شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

مصاحبه با ریچارد بروک مصاحبه با ریچارد بروک
مصاحبه با ریچارد بروک مصاحبه با ریچارد بروک

مصاحبه با ریچارد بروک

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
10 فروش
تومان15.900

درخدمت شما هستیم با ویدیو بینظیری از مصابحه با ریچارد بروک

ریچارد بروک ( رییس شرکت بازاریابی شبکه ای آکسی فرش (Oxyfresh) و نویسنده کتاب هنر بینش و انگیزه فردی )

 

بیوگرافی ریچارد بروک

من در یک مزرعه در چاوچیلای کالیفرنیا بزرگ شدم. در سن چهار سالگی چند عینک آفتابی از فروشگاه فردی به نام رِد دزدیدم. وقتی مادرم از من پرسید آن ها را از کجا آورده ام، حقیقت را به او گفتم. او هم مرا وادار کرد که عینک ها را به رِد پس داده و از او عذرخواهی کنم. خیلی سرافکنده شدم. در دبیرستان، کسی را که دوستش داشتم، در سینما کنارم نشسته بود؛ ما دست در دست هم بودیم، اما روز بعد او بدون هیچ مشکلی مرا “وِل کرد” و رفت.

من نظام باورهای خود را بر اساس شرایط احمقانه و روزمره ای که به ندرت هم برایم پیش می آمد بنا نهاده و رفتار خود را منطبق با آن در پیش گرفته بودم. بر اساس نظام باورهایم برنده بودن کار سختی بود.

ریچارد بروک
ریچارد بروک

من معمولاً منفی باف بودم. با این که والدین من ثروتمند، تحصیل کرده و مزرعه دار بودند، رفتار رقت بار و مغموم من، دست یابی به موفقیت را به کاری سخت و ناممکن بدل کرده بود. وقتی هفده ساله بودم، والدینم از یکدیگر جدا شدند. در این دوران من از مدرسه بیزار بودم، زیاد اهل درس نبودم و از سر کلاس جیم می زدم. معمولاً نمره ناپلئونی می گرفتم و به همین دلیل برای رفتن به دانشگاه نیز هیچ تلاشی نکردم. مدتی به این فکر کردم که نگهبان جنگل شوم تا این که یک روز فهمیدم برای این کار باید مدرک دانشگاهی داشته باشم و تازه در صورت داشتن مدرک، از هر ۱۰ نفر، یک نفر می توانست در آزمون ورودی قبول شود. بالاخره با تقلب در امتحان، مدرک پایان دوره متوسطه را گرفتم و در پمپ بنزینی در ایالت کالیفرنیا مشغول به کار شدم. در همان پمپ بنزین زندگی می کردم و شب ها هم در وانت خود می خوابیدم. تا این که بعد از مدتی به خاطر این که دو شب پیاپی فراموش کردم درب جلویی پمپ بنزین را ببندم، اخراج شدم.

جاه طلبی من کارم را به بزرگترین مرغداری جهان کشاند. یک فرصت شغلی با درآمد ساعتی ۳ دلار، به علاوه مزایا، مرخصی و از همه مهم تر بازنشستگی. لحظه ای در پذیرش آن درنگ نکردم. شغل من خرد کردن مرغ هایی بود که از مقابلم عبور می کردند. تکه تکه کردن میلیون ها مرغ. این کاری بود که روزی ۹-۸ ساعت انجام می دادم. آن هم در محیطی که همیشه بوی پر خیس می داد و دمای قسمت های مختلف آن از زیر دمای انجماد (محل نگهداری مرغ های منجمد) تا دمای ۱۲۰ درجه (محل کندن پَرهای مرغ ها) تغییر می کرد.

همهمه و سروصدا در کشتارگاه چنان زیاد است که سالی یک بار از کارگران تست شنوایی گرفته می شود. چربی مرغ ها زمین را لیز می کند و خون از گردن مرغ های بی سر روی زمین ریخته می شود.

در مدت کار در مرغداری پیشرفت خوبی داشتم و به دیگران می آموختم که چگونه مرغ ها را تکه تکه کنند. ولی مدت زیادی طول نکشید که شخصیتم مرا به عقب کشاند، زیرا به رئیس خود گفتم “برو به جهنم.” و این حرف کافی بود که مرا به ابتدای خط تولید (که کار در آن، بسیارسخت تر و طاقت فرساتر است) بازگرداند. با وجود همه این سختی ها، مرغداری را دوست داشتم و در آن دوران شک نداشتم که سی سال آینده کاری خود را در مرغداری خواهم ماند و به سابقه کار (قدرت) و روزهای مرخصی (تفریح) خواهم رسید و روزها را در انتظار دوران بازنشستگی (آزادی) خواهم شمرد.

