شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

لایو تصویری شناسایی فرصت از لیدر حامد فتوحی نژاد | +36 دقیقه لایو تصویری شناسایی فرصت از لیدر حامد فتوحی نژاد | +36 دقیقه
لایو تصویری شناسایی فرصت از لیدر حامد فتوحی نژاد | +36 دقیقه لایو تصویری شناسایی فرصت از لیدر حامد فتوحی نژاد | +36 دقیقه

لایو تصویری شناسایی فرصت از لیدر حامد فتوحی نژاد | +36 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
10 فروش
37.629 تومان

نتورک مارکتینگ یکی از روش‌های مهم تبلیغات و بازاریابی در عصر دیجیتال است. با این حال، برخورد با چالش‌های این روش همیشه آسان نیست. در صورتی که به دنبال جذب مخاطبان جدید، افزایش فروش و بهبود شناخت برند خود هستید، باید در مواجهه با چالش هایی مثل جذب مخاطبان و تبلیغات رقابتی، ارتباط با مخاطبان، بهبود کیفیت محتوا و تعامل با عموم مخاطبان، توانایی های مناسبی را از خود به نمایش بگذارید.

شناسایی فرصت و استفاده از آن برای موفق شدن در بازاریابی شبکه ای
شناسایی فرصت و استفاده از آن برای موفق شدن در بازاریابی شبکه ای

تجارت سرمایه اشتراکی چیست (شناسایی فرصت)

تجارت سرمایه اشتراکی یا تجارت اشتراکی سرمایه، مفهومی نوین در عرصه ی تجارت است که در آن می‌توان به اشتراک گذاشتن منابع و سرمایه بین افراد و شرکت‌ها پرداخت. در این نوع تجارت، سرمایه‌گذاری و سود به صورت مشترک بوده و همگان به سهمی از سود و زیان مشارکت دارند. این نوع تجارت در دنیای امروز به دلیل مزایای بسیاری که دارد، مورد توجه بسیاری از کارآفرینان، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. برخی از مزایای این نوع تجارت عبارتند از:

– کاهش هزینه‌ها: با اشتراک‌گذاری منابع، هزینه‌های تولید و توزیع کاهش می‌یابد.

– افزایش انعطاف‌پذیری: با اینکه تمام شرکت‌ها و افراد به صورت مشترک در تجارت شرکت می‌کنند، هر کدام از آن‌ها می‌توانند به صورت مستقل عمل کنند و انعطاف‌پذیری بیشتری داشته باشند.

– افزایش تولید و بهبود کیفیت: اشتراک‌گذاری منابع و سرمایه می‌تواند باعث افزایش تولید و بهبود کیفیت محصولات شود.

– افزایش قابلیت دسترسی: با اینکه هزینه‌ها کاهش می‌یابد، به دلیل اشتراک‌گذاری منابع، همه می‌توانند به محصولات و خدمات دسترسی داشته باشند.

به طور کلی، تجارت سرمایه اشتراکی یک رویکرد مبتنی بر همکاری و اشتراک گذاری منابع بین افراد و شرکت‌ها است که می‌تواند بهبود قابل توجهی در عملکرد تجاری داشته باشد.

چالش های موجود در نتورک مارکتینگ (شناسایی فرصت)

با وجود اینکه نتورک مارکتینگ به عنوان یکی از راه های مؤثر برای تبلیغات و فروش در دنیای امروز شناخته شده است، اما با چالش هایی نیز همراه است. یکی از بزرگترین چالش ها در نتورک مارکتینگ، جذب مخاطبان و طراحی استراتژی هایی است که بتواند به صورت مستمر توجه آنها را برای محصول یا خدمات شرکت حفظ کند. همچنین، برای رقابت در بازار، شرکت ها باید به بهبود کارآیی و سرعت نتورک مارکتینگ خود بپردازند و به دنبال روش هایی باشند که بتوانند بهترین نتایج را با هزینه های کمتری به دست آورند.

در نتیجه، برای موفقیت در نتورک مارکتینگ، شرکت ها باید با تمامی چالش های موجود در این حوزه آشنا باشند و با استفاده از راهکار های مناسب، توانایی رقابت با سایر رقبا را داشته باشند. با استفاده از روش های متنوع و برنامه ریزی دقیق، می توانید با چالش های نتورک مارکتینگ کنار بیایید و به بهبود شناخت برند، افزایش فروش و جذب مخاطبان جدید دست پیدا کنید.

