شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

گردهمایی ویکان 2020 پاتمن+ویجی+بیسمارک | تولد یک شرکت جهانی گردهمایی ویکان 2020 پاتمن+ویجی+بیسمارک | تولد یک شرکت جهانی
گردهمایی ویکان 2020 پاتمن+ویجی+بیسمارک | تولد یک شرکت جهانی گردهمایی ویکان 2020 پاتمن+ویجی+بیسمارک | تولد یک شرکت جهانی

گردهمایی ویکان 2020 پاتمن+ویجی+بیسمارک | تولد یک شرکت جهانی

امتیاز مشتریان: 5.0 از 6 رای
14 فروش
85.900 تومان

در ابتدای سمینار بینظیر ویکان 2020 که سالی یکبار فقط برگزار میشه، پاتمن میگه من اگه هر روز هم روی سن برم، جلوی هر تعداد آدم هیچوقت دیگه استرس نمیگیرم، ولی وقتی میخوام یکی از اساتید خودم رو معرفی کنم اینطور نیست.

پاتمن در ابتدای ویکان 2020 در مورد ویجی اسواران صحبت میکنه که حتما باید ادی فای کردن پاتمن رو ببینید و ازشون یاد بگیرید وقتی به عنوان مستر بالایری و لیدرتون رو میخواید به جایگاه دعوت کنید چگونه روی ایشون ادی فای کنید.

در سمینار ویکان 2020 که به علت کرونا آنلاین برگزار شده، 200 هزار نفر به طور مستقیم در حال تماشا هستند، که این واقعا یک عدد فوق العاده زیادیه برای پخش آنلاین و نیاز به ابَرسرورهای بسیار قدرتمند داره.

ویجی اسواران در 22 سال نتورک خودش از سال 1998 تا 2020 هروقت روی سن میاد فرق نمیکنه در سمینار ویکان باشه یا هر سمینار دیگه ابتدای صحبتش میگه به خانه خوش آمدید زیرا او میگوید ویکان خانه همه‌ی ماست.

پاتمن یک سوال از ویجی اسواران و بیسمارک میپرسه که چطور باهم آشنا شدن و بیسمارک تعرف میکنه چطور ویجی اسواران 6 ماه طول کشیده تا اونو راضی کنه و وارد نتورک کنه،

الان بیسمارک یکی از موسس ها در شرکت میباشد و اولین عضو ویکان 2020 بعد از ویجی اسواران است.

تصویری از ویکان 2020
تصویری از ویکان 2020

جوزف بیسمارک در مورد این میگه که چه چیزی باعث میشه افراد تیم رو رها کنن وبه تیم های دیگه یا حتی شرکت های دیگه ملحق بشن، چون زمانی که در ابتدای کار بوده یک شرکت دیگه بهش پیشنهاد خوبی داده و اینکارو نکرده.

ویجی اسواران و بیسمارک در ابتدای سمینار معظم ویکان 2020 از تجربیات خودشون میگن و به 200 هزار نفر تماشاچی اطلاعات مفیدی از تیم سازی و تیم داری میدن که باعث ثباتشون میشه.

افرادی که در ویکان 2020 حضور دارند به شرح زیر میباشد:

افرادی که به صورت آنلاین حضور دارند:

 • جوزف بیسمارک
 • تی.جی کینتانار (لیدر راس فیلیپین)
 • رانجیت سنگ (لیدر پنجاب و …)
 • دانا ماری ایسمان
 • ماهندرا کومار
 • چرین متیوز
 • آرون جورج (لیدر شیکاگو)
 • دکتر مرتاض
 • فردی تانلنتینو
 • وی پادما (لیدر هند)
 • دویندار سینگ جول
 • مهند
 • دیو وادانی، جول، ساچین گوپتا، آدلی حسن، کاویتا و …

در سمینار ویکان 2020 چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری بخاطر شرایط کرونا تمام لیدرهای راس (پارتنرها) ویکان 2020 حضور دارند، که قراره تا جایی که وقت هست از تجربیات خودشون صحبت کنند و به سوال طلائی امسال جواب بدن.

پاتمن در ویکان 2020
پاتمن در ویکان 2020

بیوگرافی پاتمن یکی از افراد وی در ویکان 2020:

پاتمن سناتیراجا به انگلیسی Chief Pathman Senathirajah متولد 24 ژوئن 1975 میلادی یا 3 تیر 1354 شمسی، زاده شهر کوچک Teluk-Intan در فیراک ، مالزی میباشد.

