شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه
فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
10
45.399 تومان

بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد و توسعه شبکه‌های فردی و ارتباطات شخصی برای ترویج محصولات و خدمات استفاده می‌کند. در این روش، افراد به عنوان نمایندگان فروش به طور مستقل در شرکتی عضو می‌شوند و درآمد خود را از فروش محصولات و جذب اعضای جدید در شبکه خود کسب می‌کنند.

اصول بازاریابی شبکه ای و به موفقیت رسیدن
اصول بازاریابی شبکه ای و به موفقیت رسیدن

1. آیا می توانم کسب و کار خود را با استفاده از بازاریابی شبکه ای راه اندازی کنم؟
2. چگونه می توانم در صنعت بازاریابی شبکه ای به موفقیت برسم؟
3. چگونه می توانم عاملان بازاریابی مستقل را جذب کنم و آنها را به همکاری با من تشویق کنم؟
4. چگونه می توانم روابط با عاملان بازاریابی مستقل و خریداران را مدیریت کنم؟
5. چگونه می توان با اصول بازاریابی شبکه ای آشنا شد؟

اصول بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای یا همان نتورک مارکتینگ یک روش جدید در عرصه بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از عاملان بازاریابی مستقل و خریداران آنها عمل می کند. در این سیستم، عاملان بازاریابی مستقل محصولات و خدمات شرکت را به دیگران معرفی می کنند و در صورت فروش محصولات، پورسانتی دریافت می کنند.

برای شروع کار داین صنعت و اصول بازاریابی شبکه ای، اولین مرحله تعیین شرکت یا برندی است که قصد دارید محصولات آن را بازاریابی کنید. برندی که از محصولات با کیفیت و قابل اعتماد برخوردار است و نیازهای مشتریان را برطرف می کند، می تواند به عنوان یک پلتفرم قوی برای شما در بازاریابی شبکه ای عمل کند.

بعد از انتخاب برند، مرحله بعدی استخدام عاملان بازاریابی مستقل است. عاملان بازاریابی مستقل افرادی هستند که به طور معمول در شبکه اجتماعی فعال هستند و علاقه مند به کسب درآمد اضافی هستند. آنها محصولات شما را به دیگران معرفی می کنند و در صورت فروش محصولات، پورسانت دریافت می کنند. برای جذب عاملان بازاریابی مستقل، باید ارائه مزایا و پاداش های مناسبی داشته باشید تا آنها تمایل به همکاری با شما داشته باشند.

اصول بازاریابی شبکه ای بر پایه روابط و ارتباطات قوی استوار است. بنابراین، مدیریت روابط با عاملان بازاریابی مستقل و خریداران بسیار مهم است. باید با عاملان بازاریابی مستقل در ارتباط مستمر باشید و آنها را برای معرفی شما به دیگران تشویق کنید. همچنین، باید خریداران را با محصولات و خدمات شما راضی نگه دارید تا بتوانید شبکه ای قوی از مشتریان و بازاریابان بسازید.

در نهایت، برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای، باید به طور مداوم بهبودهای لازم را در سیستم خود ایجاد کنید. بررسی و تحلیل عملکرد شبکه، ارتقاء محصولات و خدمات و بهبود فرآیندها از جمله اقداماتی هستند که باید در نظر داشته باشید. همچنین، باید بازاریابی دیجیتال را در استراتژی بازاریابی خود گنجانید تا بتوانید به یک بازاریابی شبکه ای موثر دست یابید.

بازاریابی شبکه ای به افراد اجازه می‌دهد تا به عنوان کارآفرینان مستقل بدون نیاز به سرمایه اولیه بزرگ، کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند. آنها محصولات و خدمات شرکت را به دیگران معرفی می‌کنند و در صورت موفقیت در فروش، درآمد قابل توجهی کسب می‌کنند. برخلاف بازاریابی سنتی که بیشتر بر روی تبلیغات تلویزیونی و رادیویی تمرکز دارد، بازاریابی شبکه ای از طریق ارتباطات شخصی و توصیه‌های دوستان و آشنایان صورت می‌گیرد. این روش در بسیاری از حوزه‌های کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله فروش مستقیم، فروش محصولات بهداشتی و آرایشی، خدمات مالی و بیمه و غیره.

امید علی درویشی برگزار کننده فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای
امید علی درویشی برگزار کننده فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای

امید علی درویشی برگزار کننده فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای چه کسی است؟

لیدر امید علی درویشی یک نتورکر موفق در زمینه بزاریابی شبکه ای می باشد. او به عنوان یک صاحب کسب و کار نه تنها خودش در این زمینه به موفقیت رسیده است، بلکه با جلسات متعددی که برگزار می کند، به افراد دیگر هم راهنمایی می کند تا به موفقیت دست یابند. استراتژی های موثری که امید علی درویشی برای بازاریابی شبکه ای استفاده می کند، به عنوان یک الگوی موفقیت برای دیگران عمل می کند.

