شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی وضعیت ذهنی | احمد نوروزی +68 دقیقه فایل صوتی وضعیت ذهنی | احمد نوروزی +68 دقیقه
فایل صوتی وضعیت ذهنی | احمد نوروزی +68 دقیقه فایل صوتی وضعیت ذهنی | احمد نوروزی +68 دقیقه

فایل صوتی وضعیت ذهنی | احمد نوروزی +68 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
10
77.145 تومان

 

وضعیت ذهنی و داشتن آن در دنیای نتورک مارکتینگ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای رسیدن به موفقیت در این حوزه، باید به خود و برند خود اعتماد داشته باشید و باور داشته باشید که می‌توانید به هدف خود برسید. فایل صوتی وضعیت ذهنی از احمد نوروزی، به شما کمک می‌کند که باورهای منفی و انرژی‌های منفی را از ذهن خود حذف کنید و به جای آن‌ها باورهای مثبت و انرژی‌های مثبتی را در ذهن خود جای دهید. با این کار، می‌توانید به طور مستمر به هدف خود نزدیک شوید و به موفقیت در نتورک مارکتینگ دست یابید.

باور و اعتقاد در نتورکینگ

نتورک مارکتینگ و یا بازاریابی شبکه ای از جمله کارهایی است که با باور و احساسات همراه است. باور و هیجان حرف اول را در بازاریابی شبکه ای می زند. اگر در ابتدای کار فرد هیجان بالایی داشته باشد و بتواند به موفقیت های اولیه برسد باعث می شود سطح هیجاناتش برای ادامه راه بالاتر رفته و بهتر عمل کند. در نتورک ابتدا باید باور داشته باشید تا به نتیجه برسید

اگر بر خلاف این عمل کنید و منتظر باشید که نتیجه بگیرید و بعد باور کنید، این کار مناسب شما نیست. فردی که در بازاریابی شبکه ای فعالیت می کند باید باور داشته باشد که این کار جواب می دهد. زیرا مشتری ها باور و اعتقاد را از صحبت ها و رفتار شما احساس می کنند و بعد به شما می پیوندند.

وضعیت ذهنی | داشتن باور های سالم
وضعیت ذهنی | داشتن باور های سالم

نتورکینگ: تقویت باور و اعتقاد برای رسیدن به موفقیت

برای اینکه باور و اعتقاد خود را محکم کنید، بهتر است هر چیزی که باعث زیاد شدن شوق شما به نتورک می شود را بخوانید و یا گوش کنید و در حالت ذهنی مثبتی قرار بگیرید. بهترین راه های موجود برای فعالیت و موفقیت در این حیطه، بهره بردن از حمایت لیدر های موفقی است که سابقه موفقیت در نتورک را دارند و یا ملحق شدن به گروه هایی که باورشان به موفقیت زیاد است.

وقتی یک نتورکر وارد گروه می شود از دیدن نتیجه موفقیت هم گروهی های خود باور و اعتقادش قوی تر می شود. پس این جلسات هفتگی و ماهانه در نتورکینگ بسیار کارآمد است و باعث پیشرفت فرد و گروه می شود. در واقع این جلسات باعث محکم شدن باور عمومی و رسیدن به موفقیت می شوند.

 

در بازاریابی شبکه ای مشتریان باید باور شما را احساس کنند تا وارد نتورک شوند در غیر این صورت با نداشتن باور امکان موفقیت شما نابود می شود. در هر صورت اگر قرار است در بازاریابی شبکه ای فعالیت داشته باشید ابتدا از هر روشی که می توانید باورتان را نسبت به نتورکینگ محکم کنید. زیرا این باور و اعتقاد ماست که در نتورک خریدار دارد.در این کار باید قاطع باشید و محکم صحبت کنید و مهم تر از همه ذهنیت مثبت داشته باشید. زیرا مردم به دنبال افرادی هستند که شک و شبهه ای ندارند و محکم و قاطع هستند.

برگزار کننده جلسه وضعیت ذهنی کیست؟

لیدر احمد نوروزی (Ahmad norouzi) فردی که به سرعت در بازاریابی شبکه ای رشد کرد، چه از لحاظ درآمدی و چه از لحظ سیستمی، احمد نوروزی با اطلاعاتی که داشت، توانست طی 10 ماه پس از استارتش در شرکت جدید به مثبت 7000 نفر سازمان دست پیدا کند و در مدت کوتاهی سازمانش به 30 هزار نفر رسید.

نوروزي از سال 83 فعالیت بازاریابی شبکه ای (Network Marketing) خود را در شرکت خارجی کیو آی (QI) آغاز کرده و در زمان کوتاهی به سقف درآمدی رسیده، وی در سال 94 کار خود را مجدد در شرکت داخلی بازاریابان ایران زمین (biz) شروع کرد.

وی در این شرکت هم به درآمد و جایگاه بالایی رسیده سپس پس از دوسال بخاطر مسائل شخصي تصميم گرفت در شركت جديدي فعاليت خود را شروع كند و از صفر بدون تيم و مجموعه شروع بكار كردند كه باز هم بسرعت رشد كرده و جزو سفيران شركت تلفيق انتخاب شدند و در حال حاضر، لیدر احمد نوروزی در شرکت اسکانت(skanet) یا سخت کوشان اریس در حال فعالیت هستن.

فایل صوتی وضعیت ذهنی | احمد نوروزی

آموزش های دیگر از احمد نوروزی در مارکت ام ال ام:

فایل های آموزشی دیگر درباره ذهن در آواکالا

در فایل صوتی احمد نوروزی چه چیزهایی یاد می گیرید

برای اینکه بتوانید به راحتی ذهنیت خود را مثبت کرده و در نتورک مارکتینگ به باور برسید توصیه می کنیم حتما به این فایل صوتی گوش دهید. در این فایل صوتی جناب احمد نوروزی از افرادی که به این سمینار آمده اند می پرسد که به چه دلیل وارد نتورک مارکتینگ شده اید، پاسخ های داده شده شنیدنی می باشد. هر فرد باید هدف داشته باشد در غیر اینصورت جسارت انجام هیچ کاری را نخواهد داشت. در این سمینار یاد میگیرید که هدف واضح و مشخص داشته باشید و با نتورک نداشته هایتان را جبران کرده و در رسیدن به اهداف و آرزو ها از دیگران پیشی بگیرید و زودتر به موفقیت برسید.

تأثیر وضعیت ذهنی بر زندگی افراد بسیار قابل توجه است. حتی اگر فرد شکست خورده باشد، اگر وضعیت ذهنی مثبتی داشته باشد، نمی‌تواند خود را بدبخت بداند. به جای قبول شکست تلاش میکند برای بازگشت به حالت قبلی، و دست یافتن جایگاه های بالاتر. از طرف دیگر، فردی که وضعیت ذهنی منفی داشته باشد، حتی اگر به پول زیادی دست بزند، آن را از دست خواهد داد، زیرا در ذهنش همیشه مفهوم بدبختی وجود دارد. با تغییر وضعیت ذهنی، افراد می‌تواند از پول خود بهتر استفاده کند.

جزئیات فایل آموزشی وضعیت ذهنی:

فایل صوتی وضعیت ذهنی، با حجم 16.29 مگابایت و با مدت زمان 68 دقیقه و 43 ثانیه برگذار شده است. فرمت این فایل صوتی mp3 است و برگزار کننده آن، لیدر خود ساخته احمد نوروزی است. این فایل صوتی به طور کامل به بررسی وضعیت ذهنی افراد در ارتباطات مختلف و شیوه هایی که می توانند به بهبود آنها کمک کنند، می پردازد. به عبارت دیگر، این فایل صوتی برای همه کسانی که می خواهند ارتباط  خود را بهتر کنند و بهبود دهند، پیشنهاد می شود.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 10.430 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10
77.145 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های دیگر مربوط به وضعیت ذهنی
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 686 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی وضعیت ذهنی | احمد نوروزی +68 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 68 دقیقه و 43 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 15.7 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 30
برگزارکننده: احمد نوروزی
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 10.430 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
10
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
10
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
11
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
10
1
83.250 تومان
پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
132.090 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
12 فروش
5.0
39.849 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
11
5.0
33.189 تومان
افزودن به سبد خرید - 77.145 تومان