شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای | تیم سلز 290 دقیقه کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای | تیم سلز 290 دقیقه
کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای | تیم سلز 290 دقیقه کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای | تیم سلز 290 دقیقه

کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای | تیم سلز 290 دقیقه

امتیاز مشتریان: 4.6 از 8 رای
114 فروش
43.179 تومان

کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای بی شک یکی از راهنما های قدم به قدم برگذاری یک پرزنت بسیار حرفه ای میباشد، زیرا تیم سلز قطعا یکی از برترین مربیان بازاریابی شبکه ای در دنیا میباشد.

در دنیا تیم سلز را یکی از منطقی ترین و اخلاقی ترین مربیان جهان میشناسند، تیم سلز معتقده اگر افراد تجربه بدی از بازاریابی شبکه ای دارند و یا درآن موفق نمی‌شن به دلیل نبود آموزش یا ایراد در آن است.

كارهايي هست كه پرزنتر با انجام آنها نه تنها موجب حواس پرتي بلكه موجب آزار مخاطبان هم مي شود. كارهايي مثل قدم زدن زياد يا انتقال حس نگراني. توجه بيشتر به بخشي از حضار يا مخاطبان به جاي توجه به همه.

بازي كردن با سكه يا چيزي در جيب شلوار يا كت. تكان دادن ميكروفن در حين حرف زدن. تكرار كلمات مشابه در ابتدا يا انتهاي جملات و مواردي از اين دست.

اغلب ديده ام كه پرزنتر خودش از اينها آگاه نيست. پس بهتر است كه پرزنت خود را ضبط كرده و بعدا در بازبيني ها، مشخص كنيد كدام يك از رفتارهاي شما حواس جمع را پرت مي كند.

کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای را همین حالا میتوانید از مارکت ام ال ام تهیه کرده و نکات منفی پرزنتوری خود را تا جایی که میتوانید با این کتاب یاد میگیرید و پوشش می‌دهید.

تیم سلز نویسنده کتاب پرزنتر حرفه ای
تصویر تیم سلز نویسنده کتاب پرزنتر حرفه ای

درباره تیم سلز نویسنده کتاب پرزنتر حرفه ای:

تیم سلز جوانی که ۱۱ سال در نیروی دریایی ارتش آمریکا بودو در دسته زیر دریا یی های جنگی خدمت می کرد. سرانجام در سال ۱۹۸۹به یکی از آگهی های روزنامه مراجعه کرد تا شاید بتواند سرنوشت خود را عوض کند.

آن آگهی به یک شرکت نتورک مارکتینگ مربوط می شد و این اولین و تنها شرکت نتورکی بود که او در آن مشغول به کار شد.

۵ سال بعد یعنی در سال ۱۹۹۴ در آمد ماهیانه او از سقف ۱۵۰۰۰۰ دلار در ماه گذشت و در این زمان بالغ بر ۵۶۰۰۰ نفر در مجموعه او در حال فعالبت بودند و هر روز حدود ۲۴۰۰ نفر جدید به مجموعه او در سراسر دنیا اضافه می شد.

تجربیات موفق ، تیم سلز را تبدیل به یکی از بزرگترین سخنرانان و قوی ترین مربیان این صنعت کرد و همچنین راهنمایی های او فانوس راه تمامی نتورکرهای دنیا شد.

 • تا به امروز ایشان بالغ بر ۱۰۰۰۰ کنفرانس و برنامه آموزشی در سراسر دنیا برگزار کرده است .
 • مهم ترین مشخصه او هوش و درایت او در دریافت مطالب و نکته ها و ایجاد راهکارها برای آنها می باشد.
 • او خدمات خود را که در حدود ۱۹۹۸ می باشد و شامل مقالات ،آموزش به صورت تصویری و صوتی را از طریق کمپانی با نام Brilliant Compensation عرضه کرد.

او با این محصولات بالای ۹ میلیون نفر را به صورت کامل آموزش داده و به سطح بالایی از دانش در صنعت نتورک مارکتینگ رسانیده است

و در حال حاضر آموزشهای Brilliant Compensationبه صورت یک استاندارد پذیرفته شده و تمامی محصولات در این زمینه با محصولات این کمپانی سنجیده شده و ارزش گذاری می شود .

لازم به ذکر است که تیم سلز یکی از مدرسان نتورک مارکتینگ در دانشگاه ایلی نویز شیکاگو می باشد و این دانشگاه تنها دانشگاهی است که نتورک مارکتینگ در آن بصورت رسمی تدریس می شود.

و ایشان بطور قانونی اجازه ارائه مدرک از طریق این دانشگاه را دارد، دوره های فوق تخصصی تدریس شده توسط ایشان تا به امروز در کشورهای کره ، سنگاپور، استرالیا و کلمبیا برگزار شده است.