وی که به وکالت حرفه ای است ، اواخر دهه 1990 فعالیت بازاریابی شبکه ای را با شرکت فروش مستقیم QNet آغاز کرد اما ابتدا فقط با یک حقوق ثابت در دفتر خودش که شرکت Qnet در اختیارش گذاشته بود پراسپکت ها را پرزنت میکرد، پس از مدتی به این فکر افتاد که خودش وارد شبکه سازی شود.

پس کار خود را با برادرش ساتی سناتیراجا شروع کرد و اسم تیمشان را Gengold گزاشتن.

پاتمن دیوانه وار و تمام وقت مشغول کار شد، خیلی به سرعت تیمش بزرگ شد و او حالا در اکثر کشورهای دنیا دارای شبکه فروش میباشد.

در سال 2014 ، به عنوان V-Partner و همچنین به عنوان مدیر کل “V” برگزیده شده. “V” یا v studis شریک استراتژیک QNet برای گسترش شبکه تجاری است.

کار آنها در شرکت v ساخت آموزش های تصویری برای کمک هر چه بیشتر به رشد اصولی بازاریابان شبکه ای است.

یکی از مجلات پیشرو کسب و کار ، مجله Obtainer ، او را به عنوان مربی برجسته نتورک مارکتینگ ، به رسمیت شناخته است.

پاتمن نویسنده کتاب مورون، حتی یک احمق با رویا میباشد، کتاب او بعد از انتشار به سرعت در ایران ترجمه شد و همین حالا در سایت مارکت ام ال ام نسخه pdf و صوتی آن را میتواند دانلود کنید.

وی معتقد است که بازاریابی شبکه ای به عنوان یک تجارت مبتنی بر ایجاد و پرورش رابطه ها است، او میگوید 73% بازاریابی شبکه ای را ارتباطات تشکیل میدهد.

پاتمن میگوید رسالت من این است تا به مردم یاد بدهم بازارایابی شبکه ای یک تجارت سالم است و با شرکت های هرمی تفاوت زیادی دارد.

از اینجا میتوانید آموزش های پاتمن را ببینید و دانلود کنید:

ویجی اسواران موسس وی و یکی از شرکت کنندگان ویکان 2020
ویجی اسواران موسس وی و یکی از شرکت کنندگان ویکان 2020

درباره ویجی اسواران مدیر اصلی و بنیان گذار شرکت QI همچنین مستر ویکان 2020:

ویجی اسواران درجوانی اوضاع مالی خوبی نداشت، ابتدا در یک شرکت بازاریابی شبکه ای فعالیت شبکه ای خود را آغاز کرد، پس از مدتی آن شرکت ورشکست شد، پس ویجی اسواران به این فکر افتاد تا شرکت خودش را راه اندازی کند.

او به همراه جوزف بیسمارک که در شرکت قبلی هم زیرمجموعه اش بود، شرکت QI را راه اندازی کردند، پس از مدتی رشد خوبی داشتند، ویجی اسواران در اصل مالزیایی میباشد اما او به زمان مالایی، هندی و انگلیسی تسلط کامل دارد.

ویجی اسواران متولد 15 مهر 1344 میباشد، او مالزیایی از تبار هند میباشد، شرکت خود را پس از سختی ها و شکست های فراوان در سال 1998 بنیان گذاری کرد و تا حالا این شکرکت در حال فعالیت میباشد.

فایل هایی که تا الان از ویجی اسواران در مارکت ام ال ام منتشر شده به شرح زیر میباشد:

در سری ویکان های هر سال داتو ویجی اسواران یک سوال طلائی میپرسه که باید همه افراد ویکان بهش جواب بدن و سوال ویکان 2020 این بود که چرا بعد از گذشت 22 سال هنوز حضور دارید و هنوز کار می‌کنید؟

و هرکدام از این افراد تجربه خودشون رو میگن و در نهایت هرکدوم پاسخ خودشون رو میدن که چرا 22 سال موندن و هنوز هم با وجود استقلال مالی که دارن هنوز حضور دارن میجنگن.

نظر مترجم در مورد سمینار ویکان 2020:

به رسم هر ویکان، روز اول این گردهمایی اختصاص پیدا میکنه به معرفی اعضای V و وی-پارتنرهای Qnet و این کار معمولا هر سال توسط خود آقای داتو سری ویجی اسواران و شریک موسس‌شون جوزف بیسمارک که به اسم “جاپا” معروف اند، انجام میشه.

معمولا مقدمات این تدارکات توسط لیدر پاتمن سناتیراجا که خودشون هم عضوی از اعضای V هستند، چیده میشه.

