شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کنترل حساسیت و نگرانی | دکتر شاهین فرهنگ +67 دقیقه کنترل حساسیت و نگرانی | دکتر شاهین فرهنگ +67 دقیقه
کنترل حساسیت و نگرانی | دکتر شاهین فرهنگ +67 دقیقه کنترل حساسیت و نگرانی | دکتر شاهین فرهنگ +67 دقیقه

کنترل حساسیت و نگرانی | دکتر شاهین فرهنگ +67 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
10
50.949 تومان

دکتر فرهنگ درباره نگرانی صحبت می‌کند و می‌گوید که نگرانی به معنای ایجاد چیزی است که نمی‌خواهیم. این احساس می‌تواند مانع از اجابت خواسته‌هایمان شود و مانع شنیدن، دیدن و فهمیدن ما نیز گردد. اما با این حال، باید به یاد داشت که برای رهایی از حساسیت و نگرانی، نباید خواسته‌هایمان را رها کنیم.

کنترل حساسیت و نگرانی در کار و زندگی
کنترل حساسیت و نگرانی در کار و زندگی

1. آیا حساسیت به موضوعات مختلف می‌تواند باعث از دست دادن زمان و انرژی بیشتر شود؟
2. چگونه می‌توانیم به هیچ موضوعی حساسیت نداشته باشیم؟
3. چگونه حساسیت و نگرانی می‌توانند به اضطراب و مشکلات روانی منجر شوند؟
4. آیا رهایی از حساسیت و نگرانی به معنای رها کردن خواسته‌هایمان است؟
5. چگونه می‌توانیم از نیروی درون استفاده کنیم تا از حساسیت و نگرانی دوری کنیم؟

تاثیر حساسیت و نگرانی بر روند زندگی و شغل ما

حساسیت و نگرانی دو عامل مهم هستند که تاثیر قابل توجهی بر روند زندگی و شغل ما دارند. حساسیت به معنای واکنش شدید و غیرعادی به موقعیت‌ها، افراد و محیط‌های مختلف است. در حالی که نگرانی به معنای نگران شدن و استرس در مورد وقوع اتفاقات ناخوشایند است.

این دو عامل می‌توانند باعث بروز مشکلات روانی و جسمی شوند و همچنین توانایی ما در انجام وظایف روزمره و کارهای شغلی را تحت تاثیر قرار دهند. برای کنترل حساسیت و نگرانی، می‌توان از راهکارهایی مانند مدیریت استرس، تمرینات تنفسی و روش‌های آرامش بخش مانند مدیتیشن استفاده کرد.

همچنین، مشاوره روانشناختی و داروهای ضداضطراب نیز ممکن است در برخی موارد مفید باشند. اما دکتر فرهنگ در این فایل صوتی به اطلاعات کامل تری در این باره می پردازد و این دو موضوع مهم را بیشتر توضیح می دهد.

دکتر فرهنگ درباره حساسیت چه می گوید؟

دکتر فرهنگ درباره حساسیت صحبت می‌کند و می‌گوید که عدم حساسیت به موضوعات مختلف بسیار مهم است. حساسیت به موضوعات مختلف می‌تواند باعث از دست دادن زمان و انرژی بیشتری شود و ممکن است حتی تاکیدی که بر روی این موضوعات قرار می‌گیرد، خنثی شود. بنابراین، بهتر است که به هیچ موضوعی حساسیت نداشته باشیم و به جای آن، سعی کنیم با آرامش و تمرکز بر روی کارهایی که برایمان مهم هستند، فوکوس کنیم.

تاثیر حساسیت و نگرانی بر اضطراب و مشکلات دیگر
تاثیر حساسیت و نگرانی بر اضطراب و مشکلات دیگر

دکتر فرهنگ درباره نگرانی چه می گوید؟

دکتر فرهنگ درباره نگرانی صحبت می‌کند و می‌گوید که نگرانی به معنای ایجاد چیزی است که نمی‌خواهیم. این احساس می‌تواند مانع از اجابت خواسته‌هایمان شود و مانع شنیدن، دیدن و فهمیدن ما نیز گردد. اما با این حال، باید به یاد داشت که برای رهایی از حساسیت و نگرانی، نباید خواسته‌هایمان را رها کنیم. به عنوان مثال، فرض کنید کسی نگران قبول شدن در کنکور باشد و برای رهایی از نگرانی، تصمیم بگیرد شرکت در آن را رها کند.

در حقیقت، بهتر است که از نتیجه وابسته نشویم و به وظیفه‌مان عمل کنیم. بحث نیروی درون نیز می‌تواند به ما کمک کند تا از حساسیت و نگرانی و افکار منفی دوری کنیم. افرادی که از این نیروی درون استفاده کرده‌اند، از بیماری‌ها نجات پیدا کرده‌اند و اعتقاد دارند که می‌توانند بهبود یابند و قوی هستند.

باید در نظر داشت که افکار ما زندگی‌مان را شکل می‌دهد و آنچه را که انتظار داریم را دریافت خواهیم کرد. فکر می‌کنیم که به همه خواسته‌هایمان می‌رسیم، به جز آنچه که برایمان بسیار مهم است. همچنین، هر چه خواسته مهم‌تر باشد، حساسیت و نگرانی بیشتری در ما ایجاد خواهد شد و هر چه نگرانی بیشتر باشد، احتمال نرسیدن به آن خواسته بیشتر می‌شود.

