شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه
آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه

آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
14 فروش
78,900 تومان

یک ماشین بدون چرخ عملا بدون استفاده است، دقیقا 4 چرخ نتورک هم حکم همون 4 چرخ ماشین رو داره که در جلسه کارگردانی برنامه ریزی آن انجام می‌شود، نتورک بدون این چرخ‌ها جلو نمیره، رشدی نداریم و به موفقیت نخواهیم رسید، پس با ما همراه باشد.

از سری جلسات 90 روز برنامه ریزی تا آزادی مالی در خدمتتون هستیم، درجلسه اول در مورد “مثلث قدرت” و برنامه ریزی جلسه هفتگی صحبت کردیم، اگر این جلسه رو ندیدید اینجا کلیک کنید، همچنین جلسه بعدی درباره برگزاری سناریو یک پرزنت با پرستیژ میباشد.

بعد از اتمام جلسه مثلث قدرت مرحله بعد که باید انجام بدیم در طی یک روز نتورکی حرکت در مسیر موفقیت با 4 چرخ نتورک که در ویدیو آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی به آن میپردازیم.

این 4 چرخ نتورک شامل موارد زیر میباشد:

 • پرزنت
 • آموزش
 • پیگیری
 • ثبت نام و فروش

برنامه ریزی 4 چرخ نتورک در جلسه کارگردانی انجام میشود، باید با لیدرهای راس برای هر چرخ در جلسه کارگردانی برنامه ریزی کنیم تا هرکس در کل تیم، برنامه فردای خودش رو داشته باشه و سردرگم نباشیم.

دقیقا این مورد دغدغه خیلی از تیم هاست، روز که شروع میشه هیچ برنامه و نظمی ندارن، نمی‌دونن باید چکار کنن، که این موذل با برگزاری جلسه کارگردانی به راحتی قابل حله.

حسین نعمتی برگزار کننده جلسه 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی
حسین نعمتی برگزار کننده جلسه 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی

در مورد برگزار کننده آموزش آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی، حسین نعمتی:

حسین نعمتی مدیر مارکت ام ال ام میباشد، ایشون متولد 1372 در شهرستان کوچک ازنا بوده، دارای لیسانس انسانی، در سال 90 بعد از قانونی شدن نتورک در ایران کار خودش را در یزد آغاز کرد،

به مدت 6 ماه شبانه روزی در آفیس بدون پرزنت گذاشتن و ورودی گرفتن فقط آموزش دیده، به صورت فشرده از ساعت 8-9 صبح تا 20-21 شب.

سپس مجدد به شهرستان پدری خود ازنا برگشته و کار را آنجا به سمت استارتر شروع کرده، وبه علت نبود حمایت کافی مجبور بوده خودش تمام نتورک رو تجربه کنه، که البته موفق هم بوده.

ایشون تونستن پس از 6 ماه بعد از استارت فعالیتش سازمان بزرگی با مجموعه بسیار اطلاعاتی و قدرتمندی رو تشکیل بده.

اما باز هم کمبودی که در نتورک احساس میکرد به زبان خودش، کمبود اطلاعات بود، به همین علت در سال 93 سایت مارکت ام ال ام ابتدا با عنوان گروه تحقیقاتی نتورک مارکتینگ تاسیس کرد.

زیرا میگفت ما به آموزش هایی نیاز داریم که موجود نیست، به همین علت خود ما این آموزش هارا ترجمه و در سایت در اختیار دیگر نتورکرها قرار میدهیم، جناب نعمتی طی این سال ها، تجربه داشتن تیم های بزرگ را داشته.

تیم های زیاد متفرقه خارج از تیم خودش را به موفقیت رسانده، بیشتر تیم های فارسی زبان خارج از ایران مثل افغانستان، مالزی، آمریکا، انگلیس و … دارن از آموزش های مارکت ام ال ام استفاده میکنند.

خودش تمام این آموزش هارا دیده و بعد از تایید نهایی ایشون در سایت منتشر میشود.

آموزش هایی که تا الان از حسین نعمتی در مارکت ام ال ام غیر از آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی منتشر شده به شرح زیر میباشد:

4 چرخ نتورک
4 چرخ نتورک

4 چرخ نتورک چیست:

ما درواقع نتورک را به ماشینی تشبیح کردیم که قراره از مبدا به مقصد حرکت کند، همانطور که یک ماشین به 4 چرخ خود برای حرکت نیاز دارد، نتورک هم به همین شکل است و مستثنی نیست.

