شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی
کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی

کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
188 فروش
14.319 تومان

کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان برای ایجاد باورهای قوی

پیشرفت و موفقیت شما آرزوی ماست.

حاوی ۵۰ عدد کارت با جملات تأکیدی مثبت برای تأثیر سازنده بر ضمیر ناخودآگاه جهت ایجاد روحیه، اعتماد به نفس قوی و باورهای عالی

کارتهای تکنولوژی فکر حاوی جملات مثبت وتاکیدی است که طبق اصول تکنولوژی فکر طراحی شده است واز طریق برنامه ریزی در ضمیر ناخودآگاه باورهای مثبت وسازنده در شما ایجاد میکند.

با مشاهده این کارتهای زیبا و جملات زندگی بخش آن عالیترین و زیباترین باورها را در خود ایجاد کرده و همواره شاهد اثرات شگفت انگیز آن در زندگی خود خواهید بود.

 

کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی
کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی

۱.می توان از کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان برای تأثیر سازی بر ضمیر ناخودآگاه استفاده کرد:

 

استفاده از کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان، یک روش موثر برای تأثیر سازی بر ضمیر ناخودآگاه افراد است. این کارت‌ها با استفاده از تصاویر و عبارات ساده، قدرت تصور و خلاقیت فرد را افزایش می‌دهند و باعث می‌شوند در ذهن او تصاویر و ایده‌هایی شکل بگیرند که در طول روز ممکن است به آن‌ها فکر نکند. با استفاده از این کارت‌ها، می‌توان به طور کامل بر ضمیر ناخودآگاه فرد تأثیر گذاشت و در نهایت به بهبود خلاقیت و تفکر خودآگاه او کمک کرد.

 

کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی
کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی

۲.کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان می توانند به افزایش اعتماد به نفس کمک کنند:

 

کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان، به عنوان یک ابزار توسعه هوش فردی، می توانند در افزایش اعتماد به نفس فردی نقش موثری ایفا کنند. این کارتها با استفاده از تمرین هایی که برای تقویت حافظه، تمرکز و تفکر خلاق طراحی شده اند، به شخصی که از آن استفاده می کند، امکان می دهند تا قدرت ذهنی خود را افزایش داده و در برابر چالش های روزمره بهتر عمل کند. با توسعه توانایی های شخصی، افراد به راحتی می توانند به موقعیت های جدید و پیچیده تری پاسخ دهند و در نتیجه اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. به عبارتی، با استفاده از کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان، افراد می توانند به ارتقای کیفیت زندگی خود بپردازند.

 

کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی
کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی

۳. برای استفاده از تصاویر کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان نیاز به دانش خاصی نداریم:

استفاده از تصاویر کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان، به نظر می‌رسد که نیازمند دانش خاصی نباشد. این تصاویر معمولاً به طور واضح به نمایش گذاشته می‌شوند و برای استفاده از آن‌ها کافی است که بتوانیم آن‌ها را بخوانیم و درک کنیم. البته، در عمل، برای استفاده بهینه از این تصاویر، به دانش اولیه در زمینه تکنولوژی نیاز است تا بتوانیم به درستی از آن‌ها استفاده کنیم. اما این دانش، معمولاً به صورت پیشفرض در دسترس بسیاری از افراد است.

کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی
کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی

۴.تصاویر کارتهای تکنولوژی فکر دکتر آزمندیان در تغییر باورهای منفی به باورهای مثبت موثر هستند.

دکتر آزمندیان استاد روانشناسی بالینی و متخصص در زمینه تکنولوژی فکر است. او با استفاده از کارتهای تکنولوژی فکر، به افراد کمک می کند تا باورهای منفی خود را شناسایی کرده و آنها را به باورهای مثبت تغییر دهند. تصاویر این کارتها، به عنوان ابزاری موثر در این فرایند عمل می کنند. با استفاده از تصاویر شناختی، دکتر آزمندیان می تواند به افراد کمک کند تا تصاویر منفی خود را به تصاویر مثبت تغییر دهند و این باعث می شود که باورهایشان نیز به شکل مثبت تغییر کنند. به همین دلیل، تصاویر کارتهای تکنولوژی فکر، به عنوان ابزاری موثر در تغییر باورهای منفی به باورهای مثبت، توصیه می شوند.

کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی
کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی

۵. کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان برای کسانی که به دنبال موفقیت هستند مناسب هستند:

کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان، به عنوان یکی از جدیدترین محصولات موجود در بازار، برای کسانی که به دنبال موفقیت هستند، بسیار مناسب هستند. این کارتها، از طریق پرسش‌هایی که در آن‌ها مطرح می‌شود، به شما کمک می‌کنند تا بهترین راهکارها و راه‌حل‌هایی را برای دستیابی به اهداف خود پیدا کنید. با استفاده از این کارتها، شما می‌توانید بهترین استراتژی‌ها را برای رسیدن به موفقیت در زندگی، کسب و کار و حتی روابط شخصی خود پیدا کنید. بنابراین، استفاده از کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان، به عنوان یک ابزار کمکی برای رسیدن به موفقیت، به شدت توصیه می‌شود.

درباره این محصول که حتما باید بدانبد:

آیا به دنبال تقویت انگیزه و انرژی خود هستید؟ با کارت‌های تکنولوژی فکر این امکان را دارید! این کارت‌ها شامل جملاتی انگیزشی و هیجان‌انگیز هستند که به شما در تمرکز، انگیزه‌بخشی و پیشرفت شخصی کمک خواهند کرد. هرچند تصاویر این کارت‌ها برای چاپ مناسب نیستند، اما شما هنوز می‌توانید آن‌ها را برای مشاهده شخصی استفاده کنید. به گالری محصول ما سر بزنید و نمونه کیفیت این کارت‌ها را ببینید. چهارچوبی جدید برای روحیه‌بخشی و پیشرفت شخصی با کارت‌های تکنولوژی فکر دکتر آزمندیان.

کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان برای ایجاد باورهای قوی
نمونه یکی از تصاویر کارتهای تکنولوژی فکر آزمندیان برای ایجاد باورهای قوی ( که بعد از تهیه دریافت میکنید)

⚠️کیفیت پایین تصاویر این محصول:

توجه کنید که تصاویر این محصول کیفیت بسیار خوبی ندارند مانند تصویر بالا. این تصاویر فقط برای الگوبرداری مناسب هستند و به همین دلیل قیمت این محصول بسیار پایین است. در آینده نزدیک، تصاویر با کیفیت بیشتری را در یک محصول جدید قرار خواهیم داد. شما می‌توانید منتظر محصول جدید با تصاویر با کیفیت بالا باشید یا نمونه همین تصاویر را مشاهده کنید.

اگر به همین کیفیت رضایت دارید، می‌توانید این محصول را تهیه کنید و 50 تصویر با کیفیت پایین را دریافت کنید. در غیر این صورت، منتظر محصول جدید باشید که پس از انتشار، لینک آن در این متن قرار داده خواهد شد.

 

جزئیات بیشتر پک 50 عددی تصویر کارت های تکنولوژی فکر دکتر آزمندیان:

متاسفانه تصاویر کارت های تکنولوژی فکر در این محصول فقط برای مطالعه شخصی میباشد، حتی انقدر کیفیت ندارن که پرینت شوند اما جدا از این نقطه ضعف میتوانید برای انگیزه گرفتن شخصی خود آنها را مطالعه بفرمایید.

یا در کل از جملات انرژی بخش آنها استفاده کنید.

کیفیت تصاویر کارهای تکنولوژی فکر دکتر آزمندیان در گالری تصاویر محصول مشخص میباشد، 3 تصویر به عنوان نمونه در گالری قرار داده شده، تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید این محصول را تهیه کنید یا نه!

متأسفانه، تصاویر کارت‌های تکنولوژی فکر در این محصول مناسب برای چاپ نیستند و تنها برای مشاهده شخصی مناسب هستند. با این حال، به جز این ضعف، شما هنوز می‌توانید آن‌ها را برای تقویت انگیزه خود بخوانید. جملات افزایش انرژی در این کارت‌ها می‌توانند به شما در تمرکز و انگیزه‌بخشی کمک کنند. شما می‌توانید نمونه کیفیت این تصاویر را در گالری محصول مشاهده کنید که سه تصویر نمونه برای کمک به تصمیم‌گیری برای خرید این محصول ارائه شده‌اند.

