شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی چک لیست و لیست افراد از دو لیدر خانم عراقی و آقای نامور | +103 دقیقه فایل صوتی چک لیست و لیست افراد از دو لیدر خانم عراقی و آقای نامور | +103 دقیقه
فایل صوتی چک لیست و لیست افراد از دو لیدر خانم عراقی و آقای نامور | +103 دقیقه فایل صوتی چک لیست و لیست افراد از دو لیدر خانم عراقی و آقای نامور | +103 دقیقه

فایل صوتی چک لیست و لیست افراد از دو لیدر خانم عراقی و آقای نامور | +103 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
12 فروش
106.449 تومان

در نتورک یک چیز کاملاً واجب، مکتوب کردن است. مثلاً نوشتن لیست افراد در ابتدای کار بسیار مهم است. سرمایه انسانی باعث می شود که درآمد شما  بیشتر شود و با نوشتن لیست افراد تعداد سرمایه های انسانی شما بیشتر می شوند.

تأثیر داشتن لیست افراد و چک لیست در نتورک مارکتینگ
تأثیر داشتن لیست افراد و چک لیست در نتورک مارکتینگ

دلیل ورود به نتورک

ورود به نتورک مارکتینگ برای شما مزیت‌های بسیاری  خواهد داشت. این شامل رشد سریع تر کسب و کار، کاهش هزینه‌های تبلیغاتی، افزایش فروش، افزایش اعتماد مشتریان و ارتباط بیشتر با مخاطبین است. با استفاده از این روش، شما می‌توانید به مخاطبان خود پیام‌های موثر و قابل توجهی را ارسال کنید و باعث شوید تا آن‌ها به مشتریان پایداری شما تبدیل شوند. به این ترتیب، نتورک مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا بازاریابی خود را به سطح بعدی برده و به رشد و توسعه کسب و کارتان کمک کنید.

داشتن لیست و چک لیست در نتورک مارکتینگ

استفاده از لیست و چک لیست در نتورک مارکتینگ به عنوان یک ابزار موثر در بهبود فعالیت های تبلیغاتی می‌تواند به شما کمک کند تا به موفقیت بیشتری در بازاریابی دست پیدا کنید. با داشتن یک لیست مخاطبین، می توانید به دقت خدمات و محصولات خود را به مخاطبین مناسبی ارائه دهید. همچنین، چک لیست می‌تواند به شما کمک کند تا از انجام همه چیز به صورت کامل و جامع اطمینان حاصل کنید. این امر باعث می‌شود به هدف خود نزدیک شوید و به سرعت از کارهای تکراری و بی اهمیت خلاص شوید.

استفاده از لیست و چک لیست همچنین به شما کمک می‌کند تا از شیوه بازاریابی خود واقعیت بخشید. با تحلیل لیست مخاطبین خود، می توانید به دقت خدمات و محصولات خود را به نیازهای خاص ایشان تنظیم کنید.

در عین حال، چک لیست به شما کمک می‌کند تا به صورت دقیق بررسی کنید که آیا همه چیز به درستی و به صورت کامل انجام شده است یا خیر. با این کار، می‌توانید به اشتباهات خود نیز بیشتر آگاه شوید و با برطرف کردن آنها، به بهبود فعالیت های تبلیغاتی خود بپردازید. در نتیجه، داشتن لیست و چک لیست در نتورک مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا به صورت کامل و بهینه به بازاریابی خود بپردازید و از سود بیشتری بهره‌مند شوید.

