شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ
فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ

فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
111 فروش
40.959 تومان

فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ یک فایل با موضوع انگیزشی است که به صورت صوتی تهیه شده است. در این فایل صوتی، به بررسی و تبیین ارزش و اهمیت کار در حوزه نتورک مارکتینگ پرداخته می‌شود. در این جلسه، تأکید بر اساس موفقیت در این حوزه، با بررسی تجربیات و نکات کلیدی ارائه می‌شود.

جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ
جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ

همه چیز خرید فروش است

در زندگی ما، ما به طور مداوم در تعامل با دیگران قرار می‌گیریم و می‌توانیم همه چیز را خرید و فروش کنیم. این شامل خرید و فروش جسمانی و روحانی، محصولات و خدمات، ایده‌ها و دیدگاه‌ها، روابط اجتماعی و حتی وقت و انرژی ما می‌شود. ممکن است این تعاملات برای به دست آوردن منافع مالی یا معنوی صورت بگیرد و می‌تواند در قالب معاملات تجاری، روابط شخصی یا حتی ارتباطات اجتماعی رخ دهد. بنابراین، خرید و فروش یک جنبه مهم از زندگی انسان است و ما باید با دقت و هوشمندی در این تعاملات شرکت کنیم تا بهترین نتیجه را بدست آوریم.

نتورک یک فرصت

صنعت بازاریابی شبکه ای یک مدل کسب و کار است که در آن افراد با خرید و فروش محصولات به شرکت ها و برندها کمک می کنند. در این مدل، هر فرد به عنوان یک نماینده فروش عمل می کند و محصولاتی را به دیگران معرفی می کند و در صورت فروش این محصولات، پورسانتی دریافت می کند.

به عبارت دیگر، بازاریابان شبکه ای در واقع به شرکت ها و برندها کمک می کنند تا محصولات خود را به مشتریان بیشتری معرفی کنند و در ازای این کمک، پورسانتی دریافت می کنند.

این پورسانت می تواند به صورت مالی یا به صورت هدایایی مانند تخفیف ها و جوایزی از طریق شرکت ها و برندها به بازاریابان شبکه ای داده شود.در این صنعت، هر فرد به میزان تلاش و فعالیت خود پورسانت خواهد گرفت و به همین دلیل، بسیاری از افراد به این مدل کسب و کار روی آورده اند تا درآمد خود را افزایش دهند.

فایل های آموزشی و انگیزشی در آواکالا

تساعد یک شگفتی در نتورک مارکتینگ | جلسه فوق انگیزشی
تساعد یک شگفتی در نتورک مارکتینگ | جلسه فوق انگیزشی

اهرم تیم و تساعد

نتورک مارکتینگ یک روش کسب و کار هوشمندانه است که با استفاده از تیمی متشکل از افراد با تخصص‌های مختلف، به ارتقای فروش و افزایش درآمد کسب و کار کمک می‌کند. در این روش، اعضای تیم با همکاری و هماهنگی مستمر، به ایجاد روابط حرفه‌ای با مشتریان و جذب مشتریان جدید می‌پردازند.

آن‌ها با استفاده از شبکه‌های اجتماعی، رویدادهای تجاری و ارتباطات مستقیم با مشتریان، به ارایه خدمات و محصولات خود می‌پردازند. توسعه و مدیریت یک شبکه موثر و قوی از مشتریان و همکاران از جمله اهداف اصلی نتورک مارکتینگ است.

اهمیت تیمی و تساعد در نتورک مارکتینگ نیز قابل توجه است. در این روش کسب و کار، هر عضو تیم با توجه به تخصص و توانایی خود، وظایف و مسئولیت‌های خاصی را برعهده می‌گیرد. همکاری بین اعضای تیم و تساعد در انجام وظایف، بهبود کیفیت خدمات و افزایش اعتماد مشتریان را به همراه دارد.

همچنین، با توانایی‌ها و تخصص‌های متفاوت اعضای تیم، می‌توان به سرعت و به صورت موثر، به نیازها و تقاضاهای مشتریان پاسخ داد و رضایت آن‌ها را تضمین کرد. در نتیجه، نتورک مارکتینگ با استفاده از اهرم تیمی و تساعد، به بهبود عملکرد و افزایش سودآوری کسب و کار کمک می‌کند.

