شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی گام به گام رهبری از لیدر هادی شکوری |+14 دقیقه فایل صوتی گام به گام رهبری از لیدر هادی شکوری |+14 دقیقه
فایل صوتی گام به گام رهبری از لیدر هادی شکوری |+14 دقیقه فایل صوتی گام به گام رهبری از لیدر هادی شکوری |+14 دقیقه

فایل صوتی گام به گام رهبری از لیدر هادی شکوری |+14 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
13 فروش
19.869 تومان

در فایل صوتی گام به گام رهبری یادمی گیرید که رهبری در بازاریابی شبکه ای (Network Marketing) نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. یک رهبر موفق در این صنعت، قادر است تیمی از بازاریابان را به سوی موفقیت هدایت کند و به آن‌ها راهنمایی کند. اما رهبری در بازاریابی شبکه ای با سایر انواع رهبری‌ها تفاوت‌هایی دارد.

رهبری در بازاریابی شبکه ای | گام به گام رهبری
رهبری در بازاریابی شبکه ای | گام به گام رهبری

بازاریابی شبکه ای و نحوه کار آن

بازاریابی شبکه ای در صنعت فروش مستقیم بسیار محبوب است و برای بسیاری از افراد فرصتی مناسب برای کسب درآمد و ساخت کسب و کار خود است. این روش، امکان پیشرفت و رشد سریعی را به توزیع کنندگان فراهم می کند، زیرا هرچه شبکه آنها بزرگتر شود و تعداد توزیع کنندگان جدید اضافه شود، درآمد آنها نیز بیشتر می شود. از طرفی، این روش برای شرکت ها نیز بسیار مفید است زیرا به آنها امکان می دهد محصولات خود را به صورت موثری به بازار عرضه کنند و هزینه های بازاریابی را کاهش دهند.

با این حال، بازاریابی شبکه ای نیاز به تلاش و تعهد بالایی از سمت توزیع کنندگان و همچنین استراتژی های موثر برای جذب و نگهداشت نیروهای جدید دارد.در بازاریابی شبکه ای، اعضای شبکه از طریق معرفی و توصیه افراد دیگر به محصول یا خدمات شرکت، فروش می‌کنند. این سیستم بر اساس افرادی که توانایی فروش بالا و همچنین توانایی ساخت شبکه‌ای از فروشندگان زیرمجموعه را دارند، ساخته شده است.

در این روش، شبکه‌بازاریابی به عنوان یک مدل کسب و کار موثر به حداقل رساندن هزینه‌های بازاریابی و افزایش فروش استفاده می‌شود. هدف از شبکه‌بازاریابی، به اشتراک گذاشتن محصول یا خدمات با دیگران و درآمدزایی از فروش و توسعه شبکه‌ی فروشندگان زیرمجموعه است.

رهبری در نتورک مارکتینگ

ارتباط بین رهبر و اعضای تیم در بازاریابی شبکه ای بسیار مهم است. رهبر باید به اعضای تیم خود اعتماد کند و برای آن‌ها قدوه باشد. او باید توانایی ایجاد ارتباط موثر با اعضای تیم را داشته باشد و  آن‌ها احساس کنند که مراقب آن‌ها است و به آن‌ها کمک خواهد کرد.

رهبر در شبکه‌بازاریابی باید بتواند نیروهای خود را انگیزه بخشی کند. او باید بتواند برای اعضای تیمش اهدافی مشخص قرار دهد و آن‌ها را در راستای این اهداف هدایت کند. همچنین، رهبر باید قدرت تشویق و تحسین را داشته باشد تا اعضای تیمش را در صورت داشتن عملکرد خوب تشویق کند و انگیزه آن‌ها را حفظ کند.
رهبر در بازاریابی شبکه ای باید بتواند دانش و تجربیات خود را با اعضای تیم به اشتراک بگذارد.

او باید به تیمش آموزش دهد و راهنمایی‌های لازم را برای آن‌ها فراهم کند. همچنین، رهبر باید بازاریابان جدید را در فرآیند شروع به کار یاری کند و آن‌ها را در مسیر صحیح هدایت کند.به طور کلی، رهبری در بازاریابی شبکه ای نیازمند توانایی‌های ارتباطی، انگیزشی و آموزشی است. رهبران موفق در این صنعت قادرند تیمی قوی و موفق را بسازند و به آن‌ها کمک کنند تا در بازاریابی شبکه ای خود موفق شوند.

