شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه
شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه

شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
10 فروش
85.359 تومان

در بخشی از کتاب شاد بودن کافی نیست آمده: در ظاهر خیلی ساده و احمقانه به‌نظر می‌رسد، اما چیزی که احتمالاً درمی‌یابید این است که اگر احساسی را به‌مدت طولانی در خودتان سرکوب کرده باشید، زمانی‌که آن احساس را تجربه می‌کنید، برای‌تان ناآشنا و غیرقابل‌تشخیص است. هدف ما در این‌جا یادگیریِ شناساییِ احساس و جداسازیِ تصمیمات از احساسات است. این همان تفاوت میان «میل» به مشت‌زدن توی صورت شخص مقابل و انجام‌دادن این کار است. عملی‌کردنِ این کار غیرقابل‌قبول است. میل به انجام این کار واکنشِ طبیعیِ انسان است (البته گاهی).

کتاب شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن
کتاب صوتی شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن

درباره کتاب شاد بودن کافی نیست

کتاب “شاد بودن کافی نیست” نوشته مارک منسن، به ما یادآوری می‌کند که شاد بودن تنها کافی نیست و باید به مدیریت احساسات خود بپردازیم. این کتاب با داستان مردی آغاز می‌شود که به نظر می‌رسد همیشه شاد و خوشحال است، اما دوستش یک روز او را در حال مصرف کوکائین مشاهده می‌کند. نویسنده با این داستان، ما را به فکر می‌اندازد که شاد بودن و انرژی مثبت تنها راه حل‌های مشکلات نیستند.بلکه باید احساسات خود را مدیریت کنیم.

ما باید توجه کنیم که اگر احساسات ما با موقعیت‌هایی که در آن قرار داریم همخوانی نداشته باشند، نمی‌توانند به ما در مواجهه با مشکلات زندگی کمک کنند. به عنوان مثال، اگر در زمانی که باید ترسید، کسل باشیم یا در زمانی که باید خشمگین شویم، مشعوف باشیم، احساسات ما نمی‌توانند به ما در مقابله با زندگی کمک کنند. این کتاب به ما نشان می‌دهد که باید چگونه احساسات خود را مدیریت کنیم، تا بتوانیم به طور موثر با زندگی کنار بیاییم و به سلامتی روحی-جسمی خود اهمیت بدهیم.

آیا برای رسیدن به موفقیت و احساس به‌زیستی در زندگی، شاد بودن کفایت می‌کند؟

مارک منسون در کتاب شاد بودن کافی نیست به اهمیت شناخت و کنترل احساسات اشاره می‌کند. او معتقد است که تنها با شناخت احساسات خود و صحیح ابراز کردن آن‌ها می‌توان به خوشبختی رسید. اگرچه ممکن است به نظر شاد و مثبت‌اندیش بیاییم، اما تا زمانی که احساسات واقعی‌مان را نشناسیم و با آن‌ها مواجه نشویم، همچنان در رنج و اندوه باقی خواهیم ماند.

منسون در این کتاب به ما یاد می‌دهد که چگونه با احساسات متناقضی خود مثل خشم و ناعدالتی روبه‌رو شویم و آن‌ها را به شیوه‌ای که کمترین آسیب را به همراه دارد، ابراز کنیم. او تکنیک‌هایی را به ما آموزش می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم احساسات و موقعیت‌هایی که در آن‌ها قرار داریم را مطابق یکدیگر کنیم و از طغیان احساسات جلوگیری کنیم.

۱. چگونه می توانیم احساسات خود را مدیریت کنیم؟
۲. چرا شاد بودن تنها کافی نیست؟
۳. چه تکنیک هایی برای کنترل احساسات وجود دارد؟
۴. چگونه می توانیم با احساسات متناقض خود مثل خشم و ناعدالتی روبرو شویم؟
۵. چگونه می توانیم احساسات و موقعیت هایی که در آن ها قرار داریم را مطابق یکدیگر کنیم؟

فایل های مربوط به شادی در آواکالا

مارک منسون؛ نویسنده کتاب شاد بودن کافی نیست
مارک منسون؛ نویسنده کتاب شاد بودن کافی نیست

درباره نویسنده کتاب؛ مارک منسون

مارک منسون، نویسنده آمریکایی مشهوری است که با انتشار کتاب‌های محبوب خود در حوزه خودسازی به شهرت جهانی رسیده است. کتاب‌هایی چون “هنر ظریف بی‌خیالی” و “همه چیز به فنا رفته” تاکنون به بیش از 65 زبان مختلف ترجمه شده‌اند و به فروش بالایی دست یافته‌اند.

