شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی آموزش پرزنت از لیدر مرتضی عباسپور | +61 دقیقه فایل صوتی آموزش پرزنت از لیدر مرتضی عباسپور | +61 دقیقه
فایل صوتی آموزش پرزنت از لیدر مرتضی عباسپور | +61 دقیقه فایل صوتی آموزش پرزنت از لیدر مرتضی عباسپور | +61 دقیقه

فایل صوتی آموزش پرزنت از لیدر مرتضی عباسپور | +61 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
10 فروش
54.279 تومان

پرزنت در نتورک مارکتینگ به معنای ارائه و ارتباط با مخاطبان و همکاران در شبکه‌ی تجاری است. برای پرزنت کردن در نتورک مارکتینگ، ابتدا باید خود را به عنوان یک خبره در زمینه‌ی تخصصی خود معرفی کنید. سپس با شناخت و تعریف هدف خود، باید به دنبال تعامل و برقراری ارتباط با مخاطبان و همکاران خود باشید.

نحوه پرزنت در نتورک مارکتینگ | آموزش پرزنت
نحوه پرزنت در نتورک مارکتینگ | آموزش پرزنت

پرزنت در نتورک مارکتینگ (آموزش پرزنت)

بازاریابی شبکه ای به عنوان یک رویکرد بازاریابی نوین، به دنبال جذب مشتریان و درآمدزایی بیشتر است. اما برای موفقیت در این حوزه، پرزنت های قوی و جذاب و محتوای مفید و خلاقانه ای را باید به مخاطبان خود ارائه دهید. یک پرزنت کامل و جذاب، بهترین راه برای جذب مشتریان و افزایش شبکه مشتریان شما است.استفاده از تکنولوژی و ابزارهای دیجیتالی، همچنین در این راه موثر است. از جمله استفاده از ویدیوها، تصاویر جذاب و مطالب خلاقانه، برای جذب مخاطبان و افزایش نرخ تبدیل. در کل، پرزنت های قوی و جذاب، در کنار استفاده از ابزارهای دیجیتالی، عامل موفقیت در بازاریابی شبکه ای هستند.

جذب مخاطب در بازاریابی (آموزش پرزنت)

جذب مخاطب در بازاریابی به عنوان یکی از اصلی‌ترین روش‌های تبلیغاتی، بسیار موثر و کارآمد است. جذب مخاطب در بازاریابی بسیار مهم و موثر است، زیرا این امر تاثیر مستقیم بر فروش و درآمد شرکت دارد. با جذب کردن مخاطبان، شرکت می‌تواند از فرصت‌های پیش روی خود بهره بگیرد و رقابت را با شرکت‌های دیگر پیشی گیرد. هدف اصلی این روش، جذب توجه و تبلیغ برای محصول یا خدمات شما است.

با استفاده از این روش، شما می‌توانید به راحتی مخاطبین خود را مستقیماً به سوی خدمات و محصولات خود هدایت کنید و مخاطبان را به انجام عملیات خرید تشویق کنید. همچنین جذب مخاطب، باعث می‌شود که مخاطبان به شما و محصولات شما بیشتر اعتماد کنند. با روش‌های درست و مناسب برای جذب مخاطب، شما می‌توانید مخاطبان خود را به سوی برند خود و خدمات خود جذب کرده و در نتیجه، بازدهی بیشتری از تبلیغات خود به دست آورید. به طور کلی، جذب مخاطب یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین عوامل در موفقیت کسب‌وکار شما است.

1. چگونه می توان پرزنت های قوی و جذاب در بازاریابی شبکه ای ارائه داد؟
2. چه نوع پرزنت کردنی می تواند در جذب مخاطبان در بازاریابی شبکه ای مفید باشد؟
3. چرا جذب مخاطب در بازاریابی به عنوان یکی از اصلی‌ترین روش‌های تبلیغاتی محسوب می شود؟
4. چگونه می توان با جذب کردن مخاطبان، رقابت کرد و از شرکت های دیگر پیشی گرفت؟
5. چگونه می توان با جذب مخاطب، اعتماد مخاطبان را به شما و محصولات شما افزایش داد؟

آموزشی حرفه‌ای پرزنت در آواکالا

مرتضی عباسپور- پرزنت | آموزش پرزنت
مرتضی عباسپور- پرزنت | آموزش پرزنت

آقای مرتضی عباسپور برگزار کننده فایل صوتی آموزش پرزنت چه کسی است؟

آقای مرتضی عباسپور یکی از پیشروان نتورک مارکتینگ در ایران است که با تجربیات و دانش فراوان خود، به یکی از لیدرهای برجسته این حوزه تبدیل شده است. وی در سمینارهای بزرگی که در سراسر کشور برگزار می‌شود، به عنوان گوینده و راهنما حضور پررنگی داشته و با ارائه نکات و تکنیک‌های موثر، به افراد زیادی در راه موفقیت در نتورک مارکتینگ کمک کرده است. بنابراین، می‌توان او را یکی از شخصیت‌های برجسته و تأثیرگذار در حوزه نتورک مارکتینگ در ایران دانست.