دکتر فرهنگ، سخنران جلسه کنترل حساسیت و نگرانی
دکتر فرهنگ، سخنران جلسه کنترل حساسیت و نگرانی

با دکتر شاهین فرهنگ آشنا شوید

دکتر شاهین فرهنگ، یک مدرس ماهر در زمینه مهارتهای زندگی است که تاکنون بیش از 112 هزار ساعت سخنرانی در سراسر جهان داشته است. وی دارای لیسانس روانشناسی، فوق لیسانس علوم اجتماعی و فوق لیسانس پژوهشگری است. علاوه بر این، دکتر شاهین فرهنگ دارای مدرک دکترای روانشناسی از دانشگاه ییل آمریکا است. تخصص و تجربه وی در زمینه مهارتهای زندگی، او را به یک ارائه دهنده معتبر و محبوب در این حوزه تبدیل کرده است.

او به تدریس و مشاوره در زمینه هایی مانند توانمندسازی فردی، بهبود روابط، مدیریت استرس و افزایش خوشبختی می پردازد. با اطلاعات و مهارتهای گسترده ای که دکتر شاهین فرهنگ در اختیار دارد، او توانسته است به مردم کمک کند تا زندگی بهتری داشته باشند و حساسیت و نگرانی را هم از خود دور کنند.

فایل های دیگر موجود در مارکت ام ال ام در این زمینه:

کنترل حساسیت و نگرانی با کمک جملات مثبت
کنترل حساسیت و نگرانی با کمک جملات مثبت

کنترل حساسیت و نگرانی از دیدگاه دکتر فرهنگ

مطالعات نشان داده است که کنترل حساسیت و نگرانی می‌تواند نقش مهمی در موفقیت ها و انجام وظایف روزمره ما داشته باشد. به عنوان مثال، تصویرسازی ذهنی و تخیل رویدادهای آینده می‌تواند به ما کمک کند تا واقعیت آنها را به دست آوریم. اما برای داشتن تصویرسازی ذهنی موثر، باید قبل از آن اعضای بدنمان در حالت آرامی قرار بگیرند و حواس خود را به حداقل برسانیم. هر چه بدن ما آرامتر باشد، تصویرسازی ذهنی ما بهتر خواهد بود و در نتیجه می توانیم حساسیت و نگرانی را کنترل کنیم.

برای مثال، در مواردی که نیاز به تصمیم‌گیری سریع و استرس‌زا داریم مانند پیدا کردن شغل یا مقابله با بیماری، تصویرسازی ذهنی می‌تواند به ما کمک کند تا به نتیجه مطلوب برسیم. اما در مواردی مانند قبولی در کنکور که نیاز به آموزش و تمرین داریم، ذهنیت مثبت و اعتماد به نفس اولویت دارد و سپس باید تمرین و آموزش را در نظر بگیریم. در نهایت، تصویرسازی ذهنی نقش اساسی در دستیابی به کنترل حساسیت و نگرانی دارد، اما باور به موفقیت و تلاش و تمرین همچنین بسیار مهم است.

جزئیات فایل صوتی حساسیت و نگرانی از دکتر فرهنگ:

این فایل صوتی در دو پارت و توسط دکتر فرهنگ که یکی از بهترین و بزرگترین روانشناسان و پژوهشگران ایرانی می باشد، درباره جملات مثبت و کنترل حساسیت و نگرانی آماده شده است. در این جلسه، مجموعه ای از دغدغه های افراد را بیان کرده و سپس توضیحات کاملی درباره رفع این مشکلات بیان می کند. این دو پارت مجموعا 67 دقیقه و 38 ثانیه بوده و حجم آن نیز 9.67 مگابایت می باشد. بخشی از این فایل صوتی نیز به صورت رایگان آماده شده تا بتوانید با نوع سخنرانی دکتر فرهنگ، بیشتر آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 6.890 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10
50.949 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های دیگر درباره نگرانی
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک اساتید
شما می توانید این محصول و 685 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
کنترل حساسیت و نگرانی | دکتر شاهین فرهنگ +67 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 67 دقیقه و 38 ثانیه
تعداد پارت: 2 پارت
اندازه: 9.67 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: دکتر شاهین فرهنگ
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 6.890 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
کتاب صوتی چهار میثاق | دون میگوئل روئیز + 268 دقیقه
43% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
کتاب حاضر با توصیف چهار اصل اساسی یا چهار میثاق، به خواننده کمک می‌کند تا با رعایت این اصول، زندگی روزانه خود را بهبود بخشد و در نهایت به آرامش درونی دست یابد. این کتاب به صورت گام به گام، راهنمایی می‌کند تا خواننده بتواند این اصول را در زندگی‌اش اعمال کند و از تغییرات […]
10
5.0
16.539 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان

محصولات مرتبط Related Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان
آموزش فروش حرفه ای | راضیه صادقی سرهنگی + 23 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در فروش خوب، استیبل نگه داشتن خوب است. شما باید بتوانید یک استیبل ماهانه برای فروش داشته باشید. برای این منظور لازم است که انبار شما هیچ وقت صفر نشود. یعنی فکر نکنید که باید همه محصولات را بفروشید تا دوباره محصول جدید شارژ کنید. در این زمینه، خانم راضیه صادقی سرهنگی اطلاعات [...]
11
5.0
12.432 تومان
افزودن به سبد خرید - 50.949 تومان