شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه
شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه

شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1
10
85.359 تومان

در بخشی از کتاب شاد بودن کافی نیست آمده: در ظاهر خیلی ساده و احمقانه به‌نظر می‌رسد، اما چیزی که احتمالاً درمی‌یابید این است که اگر احساسی را به‌مدت طولانی در خودتان سرکوب کرده باشید، زمانی‌که آن احساس را تجربه می‌کنید، برای‌تان ناآشنا و غیرقابل‌تشخیص است. هدف ما در این‌جا یادگیریِ شناساییِ احساس و جداسازیِ تصمیمات از احساسات است. این همان تفاوت میان «میل» به مشت‌زدن توی صورت شخص مقابل و انجام‌دادن این کار است. عملی‌کردنِ این کار غیرقابل‌قبول است. میل به انجام این کار واکنشِ طبیعیِ انسان است (البته گاهی).

کتاب شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن
کتاب صوتی شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن

درباره کتاب شاد بودن کافی نیست

کتاب “شاد بودن کافی نیست” نوشته مارک منسن، به ما یادآوری می‌کند که شاد بودن تنها کافی نیست و باید به مدیریت احساسات خود بپردازیم. این کتاب با داستان مردی آغاز می‌شود که به نظر می‌رسد همیشه شاد و خوشحال است، اما دوستش یک روز او را در حال مصرف کوکائین مشاهده می‌کند. نویسنده با این داستان، ما را به فکر می‌اندازد که شاد بودن و انرژی مثبت تنها راه حل‌های مشکلات نیستند.بلکه باید احساسات خود را مدیریت کنیم.

ما باید توجه کنیم که اگر احساسات ما با موقعیت‌هایی که در آن قرار داریم همخوانی نداشته باشند، نمی‌توانند به ما در مواجهه با مشکلات زندگی کمک کنند. به عنوان مثال، اگر در زمانی که باید ترسید، کسل باشیم یا در زمانی که باید خشمگین شویم، مشعوف باشیم، احساسات ما نمی‌توانند به ما در مقابله با زندگی کمک کنند. این کتاب به ما نشان می‌دهد که باید چگونه احساسات خود را مدیریت کنیم، تا بتوانیم به طور موثر با زندگی کنار بیاییم و به سلامتی روحی-جسمی خود اهمیت بدهیم.

آیا برای رسیدن به موفقیت و احساس به‌زیستی در زندگی، شاد بودن کفایت می‌کند؟

مارک منسون در کتاب شاد بودن کافی نیست به اهمیت شناخت و کنترل احساسات اشاره می‌کند. او معتقد است که تنها با شناخت احساسات خود و صحیح ابراز کردن آن‌ها می‌توان به خوشبختی رسید. اگرچه ممکن است به نظر شاد و مثبت‌اندیش بیاییم، اما تا زمانی که احساسات واقعی‌مان را نشناسیم و با آن‌ها مواجه نشویم، همچنان در رنج و اندوه باقی خواهیم ماند.

منسون در این کتاب به ما یاد می‌دهد که چگونه با احساسات متناقضی خود مثل خشم و ناعدالتی روبه‌رو شویم و آن‌ها را به شیوه‌ای که کمترین آسیب را به همراه دارد، ابراز کنیم. او تکنیک‌هایی را به ما آموزش می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم احساسات و موقعیت‌هایی که در آن‌ها قرار داریم را مطابق یکدیگر کنیم و از طغیان احساسات جلوگیری کنیم.

۱. چگونه می توانیم احساسات خود را مدیریت کنیم؟
۲. چرا شاد بودن تنها کافی نیست؟
۳. چه تکنیک هایی برای کنترل احساسات وجود دارد؟
۴. چگونه می توانیم با احساسات متناقض خود مثل خشم و ناعدالتی روبرو شویم؟
۵. چگونه می توانیم احساسات و موقعیت هایی که در آن ها قرار داریم را مطابق یکدیگر کنیم؟

فایل های مربوط به شادی در آواکالا

مارک منسون؛ نویسنده کتاب شاد بودن کافی نیست
مارک منسون؛ نویسنده کتاب شاد بودن کافی نیست

درباره نویسنده کتاب؛ مارک منسون

مارک منسون، نویسنده آمریکایی مشهوری است که با انتشار کتاب‌های محبوب خود در حوزه خودسازی به شهرت جهانی رسیده است. کتاب‌هایی چون “هنر ظریف بی‌خیالی” و “همه چیز به فنا رفته” تاکنون به بیش از 65 زبان مختلف ترجمه شده‌اند و به فروش بالایی دست یافته‌اند.

او در ابتدا تلاش کرد تا در حوزه موسیقی فعالیت کند، اما با تجربه‌هایی که در این زمینه داشت، متوجه شد که استعداد لازم برای موسیقی حرفه‌ای ندارد و تمرکز خود را به نوشتن منتقل کرد. منسون با سفر به بیش از 50 کشور جهان، تجربه‌های بی‌نظیری را به دست آورد و این تجربه‌ها به عنوان موضوع اصلی در آثار او به کار رفته‌اند. او با همسر برزیلی خود در یکی از سفرهایش به آمریکای جنوبی آشنا شد و از آن پس زندگی خود را با او آغاز کرد.

