شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی کارگاه دعوت از لیدر سجاد علوی | +116 دقیقه فایل صوتی کارگاه دعوت از لیدر سجاد علوی | +116 دقیقه
فایل صوتی کارگاه دعوت از لیدر سجاد علوی | +116 دقیقه فایل صوتی کارگاه دعوت از لیدر سجاد علوی | +116 دقیقه

فایل صوتی کارگاه دعوت از لیدر سجاد علوی | +116 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
10 فروش
99.789 تومان

نتورک مارکتینگ یک روش بسیار مؤثر در بازاریابی است که برای توسعه کسب و کارها به کار می‌رود. در این روش، شما با ایجاد رابطه با افراد و برقراری ارتباط با آن‌ها، می‌توانید شبکه‌ی خود را توسعه دهید و با این کار، فرصت‌های جدیدی را برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

دعوت به نتورک مارکتینگ | کارگاه دعوت
دعوت به نتورک مارکتینگ | کارگاه دعوت

دعوت افراد به نتورک مارکتینگ (کارگاه دعوت)

هر فرد دارای شخصیت و روش دعوت خودش است. برای اینکه دعوت یک فرد موثر باشد، باید با شناخت دقیق از شخصیت آن فرد اقدام به دعوت کنند. برخی افراد به دعوت‌های شخصی و صمیمی علاقه دارند، در حالی که برخی دیگر به دعوت‌های رسمی و محترمانه تر تمایل دارند. بنابراین، برای دعوت‌کردن به یک رویداد یا جلسه مهم، باید به شخصیت فرد توجه کنید و بر اساس آن، روش دعوت‌کردن مناسب را انتخاب کنید. در نتیجه، دعوت‌های موثر بر اساس شخصیت هر فرد، می‌تواند باعث افزایش تعاملات موفقیت آمیز و بهبود ارتباط شود.

راه های دعوت افراد (کارگاه دعوت)

در دعوت کردن افراد به کار، ابتدا باید به دنبال افرادی با مهارت های مناسب و تجربه کافی برای شغل مورد نظر خود باشیم. همچنین، باید به دقت جزئیات پست شغلی را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنیم که شخص انتخابی ما از نظر تخصصی و شخصیتی با شغل مورد نظر هماهنگی دارد.

در ارتباط با دعوت کردن افراد به کار، باید نیز به اهمیت فرآیند مصاحبه توجه کنیم. در این مرحله، باید با دقت و با توجه به مهارت های و تجربیات شخص مورد نظر، سؤالات مناسبی را از او بپرسیم و نیز به شخصیت و روحیه او توجه کنیم. همچنین، در مرحله مذاکره حقوق و شرایط کاری، باید به دقت به نیازهای شخصی و زندگی خانوادگی شخص مورد نظر توجه کنیم تا بتوانیم با او در مورد شرایط کاری مناسب و متناسب با حقوق و منافع او مذاکره کنیم.

1. چه مزایایی برای شرکت در نتورک مارکتینگ وجود دارد؟
2. چگونه می توان افراد را به نتورک مارکتینگ دعوت کرد؟
3. آیا برای شرکت در نتورک مارکتینگ نیاز به تخصص خاصی داریم؟
4. آیا شرکت در نتورک مارکتینگ نیاز به هزینه دارد؟
5. چگونه می توان مخاطبان بیشتری را به سوی کسب و کار جذب کرد؟

آمورش حرفه‌ای دعوت با آواکالا

لیدر سجاد علوی برگزار کننده فایل صوتی کارگاه دعوت
لیدر سجاد علوی برگزار کننده فایل صوتی کارگاه دعوت

لیدر سجاد علوی برگزار کننده فایل صوتی کارگاه دعوت چه کسی است؟

سجاد علوی، یکی از لیدرهای برجسته در زمینه آموزش و توانمندسازی نتورکرها است. با سالها تجربه در نتورک مارکتینگ، او ابزارها و روش‌هایی را برای رسیدن به موفقیت در این حوزه به اشتراک می‌گذارد. جلسات آموزشی وی بسیار پربار و مفید بوده و برای هر کسی که به دنبال رشد و پیشرفت در این حوزه است، توصیه می‌شود. در کارگاه دعوت، سجاد علوی به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند تا به طریقه درست از افراد دعوت به عمل آورند و دعوت آنها همراه با جذب باشد.

سایر فایل های منتشر شده از لیدر سجاد علوی در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی کارگاه دعوت را به صورت متنی بخوانید:

لیدر علوی در فایل صوتی کارگاه دعوت از مخاطبان می خواهد که به صورت مستقیم شروع به دعوت کنند و افرد این کار را انجام می دهند. در این میان بعضی کلمات اشتباه استفاده می شوند و نیاز به اصلاح دارند و این اصلاحات را لیدر علوی انجام می دهد وو ایرادات را رفع می کند و می گویید چگونه باید دعوت مستقیم انجام گیرد، چون تجربه نشان داده است که اگر دعوت درست انجام دهیم این افرادی تبدیل به ورودی ما شده و جذب می شوند.

باید ابتدا قبل از دعوت حتماً زمینه سازی انجام شود و بعد شروع به دعوت کرد. اگر هنوز زمینه سازی درست را نمی دانید حتما به فایل های صوتی زمینه سازی منتشر شده  در مارکت ام ال ام گوش دهید. بعد از زمینه سازی درست باید شروع به دعوت کرد و نوع دعوت کردن خیلی مهم است که چگونه صحبت کنید که فرد را جذب کنید نه اینکه آن را دور کنید یا در ذوق آن بزنید.

ابتدا به فرد آگاهی می دهید و بعد در فرصت مناسب دعوت می کنید. تمامی این نکات آموزنده و کاربردی را در این فایل صوتی یاد خواهید گرفت که چگونه بعد از زمینه سازی، دعوت کنید و چگونه این دعوت به یک دعوت موفق تبدیل شود.

در فایل صوتی کارگاه دعوت نحوه دعوت افراد به نتورک مارکتینگ آموزش داده شده است و افرادی که در این کارگاه حضور دارند نوع دعوت کردن را فرا می گیرند و اگر ایرادی در این دعوت کردن وجود داشته باشد، لیدر علوی این ایرادات را رفع می کنند و نحوه درست به دعوت کردن را می گویند.

جزئیات فایل صوتی کارگاه زمینه سازی:

فایل صوتی کارگاه دعوت با موضوع دعوت کردن و نوع دعوت افراد، یک منبع آموزشی بسیار مفید برای افرادی است که در حوزه نتورک مارکتینگ فعالیت دارند. در فایل صوتی کارگاه دعوت، لیدر سجاد علوی، با توجه به تجربیات خود، روش‌های صحیح دعوت کردن افراد را به طور کامل شرح می‌دهد. با مدت زمان 116 دقیقه و 16 ثانیه و حجم 26.6 مگابایت، فایل صوتی کارگاه دعوت با فرمت mp3، به راحتی در دسترس همه قرار دارد و می‌تواند یک راهنمای مهم برای توسعه مهارت‌های ارتباطی افراد باشد.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 13.490 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
99.789 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به دعوت
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی کارگاه دعوت از لیدر سجاد علوی | +116 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 116 دقیقه و 16 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 26.6 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 5
برگزارکننده: سجاد علوی
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 13.490 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
11 فروش
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
12 فروش
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
13 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 99.789 تومان