شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه
فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
10 فروش
45.399 تومان

بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد و توسعه شبکه‌های فردی و ارتباطات شخصی برای ترویج محصولات و خدمات استفاده می‌کند. در این روش، افراد به عنوان نمایندگان فروش به طور مستقل در شرکتی عضو می‌شوند و درآمد خود را از فروش محصولات و جذب اعضای جدید در شبکه خود کسب می‌کنند.

اصول بازاریابی شبکه ای و به موفقیت رسیدن
اصول بازاریابی شبکه ای و به موفقیت رسیدن

1. آیا می توانم کسب و کار خود را با استفاده از بازاریابی شبکه ای راه اندازی کنم؟
2. چگونه می توانم در صنعت بازاریابی شبکه ای به موفقیت برسم؟
3. چگونه می توانم عاملان بازاریابی مستقل را جذب کنم و آنها را به همکاری با من تشویق کنم؟
4. چگونه می توانم روابط با عاملان بازاریابی مستقل و خریداران را مدیریت کنم؟
5. چگونه می توان با اصول بازاریابی شبکه ای آشنا شد؟

اصول بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای یا همان نتورک مارکتینگ یک روش جدید در عرصه بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از عاملان بازاریابی مستقل و خریداران آنها عمل می کند. در این سیستم، عاملان بازاریابی مستقل محصولات و خدمات شرکت را به دیگران معرفی می کنند و در صورت فروش محصولات، پورسانتی دریافت می کنند.

برای شروع کار داین صنعت و اصول بازاریابی شبکه ای، اولین مرحله تعیین شرکت یا برندی است که قصد دارید محصولات آن را بازاریابی کنید. برندی که از محصولات با کیفیت و قابل اعتماد برخوردار است و نیازهای مشتریان را برطرف می کند، می تواند به عنوان یک پلتفرم قوی برای شما در بازاریابی شبکه ای عمل کند.

بعد از انتخاب برند، مرحله بعدی استخدام عاملان بازاریابی مستقل است. عاملان بازاریابی مستقل افرادی هستند که به طور معمول در شبکه اجتماعی فعال هستند و علاقه مند به کسب درآمد اضافی هستند. آنها محصولات شما را به دیگران معرفی می کنند و در صورت فروش محصولات، پورسانت دریافت می کنند. برای جذب عاملان بازاریابی مستقل، باید ارائه مزایا و پاداش های مناسبی داشته باشید تا آنها تمایل به همکاری با شما داشته باشند.

اصول بازاریابی شبکه ای بر پایه روابط و ارتباطات قوی استوار است. بنابراین، مدیریت روابط با عاملان بازاریابی مستقل و خریداران بسیار مهم است. باید با عاملان بازاریابی مستقل در ارتباط مستمر باشید و آنها را برای معرفی شما به دیگران تشویق کنید. همچنین، باید خریداران را با محصولات و خدمات شما راضی نگه دارید تا بتوانید شبکه ای قوی از مشتریان و بازاریابان بسازید.

در نهایت، برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای، باید به طور مداوم بهبودهای لازم را در سیستم خود ایجاد کنید. بررسی و تحلیل عملکرد شبکه، ارتقاء محصولات و خدمات و بهبود فرآیندها از جمله اقداماتی هستند که باید در نظر داشته باشید. همچنین، باید بازاریابی دیجیتال را در استراتژی بازاریابی خود گنجانید تا بتوانید به یک بازاریابی شبکه ای موثر دست یابید.

بازاریابی شبکه ای به افراد اجازه می‌دهد تا به عنوان کارآفرینان مستقل بدون نیاز به سرمایه اولیه بزرگ، کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند. آنها محصولات و خدمات شرکت را به دیگران معرفی می‌کنند و در صورت موفقیت در فروش، درآمد قابل توجهی کسب می‌کنند. برخلاف بازاریابی سنتی که بیشتر بر روی تبلیغات تلویزیونی و رادیویی تمرکز دارد، بازاریابی شبکه ای از طریق ارتباطات شخصی و توصیه‌های دوستان و آشنایان صورت می‌گیرد. این روش در بسیاری از حوزه‌های کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله فروش مستقیم، فروش محصولات بهداشتی و آرایشی، خدمات مالی و بیمه و غیره.