فعالیتی که کل تیم در طی یک رو باید به آن مشغول باشند را چهار چرخ نتورک میگویند، دقیقا اصلی ترین فعالیتی که باعث پول درآوردن تیم می‌شود، این 4 چرخ از اجزای متفاوتی تشکیل شده که کار کرد همه منوط به کارکرد یکی است.

اگر یکی از این چرخ ها پنچر باشه بقیه چرخ ها هم نمیتونن کار کنن، مثل پرزنت، اگر پرزنت نباشه ما ثبت نامی نداریم، آموزش و پیگیری هم نداریم.

در اصل میگن 4 چرخ نتورک شامل پرزنت، ثبت نام، آموزش و فروش است که پیگیری چرخ زاپاس آن میباشد، اما ما اومدیم این 5 چرخ را به 4 چرخ تبدیل کردیم، زیرا دیگه مثل گذشته نیست، حالا ثبت نام با فروش باهم انجام می‌شود.

4 چرخ نتورک به کل تیم یک جهت مشخص میده، اگر آن را برای اعضای تیم خود مشخص کنید، و4 چرخ نتورک به برنامه ریزی وابسته است، و برنامه ریزی آن در جلسه کارگردانی انجام میشود.

چرا باید 4 چرخ نتورک را انجام دهیم؟

اگر شما 4 چرخ را انجام ندهید، توی تیمتان تکثیر می‌شود و هیچکدام از اعضای تیم هم روی 4 چرخ در طی روز حرکت نمی‌کند، پس رشدی هم اتفاق نمی‌افتد و شما نمی‌توانید درآمدزایی کنید.

تیم وقتی روی 4 چرخ باشه درآمد ایجاد میکنه، اما تیم به لیدرش نگاه میکنه، پس شما باید مدام روی این 4 چرخ کار کنید، تا تیم هم کار کنه.

با انجام دادن 4 چرخ به تیمتان جهت دهید.

جلسه کارگردانی
جلسه کارگردانی

جلسه کارگردانی چیست؟

جلسه ای است که در آن یک سری افراد خاص وجود دارد که باهم به برنامه ریزی کل تیم برای روز بعد میپردازند، 4 چرخ نتورک به جلسه کارگردانی وابسته است و بدون جلسه کارگردانی 4 چرخ نتورک به طور منظم حرکت نمی‌کنن.

در جلسه کارگردانی که کامل در ویدیو توضیح داده شده باید برنامه کل افراد تیم برای رفتن روی 4 چرخ نتورک انجام شود، هرکس باید مشغول به یکی از چرخ ها شود و به طور تیمی کمک کنند تا این ماشین موفقیت تیمی بدون مشکل به سمت مقصد حرکت کند.

چرا باید جلسه کارگردانی برگزار شود؟ اهمیت جلسه کارگردانی در چیست؟

اگر جلسه کارگردانی نباشد، برنامه ریزی هم نخواهد بود، پس اگر میخواهید کل تیم یک برنامه خاصی برای تیک زدن اهداف هفتگی کاری خود داشته باشند، باید جلسه کارگردانی را برگزار کنید تا 4 چرخ نتورک هم بدون مشکل بچرخن.

حالا اینکه چطور برای تیم خود با هر اندازه ای باید برنامه ریزی کنید تا 4 چرخ تورک خود را بدون مشکل جلو ببرند در جلسه کارگردانی مشخص میشه و آموزش برگزاری جلسه کارگردانی را میتوانید در این ویدیو از حسین نعمتی موسس مارکت ام ال ام یاد بگیرید.

پس اهمیت جلسه کارگردانی بسیار بالا می‌باشد، زیرا بدون برگزاری جلسه کارگردانی 4 چرخ نتورکی هم وجود ندارد، یا اگر وجود داشته باشد، راندمان بسیار ضعیف و پایینی دارد.

نتیجه گیری از آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی:

پس به طور کلی در این ویدیو یاد میگیریم که 4 چرخ نتورک چیست؟ شامل چه اجزایی میشود و اینکه برنامه ریزی این 4 چرخ در جلسه کارگردانی به چه شکل انجام می‌شود.

جزئیات بیشتر آموزش ویدیویی 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی:

این آموزش به صورت تصویری ارائه میشود، محتوای آن در مورد جلسه کارگردانی و 4 چرخ نتورک است، این ویدیو با کیفیت بالا حجم 700 مگابابت است، زمان آن 36:34 دقیقه است.

بعد از تهیه این آموزش میتوانید با لینک مستقیم آن را دریافت کنید، همچنین افرادی که اپل دارند برای آنها آموزش را در تلگرام آپلود کردیم تا بتوانند بعد از تهیه از کانال خصوصی تلگرام آموزش 4 چرخ نتورکو جلسه کارگردانی را دانلود کنند.