این گردهمایی به علت شیوع کرونا، مخصوصا به صورت مجازی پخش شده و همین امر، شرایط حضور ۲۰۰هزار زیرمجموعه جدیدالورود و پراسپکت احتمالی رو بوجود آورده، که در تاریخ بازاریابی شبکه ای کمتر دیده شده.

در ویدیوی ویکان 2020 103 دقیقه ای، آقای ویجی اسواران از همه اعضای V سوالی میپرسه و این سوال حاکی از دلیل موندن اعضا و خارج نشدنشون از شرکت هستش.

تمامی اعضا بدون استثنا دلیل موندشون در شرکت رو وفاداری بی نهایتشون به داتو سری ویجی و جاپا دونستند که روی حرفای ایشون تاکید بیشتری میکنه که لازمه داشتن یک شرکت خوب، ایجاد روابط محکم و ناگسستنی با زیرمجموعه هاست که مثل یک خانواده هستند.

هر عضو V داستان خودشو به اشتراک میذاره و بنظرم شنیدن هر یکی از داستان ها، انگیزه هر فردی رو بیشتر میکنه.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
14 فروش
85.900 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ خرید به کیف پول حساب کاربری‌تان
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک الماسی
شما می توانید این محصول و 499 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
گردهمایی ویکان 2020 پاتمن+ویجی+بیسمارک | تولد یک شرکت جهانی
امتیاز مشتریان: 5 از 6 رای
زمان: 1 ساعت و 43 دقیقه
تعداد پارت: 1 مورد
اندازه: 823 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: زیرنویس فارسی
استپ: مثبت 100
برگزارکننده: پاتمن، ویجی، بیسمارک
به روز شده در:
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم

سایر محصولات مارکت ام ال ام Other Products

فروش به روش اسپین | قوی ترین تکنیک پیگیری از مرتضی نصرالهی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
فروش به روش اسپین یا اسپین سلینگ (SPIN Selling) که از این روش فروش میتوانیم در امر فالو و پیگیری هم استفاده کنیم، در این پادکست صوتی لیدر مرتضی نصرالهی بهتون توضیح میده چطور از این روش در امر فالو استفاده کنیم. در کل اسپین سلینگ چیست؟ روش فروش اسپین به دست آمده از تحقیقات [...]
111 فروش
5.0
28.900 تومان
سمینار برخیز و بدرخش از پاتمن سناتیراجا در تایلند | freedom bangkok
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قبل از اینکه بخوام سمینار برخیز و بدرخش پاتمن در تایلند را بهتون معرفی کنم، ویدیوهای زیادی از سمینارهای گوناگون پاتمن وجود داره که ترجمه نشده، با موضوعات مختلف که برخی ها کاربردی و برخی ها خیر. طبق تجربه کاری ما گلچینی از این سمینارها را فارق از سال برگزاریشون با توجه به [...]
113 فروش
5.0
85.900 تومان
کتاب صوتی عظمت خود را دریابید | وین دایر+150 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
کتاب عظمت خود را دریابید، یکی از کتاب های اصلی برای افراد مشغول در بازاریابی شبکه ای میباشد این کتاب را افرادی باید مطالعه کنند یا گوش کنند که حداقل 5 نفر در سازمانشان فعال باشند. در کتاب عظمت خود را دریابید دکتر وین دایر به این اصل را توضیح میدهد که چرا افراد مریض […]
15 فروش
4.2
22.900 تومان
آموزش دعوت در بازاریابی شبکه ای + اصولی | به سبک نتورک ایران
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
با یکی از بهترین آموزش ها در مارکت ام ال ام در خدمتتون هستیم، آموزش دعوت به حرفه ای ترین شکل ممکن، دیگه اطلاعات قدیمی کاربرد نداره،  با ما همراه باشید تا کاربردی ترین آموزش دعوت را خدمتتون معرفی کنیم. آموزش دعوت از سلسله آموزش های جامع ترین دوره بازاریابی شبکه ای میباشد، یکی [...]
110 فروش
5.0
109.000 تومان

