شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی چرا نتورک؟ چرا شما؟ از دانیال ابراهیمی | +67 دقیقه فایل صوتی چرا نتورک؟ چرا شما؟ از دانیال ابراهیمی | +67 دقیقه
فایل صوتی چرا نتورک؟ چرا شما؟ از دانیال ابراهیمی | +67 دقیقه فایل صوتی چرا نتورک؟ چرا شما؟ از دانیال ابراهیمی | +67 دقیقه

فایل صوتی چرا نتورک؟ چرا شما؟ از دانیال ابراهیمی | +67 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
10 فروش
69.819 تومان

چرا نتورک؟ نتورک مارکتینگ یک راه‌حل موثر برای جذب مشتریان جدید و ارتقای فعالیت تجاری است. با استفاده از تیم سازی، شرکت‌ها می‌توانند برای مشتریان خود تبلیغ کنند و به راحتی با آن‌ها در ارتباط باشند. این روش به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که با کمترین هزینه، به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنند و به رشد فعالیت خود بپردازند.

نتورک مارکتینگ چیست؟ | چرا نتورک؟
نتورک مارکتینگ چیست؟ | چرا نتورک؟
  1. فعالیت در نتورک چگونه می‌باشد؟فایل صوتی چرا نتورک؟ چرا شما؟ از دانیال ابراهیمی | +65 دقیقه
  2. درآمد در نتورک به چه شکل است؟
  3. تساعد در نتورک به چه معناست؟
  4. چه مشکلاتی در نتورک وجود دارد؟
  5. اهرم زمان در نتورک چیست؟

 

بازاریابی شبکه ای یا Network Marketing چیست؟

بازاریابی شبکه ای یا Network Marketing یک روش بازاریابی است که در آن فردی به عنوان یک نماینده فروش محصولات یک شرکت عمل می کند و برای فروش محصولات، افراد دیگر را به عنوان نماینده فروش زیر مجموعه خود معرفی می کند. هر نماینده فروش برای فروش محصولات خود از شرکت پورسانت دریافت می کند و همچنین از پورسانت فروش محصولات زیر مجموعه های خود نیز بهره مند می شود.

بازاریابی شبکه ای به دلیل اینکه به صورت مجموعه ای انجام می شود، امکان توسعه کسب و کار و افزایش درآمد برای نمایندگان فروش فراهم می کند. همچنین، در این روش بازاریابی، نیازی به هزینه های تبلیغات و تبلیغات هزینه برای شرکت نیست و برای شرکت، افزایش دسترسی به بازار و افزایش فروش محصولات به دست می آید. با این حال، این روش بازاریابی همچنین ممکن است با مشکلاتی مانند اشتباهات در مدیریت و تبعیض نسبت به برخی نمایندگان فروش همراه باشد.

درآمد از بازاریابی شبکه ای (چرا نتورک؟)

بازاریابی شبکه ای یا Network Marketing یک روش فروش مستقیم است که در آن شخصی با عضویت در یک شرکت، محصولات آن شرکت را به دوستان، آشنایان و مشتریان خود معرفی و به فروش می رساند. با این روش، افراد می توانند به عنوان نمایندگان شرکت، از فروش محصولات درآمد کسب کنند.

درآمد حاصل از بازاریابی شبکه ای معمولاً بسیار بالاست و بسته به تلاش و توانایی هر فرد متفاوت است. همچنین با افزایش تعداد فروشگاه های اینترنتی و اهمیت رسانه های اجتماعی، بازاریابی شبکه ای به نوعی به یکی از مهمترین روش های تبلیغاتی تبدیل شده است. با این حال، به دلیل وجود بعضی از شرکت های نامعتبر در این حوزه، برخی از افراد ممکن است به تردید در مورد صحت و قابل اعتماد بودن این روش مبادرت کنند.

سایر فایل های و چرایی های نتورک؟ در آواکالا

درآمد تساعدی از نتورک | چرا نتورک؟
درآمد تساعدی از نتورک | چرا نتورک؟

بازاریابی شبکه ای در نگاه اول خوب است یا بد؟ (چرا نتورک؟)

بازاریابی شبکه ای یا Network Marketing یک فرایند بازاریابی است که در آن محصولات و خدمات به صورت مستقیم از طریق شبکه فروشندگان به مصرف کنندگان عرضه می شود. این روش با توجه به مزایایی که دارد، شامل کاهش هزینه های تبلیغات، افزایش فروش و سودآوری بیشتر، به عنوان یک روش بازاریابی موثر شناخته می شود.

اما در برخی موارد، بازاریابی شبکه ای به عنوان یک روش تبلیغاتی مشکلاتی را به دنبال دارد. برخی از نمونه های بازاریابی شبکه ای به شکل زنجیره ای هستند که در آن افراد به صورت مستقیم از طریق دیگران با هدف فروش محصولات و خدمات درآمد کسب می کنند. این روش ممکن است مشکلاتی مانند اشتباهات در طرح های بازاریابی، کاهش اعتماد مصرف کنندگان و یا حتی فروپاشی روند بازاریابی را به دنبال داشته باشد. به همین دلیل، برای استفاده از بازاریابی شبکه ای باید توجه کافی به شرایط و مشکلات احتمالی داشته باشید و به شکلی مناسب و با توجه به محصولات و خدمات خود، این روش را انتخاب کنید.

فایل های مربوط به چرا نتورک؟ در مارکت ام ال ام:

ویژگی بازاریابی شبکه ای اهرم زمان (چرا نتورک؟)

بازاریابی شبکه ای یا Network Marketing به عنوان یک مدل کسب و کار نوین، از اهرم زمان به عنوان یکی از ویژگی های مهم خود استفاده می کند. در این مدل کسب و کار، افراد مستقیما به عنوان فروشنده های مستقل فعالیت می کنند و با جذب اعضای جدید به شبکه خود، درآمد خود را افزایش می دهند.

