شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی از لیدر قاسمیان و مرکبی | +108 دقیقه فایل صوتی تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی از لیدر قاسمیان و مرکبی | +108 دقیقه
فایل صوتی تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی از لیدر قاسمیان و مرکبی | +108 دقیقه فایل صوتی تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی از لیدر قاسمیان و مرکبی | +108 دقیقه

فایل صوتی تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی از لیدر قاسمیان و مرکبی | +108 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
10
97.569 تومان

تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی یکی از چالش های مهم در عرصه بازاریابی است. در بازاریابی سالم، محصول یا خدمات به صورت مستقیم به مشتری فروخته می شود و هیچ گونه فرآیند هرمی وجود ندارد. در عوض، در سیستم های هرمی، فروش محصول یا خدمات از طریق شبکه ای از بازاریابان صورت می گیرد و هر فرد برای فروش محصول به دنبال دیگران می گردد.

تشخیص بازاریابی شبکه ای از سیستم های هرمی
تشخیص بازاریابی شبکه ای از سیستم های هرمی

بازاریابی قانونی یا شرکتهای هرمی

برای تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی، اولین قدم بررسی شرایط فروش است. در بازاریابی سالم، فروش محصول یا خدمات به صورت مستقیم و بر اساس نیاز مشتریان انجام می شود. در سیستم های هرمی، فروش بر اساس ایجاد شبکه ای از بازاریابان و به دلیل وجود پورسانت های بالا انجام می شود. بنابراین، اگر فروش بر اساس شبکه ای از بازاریابان صورت گرفته و پورسانت ها بسیار بالا باشد، احتمالاً این یک سیستم هرمی است. در نهایت، باید به دقت به محصول یا خدمات ارائه شده نگاه کنید و بررسی کنید که آیا محصول یا خدماتی که ارائه می شود، واقعاً به نیاز مشتریان پاسخ می دهد یا خیر.

برای تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی، ابتدا باید به دنبال محصولات و خدمات با کیفیت و مفید برای مشتریان باشید. اگر شرکت فقط به دنبال فروش و سود بیشتر است و با کیفیت محصولات و خدمات خود مهم نمی داند، احتمالاً در حال اجرای یک سیستم هرمی هستید.همچنین، به دنبال شرکت هایی باشید که به مشتریان خود اجازه می دهند به عنوان بازاریابان مستقل فعالیت کنند و درآمد بیشتری کسب کنند.

تشخیص سیستم های هرمی سالم در بازاریابی

سیستم های هرمی معمولاً تلاش می کنند تا مشتریان را به عنوان بازاریابان خود استخدام کنند و درآمدشان را در این راه افزایش دهند.همچنین، به دنبال شرکت هایی باشید که به مشتریان خود اطلاعات کافی در مورد تمام جزئیات سیستم بازاریابی خود، از جمله ساختار پورتال های اینترنتی و نحوه پرداخت، ارائه دهند. سیستم های هرمی معمولاً از مشتریان خود در مورد جزئیات سیستم خود پنهان می شوند و اطلاعات را نمی دهند.

در نهایت، به دنبال شرکت هایی باشید که به مشتریانشان اجازه می دهند در هر زمان به راحتی از سیستم بازاریابی خود خارج شوند. سیستم های هرمی معمولاً سعی می کنند مشتریان خود را به زنجیره بازاریابان خود ارتباط دهند و به عنوان یک عضو دائمی فعالیت کنند. به طور کلی، برای تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی، به دنبال شرکت هایی باشید که به مشتریان خود با احترام برخورد کنند و به جای تلاش برای فروش، به دنبال ارائه محصولات و خدمات با کیفیت باشند.

۱. چگونه بازاریابی سالم از سیستم های هرمی تشخیص داده می شود؟
۲. چه ویژگی هایی در بازاریابی سالم و در سیستم های هرمی وجود دارد؟
۳. آیا فروش بر اساس شبکه ای از بازاریابان و پورسانت های بالا همواره نشان دهنده سیستم هرمی است؟
۴. چه نکاتی باید در مورد محصولات و خدمات ارائه شده در تشخیص بازاریابی سالم و سیستم های هرمی مد نظر قرار گیرد؟
۵. چه ویژگی هایی در شرکت های بازاریابی سالم باید مورد توجه قرار گیرد؟

