شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

پنج سطح لیدرشیپ از زبان جان ماکسول
id: 173042
بازدید: 14066

رهبری کردن در بازاریابی شبکه ای در بخش تیم داری یک امر بسیار حساس میباشد، جان ماکسول یکی از بزرگترین رهبران دنیا 5 سطح رهبری را بیان کرده که باهم به آن 5 سطح میپردازیم، این پنج سطح را یاد بگیرید و در لیدری تیم خود از آن استفاده کنید.

 

سطح اول: موقعیت
نخستین سطح،سطح موقعیت سازمانی است.شما می‌توانید فقط از موقعیتی که به شما داده شده است،شروع کنید.حال این موقعیت هرچه می‌خواهد باشد؛ کارگر خط تولید،دستیار اداری،فروشنده،سرکارگر،دستیار مدیر و … .

موقعیت سازمانی شما هرچه باشد،در آن موقعیت،حقوق و قدرتی متناسب با آن به شما واگذار می‌شود،اما اگر فقط با استفاده از موقعیت سازمانی،مردم را رهبری کنید و برای افزایش نفوذتان هیچ کاری نکنید،در آن صورت،آنان فقط به خاطر آنکه مجبور هستند،از شما پیروی خواهند کرد.

سطح دوم: ارتباط متقابل
اگر به سطح دوم صعود کنید،فراتر از قدرت جایگاه سازمانی‌تان رهبری خواهید کرد،چون با مردمی که مایلید رهبری‌شان کنید،ارتباط متقابل برقرار کرده‌اید.پس با احترام و متانت با آنها رفتار کنید،به عنوان یک انسان به آنها ارزش دهید و از آنان مراقبت و حمایت کنید؛ البته نه به خاطر کاری که می‌توانند برای شما یا سازمان‌تان انجام دهند.

اگر به آنها احترام بگذارید و حمایت‌شان کنید،به مرور به شما اعتماد می‌کنند.در نتیجه به شما اجازه می‌دهند تا رهبری‌شان کنید.به عبارت دیگر آنها از شما پیروی می‌کنند،چون خودشان می‌خواهند.

لیدرشیپ
لیدرشیپ

سطح سوم: تولید
شما به خاطر نتایجی که در کارتان کسب می‌کنید،به این سطح از رهبری صعود می‌کنید.اگر مردمی که رهبری می‌کنید،به خاطر تلاش شما در انجام وظایف و کار محوله موفق شوند،به مرور برای رهبری بیشتر به شما نگاه می‌کنند.آنها به خاطر کاری که برای سازمان انجام داده‌اید،از شما پیروی می‌کنند.

 

سطح چهارم: ارتقای مردم
برای رسیدن به مرحله‌ی چهارم رهبری،باید بر ارتقای دیگران تمرکز کنید.به همین دلیل آن را سطح ارتقای مردم در رهبری می‌نامند.هدف شما این است که خودتان را وقف تک‌تک افرادی کنید که رهبری‌شان می‌کنید؛ باید به آنها روحیه دهید،مهارت‌هایشان را افزایش دهید و توانایی‌های رهبری آنان را پرورش دهید.در واقع در این مرحله شما رهبران جدیدی خلق می‌کنید و می‌سازید.

پنج سطح لیدرشیپ از زبان جان ماکسول

سطح پنجم: شخصیت
پنجمین و عالی‌ترین سطح رهبری،سطح شخصیت است؛ اما این سطحی نیست که انسان خودش بخواهد به آن برسد،زیرا رسیدن به آن خارج از احتیار شماست.فقط دیگران می‌توانند شما را در این سطح قرار دهند،و آنها این کار را می‌کنند،چون شما برای مدتی طولانی آنان را در چهار سطح نخست به خوبی رهبری کرده‌اید.شما اعتبار و احترام رهبری سطح پنجم را کسب کرده‌اید.

آموزش های زیادی از جان ماکسول در مارکت ام ال ام منتشر کردیم که بسیار حرفه ای میباشند:

برای دیدن جزئیات بیشتر و دانلود هرکدام از فایل های بالا میتوانید روی آن کلیک کنید.

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دسته بندی ها

دسته‌بندی نشده

نویسنده

مارکت ام ال ام
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم