شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی کارگاه هدف و باور از محمدرضا زاهدی | +76 دقیقه فایل صوتی کارگاه هدف و باور از محمدرضا زاهدی | +76 دقیقه
فایل صوتی کارگاه هدف و باور از محمدرضا زاهدی | +76 دقیقه فایل صوتی کارگاه هدف و باور از محمدرضا زاهدی | +76 دقیقه

فایل صوتی کارگاه هدف و باور از محمدرضا زاهدی | +76 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
10 فروش
74.370 تومان

در نتورک مارکتینگ، داشتن هدف و باور بسیار مهم است. اگر هدف و باوری نداشته باشید، به راحتی می‌توانید در میان رقبای خود گم شوید. هدف باید واقعی و محقق‌پذیر باشد و باور شما به آن بسیار قوی و پایدار.

اهمیت هدف و باور در نتورک مارکتینگ
اهمیت هدف و باور در نتورک مارکتینگ

۱. هدف و باور در نتورک مارکتینگ یعنی چه؟Kargah hadaf va bavar 5Q
۲. چگونه می توان باور خود را تقویت کرد؟
۳. چگونه می توان هدف را مشخص کرد؟
۴. اهمیت هدف و باور چقدر است؟
۵. داشتن هدف و باور مهم است؟

 

 هدف در نتورک مارکتینگ به چه معناست؟

داشتن هدف در نتورک مارکتینگ بسیار مهم است، زیرا این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین استراتژی‌ها را برای رسیدن به هدف خود ایجاد کنید. با داشتن یک هدف و آروز مشخص، شما می‌توانید به راحتی برنامه‌ریزی کنید و هدف خود را با انگیزه و اشتیاق بیشتری دنبال کنید.

همچنین، داشتن هدف  در نتورک مارکتینگ می‌تواند به شما کمک کند تا با دقت و هوشمندانه‌ترین راه‌ها به سمت هدف خود حرکت کنید. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا بدون انحراف از هدف اصلی، برنامه‌ریزی کنید و به سمت موفقیت حرکت کنید. در کل، داشتن هدف و آروز در نتورک مارکتینگ می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین استراتژی‌ها را برای رسیدن به هدف خود پیدا کنید و با انگیزه و اشتیاق بیشتری از طریق نتورک مارکتینگ به سمت موفقیت حرکت کنید.

باور در نتورک مارکتینگ به چه معناست؟

باور در نتورک مارکتینگ به معنای اعتماد به نفس و قدرت تصمیم گیری در ارتباط با مسیری که می‌خواهیم در زمینه بازاریابی شبکه‌ای دنبال کنیم است. این باور، به ما این امکان را می‌دهد که به صورت خلاقانه و مختصر، برای جذب مشتریان و توسعه کسب‌وکار خود، از روش‌های نوین و مبتنی بر ارتباطات موثر استفاده کنیم. درواقع، باور به خود و اهدافمان در نتورک مارکتینگ، به ما اجازه می‌دهد که جزئیات ناچیز، هزینه‌های بالا و ریسک‌های مرتبط با این حوزه را کنار بگذاریم و به رویاهایمان پایبند باشیم.

به علاوه، باور به خود و اهدافمان در نتورک مارکتینگ، به ما کمک می‌کند تا در برابر چالش‌هایی که در این حوزه وجود دارد، مقاومت کنیم. به دلیل مشخص نبودن نتایج دقیق و یا طولانی بودن مدت زمان رسیدن به موفقیت در این حوزه، بسیاری از کسب‌وکارهای جدید، ممکن است در مسیر خود پر از سختی‌ها برخورد کنند. با این حال، باور به خود و اهدافمان در نتورک مارکتینگ، به ما کمک می‌کند تا در چنین شرایطی، به خودمان و هدفمان اعتماد کنیم و برای رسیدن به موفقیت، بدون تردید و هراس، تلاش کنیم.