سال ۱۹۷۷ بود و من ۲۲ سال داشتم و هنوز در مرغداری کار می کردم. در این سال، یکی از دوستانم به نام استیو اسپالدینگ، یک فرصت کاری فوق العاده با توان رشد فردی و مالی را به من معرفی کرد و موضوع این کار بازاریابی شبکه ای نام داشت. قسمت جالبش این بود که کار مرغداری را نیز همین دوستم برایم ترتیب داده بود. به نظرم او این فرصت کاری جدید را به من معرفی کرد، زیرا برای وضعیتم متأسف بود. من و چند نفر دیگر از دوستانم از جمله جک اَکر، دِیو و دن آستین که همگی آن ها در آن موقع کارگران فصلی بودند، وارد این حرفه شدیم. به ما گفته بودند که اگر از طرح و برنامه های شرکت تبعیت کنیم، می توانیم سالیانه بیش از شصت هزار دلار درآمد داشته باشیم. آن هم از کار پاره وقت!

در آن سال افرادی که چنین درآمدی داشتند عبارت بودند از پزشکان، وکلا، متخصصین بسیار تحصیلکرده و افرادی که ارث کلانی برده بودند. می دانستم که جزء هیچ یک از افراد فوق نیستم و در هیچ کار دیگری نیز نمی توانم شصت هزار دلار درآمد داشته باشم. ولی نکته جالب این بود که من بیش از هر چیز دیگری در دنیا، می خواستم که شصت هزار دلار درآمد داشته باشم!

در سوم و چهارم آگوست سال ۱۹۷۷، من و دوستانم و چهل نفر دیگر که آن ها را نمی شناختیم، در هتلی در شهر بِکِرز فیلد، دور هم جمع شدیم. در آن جا جلساتی برای مان برگزار شد و سخنرانانی پشت سر هم به ایراد سخنرانی پرداختند و همگی اعلام کردند که ما واقعاً می توانیم درآمد ۶۰٫۰۰۰ دلار در سال را داشته باشیم. اولین مربی ما فردی به نام “کِرت راب” بود. او به ما گفت که قبلاً در کارخانه “مابِل” کار می کرده و با این که از کار خود راضی بوده، نمی توانسته به آرزوهایش دست یابد!

به اصرار همسرش از کار خود بیرون آمده و در بازاریابی شبکه ای با همسرش همراه شده است. او گفت که در ابتدا باور نداشته بتواند چیزی را که می خواهد به دست آورد. کِرت تأکید کرد که باور نداشته است، اما در نهایت توانسته به موفقیت دست یابد. او و همسرش به اقصی نقاط جهان سفر می کردند و مردم را یاری می دادند تا آن ها نیز به رویاهای خود دست یابند.

کِرت راب، ۹ ماه پس از اولین جلسه آموزشی من از دنیا رفت. وی در زمانی که در اوج موفقیت خود بود، در امواج خروشان هاوایی به همراه همسرش به دام افتاد و کشته شد. تا وقتی که کِرت زنده بود و به من آموزش می داد، هیچ کدام از آموزش های او را به کار نبستم. من داشتم به قول خودم “آموزش می دیدم”، “روی آن کار می کردم” و “آماده می شدم”.

زمانی که خبر فوت ناگهانی او را شنیدم، واکنش من فقط این بود که همه چیز را رها کنم. احساس می کردم بدون او که همیشه در کنارم بود و کمکم می کرد دیگر نمی توانم ادامه دهم. اما بعد از مدتی فهمیدم واکنش من بزدلانه و در واقع بی احترامی به آموزش های کِرت بوده است. تنها کاری که برای احترام به او می توانستم انجام دهم این بود که به یک منبع آموزشی برای خود و دیگران تبدیل شوم. دیگر آماده شدن کافی بود و زمان عمل فرا رسیده بود. باید دست به کار می شدم و آموزه های کِرت را به کار می بستم و به دیگران آموزش می دادم.

از آن روز به بعد، زندگی من به طور شگفت انگیزی تغییر کرد. از آن روزی که تصمیم گرفتم برای خود و دیگران به یک منبع آموزشی بدل شده و آنچه می دانستم را به کار ببندم. آنچه در ادامه خواهید خواند، شاید مبالغه آمیز و متکبرانه به نظر بیاید ولی واقعیت دارد و تمام این ها پس از تصمیم آن روز من عملی شد.

مصاحبه با ریچارد بروک
مصاحبه با ریچارد بروک

اولین میلیون دلار خود را قبل از سن ۳۰ سالگی به دست آوردم، زیرا مقام فروشنده برتر در یک سازمان بازاریابی شبکه ای با بیش از ۲۵۰٫۰۰۰ بازاریاب را کسب کرده بودم و در ۳۱ سالگی نیز به مقام معاون مدیرعامل همان شرکت منصوب شدم.

