شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه
فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه

فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
10 فروش
44.289 تومان

برای دعوت چکار کنیم؟ لازمه رشد چیست؟ چیکار کنیم تا مجموعه و زیرمجموعه بتوانند کار را جدی بگیرند؟ چرا من به تیم خودم متعهد هستم ولی در تیم من تکثیر نمی شود؟ پاسخ دادن به تمامی این سوالات، می تواند مجموعه ای از سوالات پایه ای در نتورک و آموزش پایه آن باشد. شما در هر سطحی که باشید، چنین سوالات کلیدی و مهم می تواند در ادامه مسیر شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. از این رو، لیدر امیرارسلان ایرانی، در این فایل صوتی به پاسخ این سوالات پرداخته و اطلاعات کاملی درباره اصول نتورک به صورت پایه و الزامی، بیان می کند.

 

تفاوت پلن mlm و باینری در آموزش پایه
تفاوت پلن mlm و باینری در آموزش پایه

تفاوت پلن باینری و mlm در نتورک چیست؟

یکی از سوالات اساسی در نتورک این است که چرا پلن بقیه mlm است اما پلن کاری و بازیابی ما باینری است. درواقع mlm یک پلن اساسی است که کل بازاریابی شبکه ای را در برمی گیرد و یکی از زیرمجموعه های آن، پلن باینری است. در واقع، بازاریابی چند سطحی یا همان MLM یک پلن اساسی است که تمام بازاریابی شبکه ای را شامل می‌شود. پلن باینری هم یکی از زیرمجموعه های این سیستم است.

در بازاریابی شبکه ای چند سطحی، شرکت ها محصولات و خدمات خود را مستقیما و بدون واسطه به مشتریان عرضه می‌کنند. درآمد در این سیستم هم از طریق فروش مستقیم و هم از طریق فروش توسط زیرمجموعه ها کسب می‌شود.

پلن باینری یک سیستم است که به دلیل وجود عمق نامحدود، برای جلوگیری از ناپایدار شدن و معکوس خوردن پلن، محدودیتی در نظر می‌گیرد که به “سقف درآمدی” معروف است. در زبان فارسی، زمانی که یک فرد به سقف پلن باینری رسیده باشد، به آن “سقف زدن” می‌گویند. یکی از راه‌حل‌های معمول برای جلوگیری از این مشکل این است که افراد با چند جایگاه کار را شروع کنند، معمولاً سه یا هفت جایگاه.

چالش اصلی در این پلن برقراری تعادل بین دو دست است. در صورتی که تعادل برقرار نباشد، افراد نمی‌توانند پورسانتی از حجم فروش را دریافت کنند که در واقعیت ایجاد شده است. به دلیل اینکه بیشتر افراد نمی‌توانند بین دو دست خود تعادل برقرار کنند، بسیاری از شرکت‌ها این قانون را تغییر داده‌اند و بجای تعادل یک به یک، به تعادل یک به سه یا بر اساس درصدی از دست کمتر پورسانت می‌دهند.

مفاهیم پایه اساسی نتورک، در آواکالا

رشد مجموعه با کمک آموزش پایه نتورک
رشد مجموعه با کمک آموزش پایه نتورک

چطور باید مجموعه را رشد داد؟

سوال دیگر درباره این است که چطور باید حداقل ریزش را داشته باشیم و بعد از شروع کار، بیشترین رشد را به دست آوریم. چیزی که جالب است این مورد است که بسیاری از افراد بعد از ورود به این حوزه، بدون آنکه از آموزش بالادستی های خود استفاده کرده و با آنها مشورت کنند، شروع به کارهای اشتباه می کنند. یا اینکه وقتی آموزش ها را دیدند و خواستند آن را عملی کنند، سریع می خواهند از آن رد شده و به مرحله عملیاتی برسند.

در این صورت (نه) می شنوند و باورشان هم نمی شود که چرا این (نه) را شنیده اند. شما باید متوجه باشید که در ابتدا با چه افرادی در جامعه روبرو هستید و پس از آن، چطور باید مرحله به مرحله و قدم به قدم پیش بروید.