 1. باسلام ووقت بخیر. موزیک تکنولوژی فکر دکتر علیرضا آزمندیان عالی اما در مورد کارتهای تکنولوژی فکر لطفاً کیفیت رو تا می توانید بالا ببرید. باسپاس ازشما دوستتون دارم، خدانگهدار

 2. ی کلاه برداری واضح و شفاف بود
  چون این کارت های تکنولوژی فکر دو رو هستش ولی فایلی که من پول دادم و دانلودش کردم فقط یک روشه
  مثل اینه که جلد کتاب بفروشی به جای خود کتاب

  1. سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما زحمت کشیدید این متن رو نوشتید، توضیحات هم مطالعه میکردید، کاملا واضح نوشته شده ۵۰ عکس، شما عکس توی کامپیوتر یا موبایلتون پشت و رو دارید؟؟

   ما حتی با رنگ قرمز نوشتیم این تصاویر کیفیت ندارن جناب آقای محمد عزیزی
   نمونش هم قرار دادیم

   با این حال انتظار چیز دیگه ای رو داشتید

  2. دقیقا ******* واضح و شفاف هست، یعنی چی آخه ، این کارت ها پشت و رو هستن، چرا فقط روی آنها را گذاشتید، اونم با این کیفیت افتضاح، واقعا براتون متاسفم

    1. اینکه شما میای یه چیزی رو نصفشو می‌زاری به جای کاملش، بعد میگی تو توضیحات نوشتم که نشد دلیل،مثل این میمونه بری رستوران کوبیده سفارش بدی بعد بجاش مرغ بیارن و بگن توی منو توضیحات نوشتیم کوبیده ما مرغیه، مسخرس واقعاً ، زیرکانه مثلاً اومدید کارتون توجیه کردید ولی این اسمش کلابرداریه ،

     1. رستورانی که رفتید کوبیده سفارش دادید جلو درش نوشته، جایی هم که میخواید سفارش بدید بزرگ با رنگ قرمز نوشته کوبیده اگر سفارش بدید با گوشت کیفیت پایین براتون پخت میشه ولی با قیمت پایین، دیگه مقصر شمایی که چشم بسته خرید میکنید، اون رستوران وظیفشو انجام داده و کاملا با مشتریاش صادق بوده.
      و شما مقصرید اگر با قیمت پایین انتظار گوشت بره گرم دارید.
      ضمنا کوبیده مرغ هم وجود داره!

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 2.580 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

188 فروش
14.319 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
کل فایل های دکتر آزمندیان
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک اساتید
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
کارتهای تکنولوژی فکر: برای تقویت باورهای قوی و توسعه ذهنی
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
شامل: 50 کارت
تعداد پارت: 50 مورد در یک فایل زیپ
اندازه: 48.52 مگابایت
فرمت: jpg
زبان: فارسی
استپ: کل افراد
برگزارکننده: دکتر آزمندیان
به روز شده در:
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم

به ازای هر فروش این محصول 2.580 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات مارکت ام ال ام Other Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
فروش به روش اسپین | قوی ترین تکنیک پیگیری از مرتضی نصرالهی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
فروش به روش اسپین یا اسپین سلینگ (SPIN Selling) که از این روش فروش میتوانیم در امر فالو و پیگیری هم استفاده کنیم، در این پادکست صوتی لیدر مرتضی نصرالهی بهتون توضیح میده چطور از این روش در امر فالو استفاده کنیم. در کل اسپین سلینگ چیست؟ روش فروش اسپین به دست آمده از تحقیقات [...]
127 فروش
5.0
32.079 تومان
سمینار برخیز و بدرخش از پاتمن سناتیراجا در تایلند | freedom bangkok
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قبل از اینکه بخوام سمینار برخیز و بدرخش پاتمن در تایلند را بهتون معرفی کنم، ویدیوهای زیادی از سمینارهای گوناگون پاتمن وجود داره که ترجمه نشده، با موضوعات مختلف که برخی ها کاربردی و برخی ها خیر. طبق تجربه کاری ما گلچینی از این سمینارها را فارق از سال برگزاریشون با توجه به [...]
130 فروش
5.0
95.349 تومان
کتاب صوتی عظمت خود را دریابید | وین دایر+150 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
کتاب عظمت خود را دریابید، یکی از کتاب های اصلی برای افراد مشغول در بازاریابی شبکه ای میباشد این کتاب را افرادی باید مطالعه کنند یا گوش کنند که حداقل 5 نفر در سازمانشان فعال باشند. در کتاب عظمت خود را دریابید دکتر وین دایر به این اصل را توضیح میدهد که چرا افراد مریض […]
110 فروش
4.2
25.419 تومان