یکی از آموزش های معروف او در ایران، آموزش دستمزد عالی میباشد که میتوانید از لینک زیر آن را از مارکت ام ال ام تهیه و دانلود کنید.

همچنین كتاب پرزنتر حرفه اي اثري است از تيم سيلز به ترجمه ي نيما عربشاهي میباشد.

نويسنده ي كتاب پرزنتر حرفه ای با تكيه بر تجربيات خود در زمينه ي بازاريابي شبكه اي، به معرفي و بررسي مهم ترين مولفه ي بازاريابي شبكه اي، يعني پرزنت مي پردازد و با شرح ويژگي ها و خصوصيات يك پرزنتر حرفه اي، روش ارائه ي موفق تجارت و محصولاتتان به مشتريان و همكاران را آموزش مي دهد.

جلد کتاب پرزنتر حرفه ای
جلد کتاب پرزنتر حرفه ای

معرفی کتاب پرزنتر حرفه ای:

در کتاب پرزنتر حرفه‌ای، اندیشه‌ها و تجربیات ویژه و نوآورانه‌ی تیم سلز ارائه شده است که به شما برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای کمک می‌کند.

چه تازه‌ کار باشید، چه ماهر، تمام قسمت‌های کتاب پرزنتر حرفه‌ای (professional presenter) شامل مطالبی عملی است که برای هر شخصی که عزم خود را جزم کرده تا در امر پرزنت حرفه ای شود مفید واقع می‌شود.

در بین نتورکرها و مربیان برتر جهان، بدون شک تیم سلز (Tim Sales) یکی از بهترین‌هاست، هم در شیوه زندگی و هم در روال کاری. وی را یکی از منطقی‌ترین و اخلاقی‌ترین نتورکرهای دنیا می‌دانند.

همانگونه که خودتان بهتر می‌دانید، یادگیری باید دارای یک سیستم قابل تکثیر باشد و یادگیری‌های تیم سلز دارای این خاصیت هست. شاید بتوان سبب آن را در ارتشی بودن او پیدا کرد.

او خلاقیت را در جانب نظم و ترتیب قرار می‌دهد تا بتواند یک سیستم خبره و کارساز بسازد. در کتاب پرزنتر حرفه ای به عقیده او دعوت، پرزنت و یادگیری سه مؤلفه‌ی پر اهمیت بازاریابی شبکه‌ای یا چندسطحی هستند.

اگرچه که هر سه از ارزش بالایی برخوردارند اما احتمالا بتوان پرزنت را پراهمیت‌ترین آن‌ها دانست. وقتی اشخاص، شناخت درستی از صنعت بازاریابی شبکه‌ای بیابند دیگر هیچ حرفه‌ی دیگری را به این اندازه سودمند و کارآمد نخواهند دید.

حال چه کار کنیم که این شناخت در افراد به وجود بیاید؟ بیشتر ما اشخاص را به هر شیوه‌ای که شده وارد این شغل کرده و از آن‌ها می‌خواهیم دوام بیاورند تا سرانجام با گذشت زمان، روزی به فایده‌های غیرقابل انکار این شغل پی ببرند.

شوربختانه تا آن روز معجزه‌آسا بیاید، تعدادی از این اشخاص می‌روند و دیگر پشت سرشان را هم نگاه نمی‌کنند. این به این معنی است که ریزشی که خود ما باعث آن هستیم.

در کتاب پرزنتر حرفه ای چیزهای زیادی قراره از تیم سلز در امر پرزنت یاد بگیریم، زیرا پرزنت های خود تیم سلز همیشه زبانزد تمام نتورکرها بوده و هست.

پرزنت تیم سلز از این منظر خوب است که او مفهوم تجارت، اهرم و این صنعت را به‌ طور خلاصه و سودمند و به راه و روشی شرح می‌دهد که در آخر، مخاطب شما کمترین ایراد را مطرح کرده و با شناخت حقیقی وارد این شغل می‌شود.

چنین همکارانی در آینده وقت و انرژی کمتری از شما گرفته و استفاده بالاتری خواهند داشت. آیا داشتن گروهی از چنین نتورکرهای مؤثر، آرزوی هر لیدری نیست؟

در شرایط اکنون، گرایشی در صنعت نتورک مارکتینگ ایران در حال تشکیل است . اشخاصی که در نخستین این گرایش حضور داشته باشند، بالاترین سود را از آن به دست خواهند آورد.