او با ارائه تکنیک ها و روش های آموزشی منحصر به فرد، افراد را به سمت تحقق رویاهایشان هدایت می کند و آنها را تشویق می کند تا بهترین نسخه از خودشان را به نمایش بگذارند. نتایج قابل توجهی که افرادی که با لیدر امید علی درویشی همکاری می کنند می گیرند، نشان از قدرت و تأثیرگذاری او در این حوزه دارد.

سایر فایل های مرتبط با نتورک مارکتینگ در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی  اصول بازاریابی شبکه ای را به صورت متنی بخوانید:

در دنیا عده ای هستند که خیلی خوب زندگی می کنند و عده خیلی زیادی هستند که به سختی دارند زندگی می کنند، این عده موفق 7 درصد از جامعه هستند 93 درصد دیگر زندگی نرمال یا سختی را کی گذرانند. اگر جزء افرادی باشید که اول یک چیزی را باور می کنند و بعد عمل می کنند شما هم جزء این افراد موفق می شوید.

همه افراد بزرگ و موفق اول باور کردند و بعد عمل کردند در صورتی که کسی حرف آنها را قبول نداشت و باورشان نمی کرد ولی اکثر انسانها تا نبینند باور نمی کنند، حتما اول باید ببینند بعد باور کنند، عموم مردم اینگونه هستند مثل مردمی که افراد بزرگی مانند گالیله و انیشتین را باور نکردند و…

بازاریابی شبکه ای یک اتفاق است که بیش از 70 سال پیش در آمریکا استارت آن زده شد این طرح بتعث نجات اقتصاد آمریکا شد. تبلیغات رسانه ای 25 درصد تأثیر گذار است در حالی که تبلیغات زبانی 75 درصد تأثیر گذار است همین امر باعث شد تا روز به روز این صنعت پیشرفت کند و همه به آن روی آورند.تا به امروز بیش از 100 میلیون نفر هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و همچنان تعداد آنها در حال افزایش است.

بازاریابی شبکه ای از سال 90 وارد ایران ده است و تا الان بیش از 25 شرکت بازاریابی شبکه ای وجود دارد. پر پتانسیل ترین و قدرتممند ترین و انعطاف پذیر ترین شغل دنیا نتورک مارکتینگ است…

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای برای افرادی که هنوز برای ورود به بازاریابی شبکه ای تردید دارند بسیار مناسب بوده و راهنمای خیلی خوبی به حساب می آید. این فایل صوتی با ارائه تجربیات و مشاوره های مفید از افرادی که در حوزه بازاریابی شبکه ای تجربه دارند، به شنوندگان کمک می کند تا بهترین راهکارها و استراتژی ها را در این صنعت یاد بگیرند و با اصول بازاریابی شبکه ای آشنا شوند.

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای، به افراد اعتماد به نفس و اطمینان می دهد که با تلاش و پشتکار قادر به تحقق موفقیت در بازاریابی شبکه ای هستند. با گوش دادن به این فایل صوتی، افراد می توانند از دانش و تجربه افرادی که در این حوزه توانسته اند به موفقیت دست یابند، بهره ببرند و در مسیر خود به سوی موفقیت پیش بروند.

جزئیات فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای:

فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای، یکی از جلسات هفتگی لیدر امید علی درویشی است که مدت زمان آن 55 دقیقه و 32 ثانیه است. موضوع این فایل درباره اصول بازاریابی شبکه ای است و به افرادی که قصد ورود به این حوزه را دارند، پیشنهاد می شود.این فایل صوتی ذارای حجم 50.8 مگابایت و فرمت mp3 است. با گوش دادن به این فایل، می توانید به تجربیات و مفاهیم مربوط به بازاریابی شبکه ای دست پیدا کنید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 6.140 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10
45.399 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های مربوط به اصول نتورک
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 685 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی اصول بازاریابی شبکه ای از لیدر امیدعلی درویشی | +55 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 55 دقیقه و 32 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 50.8 مکگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 15
برگزارکننده: امیدعلی درویشی
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 6.140 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
10
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
10
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
10
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
11
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان
آموزش فروش حرفه ای | راضیه صادقی سرهنگی + 23 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در فروش خوب، استیبل نگه داشتن خوب است. شما باید بتوانید یک استیبل ماهانه برای فروش داشته باشید. برای این منظور لازم است که انبار شما هیچ وقت صفر نشود. یعنی فکر نکنید که باید همه محصولات را بفروشید تا دوباره محصول جدید شارژ کنید. در این زمینه، خانم راضیه صادقی سرهنگی اطلاعات [...]
11
5.0
12.432 تومان
افزودن به سبد خرید - 45.399 تومان