۱. آیا رهبر در بازاریابی شبکه ای باید اعضای تیم خود را تحسین کند؟
۲. چرا رهبر باید قدرت تشویق و تحسین را داشته باشد؟
۳. چه تاثیری دارد که رهبر تجربیات خود را با اعضای تیم به اشتراک بگذارد؟
۴. آیا رهبر در بازاریابی شبکه ای باید بازاریابان جدید را راهنمایی کند؟
۵. چه توانایی هایی برای رهبری در بازاریابی شبکه ای ضروری است؟

آموزش کامل رهبری و مدیریت تیم با آواکالا

هادی شکوری برگزار کننده فایل صوتی گام به گام رهبری
هادی شکوری برگزار کننده فایل صوتی گام به گام رهبری

هادی شکوری برگزار کننده فایل صوتی گام به گام رهبری چه کسی است؟

لیدر هادی شکوری بیش از 10 سال سابقه بازاریابی شبکه ای و تیم سازی دارد.  همایش های او یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین دورهمی های نتورکرها و لیدرها به حساب می آید. او یکی از بهترین سخنرانان در حوزه نتورک است که هر کلامش می تواند ارزش چندین و چند بار گوش دادن را داشته باشد. از این رو لیدرهای تازه کار یا سایر نتورکرها حتما باید به سخنان افراد مجربی همچون تاپ ارنر شکوری را با دقت بالایی گوش دهند تا نتیجه تجربه و فعالیت های چنین تاپ لیدرهایی را در طول فرایند کاری خود مشاهده نمایند.

سایر فایل هایی منتشر شده از تاپ لیدر هادی شکوری در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی گام به گام رهبری را به صورت متنی بخوانید:

برای تبدیل شدن به یک رهبر قدرتمند، باید مهارت های پیروی را به دست آورد. حالا باید یاد بگیرید چگونه رهبری درست انجام دهید و به جایگاه رهبری برسید. چطور ممکن است که افراد شما را دنبال کنند؟ وجود دیدگاه های نادرست باعث می شود که رهبری صحیح مشخص نشود. باید به گونه ای عمل کنید که تمامی پل های پشت سرتان را خراب نکنید. برخی افراد زیرمجموعه های خود را یا رهبران و بالاترین سطح خود را به خطر اندازند تا قدمتان را بردارند، اما این کار باعث موفقیت رهبر نمی شود. باید روش درست رهبری را یاد بگیریم و از الگوهای رهبری افراد موفق الهام بگیریم. همچنین، در ادامه 7 مرحله رهبری نیز آموزش داده خواهد شد.

فایل صوتی گام به گام رهبری به شما کمک می‌کند تا با راه و روش‌های رهبری آشنا شوید و از راه درست به این جایگاه برسید. رهبری یک مهارت حیاتی است که در تمامی جوانب زندگی ما تأثیر می‌گذارد. یک رهبر خوب می‌تواند تیم‌ها را به طور موثر هدایت کند، افراد را به بهترین خود ترغیب کند و اهداف مشترک را به دست آورد. اما مهارت‌های رهبری بهترین شکل خود را با تمرین و یادگیری مداوم بهبود می‌یابند. فایل صوتی گام به گام رهبری به شما ابزارها، روش‌ها و مفاهیم مهم رهبری را ارائه می‌دهد تا شما بتوانید بر روی خودتان کار کنید و به یک رهبر موفق تبدیل شوید.

جزئیات فایل صوتی گام به گام رهبری:

فایل صوتی گام به گام رهبری، توسط لیدر هادی شکوری برگزار شده است. این فایل با مدت زمان 14 دقیقه و 19 ثانیه و حجم 9.84 مگابایت، در فرمت mp3 در دسترس قرار دارد. فایل صوتی گام به گام رهبری برای افرادی که به دنبال رهبر شدن هستند، بسیار مناسب است. در فایل گام به گام رهبری، موضوع رهبری به صورت جامع و کامل مورد بررسی قرار می‌گیرد و هادی شکوری به عنوان یک لیدر برجسته، تجربیات و دانش خود را در این زمینه به اشتراک می‌گذارد. فایل صوتی گام به گام رهبری می‌تواند به افراد در راهیابی به موفقیت و رهبری هوشمندانه کمک شایانی کند.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 2.690 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

13 فروش
19.869 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به رهبری
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی گام به گام رهبری از لیدر هادی شکوری |+14 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 14 دقیقه و 19 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 9.84 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 25
برگزارکننده: هادی شکوری
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 2.690 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
11 فروش
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
12 فروش
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
13 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 19.869 تومان