گرایشی که حاوی فروش حقیقی به مشتریان خارج از شبکه از راه طرح میهمانی (پارتی پلن)، استقبال از آموزش‌های به‌ روز جهان،

حضور در وبینارهای غیر رایگان نتورکرهای مطرح دنیا، دگرگونی نمونه‌های ذهنی در لیدرها، دعوت و پرزنت به‌ شیوه سالم و به‌ دور از جوگیری‌ها و ترفندهای هرمی، و راستگویی در گفتار و رفتار است که مژده آینده‌ای درخشان را برای این صنعت در مملکت‌مان می‌دهد.

پس برای رفتن در راه تیم سلز دانستن اطلاعات آن است آن در مهمترین زمینه نتورک پرزنت، با گوش دادن به کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای.

قسمتی از کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای را میتوانید از اینجا بشنوید یا دکمه دمو ( پیشنمایش).

فصل ها و قسمت های کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای، نسخه انتشاری مارکت ام ال ام:

 • مقدمه پرزنتر حرفه ای
 • پرزنت چیست؟
 • ده ویژگی ارتباط‌سازی – بخـش اول
 • ده ویژگی ارتباط‌سازی – بخـش دوم
 • مقدمه‌ای بر فرمول پرزنت و اهمیت گام سنجش
 • بهترین محتوا، قالب، محل، پرزنت و زمان برای پرزنت و ارائه‌ی پرزنت
 • مقدمه‌ای بر پرزنت تک ‌به ‌تکِ بازاریابی شبکه‌ای
 • پرزنت تک‌ به‌ تک
 • پاسخ‌گویی به ایرادها (آبجِکشن‌ها) – بخـش اول
 • پاسخ‌گویی به ایرادها (آبجِکشن‌ها) – بخـش دوم

جزئیات کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای:

کتاب صوتی تیم سلز به ایم پرزنتر حرفه ای، نسخه ای از این کتاب به صورت صوتی را در اختیارتون قرار میدیم، این نسخه حاوی 10 قسمت میباشد که جمعا 290 دقیقه است، حجم پرزنتر حرفه ای تیم سلز 248 مگابایت میباشد.

بعد از تهیه میتوانید با لینک مستقیم یا از طریق تلگرام دانلود بفرمایید، همچنین با تهیه اشتراک کتاب خوان در کنار دانلود رایگان کتاب پرزنتر حرفه ای به 100 ها کتاب دیگر هم دسترسی خواهید داشت.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
114 فروش
43.179 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک اساتید - اشتراک کتاب خوان حرفه ای
شما می توانید این محصول و 582 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
کتاب صوتی پرزنتر حرفه ای | تیم سلز 290 دقیقه
امتیاز مشتریان: 4 از 8 رای
زمان: 290 دقیقه
تعداد پارت: 10 پارت
اندازه: 248 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت پرزنتور
برگزارکننده: تیم سلز
به روز شده در:
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم

سایر محصولات مارکت ام ال ام Other Products

فروش به روش اسپین | قوی ترین تکنیک پیگیری از مرتضی نصرالهی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
فروش به روش اسپین یا اسپین سلینگ (SPIN Selling) که از این روش فروش میتوانیم در امر فالو و پیگیری هم استفاده کنیم، در این پادکست صوتی لیدر مرتضی نصرالهی بهتون توضیح میده چطور از این روش در امر فالو استفاده کنیم. در کل اسپین سلینگ چیست؟ روش فروش اسپین به دست آمده از تحقیقات [...]
115 فروش
5.0
32.079 تومان
سمینار برخیز و بدرخش از پاتمن سناتیراجا در تایلند | freedom bangkok
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قبل از اینکه بخوام سمینار برخیز و بدرخش پاتمن در تایلند را بهتون معرفی کنم، ویدیوهای زیادی از سمینارهای گوناگون پاتمن وجود داره که ترجمه نشده، با موضوعات مختلف که برخی ها کاربردی و برخی ها خیر. طبق تجربه کاری ما گلچینی از این سمینارها را فارق از سال برگزاریشون با توجه به [...]
120 فروش
5.0
95.349 تومان
کتاب صوتی عظمت خود را دریابید | وین دایر+150 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
کتاب عظمت خود را دریابید، یکی از کتاب های اصلی برای افراد مشغول در بازاریابی شبکه ای میباشد این کتاب را افرادی باید مطالعه کنند یا گوش کنند که حداقل 5 نفر در سازمانشان فعال باشند. در کتاب عظمت خود را دریابید دکتر وین دایر به این اصل را توضیح میدهد که چرا افراد مریض […]
17 فروش
4.2
25.419 تومان
آموزش دعوت در بازاریابی شبکه ای + اصولی | به سبک نتورک ایران
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
با یکی از بهترین آموزش ها در مارکت ام ال ام در خدمتتون هستیم، آموزش دعوت به حرفه ای ترین شکل ممکن، دیگه اطلاعات قدیمی کاربرد نداره،  با ما همراه باشید تا کاربردی ترین آموزش دعوت را خدمتتون معرفی کنیم. آموزش دعوت از سلسله آموزش های جامع ترین دوره بازاریابی شبکه ای میباشد، یکی [...]
111 فروش
5.0
120.990 تومان

