شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

اهمیت شبکه سازی و مقابله با ترس ها | لیدر دانیال بینش اهمیت شبکه سازی و مقابله با ترس ها | لیدر دانیال بینش
اهمیت شبکه سازی و مقابله با ترس ها | لیدر دانیال بینش اهمیت شبکه سازی و مقابله با ترس ها | لیدر دانیال بینش

اهمیت شبکه سازی و مقابله با ترس ها | لیدر دانیال بینش

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1
11
176.490 تومان

اهمیت شبکه سازی و مقابله با ترس ها یکی اساس مهم در نتورک مارکتینگ است؛ مهارت های گوناگونی در نتورک مارکتینگ «بازاریابی شبکه‌ای» وجود دارد که باعث رشد سریع تر و بهتر ما میشود. یکی از مهم ترین مهارت ها در نتورک مارکتینگ مهارتی به اسم (پراسپکتینگ Prospecting) است. این مهارت برای رشد تیم و درآمد نتورکر ها لازم است. 

1. چه مهارت هایی برای بازاریابی شبکه‌ای وجود دارد؟
2. چرا شبکه سازی و مقابله با ترس ها در نتورک مارکتینگ مهم است؟
3. چگونه مهارت پراسپکتینگ در رشد تیم و درآمد نتورکر ها تأثیر می گذارد؟
4. آیا مهارت پراسپکتینگ در تمامی نوع نتورک مارکتینگ کاربرد دارد؟
5. آیا این مهارت برای شروع کار در نتورک مارکتینگ ضروری است؟

اهمیت شبکه سازی و مشتری یابی
اهمیت شبکه سازی و مشتری یابی

Prospecting چیست؟

(پراسپکتینگ Prospecting) در زبان فارسی به معنای کشف مشتری و مشتری یابی است. “پراسپکتینگ Prospecting” یکی از اساسی ترین روش ها در فروش و بازاریابی است. مشتری یابی یکی از حیاتی ترین روند کسب کار یک فروشنده است اما هر فروشنده‌ای به این مهارت اهمیت نمی‌دهد. برای یک لحظه با خود فکر کنید چقدر خوب می‌شد اگر کسانی که می‌خواهند، می‌توانند یا ممکن است محصول ما را بخرند، خودشان به سراغ‌مان می‌آمدند. مشتری یابی را می‌توان به دو دسته تقسیم و تعریف کرد:

مشتری یابی (تعریف کلی)

  • (پراسپکتینگ Prospecting) به معنای تلاش و عملکرد های فروشنده، برای ایجاد بحث با مشتری درباره فروش است.

مشتری یابی (تعریف کارشناسی)

  • (پراسپکتینگ Prospecting) به معنای تبدیل سرنخ‌ ها و ایجاد بهترین فرصت ها است. در کسب کار های کوچک کسب کار هایی که تبلیغاتی و بازاریابانی ندارد سرنخ ها توسط خود فروشنده کشف میشود. اما در کسب‌و‌کارهای عظیم و اصولی، قسمتی از این سرنخ ها، توسط بازاریابان و تبلیغات است.

درباره برگزار کننده فایل آموزشی (اهمیت شبکه سازی “مقابله با ترس ها” – پراسپکتینگ) و – نکته کلیدی این آموزش:

در این ویدئو که لیدر دانیال بینش برگزار کننده آن میباشد، از اهمیت شبکه سازی و (پراسپکتینگ Prospecting) حرف می‌زند. اینکه ما چگونه مقابل ترس خود در ارتباط سازی و شبکه سازی وایسیم. مشتری یابی یک مهارت فروش بی نظیر در نتورک مارکتینگ است؛ اما نکته مهم این است که در هر تیمی این آموزش داده نمی‌شود.

تبدیل خواسته به هدف از لیدر دانیال بینش
اهمیت شبکه سازی (مقابله با ترس ها) – دانیال بینش

لیدر دانیال بینش متولد 20 شهریور 1367 زاده رشت، وی کارش را از سال 94 در شرکت معظم بازاریابان ایران زمین یا به اختصار شرکت بیز شروع کرده است. وی هر زمان تو تمام سختی ها و نشدن های نتورک به بهترین چیزایی که با نتورک میتوانست برای خودش بسازه فکر میکرد تو دل تلخ ترین و سیاه ترین روزای کارش فقط به این فکر که با نتورک قرارذه چی بسازه و این امر را جایگزین افکار منفی میکرد. او شش ماهه در شرکت بیز به سقف درآمدی رسیده و حالا در درجه سفیر الماس آبی بیز میباشد. او دارای لیسانس عمران و فوق لیسانس گرایش سازه است.

آموزش های دیگر لیدر دانیال بینش غیر از این ویدیو انگیزشی در مارکت ام ال ام:

  • اهمیت شبکه سازیو اهمیت آن

اهمیت شبکه سازیو اهمیت آن

تعریف از شبکه سازی و اهمیت آن:

شبکه سازی به معنی پیوند و ارتباط با افرادی است که با استفاده از همکاری و همیاری این افراد می‌توانید موقعیت شغلی و کسب کارتان را گسترش و وسعت بدهید. این همیاری و همکاری میتواند شامل استفاده از: تجربیات آنها، دریافت راهنمایی، یا استخدام یا عضویت آنها در تیم شما باشد. پس اگر شبکه‌سازی را یک روابط کاری بدانیم برای رشت و توسعه کسب کار ما بسیار قابل اهمیت است. شبکه‌سازی یک رویکرد آسان و به قولی اهرم در رشت کسب کارمان است.

