شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه
مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه

مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
110 فروش
65.379 تومان

کتاب مدیریت ارتباطات اثری از جان ماکسول، روش برقراری ارتباط با مردم در محیط های مختلف را به شما خواهد آموخت. هدف این کتاب، تقویت توانایی برقراری ارتباطی اثربخش و نیز توانایی تفاهم با دیگران است.

ارتباطات، مجموعه ای از مهارت هاست؛ اما مهم ترین آن ها درک نقطه نظرهای طرف مقابل و تفهیم نقطه نظر های خویش است. زبان، تنها وسیله ی ارتباطی نیست و در عین حال از همه نیز کامل تر نیست، چرا که پیام های انسانی، به ویژه پیام هایی که از احساسات و هیجانات و عواطف مایه می گیرد، چنان پیچیده است که هیچ کلامی گویای آن نیست، از این رو گاه یک نگاه، لحن، صدا یا یک حرکت حاوی پیامی است که از پنهانی ترین درونیات فرد سرچشمه می گیرد.

{بزرگ ترین خوبی که در حق دیگران انجام میدهیم،این نیست که داشته های خود را با آن ها سهیم شویم،بلکه این است که داشته های آن ها را به خودشان نشان دهیم}

کتاب صوتی مدیریت ارتباطات|جان ماکسول
کتاب صوتی مدیریت ارتباطات|جان ماکسول

معرفی کتاب صوتی مدیریت ارتباطات و ارزش ارتباطات:

مدیریت ارتباطات نوشته جان ماکسول(-۱۹۴۷)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. مهارت در ایجاد رابطه‌ی مناسب با دیگران بر توانایی‌ها و اعتمادبه‌نفس ما می‌افزاید، استعداد و دست‌ آورد‌ هایمان را می‌نمایاند و احترام و قدردانی دیگران را جلب می‌کند. هر‌چه بهتر با دیگران رابطه برقرار کنیم، مسئولیت‌های خود را بهتر اجرا می‌کنیم و درنتیجه در حرفه‌ی خود موفق‌تر بوده و درآمد بیشتری خواهیم داشت.

بنابراین، همواره باید از روابط اجتماعی قوی و نیز انعطاف‌پذیری بسیار بالایی برخوردار باشیم، چرا‌که با افرادی گوناگون و با آداب و رسوم مختلف در ارتباط هستیم.

ارتباط عملی است که طی آن یک یا چند نفر به تبادل آگاهی نقطه‌نظرها، گرایش‌ها و تجربه‌ی خود می‌پردازند

هرچه توانایی‌تان در برقراری ارتباط مناسب بیشتر باشد، قدرت شما را در تبادل نظرات افزایش می‌دهد و بدین ترتیب در شغل و حرفه‌ی خود به موفقیت‌های بیشتری دست می‌یابید.

همچنین جذب مشتری به مهارت‌های ارتباطی شما بستگی دارد. بنابراین، زیربنا و شالوده‌ی موفقیت شما در رضایتمندی و جذب مشتری، برقراری ارتباط مناسب است که اهمیت و ارزش ارتباطات را نشان می‌دهد.

جایگاه مدیریت ارتباطات در کسب و کار ها:

مدیریت ارتباطات بخشی جدایی ناپذیر از نحوه تعامل کسب و کارها با مصرف کنندگان است. وقتی یک شرکت می خواهد پیامی را منتقل کند، ابتدا باید مشخص کند که مخاطب هدف کیست و چه چیزی آن مخاطب را منحصر به فرد می کند.

مدیریت ارتباطات یک اصطلاح چتر است که به جریان اطلاعات در یک شرکت یا بین چندین شرکت اشاره دارد. با برنامه ریزی و اجرای روش های مختلف ارتباطی، بر دستیابی به مخاطبان هدف شرکت تمرکز دارد. این مخاطبان هدف شامل مصرف‌کنندگان، فروشندگان و گروه‌های رسانه‌ای هستند،اما می‌توانند شامل کارکنان نیز باشند.

دو نوع اصلی ارتباط وجود دارد؛هر دو نوع پیچیده هستند و یک مدیر ارتباطات میتواند در یکی از این موارد تخصص داشته باشد:

  • ارتباطات داخلی فرآیند تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان در خود سازمان، از جمله کارکنان در سطوح مختلف است. این ممکن است از طریق ایمیل، آموزش، اسناد داخلی و یادداشت های شرکت انجام شود.
  • ارتباطات خارجی از کانال های رسانه ای مختلف برای برقراری ارتباط بین سازمان و گروه ها یا افراد بیرونی برای تسهیل همکاری و ارائه تصویر مثبت شرکت استفاده می کند.