در سال ۱۹۹۲ و در سن ۳۷ سالگی، مجله موفقیت (Success) تصویر من و شرکت ما را روی جلد خود چاپ کرد.

در ۱۹۹۴ از طرف مجله اینک (Inc.) به عنوان کارآفرین سال انتخاب شدم.

در ۱۹۹۶ مجله “کار در منزل” تصویر مرا روی جلد خود چاپ کرد.

در ۱۹۹۸ به تالار افتخارات بازاریابی شبکه ای معرفی شدم.

در ۲۰۰۲ به عنوان یکی از پنج مربی برتر بازاریابی شبکه ای، جایزه بهترین توزیع کننده را دریافت کردم.

در حال حاضر به برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه رشد فردی و راهبری می پردازم و در کنار آن یک شرکت بازاریابی شبکه ای موفق با سابقه بیست ساله را اداره می کنم. حداقل دو بار به تمام ایالت های کشور خود رفته و به ۲۲ کشور جهان سفر کرده ام و برای بسیاری از گروه های صد نفره و حتی هزار نفره سخنرانی کرده ام.

نه تنها جنبه مادی زندگی من عالی است، بلکه از سلامت کامل برخوردارم و عاشق محل زندگی خود و کاری که انجام می دهم، هستم.

 

قبل از درج دیدگاه مطالع کنید:

قضاوت شما درباره سبک، چارچوب، محتوا و ارزش این فایل چیست؟ آیا این فایل شمارا خشنود کرد؟ چرا بله و چرا خیر؟ آیا این آموزش، اندیشه و دانش شما را تغییر داده است یا پرسش تازه ای برایتان ایجاد کرده است؟ آیا تهیه این فایل را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟ به چه کسانی؟ بنظر شما آموزش دیگری مکمل این آموزش در مارکت ام ل ام هست که به دیگر کاربران پیشنهاد دهید؟

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
10 فروش
تومان15.900
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی همیشگی به فایل محصول
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و فایل خریداری شده
گرفتن 500 امتیاز در باشگاه مشتریان برای خرید محصول
اضافه شدن 5% از قیمت محصول به کیف پولتان به عنوان هدیه
مصاحبه با ریچارد بروک
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
زمان: 47 دقیقه
تعداد پارت: 1 مورد
اندازه: 391 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: زیرنویس فارسی
استپ: مثبت 30
برگزارکننده: ریچارد بروک
به روز شده در:
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم

سایر محصولات مارکت ام ال ام Other Products

پکیج ورودی های جدید | 25 فایل ویژه برای افرادی که تازه وارد بازاریابی شدن
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
ضمن تشکر از همراهی شما سروران عزیز با مارکت ام ال ام، امروز در خدمت شما هستیم با یک پک حرفه ای برای افرادی که تازه وارد نتورک شده اند، پکی که قطعا میتونه کمک شایانی به ورودی های جدید کنه برای یک رشد بسیار سریع و حرفه ای. شاید شما چنین دغدغه ها و […]
10 فروش
4.0
تومان590.000
کتاب شیب | هنر ادامه دادن از ست گادین + 100 صفحه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
معرفی کتاب شیب: اگر در این صفحه هستید، قطعا اسم کتاب شب یا نسخه pdf آن را شنیدید، کتاب شیب یکی از بهترین کتاب های‌ست که اگر کتاب خوان هستید حتما باید مطالعه یاگوش کنید، با ما در مارکت ام ال ام تا انتهای توضیحات کتاب شیب همراه باشید. هر کسی که بخواهد شما را […]
10 فروش
5.0
تومان5.900
کتاب صوتی شیب | ست گادین کامل ترین نسخه 180 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
معرفی کتاب صوتی شیب: اگر در این صفحه هستید، قطعا اسم کتاب صوتی شب یا نسخه pdf آن را شنیدید، کتاب شیب یکی از بهترین کتاب های‌ست که اگر کتاب خوان هستید حتما باید مطالعه یاگوش کنید، با ما در مارکت ام ال ام تا انتهای توضیحات کتاب صوتی شیب همراه باشید. هر کسی که […]
10 فروش
5.0
تومان28.900
کتاب صوتی مدیریت مالی موفق | رابرت کیوساکی 198 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
رابرت کیوساکی در کتاب مدیریت مالی به این می‌پردازد که هر موفقیتی بها دارد، شما اگر بخواهید از یک منظره زیبا لذت ببرید باید بهای آن را با طی کردن یک مسیر طولانی و رسیدنبه آن منظره بپردازید. اگر بخواهید یک بدن زیبا بسازید، باید با ورزش کردن، دوری از غذاهای پرچرب و … [...]
11 فروش
5.0
تومان10.900