سایر دوره های مارکت ام ال ام Related Courses

کامل ترین دوره بازاریابی شبکه ای | 90 روز برنامه ریزی یک نتورکر
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
در دوره برنامه ریزی یک نتورکر به چند سوال اصلی پاسخ داده میشه، تا حالا شده توی برنامه ریزی کم بیارید؟ نتونید برنامه ریزی درست و حسابی برای تیمتون داشته باشید؟ یا برنامه ریزی انجام دادید ولی بهش اعتقادی ندارید! اگر نیاز به یک برنامه مدون، حرفه ای و تست شده نیاز دارید در تیم [...]
111 دانشجو
4.8
775.890 تومان
بسته همه کاره شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
پکی را آماده کرده ایم که اسم های زیادی میشه روی آن گذاشت: بسته آموزشی مورد نیاز هر نتورکر لیدر مجازی مشاور هر نتورکر آموزش قدم به قدم سقف زدن بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل و … ما ترجیح دادیم عنوان آن را بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل قرار […]
16 دانشجو
4.8
2.430.900 تومان
دوره کامل تغییر الگوها و باورهای ذهنی باب پراکتور دوبله فارسی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به موفقیت در هر سیستمی تغییر میباشد، یعنی شما اگر توی یک سیستمی و تجارتی موفق نیستید اما یک شخص دیگر موفق هست، پس شما باید در الگوها و باورهای ذهنی خودتان تغییر ایجاد کنید، این یعنی پارادایم شیفت. پارادایم شیفت چیست: پارادایم شیفت یعنی تغییر [...]
113 دانشجو
4.6
254.190 تومان
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای | صوتی 2 ساعت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای به استادی لیدر امیر ارسلان ایرانی یک از لیدرهای بزرگ و پردرآمد فارسی زبان افراد بعد از ورود به بازاریابی شبکه ای با فراز و نشیب های زیادی برخورد میکنند، بارشد سریع و… تجربه نشان داده در نتورک شما هر قومیتی، ملیتی یا تریپ و [...]
112 دانشجو
4.7
139.749 تومان

محصولات مرتبط Related Products

فایل صوتی نه شنیدن از لیدر میلاد حبیب اللهی | +53 دقیقه
34% تخفیف
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای به دنبال ایجاد ارتباطات مؤثر بین افراد و ترویج محصولات و خدمات است. اما در این راه، شنیدن نه و رد شدن افراد از پیشنهادهای شما یکی از چالش‌های اساسی است. به همین دلیل، باید تلاش کرد تا روش‌های مناسبی برای جذب مخاطبان و تبدیل آن‌ها به مشتریان پایدار پیدا کرد. [...]
10 فروش
5.0
36.519 تومان
فایل صوتی کارگاه ارزش گذاری | وحید غلامی +59 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
شما باید فرض کنید که خودتان مدیرعامل شرکتی هستید که آن محصول را تولید می کند. ارزش گذاری شما باید در حد همان مدیرعامل باشد. این ارزش گذاشتن به تسلط، اعتماد به نفس، اطلاعات و تعهد به کیفیت بستگی دارد. تاثیر ارزش گذاری محصولات برای فروش بیشتر بولد کردن نکات مثبت محصول، ارزش [...]
10 فروش
5.0
46.509 تومان
فایل صوتی آموزش تغییر و فالو | حسین تبرایی +75 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا در ذهنتان هنوز این سوال وجود دارد که بازار سنتی بهتر است یا مدرن؟ بازاریابی شبکه ای در این سیستم ها چه تاثیری دارد؟ چطور می توان نتورک را برای دیگران شرح داده و به درستی آنها را پرزنت کنیم؟ آیا صرفا جزوه گفتن فایده دارد؟ آموزش تغییر و فالو نتورک (جایگاه فالو در […]
10 فروش
5.0
39.849 تومان
فایل صوتی به اندازه کافی وقت ندارم | جو پینسکر
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اجتماعی، به سرعت به سمت یک زندگی پیچیده تر و چالش برانگیزتر حرکت می‌کنیم. همه ما باید همزمان با کار و تحصیل، روابط اجتماعی خود را نیز حفظ کنیم و به خانواده خود اختصاص بدهیم. با همه این ها ما با یک اتفاق مواجه می‌شیم: (وقت ندارم) [...]
10 فروش
5.0
8.769 تومان
افزودن به سبد خرید - 43.179 تومان