید، قطعا هیچ خوشبختی بدست نخواهید آورد. البته این موارد تنها بخش کوچکی از مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت است که دکتر هلاکویی در این دو پارت فایل صوتی بیان می کند و موارد بیشتر را می توانید در فایل های اصلی گوش دهید.

۱. آیا افراد خوشبخت تمایل دارند احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند؟
۲. ویژگی افراد خوشبخت در مقابله با مسائل مهم چیست؟
۳. چرا باید ویژگی های افراد خوشبخت را شناخت؟
۴. آیا افراد خوشبخت از موفقیت مردم اطرافشان افتخار می‌کنند؟
۵. چطور می توان مانند افراد خوشبخت رفتار کرد؟

دکتر هلاکویی برگزارکننده سمینار مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت
دکتر هلاکویی برگزارکننده سمینار مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت

دکتر هلاکویی برگزارکننده سمینار مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت کیست؟

دکتر هلاکویی یک روانشناس، روان درمانگر، مشاور ازدواج و خانواده، جامعه شناس، اقتصاددان و استاد دانشگاه ایرانی است. او مقیم لس آنجلس در ایالات متحده است و سه مدرک کارشناسی ارشد در رشته های روانشناسی و اقتصاد و یک مدرک دکترا در رشته جامعه شناسی دارد.

در ایران، دکتر هلاکویی قبل از انقلاب، در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران تدریس می کرد و پس از انقلاب به آمریکا بازگشت. او مؤسس و مدیر مرکز بهزیستی بورلی هیلز است و در این مرکز به عنوان مشاور ازدواج، خانواده و کودکان فعالیت می کند.

همچنین، او برنامه های تلویزیونی و رادیویی مختلفی را اداره و اجرا می کند و در این برنامه ها به پرسش های مخاطبان درباره مسائل روانشناختی، اجتماعی و خانوادگی پاسخ می دهد. همچنین، دکتر هلاکویی سمینارهای دوره ای در مورد مسائل روانشناختی و بهزیستی در شهرهای مختلف اروپا و آمریکا هم برگزار می کند.

فایل های دیگر موجود در مارکت ام ال ام درباره خوشبختی

چطور مانند افراد خوشبخت زندگی کنیم؟
چطور مانند افراد خوشبخت زندگی کنیم؟

چرا آشنایی با مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت مهم است؟

آشنایی با مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت اهمیت زیادی دارد. اولاً، این آشنایی می تواند به ما کمک کند تا درک بهتری از خودمان و دیگران داشته باشیم. با دانستن ویژگی هایی که افراد خوشبخت دارند، می توانیم الگوهای موفقیت آنها را شناسایی کنیم و از آنها الهام بگیریم.

همچنین، با آشنایی با مشخصات خوب و خوشبختی دیگران، می توانیم روابط بهتری با آنها برقرار کنیم و به عنوان یک دوست و همکار وفادار و پشتیبان برای آنها باشیم. آشنایی با مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت همچنین می تواند به ما کمک کند تا در مسیر خود بهترین تصمیمات را بگیریم و به سوی خوشبختی و رضایت بیشتر برویم.

جزئیات سمینار مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت

این فایل صوتی در 2 پارت و توسط دکتر هلاکویی آماده شده و درباره مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت می باشد. تایم این دو فایل 2 ساعت و 13 دقیقه و 51 ثانیه بوده و حجم آن نیز 22.9 مگابایت است.

بخشی از این فایل صوتی نیز به صورت رایگان آماده شده تا بتوانید با نوع صحبت های دکتر هلاکویی در این زمینه بیشتر آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 17.230 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
76.479 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره خوشبختی
مشخصات و ویژگی های افراد خوشبخت | دکتر هلاکویی + 130 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
زمان: 130 دقیقه و 50 ثانیه
تعداد پارت: 2 پارت
اندازه: 22.9 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
استپ: کل افراد
برگزارکننده: دکتر هلاکویی
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 17.230 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
16 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
11 فروش
5.0
83.250 تومان
افزودن به سبد خرید - 76.479 تومان