شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه
آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه

آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 4 رای
110 فروش
87.579 تومان

یک ماشین بدون چرخ عملا بدون استفاده است، دقیقا 4 چرخ نتورک هم حکم همون 4 چرخ ماشین رو داره که در جلسه کارگردانی برنامه ریزی آن انجام می‌شود، نتورک بدون این چرخ‌ها جلو نمیره، رشدی نداریم و به موفقیت نخواهیم رسید، پس با ما همراه باشد.

از سری جلسات 90 روز برنامه ریزی تا آزادی مالی در خدمتتون هستیم، درجلسه اول در مورد “مثلث قدرت” و برنامه ریزی جلسه هفتگی صحبت کردیم، اگر این جلسه رو ندیدید اینجا کلیک کنید، همچنین جلسه بعدی درباره برگزاری سناریو یک پرزنت با پرستیژ میباشد.

بعد از اتمام جلسه مثلث قدرت مرحله بعد که باید انجام بدیم در طی یک روز نتورکی حرکت در مسیر موفقیت با 4 چرخ نتورک که در ویدیو آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی به آن میپردازیم.

این 4 چرخ نتورک شامل موارد زیر میباشد:

برنامه ریزی 4 چرخ نتورک در جلسه کارگردانی انجام میشود، باید با لیدرهای راس برای هر چرخ در جلسه کارگردانی برنامه ریزی کنیم تا هرکس در کل تیم، برنامه فردای خودش رو داشته باشه و سردرگم نباشیم.

دقیقا این مورد دغدغه خیلی از تیم هاست، روز که شروع میشه هیچ برنامه و نظمی ندارن، نمی‌دونن باید چکار کنن، که این موذل با برگزاری جلسه کارگردانی به راحتی قابل حله.

حسین نعمتی برگزار کننده جلسه 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی
حسین نعمتی برگزار کننده جلسه 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی

در مورد برگزار کننده آموزش آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی، حسین نعمتی:

حسین نعمتی مدیر مارکت ام ال ام میباشد، ایشون متولد 1372 در شهرستان کوچک ازنا بوده، دارای لیسانس انسانی، در سال 90 بعد از قانونی شدن نتورک در ایران کار خودش را در یزد آغاز کرد،

به مدت 6 ماه شبانه روزی در آفیس بدون پرزنت گذاشتن و ورودی گرفتن فقط آموزش دیده، به صورت فشرده از ساعت 8-9 صبح تا 20-21 شب.

سپس مجدد به شهرستان پدری خود ازنا برگشته و کار را آنجا به سمت استارتر شروع کرده، وبه علت نبود حمایت کافی مجبور بوده خودش تمام نتورک رو تجربه کنه، که البته موفق هم بوده.

ایشون تونستن پس از 6 ماه بعد از استارت فعالیتش سازمان بزرگی با مجموعه بسیار اطلاعاتی و قدرتمندی رو تشکیل بده.

اما باز هم کمبودی که در نتورک احساس میکرد به زبان خودش، کمبود اطلاعات بود، به همین علت در سال 93 سایت مارکت ام ال ام ابتدا با عنوان گروه تحقیقاتی نتورک مارکتینگ تاسیس کرد.

زیرا میگفت ما به آموزش هایی نیاز داریم که موجود نیست، به همین علت خود ما این آموزش هارا ترجمه و در سایت در اختیار دیگر نتورکرها قرار میدهیم، جناب نعمتی طی این سال ها، تجربه داشتن تیم های بزرگ را داشته.

تیم های زیاد متفرقه خارج از تیم خودش را به موفقیت رسانده، بیشتر تیم های فارسی زبان خارج از ایران مثل افغانستان، مالزی، آمریکا، انگلیس و … دارن از آموزش های مارکت ام ال ام استفاده میکنند.

خودش تمام این آموزش هارا دیده و بعد از تایید نهایی ایشون در سایت منتشر میشود.

آموزش هایی که تا الان از حسین نعمتی در مارکت ام ال ام غیر از آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی منتشر شده به شرح زیر میباشد:

4 چرخ نتورک
4 چرخ نتورک

4 چرخ نتورک چیست:

ما درواقع نتورک را به ماشینی تشبیح کردیم که قراره از مبدا به مقصد حرکت کند، همانطور که یک ماشین به 4 چرخ خود برای حرکت نیاز دارد، نتورک هم به همین شکل است و مستثنی نیست.

