شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر
چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر

چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر

امتیاز مشتریان: 5.0 از 3 رای
13 فروش
رایگان

 

اگر علاقه‌مند به مباحثی مانند کارآفرینی، فروش و درآمدزایی هستید، شما می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید و  فایل رایگانی که برای شما آماده کرده‌ایم را دریافت کنید. این فایل‌ محتوایی کاربردی و ارزشمند درباره راه‌های موفقیت در حوزه کسب و کارها و راهکارهایی برای افزایش فروش و درآمد زایی ارائه می‌دهند. با مطالعه این فایل‌، شما می‌توانید ایده‌های جدیدی برای توسعه کسب و کار خود پیدا کنید و راه‌هایی برای بهبود فروش و افزایش درآمد خود مشاهده کنید.

 لیدر مصطفی عطامهر با موضوع چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم
لیدر مصطفی عطامهر با موضوع چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم

برخی از اهمیت های بازاریابی شبکه ای لیاتیم که در این ویدئو به صورت کامل مطرح شده است.

  • امنیت شغلی
  • ایجاد یک فظای امن و ارام

اهمیت امنیت شغلی (چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم)

امنیت شغلی یکی از موارد حیاتی در زندگی هر فرد است. این اهمیت به خاطر تأثیر قابل توجهی که در کیفیت زندگی و رضایت شخصی دارد، بیشتر می‌شود. وجود یک شغل پایدار و امن، افراد را از نگرانی‌های مربوط به درآمد و استقلال مالی آزاد می‌کند و آنها را قادر می‌سازد تا به خواب‌ها و آرزوهایشان دست یابند.

همچنین، امنیت شغلی موجب استحکام خانواده‌ها و جامعه به طور کلی می‌شود، زیرا افراد بدون نگرانی‌های مالی و شغلی، به مسائل اجتماعی و خانوادگی خود تمرکز بیشتری خواهند داشت.به این ترتیب، امنیت شغلی دارای تأثیر بسیار مثبتی بر رشد و توسعه جامعه است و باید به عنوان یک اولویت مهم در برنامه‌ها و سیاست‌های اقتصادی و اجتماعی مدنظر قرار گیرد.

امنیت شغلی به عنوان یک عامل مهم در ایجاد محیطی سالم و مطمئن برای کارمندان، تاثیر مستقیمی بر رضایت شغلی و عملکرد افراد دارد. وجود یک محیط کار امن و خلاقانه، اعتماد کارمندان به سازمان و رهبرانشان را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که افراد به طور فعال‌تری در فعالیت‌های خود مشارکت کنند و به توسعه و پیشرفت سازمان کمک کنند.

همچنین، داشتن امنیت شغلی به افراد اجازه می‌دهد تا بدون استرس و نگرانی از از دست دادن شغل خود، به رشد شخصی و حرفه‌ای خود بپردازند و به تعالی و پیشرفت در حرفه خود دست یابند. در نهایت، ایجاد یک محیط کار امن و محافظه‌کار، باعث افزایش رضایتمندی کارمندان و حفظ استعدادهای با ارزش در سازمان می‌شود و به افزایش انگیزه و تعهد کارمندان نسبت به سازمان کمک می‌کند.

ایجاد یک فظای امن و آرام (چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم)

محیط کاری یک عامل بسیار مهم برای عملکرد و رضایت کارکنان است. ایجاد یک فضای امن و ارام در محل کار، به کارکنان امکان می‌دهد تمرکز بیشتری بر روی وظایف خود داشته باشند و به دلیل این تمرکز بالاتر، بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری در سازمان را به دنبال خواهد داشت.

همچنین، یک فضای امن و ارام به کارکنان اجازه می‌دهد تا احساس رضایت، ارتباط مؤثر با همکاران و سرپرستان خود را تجربه کنند. این فضا همچنین به کارکنان اجازه می‌دهد تا به راحتی با چالش‌های کاری مواجه شده و راه‌حل‌های خلاقانه برای آنها پیدا کنند. ایجاد یک فضای امن و ارام در محل کار، باعث افزایش رضایت و انگیزه کارکنان خواهد شد و در نتیجه، بهبود کیفیت و عملکرد کاری خواهد بود.

لیاتیم ایجاد یک فضای امن
لیاتیم ایجاد یک فضای امن

دلیل بی اعتمادی (چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم)

بازاریابی شبکه ای، یک شغل و یک بیزینس است که در ایران به دلایلی، حس خوبی برای مردم ایجاد نمیکند. اکثر افراد در ایران این نوع بیزنس را قبول نمیکنند و مقابل آن گارد می‌گیرند. یکی از دلایل عمده این مقاومت، تجربه های ناگواری است که برخی از شرکت های بازاریابی شبکه ای در گذشته برای مصرف کنندگان ایجاد کرده اند. این شرکت ها با برنامه های بازاریابی نامناسب و عدم قدرت زیاد، اعتماد مردم را به خود جلب نکرده و منجر به نگرانی و مقاومت در برابر این بیزنس شده اند.