فرمت ویدیو mp4 بوده که در تمام پلیرها و دستگاه ها به راحتی قابل پخش می‌باشد.

قبل از درج دیدگاه مطالع کنید:

قضاوت شما درباره سبک، چارچوب، محتوا و ارزش این فایل چیست؟ آیا این فایل شمارا خشنود کرد؟ چرا بله و چرا خیر؟ آیا این آموزش، اندیشه و دانش شما را تغییر داده است یا پرسش تازه ای برایتان ایجاد کرده است؟ آیا تهیه این فایل را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟ به چه کسانی؟ بنظر شما آموزش دیگری مکمل این آموزش در مارکت ام ل ام هست که به دیگر کاربران پیشنهاد دهید؟

 1. سلام وقتتون بخیر

  بنده دمو محصولتون رو مشاهده کردم محصول واقعا خوبی تولید کرده بودید خسته نباشید بهتون میگم جناب نعمتی

  فقط اگه از یک دوربین با کیفیت بهتر استفاده میکردید خیلی بهتر از این هم میشدش دوربین یک مقدار جا به جا شدنش زیاد بود و یک مقدار صدا ویدیو هم کم بود

  محصولتون امیدوارم پر فروش باشه
  موفق باشید

  اقاجانی

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
14 فروش
78,900 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی همیشگی به فایل محصول
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و فایل خریداری شده
گرفتن 500 امتیاز در باشگاه مشتریان برای خرید محصول
اضافه شدن 5% از قیمت محصول به کیف پولتان به عنوان هدیه
آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 36:34 دقیقه
تعداد پارت: 1 مورد
اندازه: 700 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: فارسی
استپ: مثبت 30
برگزارکننده: حسین نعمتی
به روز شده در:
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم

سایر محصولات مارکت ام ال ام Other Products

کتاب صوتی سایکو سایبرنتیک | 11 ساعت بهترین کتاب روانشناسی
49% تخفیف
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
سایکو سایبرنتیک کتابی است که عدم اطلاع از آن گرفتاری ایجاد میکند و مشکلاتی به وجود می آورد آخرین نسخه از کتاب پرفروش سایکوسایبرنتیک دکتر  ماکسول مالتز از زمان انتشارش در ۱۹۶۰ الهام بخش و ارتقا دهنده زندگی بیش از سی میلیون نفر بوده است. با توسعه ی تصویر ذهنی دامنه ی عمل توسعه [...]
11 فروش
5.0
29,900 تومان
11 قانون فراموش شده از فیلم راز که حتما باید بدانید | باب پراکتور
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قطعا باب پراکتور رو میشناسید ایشون در فیلم راز ابتدا خیلی معروف شدن، سپس با سمینارهای بسیار حرفه ای شون مورد استقبال قرار گرفتن، ویدیو پیش رو 11 قانون فراموش شده فیلم راز میباشد که به طور اختصاصی در مارکت ام ال ام ترجمه و منتشر میشود. در ویدیو آموزشی 11 قانون فراموش شده فیلم [...]
11 فروش
4.3
69,000 تومان
کنفرانس باب پراکتور | قانون ارتعاشات نسخه کامل +2ساعت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
سمینار معظم قانون ارتعاشات باب پراکتور، شمارا به سطح بالاتری از درک موفقیت میرساند، با دیدن این سمینار با ترجمه بینظیر و روان جناب آقای رضا همدانی مترجم اختصاصی مارکت ام ال ام میتوانید از قانون ارتعاشات که بسیار قوی هست استفاده کنید. اگر میخواهید موفق تر، پولدار تر، خوشحال [...]
10 فروش
5.0
85,900 تومان
50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار | استیو جابز +90 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نویسنده‌ی اثر 50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار «جرج ایلین» George Ilian؛ است که آن را تحت عنوان «۱۰ چهره‌ی رویایی که جهان را تغییر دادند» منتشر کرده و طی آن ۵۰۰ درس زندگی و کسب‌و‌کار از این ده‌چهره‌ی برتر را گنجانیده است. یکی از آن‌ها استیوجابز است. این کتاب جزو کتاب‌های [...]
10 فروش
5.0
20,000 تومان