فعالیتی که کل تیم در طی یک رو باید به آن مشغول باشند را چهار چرخ نتورک میگویند، دقیقا اصلی ترین فعالیتی که باعث پول درآوردن تیم می‌شود، این 4 چرخ از اجزای متفاوتی تشکیل شده که کار کرد همه منوط به کارکرد یکی است.

اگر یکی از این چرخ ها پنچر باشه بقیه چرخ ها هم نمیتونن کار کنن، مثل پرزنت، اگر پرزنت نباشه ما ثبت نامی نداریم، آموزش و پیگیری هم نداریم.

در اصل میگن 4 چرخ نتورک شامل پرزنت، ثبت نام، آموزش و فروش است که پیگیری چرخ زاپاس آن میباشد، اما ما اومدیم این 5 چرخ را به 4 چرخ تبدیل کردیم، زیرا دیگه مثل گذشته نیست، حالا ثبت نام با فروش باهم انجام می‌شود.

4 چرخ نتورک به کل تیم یک جهت مشخص میده، اگر آن را برای اعضای تیم خود مشخص کنید، و4 چرخ نتورک به برنامه ریزی وابسته است، و برنامه ریزی آن در جلسه کارگردانی انجام میشود.

چرا باید 4 چرخ نتورک را انجام دهیم؟

اگر شما 4 چرخ را انجام ندهید، توی تیمتان تکثیر می‌شود و هیچکدام از اعضای تیم هم روی 4 چرخ در طی روز حرکت نمی‌کند، پس رشدی هم اتفاق نمی‌افتد و شما نمی‌توانید درآمدزایی کنید.

تیم وقتی روی 4 چرخ باشه درآمد ایجاد میکنه، اما تیم به لیدرش نگاه میکنه، پس شما باید مدام روی این 4 چرخ کار کنید، تا تیم هم کار کنه.

با انجام دادن 4 چرخ به تیمتان جهت دهید.

جلسه کارگردانی
جلسه کارگردانی

جلسه کارگردانی چیست؟

جلسه ای است که در آن یک سری افراد خاص وجود دارد که باهم به برنامه ریزی کل تیم برای روز بعد میپردازند، 4 چرخ نتورک به جلسه کارگردانی وابسته است و بدون جلسه کارگردانی 4 چرخ نتورک به طور منظم حرکت نمی‌کنن.

در جلسه کارگردانی که کامل در ویدیو توضیح داده شده باید برنامه کل افراد تیم برای رفتن روی 4 چرخ نتورک انجام شود، هرکس باید مشغول به یکی از چرخ ها شود و به طور تیمی کمک کنند تا این ماشین موفقیت تیمی بدون مشکل به سمت مقصد حرکت کند.

چرا باید جلسه کارگردانی برگزار شود؟ اهمیت جلسه کارگردانی در چیست؟

اگر جلسه کارگردانی نباشد، برنامه ریزی هم نخواهد بود، پس اگر میخواهید کل تیم یک برنامه خاصی برای تیک زدن اهداف هفتگی کاری خود داشته باشند، باید جلسه کارگردانی را برگزار کنید تا 4 چرخ نتورک هم بدون مشکل بچرخن.

حالا اینکه چطور برای تیم خود با هر اندازه ای باید برنامه ریزی کنید تا 4 چرخ تورک خود را بدون مشکل جلو ببرند در جلسه کارگردانی مشخص میشه و آموزش برگزاری جلسه کارگردانی را میتوانید در این ویدیو از حسین نعمتی موسس مارکت ام ال ام یاد بگیرید.

پس اهمیت جلسه کارگردانی بسیار بالا می‌باشد، زیرا بدون برگزاری جلسه کارگردانی 4 چرخ نتورکی هم وجود ندارد، یا اگر وجود داشته باشد، راندمان بسیار ضعیف و پایینی دارد.

نتیجه گیری از آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی:

پس به طور کلی در این ویدیو یاد میگیریم که 4 چرخ نتورک چیست؟ شامل چه اجزایی میشود و اینکه برنامه ریزی این 4 چرخ در جلسه کارگردانی به چه شکل انجام می‌شود.

