شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی | +138 دقیقه دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی | +138 دقیقه
دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی | +138 دقیقه دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی | +138 دقیقه

دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی | +138 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
16 فروش
63.159 تومان

قانون کلیدی جهان هستی یک مفهوم فلسفی است که در اصل به وجود داشتن اصول و قوانین ثابت و قابل کشف در همه جوانب و بخش‌های جهان هستی اشاره دارد. به طور کلی، این قانون به نظم و سازمانی که در طبیعت، جامعه، فیزیک و هر جنبه دیگری از وجود مشاهده می‌شود، اشاره دارد. به عنوان مثال، در طبیعت، قوانینی مانند قانون گرانش، قانون ترمودینامیک و قانون حفظ جرم، از این قانون کلیدی پیروی می‌کنند و تمامی جسم‌ها و موجودات در جهان نیز بر اساس این قوانین عمل می‌کنند.

11 قانون کلیدی جهان هستی چه چیزهایی هستند؟
11 قانون کلیدی جهان هستی چه چیزهایی هستند؟

1. آیا قانون کلیدی جهان هستی معتقد است که هر رفتار و جریان در طبیعت دارای علت و دلیل است؟
2. آیا قانون کلیدی جهان هستی تاثیری در روابط انسانی و اقتصادی دارد؟
3. آیا قانون کلیدی جهان هستی بر اساس اصول و قوانین خاصی عمل می‌کند؟
4. آیا قانون کلیدی جهان هستی می‌تواند به ما کمک کند تا به اهداف و آرزوهایمان دست یابیم؟
5. آیا قانون کلیدی جهان هستی نشان می‌دهد که همه جنبه‌های وجود در جهان از یک ساختار و قوانین کلیدی پیروی می‌کنند؟

قانون کلیدی جهان هستی

قانون کلیدی جهان هستی، قانون عمومی و جامعی است که در تمام جوانب زندگی و هستی برقرار است. این قانون بیان می‌کند که هر چیزی که در جهان وجود دارد، یک علت و دلیل خاص برای وجود داشتن دارد و همه اتفاقات و پدیده‌ها در جهان به قوانین و قواعدی روی می‌دهند.قانون کلیدی جهان هستی اصلی‌ترین قاعده موجود در طبیعت است و هرگونه تغییر و تحولی که در جهان رخ می‌دهد، تحت این قانون قرار می‌گیرد. بر اساس این قانون، هیچ اتفاقی بدون دلیل و علتی نمی‌افتد و همه پدیده‌ها و رویدادها دارای علت و دلیلی هستند.

این قانون به ما یادآوری می‌کند که هرگونه عمل و تصمیمی که ما می‌گیریم، تاثیرگذاری بر دیگران و جهان دارد. در واقع، هر تصمیم و اقدامی که انجام می‌دهیم، دارای اثراتی بر زندگی ما و دیگران است. بنابراین، باید با دقت و احتیاط برنامه‌ریزی کنیم و از این قانون برای بهبود وضعیت خود و جامعه استفاده کنیم.

قانون کلیدی جهان هستی در هر زمینه‌ای اعمال می‌شود، از علوم طبیعی و فیزیک تا روابط انسانی و اقتصادی. در علوم طبیعی، این قانون بیان می‌کند که هر رفتار و جریانی که در طبیعت دیده می‌شود، دارای علت و دلیلی است. به عنوان مثال، قانون گرانش نشان می‌دهد که اجسام به دلیل وجود جرم، جذب یا جذب می‌شوند.

در روابط انسانی و اقتصادی نیز، این قانون اعمال می‌شود. به عنوان مثال، اگر شما با دیگران به خوبی رفتار کنید و از آنها حمایت کنید، آنها نیز به شما کمک خواهند کرد و روابط بهتری برقرار خواهید کرد. همچنین، اگر شما در کسب و کار خود سرمایه‌گذاری کنید و زمان و انرژی لازم را صرف آن کنید، نتایج مثبتی را خواهید دید.

با توجه به قانون کلیدی جهان هستی، باید به دقت از این قانون استفاده کنیم و در تصمیم‌گیری‌هایمان و اقداماتمان به این قانون توجه کنیم. باید سعی کنیم تا جای ممکن از اثرات مثبت این قانون بهره‌برداری کنیم و در عین حال از اثرات منفی آن دوری کنیم. این قانون می‌تواند به ما کمک کند تا زندگی بهتری داشته باشیم و به اهداف و آرزوهایمان دست یابیم.

قانون کلیدی جهان هستی نه تنها به ما کمک می‌کند تا به دنیای اطرافمان و پدیده‌های مختلف آن بیشتر بیندیشیم، بلکه به ما نشان می‌دهد که جهان یک سیستم یکپارچه است که بر اساس اصول و قوانین خاصی عمل می‌کند. این قانون به ما یادآوری می‌کند که هر چیزی در جهان، از ایزوتوپ‌های اتمی تا ستارگان و کهکشان‌های دور، بر اساس قوانین مشابهی عمل می‌کنند. این مفهوم در فلسفه نیز نقش مهمی دارد و نشان می‌دهد که همه جنبه‌های وجود در جهان از یک ساختار و قوانین کلیدی پیروی می‌کنند.

