شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ از هادی شکوری | +52 دقیقه فایل صوتی چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ از هادی شکوری | +52 دقیقه
فایل صوتی چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ از هادی شکوری | +52 دقیقه فایل صوتی چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ از هادی شکوری | +52 دقیقه

فایل صوتی چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ از هادی شکوری | +52 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
14 فروش
52.059 تومان

برای رشد در هر حوزه‌ای، اعتقاد و باور به این حوزه امری ضروری است. هنگامی که ما باور داریم و اعتقاد داریم که می‌توانیم در یک زمینه خاص پیشرفت کنیم، معجزات اتفاق می‌افتد. این قوانین جهان هستی است که باور و اعتقاد را به عمل تبدیل می‌کند و به ما امکان می‌دهد تا به اهداف و آرزوهای خود برسیم. بنابراین، برای رسیدن به موفقیت و رشد، اعتقاد به خود و اعتماد به نفس بسیار اهمیت دارد.

نکاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ
نکاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ
  1. آیا هادی شکوری در فایل صوتی به توانایی‌ها و مهارت‌های خود در نتورک مارکتینگ اشاره می‌کند؟
  2. چرا هادی شکوری معتقد است که با اعتقاد قوی به نتورک مارکتینگ می‌توان به نتایج موفقی دست یافت؟
  3. چه نکاتی هادی شکوری برای رسیدن به موفقیت در نتورک مارکتینگ مطرح می‌کند؟
  4. چه فرصت‌هایی را هادی شکوری برای کسب درآمد بالا و رشد شخصی و حرفه‌ای در نتورک مارکتینگ برجسته می‌کند؟
  5. چگونه فایل صوتی “رشد در نتورک” می‌تواند به افراد کمک کند تا در نتورک مارکتینگ موفق شوند و خود را به عنوان یک فرد مستقل و خودساخته توسعه دهند؟

دو نکته برای تبدیل شدن به فرد موفق در نتورک که در این فایل صوتی کامل توضیح داده شده است.

  • از ذهن خود مراقبت کنید
  • از پایان شروع کن

از ذهن خود مراقبت کنید (رشد در نتورک)

مراقبت از ذهن و احساسات خود امری بسیار مهم است. ذهن ما مرکز تمامی فکرها، احساسات و تصمیماتمان است و به طور مستقیم تأثیرگذار بر زندگی ما می‌باشد. اگر ذهنمان آلوده و منفی شود، احساسات ناراحتی، نگرانی و استرس را تجربه می‌کنیم که می‌تواند به مشکلات روحی و جسمی منجر شود. بنابراین، باید به ذهن خود مراقبت کنیم و از ورود افکار و احساسات منفی به آن جلوگیری کنیم. مراقبت از ذهن به معنای پذیرش و تسلیم نکردن به افکار و احساسات منفی است.

برای این منظور، می‌توانیم از روش‌های مختلفی مانند تمرین مدیتیشن، تمرکز بر تنفس، تمرینات روانشناختی و تغذیه سالم استفاده کنیم. همچنین، می‌توانیم از فعالیت‌هایی مانند ورزش، خواندن کتاب‌های مفید، تماشای فیلم‌های سرگرم‌کننده و برقراری ارتباط با افراد مثبت و انرژی‌زا بهره‌برده شویم. با این کارها، می‌توانیم ذهن خود را از فکرها و احساسات منفی پاک کنیم و روحیه و انگیزه خود را بهبود بخشیم.

از پایان شروع کن (رشد در نتورک)

روشن است که برای رشد و توسعه شخصی، لازم است که از ابتدا به خودمان اهمیت دهیم و شخصیتمان را بهبود بخشیم. این امر به این معنی است که باید به خودمان اعتماد کنیم و به پتانسیل ها و توانایی های خودمان اعتقاد داشته باشیم. برای این منظور، باید بر روی پرستیژ خودمان کار کنیم و سعی کنیم تا در هر موقعیتی که قرار میگیریم، خودمان را بهترین شکل ممکن نشان دهیم.

همچنین باید پوشش خودمان را به شکلی ارتقا دهیم که با شخصیت موفق و قدرتمندی هماهنگ باشد. این به معنی این است که باید به مناسبت ها و محل ها مطابقت کنیم و با استفاده از انتخاب های صحیح درباره پوشش خودمان، به شخصیت مورد نظرمان نزدیک شویم. در نهایت، با بهبود شخصیت و ارتقا پرستیژ و پوشش خود، می توانیم به رشد شخصی و حرفه ای خود بپردازیم و به موفقیت دست یابیم.

فایل های آموزشی برا رشد در نتورک

هادی شکوری برگزار کننده فایل رشد در نتورک
هادی شکوری برگزار کننده فایل رشد در نتورک

هادی شکوری، سخنران چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک کیست؟

لیدر هادی شکوری یک فرد بسیار اطلاعاتی است که بالاسری لیدرهای بزرگی مثل حامد فتوحی، همایون قاسمیان  و… بوده است.

او یکی از بهترین سخنرانان در حوزه نتورک است که هر کلامش می تواند ارزش چندین و چند بار گوش دادن را داشته باشد. از این رو لیدرهای تازه کار یا سایر نتورکرها حتما باید به سخنان افراد مجربی همچون تاپ ارنر شکوری را با دقت بالایی گوش دهند تا نتیجه تجربه و فعالیت های چنین تاپ لیدرهایی را در طول فرایند کاری خود مشاهده نمایند.