جزئیات بیشتر آموزش ویدیویی 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی:

این آموزش به صورت تصویری ارائه میشود، محتوای آن در مورد جلسه کارگردانی و 4 چرخ نتورک است، این ویدیو با کیفیت بالا حجم 700 مگابابت است، زمان آن 36:34 دقیقه است.

بعد از تهیه این آموزش میتوانید با لینک مستقیم آن را دریافت کنید، همچنین افرادی که اپل دارند برای آنها آموزش را در تلگرام آپلود کردیم تا بتوانند بعد از تهیه از کانال خصوصی تلگرام آموزش 4 چرخ نتورکو جلسه کارگردانی را دانلود کنند.

فرمت ویدیو mp4 بوده که در تمام پلیرها و دستگاه ها به راحتی قابل پخش می‌باشد.

 1. سلام وقتتون بخیر

  بنده دمو محصولتون رو مشاهده کردم محصول واقعا خوبی تولید کرده بودید خسته نباشید بهتون میگم جناب نعمتی

  فقط اگه از یک دوربین با کیفیت بهتر استفاده میکردید خیلی بهتر از این هم میشدش دوربین یک مقدار جا به جا شدنش زیاد بود و یک مقدار صدا ویدیو هم کم بود

  محصولتون امیدوارم پر فروش باشه
  موفق باشید

  اقاجانی

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
110 فروش
87.579 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 4 رای
زمان: 36:34 دقیقه
تعداد پارت: 1 مورد
اندازه: 700 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: فارسی
استپ: مثبت 30
برگزارکننده: حسین نعمتی
به روز شده در:
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم

سایر محصولات مارکت ام ال ام Other Products

فروش به روش اسپین | قوی ترین تکنیک پیگیری از مرتضی نصرالهی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
فروش به روش اسپین یا اسپین سلینگ (SPIN Selling) که از این روش فروش میتوانیم در امر فالو و پیگیری هم استفاده کنیم، در این پادکست صوتی لیدر مرتضی نصرالهی بهتون توضیح میده چطور از این روش در امر فالو استفاده کنیم. در کل اسپین سلینگ چیست؟ روش فروش اسپین به دست آمده از تحقیقات [...]
122 فروش
5.0
32.079 تومان
سمینار برخیز و بدرخش از پاتمن سناتیراجا در تایلند | freedom bangkok
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قبل از اینکه بخوام سمینار برخیز و بدرخش پاتمن در تایلند را بهتون معرفی کنم، ویدیوهای زیادی از سمینارهای گوناگون پاتمن وجود داره که ترجمه نشده، با موضوعات مختلف که برخی ها کاربردی و برخی ها خیر. طبق تجربه کاری ما گلچینی از این سمینارها را فارق از سال برگزاریشون با توجه به [...]
128 فروش
5.0
95.349 تومان
کتاب صوتی عظمت خود را دریابید | وین دایر+150 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
کتاب عظمت خود را دریابید، یکی از کتاب های اصلی برای افراد مشغول در بازاریابی شبکه ای میباشد این کتاب را افرادی باید مطالعه کنند یا گوش کنند که حداقل 5 نفر در سازمانشان فعال باشند. در کتاب عظمت خود را دریابید دکتر وین دایر به این اصل را توضیح میدهد که چرا افراد مریض […]
110 فروش
4.2
25.419 تومان
آموزش دعوت در بازاریابی شبکه ای + اصولی | به سبک نتورک ایران
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
با یکی از بهترین آموزش ها در مارکت ام ال ام در خدمتتون هستیم، آموزش دعوت به حرفه ای ترین شکل ممکن، دیگه اطلاعات قدیمی کاربرد نداره،  با ما همراه باشید تا کاربردی ترین آموزش دعوت را خدمتتون معرفی کنیم. آموزش دعوت از سلسله آموزش های جامع ترین دوره بازاریابی شبکه ای میباشد، یکی [...]
114 فروش
5.0
120.990 تومان