سایر دوره های مارکت ام ال ام Related Courses

آموزش فروش حرفه‌ای | تکنیک‌های کاربردی برای فروش بیشتر | کریس کرافت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
آموزش فروش ببینید تا زندگیتان زیر و رو شود، دیدن آموزش فروش برای موفقیت بسیار حیاتی میباشد، اما چرا؟ ما برای این جمله صدها دلیل داریم اما اصلی ترین دلیلمان را برایتان توضیح خواهیم داد؟ فروش و فروشندگی به ایده ما کل زندگی یک انسان را از نوزادی تا مرگ به خود اختصاص می‌دهد، یک [...]
11 دانشجو
5.0
89,000 تومان
کامل ترین دوره بازاریابی شبکه ای | 90 روز برنامه ریزی یک نتورکر
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
در دوره برنامه ریزی یک نتورکر به چند سوال اصلی پاسخ داده میشه، تا حالا شده توی برنامه ریزی کم بیارید؟ نتونید برنامه ریزی درست و حسابی برای تیمتون داشته باشید؟ یا برنامه ریزی انجام دادید ولی بهش اعتقادی ندارید! اگر نیاز به یک برنامه مدون، حرفه ای و تست شده نیاز دارید در تیم [...]
15 دانشجو
5.0
699,000 تومان
بسته همه کاره شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
پکی را آماده کرده ایم که اسم های زیادی میشه روی آن گذاشت: بسته آموزشی مورد نیاز هر نتورکر لیدر مجازی مشاور هر نتورکر آموزش قدم به قدم سقف زدن بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل و … ما ترجیح دادیم عنوان آن را بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل قرار […]
13 دانشجو
4.8
2,190,000 تومان
دوره کامل تغییر الگوها و باورهای ذهنی باب پراکتور دوبله فارسی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به موفقیت در هر سیستمی تغییر میباشد، یعنی شما اگر توی یک سیستمی و تجارتی موفق نیستید اما یک شخص دیگر موفق هست، پس شما باید در الگوها و باورهای ذهنی خودتان تغییر ایجاد کنید، این یعنی پارادایم شیفت. پارادایم شیفت چیست: پارادایم شیفت یعنی تغییر [...]
16 دانشجو
5.0
229,000 تومان

محصولات مرتبط Related Products

8 آبجکشن پرکاربرد و جواب آنها در بازاریابی شبکه ایی | جزوه آبجکشن ها
سحر نظری
سحر نظری لیسانس علوم تربیتی مربی و مدرس کوچینگ ، فعال درحوزه کسب و کارهای آنلاین
آبجکشن چیست؟ آبجکشن در واقع تنها به معنی سوال پرسیدن نیست، آبجکشن یعنی بهانه آوردن، اعتراض کردن و به معنی رد موافقت میباشد، حالا شما باید بتوانید این عدم موافقت را به تایید موافقت تغییر دهید. این جزوه بینظیر را از دست ندهید، استفاده از این جزوه به معنی رشد شخصی و اطلاعاتی [...]
10 فروش
5.0
12,900 تومان
جزوه 8 گام موفقیت در نتورک | هشت گام بازاریابی شبکه ای
46% تخفیف
سحر نظری
سحر نظری لیسانس علوم تربیتی مربی و مدرس کوچینگ ، فعال درحوزه کسب و کارهای آنلاین
برخی از اطلاعات رو خوبه در بازاریابی شبکه ای داشته باشید، اما جزوه 8 گام موفقیت از اون دسته اطلاعات میباشد که حتما باید داشته باشید. لازمه موفقیت در نتورک مارکتینگ داشتن اطلاعات بالا هست. جزوه 8 گام موفقیت رو باید هر نتورکری حفظ کنه و یاد بگیره، 8 گام موفقیت به شما کمک میکند [...]
12 فروش
5.0
15,900 تومان
کتاب صوتی سایکو سایبرنتیک | 11 ساعت بهترین کتاب روانشناسی
49% تخفیف
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
سایکو سایبرنتیک کتابی است که عدم اطلاع از آن گرفتاری ایجاد میکند و مشکلاتی به وجود می آورد آخرین نسخه از کتاب پرفروش سایکوسایبرنتیک دکتر  ماکسول مالتز از زمان انتشارش در ۱۹۶۰ الهام بخش و ارتقا دهنده زندگی بیش از سی میلیون نفر بوده است. با توسعه ی تصویر ذهنی دامنه ی عمل توسعه [...]
11 فروش
5.0
29,900 تومان
11 قانون فراموش شده از فیلم راز که حتما باید بدانید | باب پراکتور
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قطعا باب پراکتور رو میشناسید ایشون در فیلم راز ابتدا خیلی معروف شدن، سپس با سمینارهای بسیار حرفه ای شون مورد استقبال قرار گرفتن، ویدیو پیش رو 11 قانون فراموش شده فیلم راز میباشد که به طور اختصاصی در مارکت ام ال ام ترجمه و منتشر میشود. در ویدیو آموزشی 11 قانون فراموش شده فیلم [...]
11 فروش
4.3
69,000 تومان