باب پراکتور برگزار کننده دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی
باب پراکتور برگزار کننده دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی

باب پراکتور برگزار کننده دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی چه کسی است؟

باب پراکتور به انگلیسی Bob Proctor متولد 5 جولای 1934 (1934-07-05)  به شمسی 14 تیر 1313 (1313/4/14) زاده کانادا و هم اکنون هم در کانادا زندگی می کند.

باب پراکتور، یکی از نویسندگان مشهور در زمینه موفقیت، خودیاری و کنترل ضمیر ناخودآگاه است. او با کتابهایی مانند “تو ثروتمند زاده شده‌ای” و “الفبای موفقیت” شناخته می‌شود. این نویسنده و سخنران، خود را یک فیلسوف تعریف می‌کند و در آثارش، مبانی پیچیده موفقیت را با زبانی ساده شرح داده است.

باب پراکتور به دنبال یک اتفاق در زندگی خود متحول شد. در سن 26 سالگی وقتی کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” را مطالعه کرد، آغاز تحول در زندگی اش بود. او با خواندن این کتاب و رعایت کردن دستورات درج شده در کتاب شروع به کسب موفقیت های زیادی در زندگی اش کرد، اگر توجه کرده باشید 90% مواقع در سمینارهایش یک نسخه قدیمی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در دست دارد.

اگر دنبال تغییر زندگی خود هستید، آموزش های باب پراکتور میتواند بهترین گزینه باشد.

سایر فایلهای منتشر شده از باب پراکتور در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی را به صورت متنی بخوانید:

وقتی در 11 قانون گمشده موفقیت تأمل کنید متوجه می شوید که هر کدام از آنها یک پیام خاص دارد و وقتی شما ذهن خود را با این 11 قانون هماهنگ کنید می بینید که کل زندگی شما تغییر می کند. در این سمینار شما با 11 قانون کلیدی جهان هستی آشنا می شوید.

رازهایی که می تواند به راحتی زندگی شما را تغییر دهد. در واقع اکثر مردم توسط چیزی که بیرون وجود آنها اتفاق می افتد کنترل میشوند و آنها از نظام تفکر خود برای کنترل زندگی خود استفاده نمی کنند.وقتی در 11 قانون گمشده موفقیت تامل کنید متوجه میشوید که هر کدام از آنها یک پیام خاص دارد و وقتی شما ذهن خود را با این ۱۱ قانون هماهنگ کنید میبینید که کل زندگی شما تغییر میکند…

این دوره آموزشی برای افرادی  که به قانون جذب علاقه دارند  و همچنین افرادی که به دنبال یادگیری قوانین جهان  و نیز به دنبال تغییر زندگی خود و دستیابی به موفقیت های بزرگ هستند مناسب است.

جزئیات دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی:

دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی توسط باب پراکتور ارائه شده است. این دوره شامل 12 فایل تصویری است که در مجموع 226 مگابایت حجم دارند. مجموع این فایل تصویری 138 دقیقه و 31 ثانیه زمان دارد. فرمت این فایل‌های تصویری mp4 است. موضوع این دوره آموزشی قانون جذب است، که مفاهیم و اصول مربوط به جذب و قانون جهان هستی را پوشش می‌دهد. این دوره آموزشی به افراد علاقه‌مند به یادگیری و درک عمیق‌تر قوانین جهان هستی کمک می‌کند.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 8.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

16 فروش
63.159 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مرتبط با قوانین آموزشی
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک اساتید
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
دوره آموزشی 11 قانون کلیدی جهان هستی | +138 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 138 دقیقه و 31 ثانیه
تعداد پارت: 12 پارت
اندازه: 226 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: باب پراکتور
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 8.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
11 فروش
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
12 فروش
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
13 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
آموزش شبکه سازی به زبان ساده | فایل pdf
نتورکر یار
نتورکر یار تیم "نتورکر یار" در حال حاضر در زمینه آموزش های کاربردی شبکه سازی و شبکه داری و با تلاش برای ارتقاء بازاریابان شبکه ای، در حال تولید محتوای آموزشی در جهت گسترش دانش افرادی که می خواهند از این صنعت نتیجه بگیرند، فعالیت می کند. (تنها یک راز برای موفقیت وجود دارد: "خواستن")
آموزش شبکه سازی به زبان ساده(نردبان موفقیت) محصولی که پیش رو دارید، یک فایل ساده و روان برای آموزش درون سازمانی است و به راحتی میتواند بین افراد مجموعه دست به دست شود. در این فایل تمامی اطلاعاتی که یک تازه وارد نیاز دارد به زبان ساده و خلاصه توضیح داده شده است. اگر شما […]
13 فروش
5.0
16.650 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
کتاب مدیریت ارتباطات اثری از جان ماکسول، روش برقراری ارتباط با مردم در محیط های مختلف را به شما خواهد آموخت. هدف این کتاب، تقویت توانایی برقراری ارتباطی اثربخش و نیز توانایی تفاهم با دیگران است. ارتباطات، مجموعه ای از مهارت هاست؛ اما مهم ترین آن ها درک نقطه نظرهای طرف مقابل [...]
112 فروش
5.0
65.379 تومان
افزودن به سبد خرید - 63.159 تومان