اگر با هرکسی که ملاقات می‌کنید، طوری برخورد کنید که گویی مهم‌ترین فرد روی زمین است، در‌حقیقت به او حس ارزشمند بودن را القا کرده‌اید.

مدیریت ارتباطات|موفقیت در کسب و کار
مدیریت ارتباطات|موفقیت در کسب و کار

هدف از ترجمه ی کتاب مدیریت ارتباطات:

هدف از ترجمه‌ی این کتاب، تقویت توانایی برقراری ارتباطی اثر بخش و نیز توانایی تفاهم با دیگران است. وقتی سخن از ارتباطات به میان می‌آید، معمولاً عمل گفتگو در ذهن تداعی می‌شود؛ اما ارتباطات چیزی بیش از گفتگو است.

وقتی در کلاس درس به پرسشی پاسخ می‌دهید، وقتی تشویق می‌شوید، وقتی درباره‌ی عقاید و افکار دیگران بحث می‌کنید، با کسی دست می‌دهید، در یک مصاحبه‌ی استخدامی یا جلسه‌ای کاری شرکت می‌کنید، لباسی را انتخاب می‌کنید یا به خرید یک خودرو اقدام می‌کنید، در‌واقع با افراد ارتباط برقرار کرده‌اید.

دوستی‌های پایدار و موفق، روابط خانوادگی گرم و موفقیت‌های تحصیلی و شغلی به مهارت‌های ارتباطی شما بستگی دارد. در مجموع درک و توانایی به‌کارگیری ارتباطات، از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که افراد باید بیاموزند، زیرا ارتباط مناسب در موفقیت افراد در محل کار و اجتماع، بسیار مؤثر است. توان برقراری ارتباط مؤثر، اغلب میزان شایستگی و احتمال موفقیت فرد را تعیین می‌کند.

آخرین کتاب های صوتی در مارکت ام ال ام:

کتاب صوتی روش های کنترل ذهن

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها

کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن

کتاب صوتی افسانه کاریزما

کتاب صوتی چهار میثاق

بخشی از کتاب مدیریت ارتباطات:

“به گفته ی ویلسون میزنر : «یک شنونده ی خوب نه تنها همه جا مورد توجه است، بلکه مدتی بعد دانش فراوانی درباره ی مسائل گوناگون کسب می کند.»
جالب است بدانید که هنگام گفتگو در باره ی دوستان و فامیل و شغلتان و محلی که در آن کار می کنید و حتی خودتان، چنانچه خوب گوش فرا دهید چیزهای بسیاری آموخته اید و به معلومات تان افزوده شده است.

اما هیچ کس به این مسئله توجه نمی کند. برای مثال یک بار داستانی درباره ی یک مربی تنیس شنیدم که مشغول آموزش به شاگردش بود. وی پس از مشاهده ی  ضربه های شاگرد به او گفت که دیگر ضربه نزند تا جهت بهبود آن ها شیوه ای به او بیاموزد.

اما هربار که می کوشید نکات لازم را به شاگرد یادآور شود، وی حرف استاد را قطع می کرد و نظرات خودش را راجع به شکل مورد نظر بیان می کرد. پس از آن که شاگرد چند بار این حرکت را تکرار کرد، استاد به نشانه ی تأیید سرش را تکان داد و گفته های او را تصدیق کرد.

خانمی که شاهد ماجرا بود، پس از پایان درس پرسید: «چرا با ایده های احمقانه ی آن مرد متکبر موافقت کردید؟»
مربی خندید و پاسخ داد: «از سال ها پیش یاد گرفته ام آموزش به کسی که فقط در پی دریافت انعکاس صدای خود است، اتلاف وقت است!»
مراقب باشید به این حس دچار نشوید که همه چیز را می دانید.

هرگاه چنین احساسی داشتید، بدانید در خطر هستید، چون کسی که خود را در کاری متخصص و متبحر می داند، به هیچ وجه گمان نمی کند نیازمند یادگیری است. همه ی کسانی که بیشتر می دانند بیشتر گوش می دهند.

مشکل عمده ی کسانی که از پست و مرتبه ای بالا برخوردارند این است که به ندرت به کسانی که با آن ها در ارتباط هستند گوش می دهند. هرچه بالاتر بروید، نیازتان به بقیه کمتر می شود؛ اما در واقع نیاز شما به تقویت مهارت خوب گوش دادن شما نیز بیشتر می شود. هرچه از خط مقدم دورتر باشید نیازتان به اطلاعات دیگران بیشتر است.