متاسفانه به دلیل این تجربه های نامطلوب، این صنعت نیز با تعدادی از شرکت هایی که به شیوه های نامناسب عمل کرده اند، به چالشی بزرگ تبدیل شده است و نیاز به اقداماتی برای بهبود و ایجاد اعتماد در میان مصرف کنندگان دارد.

یکی از دلایلی که مردم به دلیل عدم داشتن آینده مشخص، حوزه شرکت ها را قبول نمی‌کنند، این است که این شرکت ها پس از مدتی ناپدید می‌شوند. این مسئله باعث می‌شود که بسیاری از افراد احساس کنند ساخت تیم و سرمایه‌گذاری در این حوزه به هیچ‌وجه سودآور نخواهد بود و از این رو، انگیزه برای ورود به این صنعت کاهش می‌یابد.

اگرچه برخی شرکت ها می‌توانند موفقیت آمیز باشند و به عنوان نمونه‌هایی از استارتاپ های موفق در آینده ظاهر شوند، اما بسیاری از آن‌ها با شکست مواجه شده و از بین می‌روند. بنابراین، تردید‌ها و عدم اطمینان درباره آینده و سودآوری حوزه شرکت ها، عاملی است که بسیاری از افراد را از ورود به این حوزه منع می‌کند.

مصطفی عطامهر مهمان ویژه لیاتاک
مصطفی عطامهر مهمان ویژه لیاتاک

مصطفی عطامهر کیست؟

مصطفی عطامهر، که در مرداد 1358 متولد شده است، در سال 1384 با مفهوم نتورک و بازاریابی شبکه‌ای آشنا شد. او به دلیل قدرت تصاعد و جذابیت این حوزه، به آن وارد شده و به مدتی در آن فعالیت کرد. با اشنایی با یکی از آموزش‌های رندی گیج، متوجه شد که این حوزه تنها محدود به بازاریابی باینری نیست و دارای ابعاد و امکانات بیشتری می‌باشد. این موضوع باعث شد تا وی اطلاعات خود را در این زمینه بهبود بخشد و زمان زیادی را در نتورک فعالیت کند.

مصطفی عطامهر لیدری آموزش پذیر و الهام بخش
مصطفی عطامهر لیدری آموزش پذیر و الهام بخش

مصطفی عطامهر یک تجربه جذاب درباره اهمیت امنیت شغلی دارد و به طور کامل درک کرده است که این موضوع چقدر اهمیت دارد و می‌تواند به افراد کمک کند تا با ارامش بیشتری کار کنند و به طور راحت‌تری به وظایف خود بپردازند.

وی به عنوان یکی از پیشروان در حوزه نتورک مارکتینگ شناخته شده است. او بیش از چند سال در این زمینه تلاش کرده و تجربیات زیادی کسب کرده است. این لیدر با دانش عمیقی در مورد  نتورک مارکتینگ (بازاریابی شبکه ای) و همراه تجربیات عملی خود، توانسته است به عنوان یکی از اطلاعاتی ترین افراد در این حوزه شناخته شود. به علت تمرکز و تلاش پیوسته او در نتورک، او توانسته است به عنوان یک مرجع قابل اعتماد برای سایر افراد علاقه مند به نتورک مارکتینگ عمل کند.

تماشای بخشی از ویدئو

چرا باید فایل تصویری (چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم) را تماشا کنیم؟

در ویدئو چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم، لیدر مصطفی عطامهر تجربه شخصی خود را از زمانی که به عنوان یک بازاریاب در شرکت نتورک مارکتینگ فعالیت می‌کرد، به تفصیل توصیح می‌کند. او در این ویدئو به تجربیات خود در همکاری با انواع شرکت‌های مختلف در حوزه بازاریابی شبکه ای می‌پردازد و در مورد روش‌ها و استراتژی‌هایی که در طول این سال‌ها یاد گرفته است، صحبت می‌کند.

در حوزه نتورک مارکتینگ، امنیت شغلی از اهمیت بالایی برخوردار است، به خصوص در شرایطی که اعتماد مردم نسبت به این نوع بازاریابی کاهش یافته است. با وجود شرکت هایی که با نام بازاریابی شبکه ای به دلیل نامعتبر بودن و نداشتن قدرت مالی و زمینه نیروی کاری معتبر و پایدار، تاثیر بسیار منفی در تصمیم گیری مردم در انتخاب این بیزینس داشته است. بنابراین، به طور کلی می توان گفت که برای جلب اعتماد مردم به نتورک مارکتینگ، تضمین امنیت شغلی و ایجاد قوانین و مقررات مناسب امری ضروری است.

