شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

عامل بودن در صنعت نتورک به چه معناست؟ | رضا امیری + 19 دقیقه عامل بودن در صنعت نتورک به چه معناست؟ | رضا امیری + 19 دقیقه
عامل بودن در صنعت نتورک به چه معناست؟ | رضا امیری + 19 دقیقه عامل بودن در صنعت نتورک به چه معناست؟ | رضا امیری + 19 دقیقه

عامل بودن در صنعت نتورک به چه معناست؟ | رضا امیری + 19 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1
12 فروش
27.639 تومان

عامل بودن در صنعت نتورک را می توان اصلی ترین عادتی در نظر گرفت که در این تجارت وجود دارد و داشتن این ویژگی ضروری است. 

پس اگر نمی توانی عامل باشی، قطعا در این حرفه موفق نخواهی شد.

عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ
عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ

 

عامل بودن در صنعت نتورک یعنی چه؟

کسی که وارد نتورک می شود، یک فرد وابسته است که باید به استقلال برسد. عامل بودن را می توان به نوعی مستقل بودن به حساب آورد. این موضوع نیز در نتورک مارکتینگ تاثیر به سزایی بر موفقیت دارد. عامل بودن در صنعت نتورک به معنای داشتن کنترل کامل بر کسب و کار خود است.

این به معنای این است که عامل قادر است تصمیم‌های مهمی را درباره محصولات و خدمات خود بگیرد و نیز استراتژی‌های بازاریابی خود را تعیین کند. عامل برای رسیدن به استقلال باید توانمندی‌های لازم را در زمینه فروش و بازاریابی داشته باشد. او باید توانایی برقراری ارتباطات موثر با مشتریان و همکاران خود را داشته باشد و بتواند آن‌ها را متقاعد کند تا به محصولات و خدمات او اعتماد کنند.

همچنین، عامل باید توانایی خودمدیریتی داشته باشد و بتواند بدون نیاز به نظارت مستمر از طرف شرکت مادر، به خوبی کسب و کار خود را مدیریت کند. عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ، یعنی فرد بتواند افراد در لیست را به خرید محصولات خود ترغیب کند. به علاوه، عامل باید توانایی راهبری و آموزش تیم خود را داشته باشد تا بتواند آن‌ها را در راستای اهداف کسب و کار هدایت کند.

به طور کلی، عامل بودن در صنعت نتورک به معنای داشتن استقلال، کنترل و قدرت در کسب و کار است.

عامل بودن در صنعت نتورک چه فوایدی دارد؟
عامل بودن در صنعت نتورک چه فوایدی دارد؟

بدون عامل بودن می توان به درآمد رسید؟

بازاریابی شبکه ای یک روش کسب درآمد است که بر اساس ایجاد و توسعه یک شبکه از عاملان فروش مستقل کار می کند. در این روش، هر فردی که به عنوان یک عامل فروش در شبکه ثبت نام کند، می تواند محصولات یک شرکت را به مشتریان معرفی کند و درآمدی بر اساس فروش های خود کسب کند.

این روش به افراد این امکان را می دهد که بدون نیاز به ایجاد یک کسب و کار مستقل خود، به سادگی درآمد کسب کنند. عامل بودن در صنعت نتورک را می توان اصلی ترین عادتی در نظر گرفت که در این تجارت وجود دارد و داشتن این ویژگی ضروری است. پس اگر نمی توانی عامل باشی، قطعا در این حرفه موفق نخواهی شد. درنتیجه عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ، شرط اول رسیدن به درآمد واقعی است.

1. چرا عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ ضروری است؟
2. چه توانایی‌هایی برای عامل بودن در صنعت نتورک لازم است؟
3. آیا عامل بودن در صنعت نتورک می تواند به افزایش درآمد منجر شود؟
4. چرا شرکت‌ها به عامل بودن در صنعت نتورک توجه می کنند؟
5. چطور می توانیم عامل بودن در صنعت نتورک را یاد بگیریم و به آن عمل کنیم؟

آشنایی با عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ

تاپ لیدر رضا امیری بیان می کند که شرکت با همه اشتباهاتی که دارد، می تواند یک نفر را تا الماس سرخ هم بالا بکشد. درواقع همین موضوع نشان می دهد که عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ نیازمند شناخت این موضوع است که به جای آنکه دیگران را مقصر اصلی اشتباهات و مشکلات بدانیم، خودمان را باید از صندلی قربانی جدا کنیم و انگشت اشاره اشتباهات را گاهی طرف خودمان بگیریم.

درواقع یک فرد عامل یاد می گیرد که چطور در مقابل شرایط بحرانی و چالش ها طاقت بیاورد و عاملانه عمل کند تا درنهایت بتواند در شرایط عادی و مناسب، بیشترین درآمد را کسب کند. پس شما باید عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ را عمیق تر بیاموزید و به آن عمل کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود یعنی موفقیت و سود در این تجارت دست یابید.

فایل های دیگر در مارکت ام ال ام درباره عامل بودن:

اهمیت عامل بودن در صنعت نتورک
اهمیت عامل بودن در صنعت نتورک

چرا باید عامل بودن در صنعت نتورک را جدی بگیریم؟

تاپ لیدر رضا امیری بیان می کند که عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ بسیار مهم و حیاتی است. این موضوع به معنای داشتن استقلال و کنترل کامل بر کسب و کار خود است و تاثیر بزرگی بر موفقیت دارد. فرد عامل قادر است تصمیم‌های مهمی را درباره محصولات و خدمات خود بگیرد و استراتژی‌های بازاریابی خود را تعیین کند.

او باید توانمندی‌های لازم را در زمینه فروش و بازاریابی داشته باشد و بتواند ارتباطات موثری با مشتریان و همکاران خود برقرار کند. علاوه بر این، عامل باید توانایی خودمدیریتی داشته باشد و بتواند بدون نیاز به نظارت مستمر از طرف بالاسری، به خوبی کسب و کار خود را مدیریت کند.

افراد عامل باید توانایی راهبری و آموزش تیم خود را داشته باشند تا بتوانند آن‌ها را در راستای اهداف کسب و کار هدایت کنند. به طور کلی، عامل بودن در صنعت نتورک مارکتینگ یکی از عوامل اصلی برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت در این تجارت است که آموزش آن ضروری است.

جزئیات فایل صوتی عامل بودن در صنعت نتورک

فایل صوتی عامل بودن در صنعت نتورک در یک پارت و به مدت 19 دقیقه و 43 ثانیه آماده شده که در همین تایم کوتاه، تاپ لیدر رضا امیری می تواند اطلاعات جامع و کاملی درباره این موضوع حیاتی به شما بدهد. حجم این فایل 13.5 مگابایت می باشد و فرمت آن نیز mp3 است.

در عین حال شما می توانید بخشی از این فایل صوتی را به صورت رایگان نیز دانلود کنید تا با نوع آموزش آن آشنا گردید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 6.230 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

12 فروش
27.639 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره ارزش زمان
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 688 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
عامل بودن در صنعت نتورک به چه معناست؟ | رضا امیری + 19 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 1
زمان: 19 دقیقه و 43 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 13.5 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
برگزارکننده: رضا امیری
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 6.230 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
13 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
13 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
10
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
13 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
13 فروش
5.0
99.345 تومان
افزودن به سبد خرید - 27.639 تومان