با توجه به اینکه در بازاریابی شبکه ای، هر فرد می تواند به عنوان یک فروشنده مستقل در شبکه فعالیت کند، این مدل کسب و کار به افراد امکان می دهد تا به طور مستقل و بدون نیاز به سرمایه اولیه، فعالیت خود را آغاز کنند. به همین دلیل، افراد می توانند با استفاده از اهرم زمان، به میزان بیشتری از زمان خود را به فعالیت در بازاریابی شبکه ای اختصاص دهند و درآمد خود را افزایش دهند. بازاریابی شبکه ای به همین دلیل به عنوان یک راهکار مناسب برای کسب درآمد پایدار و ایجاد کسب و کار مستقل برای افراد شناخته می شود.

نکات فایل صوتی چرا نتورک؟

بازاریابی شبکه ای یا Network Marketing یکی از روش های موثر برای کسب درآمد و جذب تیم است که در آن افراد با معرفی محصول یا خدمات به دیگران، از فروش آن به عنوان پورسانت دریافت می کنند. این روش به دلیل سادگی و امکان کار کردن از هر جایی، برای افرادی که می خواهند به صورت خودمختار کسب درآمد کنند، بسیار جذاب و محبوب است. همچنین این روش به دلیل تمرکز بر روابط شخصی و شبکه پشتیبانی، افراد را برای جذب تیم و ایجاد رشد بیشتر ترغیب می کند.

هنگامی که در فایل چرا نتورک شما با معانی تساعد در پورسانت و اهرم زمان در افراد و جذب تیم آشنا می شوید، می توانید بهترین استفاده را از این روش کسب درآمد برای خود داشته باشید. در واقع، بازاریابی شبکه ای یکی از روش هایی است که برای رسیدن به موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای کاربرد دارد. این روش باعث می شود تا افراد با تمرکز بر روابط شخصی و شبکه پشتیبانی، به دنبال جذب تیم و افزایش فروش خود باشند. به علاوه، این روش به شما اجازه می دهد که به صورت خودمختار و با زمان بندی خودتان کار کنید و درآمد خود را به دست آورید.

جزئیات فایل صوتی چرا نتورک؟ چرا شما؟:

فایل صوتی “چرا نتورک؟ چرا شما؟” با موضوع بازاریابی شبکه ای یا Network Marketing، توسط لیدر دانیال ابراهیمی تهیه شده است. این فایل صوتی با مدت زمان 1 ساعت و 7 دقیقه و 32 ثانیه، به شما کمک می کند تا بیشتر با این مدل بازاریابی آشنا شوید. در این فایل صوتی، لیدر دانیال ابراهیمی به بررسی چرایی بازاریابی شبکه ای می پردازد و به شما نشان می دهد چرا شما باید به این مدل بازاریابی علاقه مند شوید. این فایل صوتی با فرمت mp3 و حجم 15.5 مگابایت، برای شما در دسترس است.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 9.440 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
69.819 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به سوال (چرا؟)
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی چرا نتورک؟ چرا شما؟ از دانیال ابراهیمی | +67 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 67 دقیقه و 32 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 15.5 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: دانیال ابراهیمی
به روز شده در:
فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.

به ازای هر فروش این محصول 9.440 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات محسن نعمتی Other Products

دانلود فایل صوتی برنامه ریزی عصبی کلامی | آموزش NLP
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
با استفاده از قدرت کلمات و گفتار خود، می‌توانید تاثیرگذاری بر دیگران را بالا ببرید، آن‌ها را انگیزه دهید و حتی به ایده‌های خلاقانه‌ای دست یابید. برنامه ریزی عصبی کلامی یا NLP (ان ال پی)، راهی است که شما را به این هدف نزدیک می‌کند و می‌تواند شما را از آن هم فراتر ببرد. در [...]
14 فروش
5.0
17.649 تومان
چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
  اگر علاقه‌مند به مباحثی مانند کارآفرینی، فروش و درآمدزایی هستید، شما می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید و  فایل رایگانی که برای شما آماده کرده‌ایم را دریافت کنید. این فایل‌ محتوایی کاربردی و ارزشمند درباره راه‌های موفقیت در حوزه کسب و کارها و راهکارهایی برای افزایش [...]
13 فروش
5.0
رایگان
کتاب صوتی مدیریت استرس: مدیر یک دقیقه ای به مقابله با استرس می رود
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
در دنیای مدرن امروز، فرایند مدیریت استرس به عنوان یکی از عوامل کلیدی برای ساخت زندگی شاد و موفق معرفی شده است. زندگی امروز ما به دلیل وظایف و رویدادهای مختلفی که با آن روبرو می‌شویم، همواره به چالش کشیده می‌شود. بنابراین، مدیریت استرس روش‌هایی را برای مقابله با اضطراب و حفظ [...]
10 فروش
5.0
65.379 تومان
فایل صوتی اصول اولیه در نتورک مارکتینگ (آموزش کامل اصول و قواعد 3 اساس)
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
این جلسه برگزار شده است به منظور آموزش و یادگیری. بدون توجه به تمامی انگیزه‌ها و تاثیراتی که در نتورک ایجاد می‌شود، ما باید همچنان در مسیرمان اصول را رعایت کنیم. این رخداد نباید باعث شود که به خاطر هیجان و جذابیت‌های موجود در نتورک، از اصول و قوانین دور بشویم و کوتاهی کنیم. [...]
10 فروش
5.0
74.259 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
111 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 69.819 تومان