شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه
فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه

فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
10
44.289 تومان

برای دعوت چکار کنیم؟ لازمه رشد چیست؟ چیکار کنیم تا مجموعه و زیرمجموعه بتوانند کار را جدی بگیرند؟ چرا من به تیم خودم متعهد هستم ولی در تیم من تکثیر نمی شود؟ پاسخ دادن به تمامی این سوالات، می تواند مجموعه ای از سوالات پایه ای در نتورک و آموزش پایه آن باشد. شما در هر سطحی که باشید، چنین سوالات کلیدی و مهم می تواند در ادامه مسیر شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. از این رو، لیدر امیرارسلان ایرانی، در این فایل صوتی به پاسخ این سوالات پرداخته و اطلاعات کاملی درباره اصول نتورک به صورت پایه و الزامی، بیان می کند.

 

تفاوت پلن mlm و باینری در آموزش پایه
تفاوت پلن mlm و باینری در آموزش پایه

تفاوت پلن باینری و mlm در نتورک چیست؟

یکی از سوالات اساسی در نتورک این است که چرا پلن بقیه mlm است اما پلن کاری و بازیابی ما باینری است. درواقع mlm یک پلن اساسی است که کل بازاریابی شبکه ای را در برمی گیرد و یکی از زیرمجموعه های آن، پلن باینری است. در واقع، بازاریابی چند سطحی یا همان MLM یک پلن اساسی است که تمام بازاریابی شبکه ای را شامل می‌شود. پلن باینری هم یکی از زیرمجموعه های این سیستم است.

در بازاریابی شبکه ای چند سطحی، شرکت ها محصولات و خدمات خود را مستقیما و بدون واسطه به مشتریان عرضه می‌کنند. درآمد در این سیستم هم از طریق فروش مستقیم و هم از طریق فروش توسط زیرمجموعه ها کسب می‌شود.

پلن باینری یک سیستم است که به دلیل وجود عمق نامحدود، برای جلوگیری از ناپایدار شدن و معکوس خوردن پلن، محدودیتی در نظر می‌گیرد که به “سقف درآمدی” معروف است. در زبان فارسی، زمانی که یک فرد به سقف پلن باینری رسیده باشد، به آن “سقف زدن” می‌گویند. یکی از راه‌حل‌های معمول برای جلوگیری از این مشکل این است که افراد با چند جایگاه کار را شروع کنند، معمولاً سه یا هفت جایگاه.

چالش اصلی در این پلن برقراری تعادل بین دو دست است. در صورتی که تعادل برقرار نباشد، افراد نمی‌توانند پورسانتی از حجم فروش را دریافت کنند که در واقعیت ایجاد شده است. به دلیل اینکه بیشتر افراد نمی‌توانند بین دو دست خود تعادل برقرار کنند، بسیاری از شرکت‌ها این قانون را تغییر داده‌اند و بجای تعادل یک به یک، به تعادل یک به سه یا بر اساس درصدی از دست کمتر پورسانت می‌دهند.

مفاهیم پایه اساسی نتورک، در آواکالا

رشد مجموعه با کمک آموزش پایه نتورک
رشد مجموعه با کمک آموزش پایه نتورک

چطور باید مجموعه را رشد داد؟

سوال دیگر درباره این است که چطور باید حداقل ریزش را داشته باشیم و بعد از شروع کار، بیشترین رشد را به دست آوریم. چیزی که جالب است این مورد است که بسیاری از افراد بعد از ورود به این حوزه، بدون آنکه از آموزش بالادستی های خود استفاده کرده و با آنها مشورت کنند، شروع به کارهای اشتباه می کنند. یا اینکه وقتی آموزش ها را دیدند و خواستند آن را عملی کنند، سریع می خواهند از آن رد شده و به مرحله عملیاتی برسند.

در این صورت (نه) می شنوند و باورشان هم نمی شود که چرا این (نه) را شنیده اند. شما باید متوجه باشید که در ابتدا با چه افرادی در جامعه روبرو هستید و پس از آن، چطور باید مرحله به مرحله و قدم به قدم پیش بروید.

مورد بعدی، باور است. بسیاری از افراد به این باور نرسیده اند که می توانند درآمد میلیونی داشته باشند. در این صورت از شما سوالاتی پرسیده و طوری صحبت می کنند که شما بازنده جلسه می شوید و نمی توانید جواب درستی به فرد بدهید.

برای این مشکل، لیدر امیرارسلان ایرانی پیشنهاد می دهد که شما قبل از جلسه یا پرزنت خود، یک ساعت با خودتان تنها باشید و این سوال اصلی را از خودتان بپرسید که (من برای چی به اینجا آمده ام؟) وقتی شما بتوانید به این پرسش خود به درستی جواب بدهید، قطعا می توانید به سوالات دیگران نیز پاسخ بدهید.