هر کلام او می تواند ارزش چندین و چند بار گوش دادن را داشته باشد. پس شما نیز باید به سخنان این تاپ لیدر گوش دهید تا تجربه و فعالیت های او را در طول فرایند کاری خود مشاهده نمایید. با تاپ ارنر شکوری، بهترین لیدر حوزه نتورک را تجربه کنید!

سایر فایل هایی که از تاپ لیدر هادی شکوری در مارکت ام ال ام منتشر شده است:

نکات فایل صوتی چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ:

در فایل صوتی “چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ”، هادی شکوری به باور و اعتقاد به نتورک مارکتینگ تاکید می‌کند. او معتقد است که باور داشتن به این روش باعث می‌شود معجزه‌های بزرگی رخ دهد. این به این معناست که اگر با اعتقاد قوی به توانایی‌ها و مهارت‌های خود در نتورک مارکتینگ، به این حوزه روی بیاوریم، می‌توانیم به نتایج موفقی دست یابیم.

همچنین هادی شکوری تاکید می‌کند که نتورک مارکتینگ یک بیزنس پرسود است و برای رشد در نتورک، برای رسیدن به قله بالا باید تلاش بسیاری کرد. او معتقد است که این حوزه می‌تواند برای افرادی که به طور جدی و با اصرار به آن می‌پردازند، فرصت بسیار خوبی برای کسب درآمد بالا و رشد شخصی و حرفه‌ای فراهم کند. اما برای رسیدن به این قله بالا، لازم است تمام تلاش و انرژی خود را در این حوزه مستقر کرده و به طور مداوم و به شکل مستمر در آن فعالیت کنیم.

در فایل صوتی رشد در نتورک، لیدر هادی شکوری با استفاده از تجربیات و دانش خود، نکات و راهکارهایی را به اشتراک می‌گذارد که می‌تواند به افراد کمک کند تا در نتورک مارکتینگ موفق شوند و خود را به عنوان یک فرد مستقل و خودساخته به رشد و توسعه برسانند. با استفاده از فایل صوتی رشد در نتورک، علاقه‌مندان می‌توانند به صورت جامع و جذاب با مباحث مهم در نتورک مارکتینگ آشنا شوند و استراتژی‌هایی را برای دستیابی به موفقیت در این حوزه از طریق توسعه شبکه‌ی خود انتخاب کنند.

جزئیات فایل صوتی چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ:

در فایل صوتی “نکات حیاتی برای رشد در نتورک” که توسط لیدر هادی شکوری تهیه شده است، به مدت 52 دقیقه و 23 ثانیه به موضوع تبدیل شدن به یک فرد موفق و خودساخته در نتورک مارکتینگ پرداخته می‌شود. این فایل با فرمت mp3 در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته و حجم آن 23.9 مگابایت است. فایل صوتی رشد در نتورک به علاقه‌مندان به نتورک مارکتینگ که به دنبال رشد و موفقیت در این حوزه هستند، راهنمایی‌ها و نکات مفیدی ارائه می‌دهد.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 7.040 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

14 فروش
52.059 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های آموزشی برای رشد
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی چند نکته بسیار حیاتی برای رشد در نتورک مارکتینگ از هادی شکوری | +52 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 52 دقیقه و 23 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 23.9 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 10
برگزارکننده: هادی شکوری
به روز شده در:
فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.

به ازای هر فروش این محصول 7.040 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات محسن نعمتی Other Products

دانلود فایل صوتی برنامه ریزی عصبی کلامی | آموزش NLP
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
با استفاده از قدرت کلمات و گفتار خود، می‌توانید تاثیرگذاری بر دیگران را بالا ببرید، آن‌ها را انگیزه دهید و حتی به ایده‌های خلاقانه‌ای دست یابید. برنامه ریزی عصبی کلامی یا NLP (ان ال پی)، راهی است که شما را به این هدف نزدیک می‌کند و می‌تواند شما را از آن هم فراتر ببرد. در [...]
14 فروش
5.0
17.649 تومان
چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
  اگر علاقه‌مند به مباحثی مانند کارآفرینی، فروش و درآمدزایی هستید، شما می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید و  فایل رایگانی که برای شما آماده کرده‌ایم را دریافت کنید. این فایل‌ محتوایی کاربردی و ارزشمند درباره راه‌های موفقیت در حوزه کسب و کارها و راهکارهایی برای افزایش [...]
13 فروش
5.0
رایگان
کتاب صوتی مدیریت استرس: مدیر یک دقیقه ای به مقابله با استرس می رود
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
در دنیای مدرن امروز، فرایند مدیریت استرس به عنوان یکی از عوامل کلیدی برای ساخت زندگی شاد و موفق معرفی شده است. زندگی امروز ما به دلیل وظایف و رویدادهای مختلفی که با آن روبرو می‌شویم، همواره به چالش کشیده می‌شود. بنابراین، مدیریت استرس روش‌هایی را برای مقابله با اضطراب و حفظ [...]
10 فروش
5.0
65.379 تومان
فایل صوتی اصول اولیه در نتورک مارکتینگ (آموزش کامل اصول و قواعد 3 اساس)
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
این جلسه برگزار شده است به منظور آموزش و یادگیری. بدون توجه به تمامی انگیزه‌ها و تاثیراتی که در نتورک ایجاد می‌شود، ما باید همچنان در مسیرمان اصول را رعایت کنیم. این رخداد نباید باعث شود که به خاطر هیجان و جذابیت‌های موجود در نتورک، از اصول و قوانین دور بشویم و کوتاهی کنیم. [...]
10 فروش
5.0
74.259 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 52.059 تومان