سایر فایل های آموزشی و انگیزشی:

در بخشی از فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی میشنویم:

در فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی امین قیدرلویی بیان می‌کند که برای رسیدن به رویاهای خود، نتورک مارکتینگ از ما تقاضا می‌کند که هر آنچه را که از ما می‌خواهد به او بدهیم. این بدان معناست که برای دستیابی به هدف‌هایمان، باید به تلاش و کوشش در این زمینه اختصاص دهیم و تمام توان و توانایی خود را به خدمت این رویاها بگذاریم.

درباره بالا بودن ارزش نتورک مارکتینگ، امین قیدرلویی در فایل صوتی فوق انگیزشی به طور خاص حرف میزند. وی با بیان حقایق و اطلاعات صحیح، اهمیت این حوزه را برای رسیدن به اهدافمان بیان میکند. با توجه به نکات، امین قیدرلویی به عنوان یک لیدر در این حوزه، تاکید میکند که نتورک مارکتینگ میتواند نقش بسیار مهمی در زندگی ما داشته باشد. فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی، به عنوان یک منبع انگیزشی می‌تواند به افرادی که به دنبال شغلی در حوزه نتورک مارکتینگ هستند، کمک کند تا در این حوزه به موفقیت دست یابند.

جزئیات فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی:

در جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ توسط امین قیدرلویی، موضوع ارزش و اهمیت بالا نتورک مارکتینگ مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی که 32 دقیقه و 1 ثانیه طول دارد و در یک جلسه با حضور چند صد نفر برگذار شده است، امین قیدرلویی به اهمیت و ارزش کار در نتورک مارکتینگ میپردازد. این جلسه فوق انگیزشی به هدف الهام بخشی و افزایش انگیزه در حوزه نتورک مارکتینگ برگزار شده است.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 5.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

111 فروش
40.959 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های انگیزشی دیگر
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی جلسه فوق انگیزشی نتورک مارکتینگ
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 32 دقیقه و 1 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 29.3 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: امین قیدرلویی
به روز شده در:
فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.

به ازای هر فروش این محصول 5.540 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات محسن نعمتی Other Products

دانلود فایل صوتی برنامه ریزی عصبی کلامی | آموزش NLP
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
با استفاده از قدرت کلمات و گفتار خود، می‌توانید تاثیرگذاری بر دیگران را بالا ببرید، آن‌ها را انگیزه دهید و حتی به ایده‌های خلاقانه‌ای دست یابید. برنامه ریزی عصبی کلامی یا NLP (ان ال پی)، راهی است که شما را به این هدف نزدیک می‌کند و می‌تواند شما را از آن هم فراتر ببرد. در [...]
14 فروش
5.0
17.649 تومان
چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
  اگر علاقه‌مند به مباحثی مانند کارآفرینی، فروش و درآمدزایی هستید، شما می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید و  فایل رایگانی که برای شما آماده کرده‌ایم را دریافت کنید. این فایل‌ محتوایی کاربردی و ارزشمند درباره راه‌های موفقیت در حوزه کسب و کارها و راهکارهایی برای افزایش [...]
13 فروش
5.0
رایگان
کتاب صوتی مدیریت استرس: مدیر یک دقیقه ای به مقابله با استرس می رود
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
در دنیای مدرن امروز، فرایند مدیریت استرس به عنوان یکی از عوامل کلیدی برای ساخت زندگی شاد و موفق معرفی شده است. زندگی امروز ما به دلیل وظایف و رویدادهای مختلفی که با آن روبرو می‌شویم، همواره به چالش کشیده می‌شود. بنابراین، مدیریت استرس روش‌هایی را برای مقابله با اضطراب و حفظ [...]
10 فروش
5.0
65.379 تومان
فایل صوتی اصول اولیه در نتورک مارکتینگ (آموزش کامل اصول و قواعد 3 اساس)
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
این جلسه برگزار شده است به منظور آموزش و یادگیری. بدون توجه به تمامی انگیزه‌ها و تاثیراتی که در نتورک ایجاد می‌شود، ما باید همچنان در مسیرمان اصول را رعایت کنیم. این رخداد نباید باعث شود که به خاطر هیجان و جذابیت‌های موجود در نتورک، از اصول و قوانین دور بشویم و کوتاهی کنیم. [...]
10 فروش
5.0
74.259 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 40.959 تومان