سایر دوره های مارکت ام ال ام Related Courses

کامل ترین دوره بازاریابی شبکه ای | 90 روز برنامه ریزی یک نتورکر
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
در دوره برنامه ریزی یک نتورکر به چند سوال اصلی پاسخ داده میشه، تا حالا شده توی برنامه ریزی کم بیارید؟ نتونید برنامه ریزی درست و حسابی برای تیمتون داشته باشید؟ یا برنامه ریزی انجام دادید ولی بهش اعتقادی ندارید! اگر نیاز به یک برنامه مدون، حرفه ای و تست شده نیاز دارید در تیم [...]
120 دانشجو
4.8
775.890 تومان
بسته همه کاره شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
پکی را آماده کرده ایم که اسم های زیادی میشه روی آن گذاشت: بسته آموزشی مورد نیاز هر نتورکر لیدر مجازی مشاور هر نتورکر آموزش قدم به قدم سقف زدن بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل و … ما ترجیح دادیم عنوان آن را بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل قرار […]
18 دانشجو
4.8
2.430.900 تومان
دوره کامل تغییر الگوها و باورهای ذهنی باب پراکتور دوبله فارسی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به موفقیت در هر سیستمی تغییر میباشد، یعنی شما اگر توی یک سیستمی و تجارتی موفق نیستید اما یک شخص دیگر موفق هست، پس شما باید در الگوها و باورهای ذهنی خودتان تغییر ایجاد کنید، این یعنی پارادایم شیفت. پارادایم شیفت چیست: پارادایم شیفت یعنی تغییر [...]
113 دانشجو
4.6
254.190 تومان
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای | صوتی 2 ساعت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای به استادی لیدر امیر ارسلان ایرانی یک از لیدرهای بزرگ و پردرآمد فارسی زبان افراد بعد از ورود به بازاریابی شبکه ای با فراز و نشیب های زیادی برخورد میکنند، بارشد سریع و… تجربه نشان داده در نتورک شما هر قومیتی، ملیتی یا تریپ و [...]
112 دانشجو
4.7
139.749 تومان

محصولات مرتبط Related Products

کنترل حساسیت و نگرانی | دکتر شاهین فرهنگ +67 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
دکتر فرهنگ درباره نگرانی صحبت می‌کند و می‌گوید که نگرانی به معنای ایجاد چیزی است که نمی‌خواهیم. این احساس می‌تواند مانع از اجابت خواسته‌هایمان شود و مانع شنیدن، دیدن و فهمیدن ما نیز گردد. اما با این حال، باید به یاد داشت که برای رهایی از حساسیت و نگرانی، نباید خواسته‌هایمان [...]
10 فروش
5.0
50.949 تومان
فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی | +138 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
قانون کلیدی جهان هستی یک مفهوم فلسفی است که در اصل به وجود داشتن اصول و قوانین ثابت و قابل کشف در همه جوانب و بخش‌های جهان هستی اشاره دارد. به طور کلی، این قانون به نظم و سازمانی که در طبیعت، جامعه، فیزیک و هر جنبه دیگری از وجود مشاهده می‌شود، اشاره دارد. به […]
16 فروش
5.0
63.159 تومان
فایل تصویری از دست دادن برای موفقیت | دارن هاردی + 32 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
شما حاضرید انجام چه کارهایی رو بیخیال بشید تا به اون چیزی که میخواید برسید؟ اصلا باید چه چیزهایی را از دست داد تا به موفقیت رسید؟ آیا موفق شدن ساده است؟ راه حل رسیدن به آن چگونه است؟ چه چیزهایی می توانند مانع موفقیت ما شوند؟ جواب این سوالات را می توانید در این […]
13 فروش
5.0
28.749 تومان
افزودن به سبد خرید - 14.319 تومان