آموزش های مربوط به بازاریابی شبکه‌ای در آواکالا

لایو لیدرها: رضا مرکبی و همایون قاسمیان | تشخیص بازاریابی سالم
لایو لیدرها: رضا مرکبی و همایون قاسمیان | تشخیص بازاریابی سالم

برگزارکننده های فایل صوتی تشخیص بازاریابی سالم چه کسانی هستند؟

لیدر رضا مرکبی و لیدر همایون قاسمیان از لیدرهای بسیار موفق در حوزه نتورک مارکتینگ هستند که سابقه زیادی در این زمینه دارند و تا کنون در جلسات متعددی شرکت داشتند و افراد زیادی را راهنمایی نموده اند. و در این فایل اطلاعات خود را به صورت لایو در اختیار دیگران قرار داده اند. لیدر قاسمیان از جمله افراد موفقی هستند که با 32 سال سن نصف عمر خود را در بازاریابی شبکه ای گذرانده اند و از لیدر های موفق و با نگرش این تجارت هستند و خیلی خوب مباحث و افراد را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند.

سایر فایل های منتشر شده از لیدر قاسمیان و مرکبی در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی تشخیص بازاریابی شبکه ای از سیستم های هرمی:

با افزایش فعالیت‌های شرکت‌های هرمی و کلاهبرداری، لازم است که همه ما اطلاعات خود را در این زمینه ارتقا دهیم. هدف از این جلسه، آگاه سازی است و نه تحقیر و تخریب. امروزه، سیستم‌های مختلفی در حال فعالیت هستند و باید تشخیص داد که شرکت‌های هرمی و غیرقانونی هستند یا قانونی. شرکت‌های هرمی از هر نوع، غیرقانونی هستند و به نوعی دزدی به حساب می‌آیند. به هیچ وجه نباید به هر قیمتی پول درآورده شود، زیرا شرکت‌ها تفاوتی با اختلاس کردن و کارهای غیرقانونی ندارند.

داشتن نماد الکترونیکی برای یک شرکت خیلی مهم است و باید به این نکته توجه کرد. در شرکت‌های هرمی، وسایلی به فروش می‌رسند که فرد به آن‌ها نیاز ندارد، اما در نتیجه شبکه، آن‌ها را خریداری می‌کنند. سرمایه‌گذاری در حالت شبکه، معادل با شرکت هرمی است و فقط حرف پول است. هر فردی که بیاورید، پول به شما می‌دهد، اما در نتیجه شبکه، اینگونه نیست.

جزئیات فایل صوتی تشخیص بازاریابی شبکه ای از سیستم های هرمی:

فایل صوتی با عنوان “تشخیص بازاریابی شبکه ای در سیستم های هرمی”، که بین دو لیدر قاسمیان و مرکبی صورت گرفته بود، به صورت لایو ضبط شده است. این فایل با فرمت mp3 و حجم 74.6 مگابایت، شامل 108 دقیقه و 39 ثانیه صحبت های این دو لیدر در مورد تشخیص و تحلیل بازاریابی شبکه ای از سیستم های هرمی می باشد. فایل صوتی تشخیص بازاریابی شبکه‌ای می تواند برای نتورکرها و علاقه مندان به بازاریابی شبکه ای، به عنوان یک منبع آموزشی مفید و مؤثر محسوب شود.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 13.190 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10
97.569 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های مربوط به بازاریابی شبکه‌ای
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 685 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی تشخیص بازاریابی سالم از سیستم های هرمی از لیدر قاسمیان و مرکبی | +108 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 108 دقیقه و 39 ثانیه
تعداد پارت: 2 پارت
اندازه: 74.6 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: رضا مرکبی و همایون قاسمیان
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 13.190 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
10
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
10
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
10
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
11
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان
آموزش فروش حرفه ای | راضیه صادقی سرهنگی + 23 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در فروش خوب، استیبل نگه داشتن خوب است. شما باید بتوانید یک استیبل ماهانه برای فروش داشته باشید. برای این منظور لازم است که انبار شما هیچ وقت صفر نشود. یعنی فکر نکنید که باید همه محصولات را بفروشید تا دوباره محصول جدید شارژ کنید. در این زمینه، خانم راضیه صادقی سرهنگی اطلاعات [...]
11
5.0
12.432 تومان
افزودن به سبد خرید - 97.569 تومان