سایر دوره های مارکت ام ال ام Related Courses

کامل ترین دوره بازاریابی شبکه ای | 90 روز برنامه ریزی یک نتورکر
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
در دوره برنامه ریزی یک نتورکر به چند سوال اصلی پاسخ داده میشه، تا حالا شده توی برنامه ریزی کم بیارید؟ نتونید برنامه ریزی درست و حسابی برای تیمتون داشته باشید؟ یا برنامه ریزی انجام دادید ولی بهش اعتقادی ندارید! اگر نیاز به یک برنامه مدون، حرفه ای و تست شده نیاز دارید در تیم [...]
115 دانشجو
4.8
775.890 تومان
بسته همه کاره شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
پکی را آماده کرده ایم که اسم های زیادی میشه روی آن گذاشت: بسته آموزشی مورد نیاز هر نتورکر لیدر مجازی مشاور هر نتورکر آموزش قدم به قدم سقف زدن بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل و … ما ترجیح دادیم عنوان آن را بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل قرار […]
17 دانشجو
4.8
2.430.900 تومان
دوره کامل تغییر الگوها و باورهای ذهنی باب پراکتور دوبله فارسی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به موفقیت در هر سیستمی تغییر میباشد، یعنی شما اگر توی یک سیستمی و تجارتی موفق نیستید اما یک شخص دیگر موفق هست، پس شما باید در الگوها و باورهای ذهنی خودتان تغییر ایجاد کنید، این یعنی پارادایم شیفت. پارادایم شیفت چیست: پارادایم شیفت یعنی تغییر [...]
113 دانشجو
4.6
254.190 تومان
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای | صوتی 2 ساعت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای به استادی لیدر امیر ارسلان ایرانی یک از لیدرهای بزرگ و پردرآمد فارسی زبان افراد بعد از ورود به بازاریابی شبکه ای با فراز و نشیب های زیادی برخورد میکنند، بارشد سریع و… تجربه نشان داده در نتورک شما هر قومیتی، ملیتی یا تریپ و [...]
112 دانشجو
4.7
139.749 تومان

محصولات مرتبط Related Products

دفتر برنامه ریزی خلاصه نویسی کتاب+قابل پرینت
نتورکر یار
نتورکر یار تیم "نتورکر یار" در حال حاضر در زمینه آموزش های کاربردی شبکه سازی و شبکه داری و با تلاش برای ارتقاء بازاریابان شبکه ای، در حال تولید محتوای آموزشی در جهت گسترش دانش افرادی که می خواهند از این صنعت نتیجه بگیرند، فعالیت می کند. (تنها یک راز برای موفقیت وجود دارد: "خواستن")
دفتر برنامه ریزی و خلاصه نویسی کتاب اهمیت خلاصه نویسی کتاب به ما می آموزد که چگونه مهمترین ایده ها را در یک متن تشخیص دهیم و کاربردی ترین نکات را استخراج کنیم، وقتی کتاب می خوانیم تلاش میکنیم به گنجینه ای از مفاهیم ارزشمند دست پیدا کنیم. اما هیچگاه به این فکر کرده ایم […]
15 فروش
5.0
39.849 تومان
جلسه تصویری آموزش پایه نتورک | امیرارسلان ایرانی +69 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
قبل از آنکه با کسی جلسه بگذاری، اول با خود یک ساعتی تنها بمان و از خودت بپرس که من اینجا چکار می کنم و برای چه چیز آمده ام؟ در جلسه تصویری آموزش پایه می توانید به نکات زیادی درباره باور، نگرش، نوع پرزنت و تاثیر آن بر روند کاری نتورک مارکتینگ خود بیابید. […]
13 فروش
5.0
65.379 تومان
فایل تصویری اولویت های زندگی از دارن هاردی | +36 دقیقه
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
برای موفق شدن در زندگی، تعیین اولویت های زندگی بسیار مهم است. زندگی مدرن و زیادی از فشارهای روزمره ما، می‌تواند موجب پراکندگی تمرکز و توجهمان شود. به همین دلیل، باید برنامه ریزی کنیم و اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. در این راستا، تعیین اهداف و آرزوهایمان و تمرکز بر آنها، از [...]
11
5.0
28.749 تومان
نگرش مناسب در جلسه پرزنت | جلسه پرزنتورها سنندج +45 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در بازاریابی شبکه ای ما شریک یکدیگر هستیم نه اینکه زیرمجموعه و بالاسری. پس برای انتخاب شریک، ما به دنبال کسی می رویم که به او اعتماد داشته و مطمئنیم که می توانیم به خواسته هایی که داریم، با هم برسیم. 1. آیا می توانید توضیح دهید که چگونه شراکت در بازاریابی شبکه ای ما […]
13 فروش
5.0
44.289 تومان
افزودن به سبد خرید - 87.579 تومان