شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی چرا نتورک از لیدر مهیار دانشور | +74 دقیقه فایل صوتی چرا نتورک از لیدر مهیار دانشور | +74 دقیقه
فایل صوتی چرا نتورک از لیدر مهیار دانشور | +74 دقیقه فایل صوتی چرا نتورک از لیدر مهیار دانشور | +74 دقیقه

فایل صوتی چرا نتورک از لیدر مهیار دانشور | +74 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
10
55.389 تومان

بازاریابی شبکه ای یکی از شغل‌های جذاب و پردرآمد است که در سال‌های اخیر به شدت رونق گرفته است. بسیاری از افراد به دنبال این شغل هستند زیرا به آنها فرصتی را می‌دهد تا به صورت مستقل کار کنند و درآمد زیادی کسب کنند. حالا بایدبررسی کرد که چرا نتورک را به عنوان یک شغل موفق می شناسند.

چرا نتورک به عنوان یک شغل مناسب است؟
چرا نتورک به عنوان یک شغل مناسب است؟

1. چرا نتورک یک روش مؤثر برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات است؟
2. چرا شرکت ها می توانند با استفاده از قدرت شبکه های اجتماعی در تبلیغ و بازاریابی محصولات خود بهره ببرند؟
3. چرا نتورک برای اشخاصی که به دنبال کسب درآمد اضافی هستند، یک فرصت مناسب است؟
4. چرا نتورک به افراد امکان می دهد تا به شکل زمانی انعطاف پذیر و بدون محدودیت مکانی، به کسب و کار خود بپردازند؟
5. چرا نتورک امکان دستیابی به بازارهای جدید را فراهم می کند؟

چرا نتورک

بازاریابی شبکه ای یک روش جدید و مؤثر برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات است که با استفاده از قدرت شبکه های اجتماعی و افرادی که در آن ها فعال هستند، انجام می شود. این روش به شرکت ها امکان می دهد تا با نیروی انسانی بزرگی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد، در تبلیغ و بازاریابی محصولات خود بهره ببرند.

حال باید دید چرا نتورک توانسته انقدر شغل پرطرفداری باشد. از طریق نتورک، افراد می توانند به عنوان همکاران شرکت درآمدزایی کنند و در عین حال، به اشتراک گذاری محصولات و خدمات مورد علاقه خود را با دیگران انجام دهند.

با این روش، شرکت ها می توانند به شکل سریع و پراکنده، محصولات خود را به بازار معرفی کنند و درآمد خود را افزایش دهند. همچنین، دلیل دیگر چرا نتورک این است که، به شرکت ها امکان می دهد تا بازار هدف خود را به شکل دقیق تر تعیین کنند و به افزایش فروش خود بپردازند.

بازاریابی شبکه ای برای اشخاصی که به دنبال کسب درآمد اضافی هستند، یک فرصت بسیار مناسب است. افراد می توانند با عضویت در شبکه های بازاریابی شبکه ای، محصولات و خدمات مورد علاقه خود را به دیگران معرفی کنند و در صورت موفقیت در فروش، کمیسیونی از فروش خود دریافت کنند. این روش، به افراد امکان می دهد تا با استفاده از شبکه های اجتماعی خود و آشنایی با افراد دیگر، درآمد زایی کنند و به تبلیغ و فروش محصولات بپردازند.

علاوه بر این از دیگر دلیل های چرا نتورک، این است که به افراد امکان می دهد تا به شکل زمانی انعطاف پذیر و بدون محدودیت مکانی، به کسب و کار خود بپردازند. از این روش، به خصوص در دوران کروناویروس که بسیاری از فعالیت های اقتصادی به صورت آنلاین انجام می شود، می توان استفاده کرد.

یکی از دلایل  مهم چرا نتورک محبوبیت بازاریابی شبکه ای، قابلیت ایجاد یک شبکه قوی و گسترده است. در این روش، هر فرد می‌تواند با دعوت افراد دیگر به شبکه خود، شبکه اش را گسترش دهد و تعداد نماینده‌های فروش خود را افزایش دهد. به این ترتیب، میزان فروش و درآمد هر فرد نیز افزایش خواهد یافت.

مزایای بازاریابی شبکه ای و امکان کسب درآمد بیشتر

چرا نتورک: بازاریابی شبکه ای همچنین امکان کسب درآمد بیشتر را فراهم می‌کند. با افزایش تعداد نماینده‌های فروش در شبکه، میزان فروش و درآمد هر فرد نیز افزایش می‌یابد. همچنین، در این روش افراد می‌توانند درآمد زایی را به صورت پیشرفته تری تحقق دهند و با فروش محصولات و خدمات شرکت‌ها، پورسانت های بزرگتری را کسب کنند.