او در ابتدا تلاش کرد تا در حوزه موسیقی فعالیت کند، اما با تجربه‌هایی که در این زمینه داشت، متوجه شد که استعداد لازم برای موسیقی حرفه‌ای ندارد و تمرکز خود را به نوشتن منتقل کرد. منسون با سفر به بیش از 50 کشور جهان، تجربه‌های بی‌نظیری را به دست آورد و این تجربه‌ها به عنوان موضوع اصلی در آثار او به کار رفته‌اند. او با همسر برزیلی خود در یکی از سفرهایش به آمریکای جنوبی آشنا شد و از آن پس زندگی خود را با او آغاز کرد.

منسون علاوه بر نوشتن کتاب‌ها، به عنوان یک وبلاگ‌نویس نیز فعالیت می‌کند و مطالبی در حوزه توسعه شخصی و روان‌شناسی را در وبلاگ خود منتشر می‌کند. در حال حاضر، او یکی از مشهورترین و پرفروش ترین نویسندگان نیویورک تایمز است.

سایر کتاب های صوتی پرطرفدار در مارکت ام ال ام:

شاد بودن کافی نیست و چطور می توان به خوشبختی حقیقی رسید؟
شاد بودن کافی نیست و چطور می توان به خوشبختی حقیقی رسید؟

کتاب صوتی شاد بودن کافی نیست، برای چه کسانی مفید است؟

کتاب “شاد بودن کافی نیست” را به تمام افرادی که بمی خواهند شادی واقعی را کسب کنند، پیشنهاد می کنیم. این کتاب مجموعه‌ای از جستارهای مارک منسون، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز است که به اشتراک‌گذاری رازها و راهکارهایی برای بهتر زیستن و رسیدن به زندگی مطلوبتر می‌پردازد. نویسنده در این کتاب، با ما همراه می‌شود تا شیوه‌ی شناخت احساسات و روش‌های مواجهه با آن‌ها را یاد بگیریم و زندگی بهتری را برای خودمان رقم بزنیم. اگر به دنبال راهکارهایی برای شادتر زیستن و بهتر کنترل کردن احساسات خود هستید، این کتاب می‌تواند یک منبع عالی برای شما باشد.

جزئیات کتاب صوتی شاد بودن کافی نیست:

کتاب صوتی شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن که توسط مارک منسون نوشته شده، در 8 پارت و توسط فرهاد ارکانی ضبط شده است. این کتاب با ترجمه مریم تبرا منتشر شده و یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز بوده است. شما بعد از گوش دادن به این کتاب صوتی می توانید زندگی بهتری را برای خود ساخته و با شاد بودن، خوشبختی و حس رضایت، بیشتر آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 11.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
85.359 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
سایر فایل ها درباره شاد بودن
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک کتاب خوان حرفه ای
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
زمان: 176 دقیقه و 51 ثانیه
تعداد پارت: 8 پارت
اندازه: 47.9 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: مارک منسون
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 11.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

آموزش شبکه سازی به زبان ساده | فایل pdf
نتورکر یار
نتورکر یار تیم "نتورکر یار" در حال حاضر در زمینه آموزش های کاربردی شبکه سازی و شبکه داری و با تلاش برای ارتقاء بازاریابان شبکه ای، در حال تولید محتوای آموزشی در جهت گسترش دانش افرادی که می خواهند از این صنعت نتیجه بگیرند، فعالیت می کند. (تنها یک راز برای موفقیت وجود دارد: "خواستن")
آموزش شبکه سازی به زبان ساده(نردبان موفقیت) محصولی که پیش رو دارید، یک فایل ساده و روان برای آموزش درون سازمانی است و به راحتی میتواند بین افراد مجموعه دست به دست شود. در این فایل تمامی اطلاعاتی که یک تازه وارد نیاز دارد به زبان ساده و خلاصه توضیح داده شده است. اگر شما […]
13 فروش
5.0
16.650 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
کتاب مدیریت ارتباطات اثری از جان ماکسول، روش برقراری ارتباط با مردم در محیط های مختلف را به شما خواهد آموخت. هدف این کتاب، تقویت توانایی برقراری ارتباطی اثربخش و نیز توانایی تفاهم با دیگران است. ارتباطات، مجموعه ای از مهارت هاست؛ اما مهم ترین آن ها درک نقطه نظرهای طرف مقابل [...]
112 فروش
5.0
65.379 تومان
قدرت انضباط شخصی | دنیل والتر | 333+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
بیشتر افراد در زندگی خود هدف‌گذاری‌های متنوع و انضباط شخصی مشخصی دارند. از هرکسی که بپرسید افق‌های روشن‌تری برای خودش می‌خواهد و برنامه‌های زیادی برای رسیدن به آن‌ها دارد. مثلاً ورزش‌کردن یا قرارگرفتن در یک رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن و رسیدن به شرایط بدنی دلخواه، قبولی [...]
17 فروش
5.0
65.379 تومان
افزودن به سبد خرید - 85.359 تومان