شبکه سازی یک مهارت است و نگه داری از این شبکه یک مهارت دیگر. درسته است که بعضی از افراد به طور فطری و غریزی در شبکه سازی مهارت دارند اما به طور کلی افراد نیاز به آموزش در این زمینه دارند. پس این مهارتی نیست که هر فرد به خودی خود بلد باشد، باید با آموزش، تمرین و تکرار این مهارت را یاد بگیرید.

مقابله با ترس ها در ارتباط و شبکه سازی:

ترسیدن از انجام دادن شبکه سازی و ایجاد ارتباط و خارج نشدن از نقطه امن یعنی قبول کردن شرایط فعلی و پذیرفتن شکست.  پس این ترس دشمن اصلی پیشرفت شماست. این ترس باعث می‌شود که خلاقیت و اشتیاق شما کور شود. ریسک پذیر نبودن، اشتباهات کمتری ایجاد می‌کند؛ اما اط طرفی دیگر، فرصت به اجرا دراوردن توانایی‌ های خود را از دست خواهید داد. وقتی اجازه می‌دهید که این ترس شمارا شکست بدهد، نمی‌ توانید خلاق ظاهر شوید درست است که استعدادی درون شما نهقته است اما با ترس هیچ وقت این استعداد شکوفا و نمایش داده نمی‌شود. شما در این فایل آموزشی یاد می‌گیرید مقابل ترس خود در اتباط و شبکه‌سازی بی‌ایستید.

جزئیات  و نکات فایل آموزشی اهمیت شبکه سازی (مقابله با ترس ها) – پراسپکتینگ

فایل آموزشی اهمیت شبکه سازی (مقابله با ترس ها) – پراسپکتینگ با مدت زمان 89 دقیقه کامل با 2 پارت جداگانه با پسوند mp4 با حجم 1.2GB با موضوع (اهمیت شبکه سازی – مقابل با ترس ها) توسط لیدر دانیال بینش برگذار شده است. نکات مهم در این ویدئو؛ برطرف کردن ترس از ارتباط و شبکه سازی، اهمیت شبکه سازی، مهارت پراسپکتینگ و نحوه درست شبکه سازی است.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 23.850 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

11
176.490 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
دیگر فایل های انگیزشی
اهمیت شبکه سازی و مقابله با ترس ها | لیدر دانیال بینش
امتیاز مشتریان: 5 از 1
زمان: 89 دقیقه
تعداد پارت: 6 پارت
اندازه: 1210 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: فارسی
استپ: کل افراد
برگزارکننده: دانیال بینش
به روز شده در:
-𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭

به ازای هر فروش این محصول 23.850 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات msn ‌ Other Products

فایل صوتی به اندازه کافی وقت ندارم | جو پینسکر
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اجتماعی، به سرعت به سمت یک زندگی پیچیده تر و چالش برانگیزتر حرکت می‌کنیم. همه ما باید همزمان با کار و تحصیل، روابط اجتماعی خود را نیز حفظ کنیم و به خانواده خود اختصاص بدهیم. با همه این ها ما با یک اتفاق مواجه می‌شیم: (وقت ندارم) [...]
10
5.0
14.319 تومان
فایل صوتی راهکار های فروش | فائزه اسدی
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
برای داشتن موفقیت در بازاریابی، باید راهکار هایی مانند ایجاد رابطه با مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت، ارائه تخفیف های ویژه و داشتن یک برنامه بازاریابی مناسب را به کار گرفت. همچنین، نیاز است تا فروشندگان با ارائه اطلاعات دقیق و کافی درباره محصولات خود، اعتماد مشتریان را به [...]
11
5.0
54.279 تومان
دغدغه ها و چالش ها در نتورک | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
با وجود تمام مزایایی که بازاریابی شبکه ای ارائه می دهد، این روش همچنین با چالش هایی همراه است. این چالش ها شامل جذب نیروی کار با تخصص در بازاریابی شبکه ای، ایجاد روابط قوی و پایدار با مشتریان و تامین منابع مالی برای ایجاد و توسعه کسب و کار هستند. همچنین، بازاریابی شبکه ای [...]
10
5.0
78.699 تومان
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ «برای داشتن یک پرزنت موفق، ابتدا باید به موضوع مورد بحث خود عمیقا آشنا شوید و مطالعه کافی داشته باشید. سپس باید ساختار درست و منطقی برای پرزنت خود تهیه کنید و از واژگان ساده و روان استفاده کنید» 1. چرا پرزنت یکی از شیوه‌های دعوت مورد استفاده [...]
10
5.0
154.290 تومان

محصولات مرتبط Related Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان
آموزش فروش حرفه ای | راضیه صادقی سرهنگی + 23 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در فروش خوب، استیبل نگه داشتن خوب است. شما باید بتوانید یک استیبل ماهانه برای فروش داشته باشید. برای این منظور لازم است که انبار شما هیچ وقت صفر نشود. یعنی فکر نکنید که باید همه محصولات را بفروشید تا دوباره محصول جدید شارژ کنید. در این زمینه، خانم راضیه صادقی سرهنگی اطلاعات [...]
11
5.0
12.432 تومان
افزودن به سبد خرید - 176.490 تومان