امیرارسلان ایرانی برگزارکننده آموزش پایه نتورک
امیرارسلان ایرانی برگزارکننده آموزش پایه نتورک

لیدر امیرارسلان ایرانی کیست؟

امیرارسلان ایرانی، یک فرد با استعداد و با انگیزه است که در زمینه شبکه سازی و نتورک، اطلاعات بسیار غنی دارد. وی درباره تیم سازی و مدیریت تیم با توجه به اصول پایه و آموزش های ضروری به نکات بسیار مهم اشاره می کند. لیدر امیرارسلان ایرانی با فن بیان قدرتمند و تاثیرگذار خود، جلسات حرفه ای و قدرتمندی برگزار می کند. تصویری که در اینجا می بینید، ارسلان ایرانی همراه با بهرام پورثیابی است که هر دو به عنوان لیدرهای بزرگ ایرانی شناخته می شوند.

سایر آموزش ها از لیدر ارسلان ایرانی در مارکت ام ال ام:

سایر آموزش ها درباره آموزش پایه و اصولی نتورک در مارکت ام ال ام:

چرا باید فایل صوتی آموزش پایه نتورک را گوش دهید؟

گوش دادن به فایل صوتی آموزش پایه از تاپ لیدر امیرارسلان ایرانی، به دلایل زیادی توصیه می شود. اولاً، این فایل صوتی شامل پاسخ به سوالات مهمی درباره دعوت، رشد، تعهد و تکثیر است که همه این موضوعات اساسی برای توسعه و پیشرفت در هر مجموعه و تیمی هستند.

با گوش دادن به این فایل صوتی، می توانید اطلاعات کاملی درباره این موضوعات کسب کنید و راهکارهای موثری برای حل مشکلات و بهبود عملکرد تیم خود پیدا کنید. همچنین، این فایل صوتی برای هر سطحی که باشید، اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند به شما کمک کند تا در مسیر پیشرفت و توسعه خود پیش بروید. به همین دلیل، توصیه می شود که فایل صوتی آموزش پایه نتورک را گوش دهید و از این اطلاعات بهره ببرید.

افزایش کیفیت فروش و رشد کاری در آموزش پایه بازاریابی شبکه ای
افزایش کیفیت فروش و رشد کاری در آموزش پایه بازاریابی شبکه ای
جزئیات فایل صوتی آموزش پایه از لیدر امیرارسلان ایرانی:

فایل صوتی آموزش پایه درباره اصول نتورک و مسائل ریشه ای و مهمی است که می تواند به شما در زمینه رشد و پیشرفت در حوزه بازاریابی شبکه ای کمک کند. فایل صوتی آموزش پایه از لیدر امیرارسلان ایرانی در یک پارت و با فرمت mp3 در مارکت ام ال ام موجود شده است. زمان دقیق آن 59 دقیقه و 17 ثانیه است و 54.2 مگابایت حجم دارد. بخشی از فایل به صورت رایگان نیز آماده است تا بتوانید با این آموزش بیشتر آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10
44.289 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های دیگر درباره آموزش پایه
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 685 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی آموزش پایه | امیر ارسلان ایرانی +59 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 59 دقیقه و 17 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 54.2 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: امیر ارسلان ایرانی
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
کتاب صوتی چهار میثاق | دون میگوئل روئیز + 268 دقیقه
43% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
کتاب حاضر با توصیف چهار اصل اساسی یا چهار میثاق، به خواننده کمک می‌کند تا با رعایت این اصول، زندگی روزانه خود را بهبود بخشد و در نهایت به آرامش درونی دست یابد. این کتاب به صورت گام به گام، راهنمایی می‌کند تا خواننده بتواند این اصول را در زندگی‌اش اعمال کند و از تغییرات […]
10
5.0
16.539 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان

محصولات مرتبط Related Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان
آموزش فروش حرفه ای | راضیه صادقی سرهنگی + 23 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در فروش خوب، استیبل نگه داشتن خوب است. شما باید بتوانید یک استیبل ماهانه برای فروش داشته باشید. برای این منظور لازم است که انبار شما هیچ وقت صفر نشود. یعنی فکر نکنید که باید همه محصولات را بفروشید تا دوباره محصول جدید شارژ کنید. در این زمینه، خانم راضیه صادقی سرهنگی اطلاعات [...]
11
5.0
12.432 تومان
افزودن به سبد خرید - 44.289 تومان