سایر دوره های مارکت ام ال ام Related Courses

کامل ترین دوره بازاریابی شبکه ای | 90 روز برنامه ریزی یک نتورکر
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
در دوره برنامه ریزی یک نتورکر به چند سوال اصلی پاسخ داده میشه، تا حالا شده توی برنامه ریزی کم بیارید؟ نتونید برنامه ریزی درست و حسابی برای تیمتون داشته باشید؟ یا برنامه ریزی انجام دادید ولی بهش اعتقادی ندارید! اگر نیاز به یک برنامه مدون، حرفه ای و تست شده نیاز دارید در تیم [...]
19 دانشجو
4.8
699.000 تومان
بسته همه کاره شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
پکی را آماده کرده ایم که اسم های زیادی میشه روی آن گذاشت: بسته آموزشی مورد نیاز هر نتورکر لیدر مجازی مشاور هر نتورکر آموزش قدم به قدم سقف زدن بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل و … ما ترجیح دادیم عنوان آن را بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل قرار […]
15 دانشجو
4.8
2.190.000 تومان
دوره کامل تغییر الگوها و باورهای ذهنی باب پراکتور دوبله فارسی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به موفقیت در هر سیستمی تغییر میباشد، یعنی شما اگر توی یک سیستمی و تجارتی موفق نیستید اما یک شخص دیگر موفق هست، پس شما باید در الگوها و باورهای ذهنی خودتان تغییر ایجاد کنید، این یعنی پارادایم شیفت. پارادایم شیفت چیست: پارادایم شیفت یعنی تغییر [...]
111 دانشجو
4.6
229.000 تومان
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای | صوتی 2 ساعت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای به استادی لیدر امیر ارسلان ایرانی یک از لیدرهای بزرگ و پردرآمد فارسی زبان افراد بعد از ورود به بازاریابی شبکه ای با فراز و نشیب های زیادی برخورد میکنند، بارشد سریع و… تجربه نشان داده در نتورک شما هر قومیتی، ملیتی یا تریپ و [...]
112 دانشجو
4.7
125.900 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سخنرانی تصویری دایی مسعود. سقف زده ی قدیم. 56 دقیقه
LeaderALi67 (NM)
LeaderALi67 (NM) سلام. من متولد سال 67 هستم، حدود 4 سال بازاریابی شبکه ای کار کردم. یکی از بهترین انتخاب های زندگیم نتورک بود. درسته که مثل هر شغل دیگه ای یک سری سختی هایی داره ولی در کل تاثیر خیلی خوبی توی زندگیم و شخصیتم گذاشته. تعدادی فایل دارم که به نظرم میتونه توی مسیر نتورکتون کمک تون کنه. امیداوارم که براتون مفید باشه. موفق باشید.
سلام. میدونم شاید انتظار داشتید فامیل این فرد سقف زده هم مشخص باشه! راستش خودمم کنجکاو بودم ولی بعد از نگاه کردن تمامی این کلیپ باز هم نتونستم متوجه بشم فامیلش چیه چون گفته نمیشه. مقداری هم در اینترنت جستجو کردم و باز هم فایده نداشت. از طرفی برام سخت بود که همون دایی مسعود [...]
17 فروش
5.0
35.000 تومان
سمینار برخیز و بدرخش از پاتمن سناتیراجا در تایلند | freedom bangkok
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قبل از اینکه بخوام سمینار برخیز و بدرخش پاتمن در تایلند را بهتون معرفی کنم، ویدیوهای زیادی از سمینارهای گوناگون پاتمن وجود داره که ترجمه نشده، با موضوعات مختلف که برخی ها کاربردی و برخی ها خیر. طبق تجربه کاری ما گلچینی از این سمینارها را فارق از سال برگزاریشون با توجه به [...]
113 فروش
5.0
85.900 تومان
آموزش دعوت در بازاریابی شبکه ای + اصولی | به سبک نتورک ایران
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
با یکی از بهترین آموزش ها در مارکت ام ال ام در خدمتتون هستیم، آموزش دعوت به حرفه ای ترین شکل ممکن، دیگه اطلاعات قدیمی کاربرد نداره،  با ما همراه باشید تا کاربردی ترین آموزش دعوت را خدمتتون معرفی کنیم. آموزش دعوت از سلسله آموزش های جامع ترین دوره بازاریابی شبکه ای میباشد، یکی [...]
110 فروش
5.0
109.000 تومان
کامل ترین پکیج ویژه مجموعه ۱۰ قانون موفقیت | 30 فرد ثروتمند و موفق
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
هر فرد بنامی در دنیا که اسم و رسمی برای خود دارد، از مشهور ترین افراد، برای خود چندین قانون موفقیت دارد، سعی کردیم در این پکیج لیستی از اساتید موفق دنیا را جمع آوری کنیم و از زبان خودشان 10 قانون موفقیت زندگی و کسب و کارشان را گردآوری کنیم. در این پکیج مجموعه […]
15 فروش
5.0
390.000 تومان