در نهایت، برای موفقیت در نتورک مارکتینگ، باید به دنبال روش های جدید و پیشرفته برای جذب مشتریان باشید و همچنین به دنبال روش هایی برای نگه داشتن مشتریان فعلی باشید. با توجه به چالش هایی که در این زمینه وجود دارد، باید همیشه به دنبال راه حل های جدید و خلاقانه باشید.

1. آیا با نتورک می توان موفق شد؟
2. آیا تجارت سرمایه اشتراکی قابلیت درآمد اهرمی دارد؟
3. چگونه می توان در نتورک به درآمد بالا رسید؟
4. آیا نتورک یک بازار بزرگ رو به توسعه است؟
5. چالش‌های اصلی نتورک مارکتینگ کدامند؟

جلسه فرصت ها و طرز تفکرها در آواکالا

فتوحی
لیدر حامد فتوحی نژاد برگزار کننده لایو شناسایی فرصت ها

آقای حامد فتوحی برگزار کننده لایو شناسایی فرصت چه کسی است؟

حامد فتوحی به عنوان یک بازاریاب شبکه ای، از مرداد سال ۹۱ در این حوزه فعالیت می‌کنند. قبل از ورود به این حوزه، در شرکت های قدیمی فعالیت داشتند و تجربیات مفیدی کسب کرده بودند. با استفاده از این تجربیات، با دو دوست خود تصمیم گرفتند تا یک استارتاپ قدرتمند ایجاد کنند. با تشکیل یک اتحاد قوی بین خود و همچنین با کراس لاین موازی، توانستند به موفقیت برسند و سازمانی راه اندازی کنند که تاکنون موفقیت های بسیاری را به دست آورده است.

سایر فایل های منتشر شده از لیدر فتوحی در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای لایو تصویری شناسایی فرصت را به صورت متنی بخوانید:

برای گرفتن تصمیم درست برای آینده کسب و کار خود نیاز است 5 آیتم را در نظر بگیرید. آیتم اول: ما به کسب و کاری می توانیم بگوییم فرصت که یک بازار بزرگ سرمایه گذاری داشته باشد (بازار بزرگ رو به توسعه). در صنعت تجارت اشتراکی یک گروه صنعتی این اجازه را به ما می دهد با استفاده از برند و سرمایه گذاری هایی که انجام داده بتوانیم از یک بازار بزرگ سهم بگیریم. آیتم دوم برای شناخت فرصت کسب و کار: قابلیت ساختن درآمد اهرمی است که در صنعت فروش مستقیم این قابلیت وجود دارد. آیتم سوم تا پنجم را می تئانید با مشاهده لایو تصویری شناسایی فرصت متوجه شوید و از آن بهره ببرید.

شما با دیدن لایو تصویری شناسایی فرصت می توانید با  چالش ها و نحوه تبدیل آنها به فرصت برای کسب و کار خود آشنا شوید و بیشتر از مزایایی که نتورک مارکتینگ دارد بدانید و اینکه یاد بگیرید چگونه به درآمد اهرمی در نتورک برسید و وارد یک بازار رو به توسعه شوید.

جزئیات لایو تصویری شناسایی فرصت:

در این فایل تصویری، لیدر حامد فتوحی با مخاطبانش درباره شناسایی فرصت ها و تبدیل چالش ها به فرصت صحبت می‌کند. این برنامه به صورت لایو برگزار شده و نکات مهم و کاربردی درباره تجارت سرمایه اشتراکی و آیتم‌های کسب و کار مطرح شده است. فایل تصویری مربوطه با فرمت mp4 و حجم 122 مگابایت می‌باشد و مدت زمان آن 36 دقیقه و 42 ثانیه است.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 5.090 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
37.629 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به فرصت
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
لایو تصویری شناسایی فرصت از لیدر حامد فتوحی نژاد | +36 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 36 دقیقه و 42 ثانیه
تعداد پارت: 2 پارت
اندازه: 122.6 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: حامد فتوحی نژاد
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 5.090 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
11 فروش
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
12 فروش
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
13 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان
پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
18 فروش
5.0
132.090 تومان
افزودن به سبد خرید - 37.629 تومان