سایر دوره های مارکت ام ال ام Related Courses

آموزش فروش حرفه‌ای | تکنیک‌های کاربردی برای فروش بیشتر | کریس کرافت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
آموزش فروش ببینید تا زندگیتان زیر و رو شود، دیدن آموزش فروش برای موفقیت بسیار حیاتی میباشد، اما چرا؟ ما برای این جمله صدها دلیل داریم اما اصلی ترین دلیلمان را برایتان توضیح خواهیم داد؟ فروش و فروشندگی به ایده ما کل زندگی یک انسان را از نوزادی تا مرگ به خود اختصاص می‌دهد، یک [...]
12 دانشجو
5.0
تومان89.000
کامل ترین دوره بازاریابی شبکه ای | 90 روز برنامه ریزی یک نتورکر
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
در دوره برنامه ریزی یک نتورکر به چند سوال اصلی پاسخ داده میشه، تا حالا شده توی برنامه ریزی کم بیارید؟ نتونید برنامه ریزی درست و حسابی برای تیمتون داشته باشید؟ یا برنامه ریزی انجام دادید ولی بهش اعتقادی ندارید! اگر نیاز به یک برنامه مدون، حرفه ای و تست شده نیاز دارید در تیم [...]
15 دانشجو
5.0
تومان699.000
بسته همه کاره شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
پکی را آماده کرده ایم که اسم های زیادی میشه روی آن گذاشت: بسته آموزشی مورد نیاز هر نتورکر لیدر مجازی مشاور هر نتورکر آموزش قدم به قدم سقف زدن بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل و … ما ترجیح دادیم عنوان آن را بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل قرار […]
13 دانشجو
4.8
تومان2.190.000
دوره کامل تغییر الگوها و باورهای ذهنی باب پراکتور دوبله فارسی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به موفقیت در هر سیستمی تغییر میباشد، یعنی شما اگر توی یک سیستمی و تجارتی موفق نیستید اما یک شخص دیگر موفق هست، پس شما باید در الگوها و باورهای ذهنی خودتان تغییر ایجاد کنید، این یعنی پارادایم شیفت. پارادایم شیفت چیست: پارادایم شیفت یعنی تغییر [...]
16 دانشجو
5.0
تومان229.000

محصولات مرتبط Related Products

کامل ترین پکیج ویژه مجموعه ۱۰ قانون موفقیت | 30 فرد ثروتمند و موفق
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
هر فرد بنامی در دنیا که اسم و رسمی برای خود دارد، از مشهور ترین افراد، برای خود چندین قانون موفقیت دارد، سعی کردیم در این پکیج لیستی از اساتید موفق دنیا را جمع آوری کنیم و از زبان خودشان 10 قانون موفقیت زندگی و کسب و کارشان را گردآوری کنیم. در این پکیج مجموعه […]
10 فروش
5.0
تومان390.000
پکیج ورودی های جدید | 25 فایل ویژه برای افرادی که تازه وارد بازاریابی شدن
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
ضمن تشکر از همراهی شما سروران عزیز با مارکت ام ال ام، امروز در خدمت شما هستیم با یک پک حرفه ای برای افرادی که تازه وارد نتورک شده اند، پکی که قطعا میتونه کمک شایانی به ورودی های جدید کنه برای یک رشد بسیار سریع و حرفه ای. شاید شما چنین دغدغه ها و […]
10 فروش
4.0
تومان590.000
11 قانون فراموش شده از فیلم راز که حتما باید بدانید | باب پراکتور
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قطعا باب پراکتور رو میشناسید ایشون در فیلم راز ابتدا خیلی معروف شدن، سپس با سمینارهای بسیار حرفه ای شون مورد استقبال قرار گرفتن، ویدیو پیش رو 11 قانون فراموش شده فیلم راز میباشد که به طور اختصاصی در مارکت ام ال ام ترجمه و منتشر میشود. در ویدیو آموزشی 11 قانون فراموش شده فیلم [...]
11 فروش
4.4
تومان69.000
آموزش فروش حرفه‌ای | تکنیک‌های کاربردی برای فروش بیشتر | کریس کرافت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
آموزش فروش ببینید تا زندگیتان زیر و رو شود، دیدن آموزش فروش برای موفقیت بسیار حیاتی میباشد، اما چرا؟ ما برای این جمله صدها دلیل داریم اما اصلی ترین دلیلمان را برایتان توضیح خواهیم داد؟ فروش و فروشندگی به ایده ما کل زندگی یک انسان را از نوزادی تا مرگ به خود اختصاص می‌دهد، یک [...]
12 دانشجو
5.0
تومان89.000