امید علی درویشی برگزار کننده فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای
امید علی درویشی برگزار کننده فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای

امید علی درویشی برگزار کننده فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای چه کسی است؟

لیدر امید علی درویشی یک نتورکر موفق در زمینه بزاریابی شبکه ای می باشد. او به عنوان یک صاحب کسب و کار نه تنها خودش در این زمینه به موفقیت رسیده است، بلکه با جلسات متعددی که برگزار می کند، به افراد دیگر هم راهنمایی می کند تا به موفقیت دست یابند. استراتژی های موثری که امید علی درویشی برای بازاریابی شبکه ای استفاده می کند، به عنوان یک الگوی موفقیت برای دیگران عمل می کند.

او با ارائه تکنیک ها و روش های آموزشی منحصر به فرد، افراد را به سمت تحقق رویاهایشان هدایت می کند و آنها را تشویق می کند تا بهترین نسخه از خودشان را به نمایش بگذارند. نتایج قابل توجهی که افرادی که با لیدر امید علی درویشی همکاری می کنند می گیرند، نشان از قدرت و تأثیرگذاری او در این حوزه دارد.

سایر فایل های مرتبط با نتورک مارکتینگ در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی  اصول بازاریابی شبکه ای را به صورت متنی بخوانید:

در دنیا عده ای هستند که خیلی خوب زندگی می کنند و عده خیلی زیادی هستند که به سختی دارند زندگی می کنند، این عده موفق 7 درصد از جامعه هستند 93 درصد دیگر زندگی نرمال یا سختی را کی گذرانند. اگر جزء افرادی باشید که اول یک چیزی را باور می کنند و بعد عمل می کنند شما هم جزء این افراد موفق می شوید.

همه افراد بزرگ و موفق اول باور کردند و بعد عمل کردند در صورتی که کسی حرف آنها را قبول نداشت و باورشان نمی کرد ولی اکثر انسانها تا نبینند باور نمی کنند، حتما اول باید ببینند بعد باور کنند، عموم مردم اینگونه هستند مثل مردمی که افراد بزرگی مانند گالیله و انیشتین را باور نکردند و…

بازاریابی شبکه ای یک اتفاق است که بیش از 70 سال پیش در آمریکا استارت آن زده شد این طرح بتعث نجات اقتصاد آمریکا شد. تبلیغات رسانه ای 25 درصد تأثیر گذار است در حالی که تبلیغات زبانی 75 درصد تأثیر گذار است همین امر باعث شد تا روز به روز این صنعت پیشرفت کند و همه به آن روی آورند.تا به امروز بیش از 100 میلیون نفر هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و همچنان تعداد آنها در حال افزایش است.

بازاریابی شبکه ای از سال 90 وارد ایران ده است و تا الان بیش از 25 شرکت بازاریابی شبکه ای وجود دارد. پر پتانسیل ترین و قدرتممند ترین و انعطاف پذیر ترین شغل دنیا نتورک مارکتینگ است…

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای برای افرادی که هنوز برای ورود به بازاریابی شبکه ای تردید دارند بسیار مناسب بوده و راهنمای خیلی خوبی به حساب می آید. این فایل صوتی با ارائه تجربیات و مشاوره های مفید از افرادی که در حوزه بازاریابی شبکه ای تجربه دارند، به شنوندگان کمک می کند تا بهترین راهکارها و استراتژی ها را در این صنعت یاد بگیرند و با اصول بازاریابی شبکه ای آشنا شوند.

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای، به افراد اعتماد به نفس و اطمینان می دهد که با تلاش و پشتکار قادر به تحقق موفقیت در بازاریابی شبکه ای هستند. با گوش دادن به این فایل صوتی، افراد می توانند از دانش و تجربه افرادی که در این حوزه توانسته اند به موفقیت دست یابند، بهره ببرند و در مسیر خود به سوی موفقیت پیش بروند.

جزئیات فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای:

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای، یکی از جلسات هفتگی لیدر امید علی درویشی است که مدت زمان آن 55 دقیقه و 32 ثانیه است. موضوع این فایل درباره اصول بازاریابی شبکه ای است و به افرادی که قصد ورود به این حوزه را دارند، پیشنهاد می شود.این فایل صوتی ذارای حجم 50.8 مگابایت و فرمت mp3 است. با گوش دادن به این فایل، می توانید به تجربیات و مفاهیم مربوط به بازاریابی شبکه ای دست پیدا کنید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 6.140 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
45.399 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به اصول نتورک
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 55 دقیقه و 32 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 50.8 مکگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 15
برگزارکننده: امیدعلی درویشی
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 6.140 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
11 فروش
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
12 فروش
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
13 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
111 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 45.399 تومان