در نهایت دلیل چرا نتورک این است که، بازاریابی شبکه ای به عنوان یک روش اقتصادی و موثر در جهت تبلیغ و فروش محصولات و خدمات شناخته می‌شود. با توجه به اینکه در این روش هزینه تبلیغات به صورت مستقیم بر عهده شرکت نمی‌باشد و تنها با پرداخت پورسانت به نمایندگان فروش انجام می‌شود، شرکت‌ها می‌توانند هزینه های تبلیغات خود را به صورت قابل توجهی کاهش دهند و در عین حال میزان فروش خود را افزایش دهند.

مهیار دانشور برگزار کننده فایل صوتی چرا نتورک؟
مهیار دانشور برگزار کننده فایل صوتی چرا نتورک؟

مهیار دانشور برگزار کننده فایل صوتی چرا نتورک چه کسی است؟

مهیار دانش، یکی از لیدرهای موفق در زمینه بازاریابی شبکه ای است. او توانسته است با استفاده از استراتژی های خلاقانه و کارآمد، موفقیت های زیادی در این حوزه کسب کند. اکنون، او به عنوان یک راهنما و مشاور، افراد زیادی را در مسیر به دست آوردن موفقیت در بازاریابی شبکه ای هدایت می کند.

او با توجه به نیازها و هدف های هر فرد، برنامه های شخصی و سفارشی را ارائه می دهد تا بتواند بهترین راه حل ها و راهبردها را انتخاب کند. با روحیه مثبت و انگیزشی بالا، مهیار دانش تمام تلاش خود را می کند تا هر فرد را به دست آوردن موفقیت در بازاریابی شبکه ای همراهی کند.

سایر فایلهای مرتبط با بازاریابی شبکه ای در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی چرا نتورک را به صورت متنی بخوانید:

اولین قسمت چرا نتورک ما در رابطه با  نظر و تعریف آدم های بزرگ و موفق و سرشناس در رابطه با صنعت بزاریابی شبکه ای است. دکتر احمد روستا، پدر علم بازاریابی نوین ایران است که می گوید نتورک مارکتینگ یا تجارت بازاریابی شبکه ای یک تجرت برد برد است و دلت و مردم و شرکت ها از آن سود می برند و به عنواتن یک سیستم فروش که نیاز به سرمایه اولیه ندارد می تواند یک منبع در آمد برای همه افراد باشد.

می توانید مقاله مربوط به این موضوع را مطالعه کنید. افراد معروف زیادی درباره صنعت بازاریابی صحبت کرده اند که می توانید در این فایل گزیده ای از صحبت های این افراد سرشناس را از زبان لیدر دانشور بشنوید. این صنعت برای افرادی که در سنین 20 تا 23 سالگی هستند بسیر مناسب است. بنابراین ما باید درست این افراد را راهنمایی و وارد این صنعت  کنیم تا خیلی زود موفق شوند.

در این فایل صوتی، لیدر مهیار دانشور به 5 دلیل اصلی ورود خود به نتورک و بازاریابی شبکه ای اشاره کرده و در مورد قانون 1990 نیز صحبت کرده است. وی توضیحات کاملی درباره انتخاب نتورک به عنوان یک شغل ارائه میدهد.

جزئیات فایل صوتی چرا نتورک:

فایل صوتی “چرا نتورک” توسط لیدر مهیار دانشور تهیه شده است. در این فایل صوتی، به دلایل انتخاب نتورک به عنوان یک شغل مناسب پرداخته می شود. همچنین، در این فایل صوتی، نظرات و دیدگاه های افراد مشهور و معروف درباره صنعت بازاریابی نیز مورد بحث قرار می گیرد. این فایل صوتی در مجموع 74 دقیقه و 30 ثانیه طول دارد و حجم آن برابر با 68.2 مگابایت می باشد. این فایل صوتی در فرمت mp3 قابل دسترسی است.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 7.490 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10
55.389 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های مرتبط با چرایی نتورک
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 685 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی چرا نتورک از لیدر مهیار دانشور | +74 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 74 دقیقه و 30 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 68.2 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: مهیار دانشور
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 7.490 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
10
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
10
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
10
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
11
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان
آموزش فروش حرفه ای | راضیه صادقی سرهنگی + 23 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در فروش خوب، استیبل نگه داشتن خوب است. شما باید بتوانید یک استیبل ماهانه برای فروش داشته باشید. برای این منظور لازم است که انبار شما هیچ وقت صفر نشود. یعنی فکر نکنید که باید همه محصولات را بفروشید تا دوباره محصول جدید شارژ کنید. در این زمینه، خانم راضیه صادقی سرهنگی اطلاعات [...]
11
5.0
12.432 تومان
افزودن به سبد خرید - 55.389 تومان