تنها هنگامی که بتوانید مهارت گوش دادن را در خود پرورش دهید قادر خواهید بود از اطلاعاتی که دیگران در اختیارتان می گذراند به خوبی بهره ببرید. در طول زندگی و هنگام کسب موفقیت های فراوان هرگز نیاز به رشد و بقای خود را از یاد نبرید و به یاد بسپارید که گوش ناشنوا نشان دهنده ی ذهن بسته است.”

سر فصل های کتاب صوتی مدیریت ارتباطات:

  1. چرا ارتباطات برای کسب موفقیت مهم است
  2. به چه اطلاعاتی درباره دیگران نیاز داریم
  3. چگونه مشوق دیگران باشیم
  4. چگون میتوان با مردم ارتباط برقرار کرد
  5. چگونه شنونده خوب باشیم
  6. چگونه میتوان اعتماد دیگران را جلب کرد
  7. مهم ترین رابطه ی من کدام است
  8. چگونه میتوان هم به مردم خدمت و هم آن ها را رهبری کرد

«بیشتر مردم، غیر منطقی، غیر معقول و خودمحورانه رفتار می‌کنند؛ اما در هر حال آن‌ها را دوست بدار.»

نامه جان سی ماکسول 1
جان سی ماکسول[John C. Maxwell] نویسنده کتاب مدیریت ارتباطات

درباره جان سی ماکسول (John C. Maxwell):

جان سی ماکسول ( John C.Macwell ) – ( متولد 20 فوریه 1947 میشیگان ) سخنران انگیزشی و نویسنده است. او را خدای رهبری در جهان لقب داده اند و این به دلیل صدها سمینار و سخنرانی و کتابی است که وی درباره روش های موفقیت و رهبری در دنیای تجارت داشته است.

وی کشیش مسیحی بود وسال های زیادی در جایگاه یک کشیش درآمریکا فعالیت می کرد و به مدت ۳۰ سال این شغل را در کلیساهای ایندیانا، اوهایو، کالیفرنیا و فلوریدا بر عهده داشت.

در همان زمان کتاب هايي را عمدتاً با تمرکز بر روی رهبری و مدیریت نوشته است و بعدها تصمیم گرفت تمرکز خود را تنها بر نوشتن و برگزاری سخنراني هایش قرار دهداو در سراسر دنیا سخنرانی کرده است و سازمان های او به بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان آموزش داده اند و کتابهایش به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده اند.

از برخی آثار معروف ماکسول می توان به عناوینی همچون 21 قانون انکارناپذیر رهبری و 21 ویژگی ضروری رهبران اشاره کرد. میلیون ها نسخه از کتاب های مکسول به فروش رفته، و بعضی از آن ها در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار گرفته اند.

دکتر ماکسول با تشکیل موسسه INJOY تلاش می کند تا به رهبران دنیا آموزش دهد چگونه توانمندی های خود ر ا به حداکثر برسانند. او توانسته است در مدت سال ها فعالیت خود  بیشترین تاثیر را در سطح بین الملل برای توسعه کار گروهی و رهبری آن داشته باشد؛این رهبران عموما صاحبان کسب و کار و کارآفرینان و موسسین شرکت های تجاری هستند.

جزئیات کتاب صوتی برقراری ارتباطات:

کتاب صوتی برقراری ارتباطات شامل 8 پارت{فصل}است که، مجموع حجم این 8 پارت 106 مگابایت میباشد. این کتاب صوتی در بازه زمانی 113+ دقیقه ارائه شده است که میانگین زمانی هر پارت 17 دقیقه در نظر گرفته شده است.{امیدوار هستیم که از شنیدن این کتاب صوتی نهایت لذت را ببرید.}

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 8.840 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

110 فروش
65.379 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
دیگر کتاب های صوتی
مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
زمان: 113 دقیقه و 35 ثانیه
تعداد پارت: 8 پارت
اندازه: 106 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: جان ماکسول
به روز شده در:
متخصص...(:

به ازای هر فروش این محصول 8.840 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات ahmad Other Products