سایر فایل های مرتبط با پرزنت در مارکت ام ال ام:

بخشی از محتوای فایل صوتی آموزش پرزنت را به صورت متنی بخوانید:

شما در پرزنت باید در 5 مورد قوی باشید و اطلاعات عالی داشته باشید. 1- تجارت 2- شرکت 3- محصولات 4- طرح های درآمد زایی 5- تیم. شما باید اطلاعات کامل و خوبی درباره این 5 مورد داشته باشید. در پرزنت کردن این نکته خیلی مهم است که اگر فرد جزئی از فالورهای شما نشد بعد که شما را در جایی دید حس خوبی نسبت به ما داشته باشد دستی تکان دهد یا سلام و احوال پرسی کند و… چون نارضایتی باعث می شود این حس بد را به دیگران نیز منتقل کند و دیگران را نیز دور کند.

زمان انجام پرزنت باید دقت داشته باشید که چه چیزهایی می گویید و چگونه رفتار می کنید. وقتی که فرد از جلسه بیرون می رود همین که بگوید چه آدم خوبی بود ارزشمند است، حتی اگر وارد تیم نشود. همان که حس بد نگرفته و منفی نمی زند کافی است.

نوع صحبت کردن و بیان شما هنگام پرزنت بسیار مهم است  اینکه لحن را جوری بیان کنید که به طرف مقابل برنخورد. یادتان باشد همیشه هنگام پرزنت محصولی که می خاهید معرفی کنید همراه خود داشته باشید. همراه داشتن محصول هنگام پرزنت خیلی مهم است که وقتی دارید در مورد آن محصول صحبت می کنید آن محصول را داشته باشید.

این فایل صوتی نحوه پرزنت کردن و جذب مخاطب و پیگیری را به شیوایی بیان می کند و به شما کمک می کند هنگام پرزنت فالو افراد را هم داشته باشد وو خروجی خوبی از پرزنت بگیرید. همچنین در این فایل پرسش و پاسخ های خیلی خوب و کاربردی انجام می گیرد  و مخاطبان این فایل صوتی می توانند افرادی باشند که در فالوگیری یا لیست افراد و پیگیری مشکل دارند.

جزئیات فایل صوتی آموزش پرزنت:

فایل صوتی آموزش پرزنت با موضوعات مختلفی از جمله نحوه پرزنت کردن، فالوگیری و پیگیری، به صورت دقیق و جامع توسط لیدر مرتضی عباسپور ارائه شده است. فایل صوتی آموزش پرزنت با فرمت mp3 و حجم 56.3 مگابایت در دسترس قرار گرفته است و مدت زمان آن 61 دقیقه و 29 ثانیه می باشد. فایل صوتی آموزش پرزنت برای افرادی که به دنبال راهکارهایی برای بهبود کیفیت پرزنت، پیگیری و لیست افراد هستند، بسیار مفید و کارآمد است.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 7.340 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
54.279 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به پرزنت
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی آموزش پرزنت از لیدر مرتضی عباسپور | +61 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 61 دقیقه و 29 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 56.3 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 10
برگزارکننده: مرتضی عباسپور
به روز شده در:
باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام

به ازای هر فروش این محصول 7.340 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات زهرا امیدی Other Products

فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11 فروش
5.0
28.749 تومان
فایل صوتی انگیزه در بازاریابی شبکه ای | +۱۲7 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
انگیزه در بازاریابی شبکه ای نقش بسیار مهمی در موفقیت هر فرد در این حوزه دارد. بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که بر اساس روابط شخصی و شبکه های اجتماعی، محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند. برخلاف سایر روش های بازاریابی، در بازاریابی شبکه ای افراد به عنوان […]
11 فروش
5.0
66.378 تومان
فایل صوتی نگرش در بازاریابی شبکه ای از لیدر ناظری | +102 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک روش بازاریابی است که بر اساس ایجاد یک شبکه از افراد و مشتریان پیشرفته است. در این روش، شرکتها محصولات خود را از طریق اعضای شبکه به فروش می رسانند و در عوض، اعضای شبکه پاداشی برای فروش محصولات دریافت می کنند. این روش توسط بسیاری از شرکتها به عنوان یک […]
12 فروش
5.0
86.469 تومان
فایل صوتی ناگفته های بازاریابی شبکه ای از لیدر صمد سلیمی | +48 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای یک راهکار جدید در عصر دیجیتال است که به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به صورت موثر و پراکنده تر به مشتریان ارائه دهند. اما در این صنعت، هنوز بسیاری از ناگفته ها وجود دارند که می توانند برای بازاریابان این حوزه چالش برانگیز باشد. برخی […]
13 فروش
5.0
35.409 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 54.279 تومان