منسون علاوه بر نوشتن کتاب‌ها، به عنوان یک وبلاگ‌نویس نیز فعالیت می‌کند و مطالبی در حوزه توسعه شخصی و روان‌شناسی را در وبلاگ خود منتشر می‌کند. در حال حاضر، او یکی از مشهورترین و پرفروش ترین نویسندگان نیویورک تایمز است.

سایر کتاب های صوتی پرطرفدار در مارکت ام ال ام:

شاد بودن کافی نیست و چطور می توان به خوشبختی حقیقی رسید؟
شاد بودن کافی نیست و چطور می توان به خوشبختی حقیقی رسید؟

کتاب صوتی شاد بودن کافی نیست، برای چه کسانی مفید است؟

کتاب “شاد بودن کافی نیست” را به تمام افرادی که بمی خواهند شادی واقعی را کسب کنند، پیشنهاد می کنیم. این کتاب مجموعه‌ای از جستارهای مارک منسون، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز است که به اشتراک‌گذاری رازها و راهکارهایی برای بهتر زیستن و رسیدن به زندگی مطلوبتر می‌پردازد. نویسنده در این کتاب، با ما همراه می‌شود تا شیوه‌ی شناخت احساسات و روش‌های مواجهه با آن‌ها را یاد بگیریم و زندگی بهتری را برای خودمان رقم بزنیم. اگر به دنبال راهکارهایی برای شادتر زیستن و بهتر کنترل کردن احساسات خود هستید، این کتاب می‌تواند یک منبع عالی برای شما باشد.

جزئیات کتاب صوتی شاد بودن کافی نیست:

کتاب صوتی شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن که توسط مارک منسون نوشته شده، در 8 پارت و توسط فرهاد ارکانی ضبط شده است. این کتاب با ترجمه مریم تبرا منتشر شده و یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز بوده است. شما بعد از گوش دادن به این کتاب صوتی می توانید زندگی بهتری را برای خود ساخته و با شاد بودن، خوشبختی و حس رضایت، بیشتر آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 11.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10
85.359 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
سایر فایل ها درباره شاد بودن
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک کتاب خوان حرفه ای
شما می توانید این محصول و 685 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
شاد بودن کافی نیست؛ جستارهایی در باب زیستن از مارک منسون | +176 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 1
زمان: 176 دقیقه و 51 ثانیه
تعداد پارت: 8 پارت
اندازه: 47.9 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: مارک منسون
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 11.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
کتاب صوتی چهار میثاق | دون میگوئل روئیز + 268 دقیقه
43% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
کتاب حاضر با توصیف چهار اصل اساسی یا چهار میثاق، به خواننده کمک می‌کند تا با رعایت این اصول، زندگی روزانه خود را بهبود بخشد و در نهایت به آرامش درونی دست یابد. این کتاب به صورت گام به گام، راهنمایی می‌کند تا خواننده بتواند این اصول را در زندگی‌اش اعمال کند و از تغییرات […]
10
5.0
16.539 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان

محصولات مرتبط Related Products

کتاب صوتی چهار میثاق | دون میگوئل روئیز + 268 دقیقه
43% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
کتاب حاضر با توصیف چهار اصل اساسی یا چهار میثاق، به خواننده کمک می‌کند تا با رعایت این اصول، زندگی روزانه خود را بهبود بخشد و در نهایت به آرامش درونی دست یابد. این کتاب به صورت گام به گام، راهنمایی می‌کند تا خواننده بتواند این اصول را در زندگی‌اش اعمال کند و از تغییرات […]
10
5.0
16.539 تومان
فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
10
5.0
28.749 تومان
سخنان پندآموز موفقیت +15 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بخشی از فایل: هرکه از آموختن باز بماند، پیر است. چه در 20 سالگی و چه در 80 سالگی. هرکه به آموختن بپردازد، جوان می ماند. بزرگترین چیز در زندگی این است که ذهن خود را جوان نگه دارید. (هنری فورد) ۱) سخنان چه کسانی ارزشمند است؟ ۲) چرا باید به سخنان پندآموز موفقیت دیگران […]
11
5.0
17.649 تومان
دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی | +138 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
قانون کلیدی جهان هستی یک مفهوم فلسفی است که در اصل به وجود داشتن اصول و قوانین ثابت و قابل کشف در همه جوانب و بخش‌های جهان هستی اشاره دارد. به طور کلی، این قانون به نظم و سازمانی که در طبیعت، جامعه، فیزیک و هر جنبه دیگری از وجود مشاهده می‌شود، اشاره دارد. به […]
11
5.0
63.159 تومان
افزودن به سبد خرید - 85.359 تومان