مورد بعدی، باور است. بسیاری از افراد به این باور نرسیده اند که می توانند درآمد میلیونی داشته باشند. در این صورت از شما سوالاتی پرسیده و طوری صحبت می کنند که شما بازنده جلسه می شوید و نمی توانید جواب درستی به فرد بدهید.

برای این مشکل، لیدر امیرارسلان ایرانی پیشنهاد می دهد که شما قبل از جلسه یا پرزنت خود، یک ساعت با خودتان تنها باشید و این سوال اصلی را از خودتان بپرسید که (من برای چی به اینجا آمده ام؟) وقتی شما بتوانید به این پرسش خود به درستی جواب بدهید، قطعا می توانید به سوالات دیگران نیز پاسخ بدهید.

امیرارسلان ایرانی برگزارکننده آموزش پایه نتورک
امیرارسلان ایرانی برگزارکننده آموزش پایه نتورک

لیدر امیرارسلان ایرانی کیست؟

امیرارسلان ایرانی، یک فرد با استعداد و با انگیزه است که در زمینه شبکه سازی و نتورک، اطلاعات بسیار غنی دارد. وی درباره تیم سازی و مدیریت تیم با توجه به اصول پایه و آموزش های ضروری به نکات بسیار مهم اشاره می کند. لیدر امیرارسلان ایرانی با فن بیان قدرتمند و تاثیرگذار خود، جلسات حرفه ای و قدرتمندی برگزار می کند. تصویری که در اینجا می بینید، ارسلان ایرانی همراه با بهرام پورثیابی است که هر دو به عنوان لیدرهای بزرگ ایرانی شناخته می شوند.

سایر آموزش ها از لیدر ارسلان ایرانی در مارکت ام ال ام:

سایر آموزش ها درباره آموزش پایه و اصولی نتورک در مارکت ام ال ام:

چرا باید فایل صوتی آموزش پایه نتورک را گوش دهید؟

گوش دادن به فایل صوتی آموزش پایه از تاپ لیدر امیرارسلان ایرانی، به دلایل زیادی توصیه می شود. اولاً، این فایل صوتی شامل پاسخ به سوالات مهمی درباره دعوت، رشد، تعهد و تکثیر است که همه این موضوعات اساسی برای توسعه و پیشرفت در هر مجموعه و تیمی هستند.

با گوش دادن به این فایل صوتی، می توانید اطلاعات کاملی درباره این موضوعات کسب کنید و راهکارهای موثری برای حل مشکلات و بهبود عملکرد تیم خود پیدا کنید. همچنین، این فایل صوتی برای هر سطحی که باشید، اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند به شما کمک کند تا در مسیر پیشرفت و توسعه خود پیش بروید. به همین دلیل، توصیه می شود که فایل صوتی آموزش پایه نتورک را گوش دهید و از این اطلاعات بهره ببرید.

افزایش کیفیت فروش و رشد کاری در آموزش پایه بازاریابی شبکه ای
افزایش کیفیت فروش و رشد کاری در آموزش پایه بازاریابی شبکه ای
جزئیات فایل صوتی آموزش پایه از لیدر امیرارسلان ایرانی:

فایل صوتی آموزش پایه درباره اصول نتورک و مسائل ریشه ای و مهمی است که می تواند به شما در زمینه رشد و پیشرفت در حوزه بازاریابی شبکه ای کمک کند. فایل صوتی آموزش پایه از لیدر امیرارسلان ایرانی در یک پارت و با فرمت mp3 در مارکت ام ال ام موجود شده است. زمان دقیق آن 59 دقیقه و 17 ثانیه است و 54.2 مگابایت حجم دارد. بخشی از فایل به صورت رایگان نیز آماده است تا بتوانید با این آموزش بیشتر آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
44.289 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره آموزش پایه
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 59 دقیقه و 17 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 54.2 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: امیر ارسلان ایرانی
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 44.289 تومان