شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی 3 راز موفقیت مارکی آرنر با گویندگی میلاد حبیب اللهی | +37 دقیقه فایل صوتی 3 راز موفقیت مارکی آرنر با گویندگی میلاد حبیب اللهی | +37 دقیقه
فایل صوتی 3 راز موفقیت مارکی آرنر با گویندگی میلاد حبیب اللهی | +37 دقیقه فایل صوتی 3 راز موفقیت مارکی آرنر با گویندگی میلاد حبیب اللهی | +37 دقیقه

فایل صوتی 3 راز موفقیت مارکی آرنر با گویندگی میلاد حبیب اللهی | +37 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
11
42.069 تومان

برای دستیابی به موفقیت در بازاریابی شبکه ای، باید محصول یا خدمات خوبی داشته باشید، تیم قوی و پشتیبان مناسبی را برای خود جذب کنید، به ارتباطات خود توجه کنید، استراتژی بازاریابی مناسب را برای خود انتخاب کنید و خدمات پس از فروش خوبی را به مشتریان ارائه دهید. با ما همراه شوید تا با 3 راز مهم موفقیت در بازاریابی آشنا شوید.

موفق شدن در نتورک | 3 راز موفقیت مارکی آرنر
موفق شدن در نتورک | 3 راز موفقیت مارکی آرنر

موفقیت در بازاریابی شبکه ای

برای دستیابی به موفقیت در بازاریابی شبکه ای، باید به چند مورد کلیدی توجه کنید. اولاً، باید یک محصول یا خدمات جذاب و با کیفیت داشته باشید که بتوانید به افراد دیگر معرفی کنید. بررسی بازار و تحلیل نیازها و تمایلات مشتریان می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین محصول یا خدمات را ارائه کنید.دوماً، باید یک تیم قوی و پشتیبان مناسب داشته باشید. بازاریابی معمولاً به صورت چندسطحی است و برای رسیدن به موفقیت، نیاز به همکاری با افراد دیگر دارید.

بنابراین، باید تیمی از افراد متعهد و پرشور را برای خود جذب کنید و آنها را آموزش دهید تا بتوانند به بهترین شکل از فرصت های بازاریابی بهره ببرند.سوماً، باید بر روی ارتباطات خود متمرکز شوید. بازاریابی بر پایه ارتباطات قوی و موثر بین اعضا تأسیس شده است. بنابراین، باید بر روی بهبود مهارت های ارتباطی خود کار کنید و بتوانید با اعضای شبکه خود به خوبی ارتباط برقرار کنید.چهارماً، باید به استراتژی بازاریابی خود توجه کنید.

برنامه ریزی صحیح و استفاده از روش های بازاریابی مناسب برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی بسیار اهمیت دارد. باید با روش های مختلفی مانند تبلیغات، رویدادها، محتوا بازاریابی و استفاده از رسانه های اجتماعی کار کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را در بازاریابی شبکه ای بدست آورید.

در نهایت، باید پشتیبانی و خدمات پس از فروش خوبی را به مشتریان خود ارائه دهید. رضایت مشتریان از محصول یا خدمات شما می تواند به شما کمک کند تا روابط خود را با آنها ارتقا دهید و به عنوان یک بازاریاب موفق شناخته شوید.

1. آیا داشتن یک محصول یا خدمات جذاب و با کیفیت برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای ضروری است؟
2. چرا همکاری با افراد دیگر در بازاریابی شبکه ای مهم است؟
3. چه تأثیری دارد که یک بازاریاب مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشد؟
4. آیا استفاده از روش های مختلف بازاریابی مانند تبلیغات و رسانه های اجتماعی برای جذب مشتریان موثر است؟
5. چرا پشتیبانی و خدمات پس از فروش خوبی برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای ضروری است؟

میلاد حبیب اللهی برگزار کننده فایل صوتی 3 راز موفقیت
میلاد حبیب اللهی برگزار کننده فایل صوتی 3 راز موفقیت

میلاد حبیب اللهی برگزار کننده فایل صوتی 3 راز موفقیت در بازاریابی مارکی آرنر چه کسی است؟

میلاد حبیب اللهی، یکی از برترین لیدرهای نتورک مارکتینگ به شمار می‌رود. او به عنوان یک مربی، مشاور و سخنران، با یک تجربه بالا در زمینه بازاریابی شبکه‌ای، به بسیاری از افراد کمک کرده است تا در این زمینه موفق شوند. حبیب اللهی به صورت فعال فایلهای آموزشی را منتشر کرده است که از آن جمله می‌توان به فایل صوتی نه شنیدن یکی از آموزش‌های او اشاره کرد. این فایل آموزشی ارزشمند ماننند سایر فایلهای این لیدر برای افرادی است که می‌خواهند در زمینه نتورک مارکتینگ موفق شوند و از تجربیات حبیب اللهی بهره ببرند.