قدرت انضباط شخصی | دنیل والتر | 333+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
بیشتر افراد در زندگی خود هدف‌گذاری‌های متنوع و انضباط شخصی مشخصی دارند. از هرکسی که بپرسید افق‌های روشن‌تری برای خودش می‌خواهد و برنامه‌های زیادی برای رسیدن به آن‌ها دارد. مثلاً ورزش‌کردن یا قرارگرفتن در یک رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن و رسیدن به شرایط بدنی دلخواه، قبولی [...]
17 فروش
5.0
65.379 تومان
کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن از رولف دوبلی | +555 دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
معمولاً کلید موفقیت برای اکثر افراد اسرارآمیز است و برای دستیابی به آن، زنان و مردان بسیاری در طول قرن‌ها تلاش کرده‌اند. همه ما به دنبال عوامل موفقیت هستیم، اما «رولف دوبلی» در کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» توصیه می‌کند که باید به دلایل شکست و عدم موفقیت نیز توجه کنیم. ناتوانی در [...]
10 فروش
5.0
107.559 تومان
کتاب صوتی روش های کنترل ذهن | خوزه سیلوا
ahmad
ahmad متخصص...(:
اگر می‌خواهید سرشار از آرامش، شادی و اعتماد به نفس شوید کتاب روش کنترل ذهن سیلوا را از دست ندهید. خوزه سیلوا در جدیدترین و پرفروش‌ترین اثر خود سعی دارد به شما کمک کند تا بتوانید از توانایی‌هایی ذهنی و عقلی خود بیشترین استفاده را کنید و گام به گام به سوی آگاهی برتر هدایت [...]
12 فروش
5.0
44.289 تومان
کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها | رابین شارما
ahmad
ahmad متخصص...(:
اگرچه برخی افراد در ساعات عصر روز فعالیت و کارایی ذهنی بیشتری دارند، اما در دنیایی که زندگی از صبح آغاز می‌شود، بیدار شدن زودهنگام بسیار مؤثر برای کامیابی و موفقیت است. همانطور که خواب برای سلامت بدن اهمیت دارد، بیدار شدن زودهنگام نیز در سرزندگی و شادابی فرد تأثیرگذار [...]
19 فروش
5.0
73.149 تومان

محصولات مرتبط Related Products

دفتر برنامه ریزی خلاصه نویسی کتاب+قابل پرینت
نتورکر یار
نتورکر یار تیم "نتورکر یار" در حال حاضر در زمینه آموزش های کاربردی شبکه سازی و شبکه داری و با تلاش برای ارتقاء بازاریابان شبکه ای، در حال تولید محتوای آموزشی در جهت گسترش دانش افرادی که می خواهند از این صنعت نتیجه بگیرند، فعالیت می کند. (تنها یک راز برای موفقیت وجود دارد: "خواستن")
دفتر برنامه ریزی و خلاصه نویسی کتاب اهمیت خلاصه نویسی کتاب به ما می آموزد که چگونه مهمترین ایده ها را در یک متن تشخیص دهیم و کاربردی ترین نکات را استخراج کنیم، وقتی کتاب می خوانیم تلاش میکنیم به گنجینه ای از مفاهیم ارزشمند دست پیدا کنیم. اما هیچگاه به این فکر کرده ایم […]
110 فروش
5.0
39.849 تومان
قدرت انضباط شخصی | دنیل والتر | 333+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
بیشتر افراد در زندگی خود هدف‌گذاری‌های متنوع و انضباط شخصی مشخصی دارند. از هرکسی که بپرسید افق‌های روشن‌تری برای خودش می‌خواهد و برنامه‌های زیادی برای رسیدن به آن‌ها دارد. مثلاً ورزش‌کردن یا قرارگرفتن در یک رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن و رسیدن به شرایط بدنی دلخواه، قبولی [...]
17 فروش
5.0
65.379 تومان
کتاب صوتی چهار میثاق | دون میگوئل روئیز + 268 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
کتاب حاضر با توصیف چهار اصل اساسی یا چهار میثاق، به خواننده کمک می‌کند تا با رعایت این اصول، زندگی روزانه خود را بهبود بخشد و در نهایت به آرامش درونی دست یابد. این کتاب به صورت گام به گام، راهنمایی می‌کند تا خواننده بتواند این اصول را در زندگی‌اش اعمال کند و از تغییرات […]
13 فروش
5.0
28.860 تومان
کتاب صوتی 9 راز موفقیت | لری آیورسان +53 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
دوست دارید بدانید چطور می شود از گفتگوی درونی منفی جلوگیری کرد؟ آیا می خواهید بدانید که 3 راهکار اصلی برای یک مدیریت موفق چیست؟ دوست دارید بدانید که چه عادت هایی باعث موفقیت و عدم موفقیت می شود؟ دکتری لری آیروسان در کتاب صوتی 9 راز موفقیت، درباره این موارد صحبت می کند. 1. [...]
10 فروش
5.0
37.629 تومان
افزودن به سبد خرید - 65.379 تومان