فایل های آموزشی درباره هدف و باور در آواکالا

داشتن باور در مسیر رسیدن به هدف | هدف و باور
داشتن باور در مسیر رسیدن به هدف | هدف و باور

اهمیت هدف و باور در نتورک مارکتینگ

هدف و باور در نتورک مارکتینگ دو عامل مهم برای موفقیت در این حوزه هستند. هدف، تعیین و تعریف مسیر و راهبردی است که برای دستیابی به اهداف مورد نظر در نتورک مارکتینگ باید پیش روی شخص قرار گیرد. همچنین، باور، رویکردی پایدار و قابل اعتماد است که برای کسب مشتریان جدید و حفظ رضایت مشتریان فعلی، باید به آن پایبند باشیم. در واقع، این دو عامل به دستیابی به یکدیگر کمک می کنند، زیرا باور به صلاحدید و تصمیماتی که برای تحقق هدف اتخاذ می کنیم، اعتماد مشتری را افزایش می دهد و در نتیجه، تبدیل شدن به یک نتورکر موفق تر و بیشتر درآمدزایی می شویم.

به طور خلاصه، هدف و باور دو عامل بسیار مهم در نتورک مارکتینگ هستند که به کسب و کارهایی که در این حوزه فعالیت می کنند، کمک می کنند تا به موفقیت دست یابند. بدون هدف و راهبرد واضح، نتوانیم به هدف خود دست یابیم و بدون باور، نمی توانیم اعتماد مشتریان را جلب کنیم و به موفقیت دست یابیم. به همین دلیل، باید به این دو عامل بسیار مهم توجه ویژه داشته باشیم.

داشتن هدف و باور در نتورک مارکتینگ

برای رسیدن به هدف خود، ابتدا باید با خودتان کار کنید و به دنبال دیدگاه‌های مثبت و پویا باشید. همچنین، باید از تجربیات گذشته خود استفاده کنید و از خطاهای قبلی خود یاد بگیرید تا در آینده بهتر عمل کنید.

باور نیز بسیار مهم است. باور شما به هدف و موفقیت، شما را به جلو هدایت می‌کند و انرژی مثبتی را به شما می‌دهد. این باور باید به طور مداوم تقویت شود تا در موقعیت‌های دشوار قوی باقی بماند. برای تقویت باور خود، می‌توانید از مدل‌های نقش‌آفرینی و تجربیات دیگران استفاده کنید. همچنین، ارتباط با افراد موفق و مشاوره با آنها نیز می‌تواند در تقویت باور شما موثر باشد. به طور کلی، هدف و باور قوی، دو عامل اساسی برای موفقیت در نتورک مارکتینگ هستند.

فایل های آموزشی هدف و باور در مارکت ام ال ام:

نکات فایل صوتی هدف و باور

در حوزه نتورک مارکتینگ، برخلاف باورهای عمومی، فقط داشتن روابط قوی و تعدادی از دوستان و آشناها نمیتواند به تنهایی کسب و کار شما را به بالاترین سطح برساند. برای رسیدن به اهداف موردنظر، باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و با هوشمندی و استفاده از ابزارهای مناسب، به دنبال اهداف خود باشید. همچنین، باید در هر مرحله از کار خود، فرآیند را با دقت و پیش بینی لحظه به لحظه پیش برد تا به نتیجه مطلوب دست یابید.

علاوه بر این، در نتورک مارکتینگ باید به دنبال بهبود مداوم در کیفیت ارتباطات با دیگران باشید و از فرصت های همکاری با دیگران بهره بگیرید. برای این منظور، باید به دنبال رابطه دو طرفه با همکاران و بازاریابان دیگر باشید و با استفاده از راهکارهای مناسب، توانایی خود را در زمینه فروش و تبلیغات بهبود بخشید. در کل، نتورک مارکتینگ گامی بلند و دشوار است که نیازمند تلاش و کارکرد فراوان است.