سایر فایلهای آموزشی از میلاد حبیب اللهی در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی 3 راز موفقیت در بازاریابی مارکی آرنر را به صورت متنی بخوانید:

امروز قرار است 3 راز از مارکی آرنر در رابطه با موفقیت در بازاریابی شبکه ای را با شما در میان بذاریم. مارک میگوید راز اول من اینه:

حرفه ای ها بها پرداخت می کنند و آماتورها بهانه می آورند. مارک در ادامه می گوید که این راز بیار ساده است اما خیلی آشکار نیست، یعنی قابل فهم نیست. مارک میگه نتورکر ها باید برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای مسیر خودشان را انتخاب کنند و از انجام فعالیت خای اشتباه اجتناب کنند.

ما در طول روز یکسری فعالیت داریم، اینکه به یکسری از آهنگها گوش می دهیم، در اینترنت گشت و گذار می کنیم، پیاده روی می کنیم،مطالعه می کنیم، پای تلویزیون یا رادیو می نشینیم، آشپزی می کنیم، بیرون می رویم و… انجام این فعالیت ها هیچ اشکالی ندارد اما اینها دقیقاً فعالیت های یک فرد آماتور است و برنامه هایی که نیاز است م به عنوان یک نتورکر حرفه ای انجام دهیم تا بتوانیم به نتیجه برسیم.

نتورکرهای موفق و ثروتمند محصولا شرکتشان را می فروشند و افراد جدید را به سازمان شان جذب می کنند و زمان خود را صرف کار دیگری نمی کنند اما آماتورها زمان کمتری برای ین قضایا می گذارند و زمان بیشتری را برای کارها و فعالیت هایی می گذارند که به آنها هیچ کمکی به رشدشان در این تجارت نمی کند. مارک در یک قسمت از این رازش می گوید بسیاری از افراد سالهای طولانی به سختی زیاد مشغول بازاریابی بودند و به موفقیت نرسیدند…

استفاده از  فایل صوتی 3 راز موفقیت به شما کمک می‌کند تا در بازاریابی شبکه ای موفق شوید. با گوش دادن به محتوای فایل 3 راز موفقیت در بازاریابی، مهارت‌ها و تکنیک‌های لازم برای تبدیل شدن به یک نتورکر موفق را فرا خواهید گرفت.

فایل صوتی 3 راز موفقیت شامل راهنمایی‌ها و استراتژی‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا بازاریابی شبکه ای را به صورت حرفه‌ای انجام دهید، شبکه‌ی خود را گسترش دهید و به فروش بیشتری دست یابید. با توجه به مطالب آموزشی فایل 3 راز موفقیت، شما می‌توانید به عنوان یک نتورکر موفق و متمایز از دیگران در بازاریابی شبکه ای عمل کنید.

جزئیات فایل صوتی 3 راز موفقیت در بازاریابی مارکی آرنر:

فایل صوتی 3 راز موفقیت در بازاریابی مارکی آرنر با صدای میلاد حبیب الهی، به طور کامل راهکارهای موفقیت در زمینه بازاریابی را بررسی می کند. این فایل صوتی که 37 دقیقه و 35 ثانیه طول دارد، به صورت سه بخش مجزا با فرمت mp3 و حجم 31 مگابایت ارائه شده است. در فایل صوتی 3 راز موفقیت، مارکی آرنر با استفاده از تجربیات و دانش خود، به رازهای موفقیت در بازاریابی پرداخته و راهکارهایی برای دستیابی به موفقیت در این زمینه ارائه می دهد. فایل صوتی 3 راز موفقیت می تواند برای هر شخصی که در زمینه بازاریابی فعالیت می کند، منبعی مفید و ارزشمند باشد.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 5.690 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

11
42.069 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مرتبط با راز های نتورک
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 688 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی 3 راز موفقیت مارکی آرنر با گویندگی میلاد حبیب اللهی | +37 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 37 دقیقه و 35 ثانیه
تعداد پارت: 3 پارت
اندازه: 31 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: میلاد حبیب الهی
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 5.690 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
10
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
10
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
12 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
13 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
13 فروش
5.0
99.345 تومان
افزودن به سبد خرید - 42.069 تومان