۱. چطور می توان از لیست مخاطبین بهره برد؟
۲. چگونه چک لیست می‌تواند در بهبود فعالیت های تبلیغاتی کمک کند؟
۳. آیا استفاده از لیست و چک لیست بهبودی در بازاریابی دارد؟
۴. چگونه می توان لیست مخاطبین را تحلیل کرد و بهترین خدمات و محصولات را ارائه داد؟
۵. چگونه چک لیست می‌تواند به شناسایی اشتباهات و بهبود فعالیت های تبلیغاتی کمک کند؟

آموزش کار روی لیست افراد با آواکالا

خانم عراقی و آقای نامور برگزار کننده فایل صوتی چک لیست و لیست افراد
خانم عراقی و آقای نامور برگزار کننده فایل صوتی چک لیست و لیست افراد

خانم عراقی و آقای نامور برگزار کننده فایل صوتی چک لیست و لیست افراد چه کسانی هستند:

خانم عراقی و آقای نامور، دو لیدر موفق در دنیای نتورک مارکتینگ هستند که از تجربیات و دانش خود در این زمینه برای تشکیل تیم‌های قدرتمند استفاده می‌کنند. خانم عراقی علاوه بر موفقیت‌های بزرگی که در نتورک مارکتینگ داشته است، به عنوان یک لیدر موثر در شهرهای مختلف شناخته شده است. آقای نامور نیز با دنبال کردن روش‌های خانم عراقی و به کارگیری استراتژی‌های خلاقانه، توانسته است تیمهای قدرتمندی را در این زمینه در شهرهای مختلف تشکیل دهد. رمز موفقیت این دو لیدر، دنبال کردن لیدرهای موفق در این تجارت است.

سایر فایل های مرتبط با لیست در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی چک لیست و لیست افراد را به صورت متنی بخوانید:

اگر کسی چرایی نتورک را در وجود خود درک کند دیگر هرچیزی که بگویند انجام می دهد و به صورت خودکار و اتومات با انگیزه فعالیت می کند. نتورک خیلی شیرین و خوب با انرژی است و هیچ چیز نمی تواند سد راه فرد شود، البته همه این ویژگی ها را برا افرادی دارد که هدف دارند. افراد موفقی که رشد می کنند 3 مشخصه دارند : 1- هدف 2- برنامه ریزی 3- سرمایه انسانی. که هر سه تای این مشخصه در موفق شدن بسیار مهم و حیاتی است.

هرچه تعداد بیشتری افراد بشناسید و معرفی کنید موفقیت شما نیز بیشتر می شود. بزرگترین رهبرهای دنیا هم روی سرمایه انسانی حساب می کردند و ارتباط خیلی خوبی با مردم داشتند.

داشتن لیست افراد به شما جاییگاه قدرت می دهد و جلوی پیش داوری را میگیرد و تلفیق آن با تجربیات شما باعث می شود افرادی که مناسب این تجارت هستند را در کنار خود داشته باشید. شما می توانید از افرادی که می شناسید لیست تهیه کنید و یا حتی یک لیست از افرادی که از محصولی رضایت داشتند داشته باشید و بعد ببینید که داشتن همین چک لیست و لیست افراد روز به روز تعداد مشتریانتان را زیاد تر می کند.

در این فایل صوتی درباره نحوه چک لیست و نوشتن لیست افراد صحبت می شود و به شما آموزش داده می شود که چگونه افراد را جذب کنید و بدانید چه افرادی برای جذب در این تجارت مناسب هستند و همچنین درباره دلیل ورود افراد به نتورک و مزایای این کار نیز صحبت می شود.

جزئیات فایل صوتی چک لیست و لیست افراد:

فایل صوتی لیست افراد، درباره چک لیست و لیست افراد با فرمت mp3 و حجم 95.1 مگابایت است. این فایل صوتی با همکاری خانم عراقی و آقای نامور تهیه شده و مدت زمان آن 103 دقیقه و 57 ثانیه می باشد. این فایل صوتی نحوه تهیه لیست افراد را آموزش می دهد.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 14.390 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

12 فروش
106.449 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به لیست افراد
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 688 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی چک لیست و لیست افراد از دو لیدر خانم عراقی و آقای نامور | +103 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 103 دقیقه و 57 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 95.1 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: خانم عراقی و آقای نامور
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 14.390 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
11 فروش
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
12 فروش
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
12 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
17 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
افزودن به سبد خرید - 106.449 تومان