در فایل صوتی هدف و باور، لیدر محمدرضا زاهدی به بحث درباره ارزش هدف و باور پرداخته است. او بر این باور است که هدف و باور دو عامل مهم برای موفقیت در هر زمینه‌ای هستند. در نتورک مارکتینگ نیز این دو موضوع بسیار اهمیت دارند. زاهدی در این جلسه به شرح نکاتی مهم در خصوص این دو مورد می‌پردازد و راهکارهایی را برای دستیابی به موفقیت در نتورک مارکتینگ به اشتراک می‌گذارد. این جلسه بسیار مفید و آموزنده است و می‌تواند به عنوان یکی از جلسات مهم در زمینه نتورک مارکتینگ در نظر گرفته شود.

جزئیات فایل صوتی هدف و باور:

در فایل صوتی هدف و باور که توسط لیدر محمدرضا زاهدی برگذار شده است، موضوعی بسیار مهم و حیاتی در حوزه نتورک مارکتینگ مورد بررسی قرار گرفته است. این فایل صوتی به مدت 1 ساعت و 16 دقیقه و 25 ثانیه طول می‌کشد و در فرمت mp3 و با حجم 17.5 مگابایت منتشر شده است. در فایل هدف و باور، لیدر محمدرضا زاهدی به بررسی و تبیین اهمیت و جایگاه هدف و باور در نتورک مارکتینگ می‌پردازد و به دلایل و روش‌های تقویت این دو مفهوم پرداخته است.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 10.050 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
74.370 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به هدف
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 688 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی کارگاه هدف و باور از محمدرضا زاهدی | +76 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 76 دقیقه و 25 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 17.65 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 20
برگزارکننده: محمدرضا زاهدی
به روز شده در:
فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.

به ازای هر فروش این محصول 10.050 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات محسن نعمتی Other Products

دانلود فایل صوتی برنامه ریزی عصبی کلامی | آموزش NLP
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
با استفاده از قدرت کلمات و گفتار خود، می‌توانید تاثیرگذاری بر دیگران را بالا ببرید، آن‌ها را انگیزه دهید و حتی به ایده‌های خلاقانه‌ای دست یابید. برنامه ریزی عصبی کلامی یا NLP (ان ال پی)، راهی است که شما را به این هدف نزدیک می‌کند و می‌تواند شما را از آن هم فراتر ببرد. در [...]
14 فروش
5.0
17.649 تومان
چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
  اگر علاقه‌مند به مباحثی مانند کارآفرینی، فروش و درآمدزایی هستید، شما می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید و  فایل رایگانی که برای شما آماده کرده‌ایم را دریافت کنید. این فایل‌ محتوایی کاربردی و ارزشمند درباره راه‌های موفقیت در حوزه کسب و کارها و راهکارهایی برای افزایش [...]
13 فروش
5.0
رایگان
کتاب صوتی مدیریت استرس: مدیر یک دقیقه ای به مقابله با استرس می رود
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
در دنیای مدرن امروز، فرایند مدیریت استرس به عنوان یکی از عوامل کلیدی برای ساخت زندگی شاد و موفق معرفی شده است. زندگی امروز ما به دلیل وظایف و رویدادهای مختلفی که با آن روبرو می‌شویم، همواره به چالش کشیده می‌شود. بنابراین، مدیریت استرس روش‌هایی را برای مقابله با اضطراب و حفظ [...]
10 فروش
5.0
65.379 تومان
فایل صوتی اصول اولیه در نتورک مارکتینگ (آموزش کامل اصول و قواعد 3 اساس)
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
این جلسه برگزار شده است به منظور آموزش و یادگیری. بدون توجه به تمامی انگیزه‌ها و تاثیراتی که در نتورک ایجاد می‌شود، ما باید همچنان در مسیرمان اصول را رعایت کنیم. این رخداد نباید باعث شود که به خاطر هیجان و جذابیت‌های موجود در نتورک، از اصول و قوانین دور بشویم و کوتاهی کنیم. [...]
10 فروش
5.0
74.259 تومان

محصولات مرتبط Related Products

تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
16 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
افزودن به سبد خرید - 74.370 تومان