بازاریابی شبکه ای لیاتیم به دلیل امنیت شغلی که برای افراد فراهم میکند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در شبکه لیاتیم، فردی که در حال بازاریابی است به صورت مستمر و پیوسته از حمایت و آموزش‌های لازم برخوردار است که به وی کمک می‌کند تا مهارت‌های بازاریابی خود را بهبود داده و در نهایت به عملکرد بهتری دست یابد. به این ترتیب، لیاتیم به عنوان یک شرکت بازاریابی شبکه ای، نه تنها امنیت شغلی را برای افراد فراهم می‌کند، بلکه با ارائه آموزش‌های لازم، آنها را به رشد و پیشرفت در حوزه بازاریابی تشویق می‌کند.

جزئیات فایل تصویری چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم:

در زمینه بازاریابی شبکه ای، لیاتیم به عنوان یک نوع بازاریابی معتبر و برجسته شناخته می‌شود. این شرکت با موضوع اهمیت امنیت شغلی در حوزه بازاریابی شبکه ای، تلاش بسیاری کرده است. این فایل‌ در کل به حجم 293 مگابایت می‌رسد و مدت زمان کلی آن حدود 55 دقیقه و 22 ثانیه است. لیدر مصطفی عطامهر، در معرفی بازاریابی شبکه ای لیاتیم، به اهمیت ویژه این نوع نتورک و تأکید بر اهمیت بالای لیاتیم در این زمینه اشاره کرده است.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
13 فروش
رایگان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به بازاریابی شبکه ای
چرا بازاریابی شبکه ای لیاتیم | لیدر مصطفی عطامهر
امتیاز مشتریان: 5 از 3 رای
زمان: 55 دقیقه و 22 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 293 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: مصطفی عطامهر
به روز شده در:
فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.

دسترسی به فایل های خریداری شده

برای دانلود کلیک کنید

سایر محصولات محسن نعمتی Other Products

دانلود فایل صوتی برنامه ریزی عصبی کلامی | آموزش NLP
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
با استفاده از قدرت کلمات و گفتار خود، می‌توانید تاثیرگذاری بر دیگران را بالا ببرید، آن‌ها را انگیزه دهید و حتی به ایده‌های خلاقانه‌ای دست یابید. برنامه ریزی عصبی کلامی یا NLP (ان ال پی)، راهی است که شما را به این هدف نزدیک می‌کند و می‌تواند شما را از آن هم فراتر ببرد. در [...]
14 فروش
5.0
17.649 تومان
کتاب صوتی مدیریت استرس: مدیر یک دقیقه ای به مقابله با استرس می رود
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
در دنیای مدرن امروز، فرایند مدیریت استرس به عنوان یکی از عوامل کلیدی برای ساخت زندگی شاد و موفق معرفی شده است. زندگی امروز ما به دلیل وظایف و رویدادهای مختلفی که با آن روبرو می‌شویم، همواره به چالش کشیده می‌شود. بنابراین، مدیریت استرس روش‌هایی را برای مقابله با اضطراب و حفظ [...]
10 فروش
5.0
65.379 تومان
فایل صوتی اصول اولیه در نتورک مارکتینگ (آموزش کامل اصول و قواعد 3 اساس)
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
این جلسه برگزار شده است به منظور آموزش و یادگیری. بدون توجه به تمامی انگیزه‌ها و تاثیراتی که در نتورک ایجاد می‌شود، ما باید همچنان در مسیرمان اصول را رعایت کنیم. این رخداد نباید باعث شود که به خاطر هیجان و جذابیت‌های موجود در نتورک، از اصول و قوانین دور بشویم و کوتاهی کنیم. [...]
10 فروش
5.0
74.259 تومان
آموزش حرفه ای دعوت به نتورک (قواعد و اساس کامل دعوت)
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
دعوت به کار با رعایت قواعد و اصول مهمی است که باید در نظر گرفته شود. اولین دلیل این موضوع این است که با رعایت قواعد و اصول، فرآیند دعوت به کار به صورت سازمان‌یافته‌تر و اثربخش‌تری صورت می‌گیرد. راه‌های موفق در دعوت افراد به نتورک دعوت افراد به نتورک یک فرایند مهم است که […]
13 فروش
5.0
44.289 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان
پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
18 فروش
5.0
132.090 تومان
برای دانلود کلیک کنید