شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

آموزش سناریو یک پرزنت با پرستیژ | حسین نعمتی تصویری+37 دقیقه آموزش سناریو یک پرزنت با پرستیژ | حسین نعمتی تصویری+37 دقیقه
آموزش سناریو یک پرزنت با پرستیژ | حسین نعمتی تصویری+37 دقیقه آموزش سناریو یک پرزنت با پرستیژ | حسین نعمتی تصویری+37 دقیقه

آموزش سناریو یک پرزنت با پرستیژ | حسین نعمتی تصویری+37 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
259 نمایش
79,500 تومان

برگزاری یک پرزنت با پرستیژ نیاز به آموزش دیدن دارد و این برای هیچ فردی مستثنی نیست، زیرا برای اینکه بخواهید یک پرزنت با پرستیژ برای پراسپکت شما یا پراسپکت افراد تیمتان برگزار شود باید یک سری اصول و موارد رعایت و انجام شود.

هیچکس روز پرزنت شدن خودش رو فراموش نمیکنه، شما که در حال مطالعه این متن هستید اگر حتی 4 سال از زمان پرزنتتون میگذره هنوز دقیقا یادتون میاد چگونه، کجا و حتی کی پرزنت شُدید.

نه تنها یادتون میمونه بلکه نحوه پرزنت بالاسریتون در پرزنت شما تاثیر داره و قطعا نحوه پرزنت شما هم در تیمتون تکثیر خواهد شد، حالا این سوال رو از خودتون بپرسید: دوست دارید چه مدل پرزنتی در تیمتون تکثیر بشه؟

شاید باز هم براتون سوال باشه چرا باید ما سناریو برگزاری پرزنت با پرستیژ را یاد بگیریم؟

جواب این سوال خیلی راحته، اگر دارید افراد لیستتون، دوستان و اقوام خودتون رو به یک کار با درآمد 3 رقمی دعوت میکنید نباید معرفی کارش مثل یک کار کارمندی ساده باشه.

لطفا اجازه بدید با ذکر مثال در رابطه تفاوت معرفی کار در شغل های مختلف به سوال بالا جواب بدم:

توجه کنید:این مثال ها هیچ ربطی به خوب یا بد بودن شغل نداره و تمام شغل ها محترم هستن، این مثال تنها برای بیشتر فهماندن پرستیژ در معرفی به کار هست.

نحوه نشان دادن کار به یک کارگر ساده:

اگر کارگر ساده باشه، باید کلی بیوفته دنبال کار تا کار پیدا کنه، بعد میگن مثلا فردا بیا،(معرفی کار) اینجا باید کار کنی، باید فلان کار رو انجام بدی(مثلا آجر بدی دست بنا، ملات درست کنی و ..) حقوقت هم 3 میلیون تومن هست.

اگر استادکار باشه محل کار رو بهش نشون میدن، بهش میگن چی بساز، اگر اینی که میخوایم بسازی فلان تومان بهت میدیم

اگر مهندس ساختمان باشید، صاحب کار یا پیمانکار میاد خدمتتون در دفتر شما، خونه ای که در نظر داره برای ساختش رو بهتون کامل با جزئیات توضیح میده مثلا طی میکنید 30 میلیون حالا بعدش شما باید برید زمین رو ببینید،

سپس شروع کنید به نقشه کشی و حدود یک ماه برای پیاده سازیش زحمت بکیشد تا پایان ساخت هم نظارت کنید.

و به همین منوال، اگر پیمانکار باشید، معرفی کار طولانی تر میشه درآمدتون هم بیشتر میشه

“این یک واقعیته، هرچه ارزش کاری کمتر باشه نحوه معرفی کار و پرستیژ آن به مراتب پایین تر میاد”

سوال اینجاست: نحوه معرفی به کار یک تجارت با درآمد 3 رقمی چطور باید باشه؟ با ما همراه باشید تا در آموزش برگزاری سناریو یک پرزنت با پرستیژ، با یک پرزنت با پرستیژ و بسیار حرفه ای آشنا شوید.

حسین نعمتی برگزار کننده آموزش برگزاری سناریو یک پرزنت با پرستیژ در بازاریابی شبکه ای
حسین نعمتی برگزار کننده آموزش برگزاری سناریو یک پرزنت با پرستیژ در بازاریابی شبکه ای

در مورد برگزار کننده آموزش برگزاری سناریو یک پرزنت با پرستیژ در نتورک، جناب آقای حسین نعمتی:

حسین نعمتی مدیر مارکت ام ال ام میباشد، ایشون متولد 1372 در شهرستان کوچک ازنا بوده، دارای لیسانس انسانی، در سال 90 بعد از قانونی شدن نتورک در ایران کار خودش را در یزد آغاز کرد،

به مدت 6 ماه شبانه روزی در آفیس بدون پرزنت گذاشتن و ورودی گرفتن فقط آموزش دیده، به صورت فشرده از ساعت 8-9 صبح تا 20-21 شب.

سپس مجدد به شهرستان پدری خود ازنا برگشته و کار را آنجا به سمت استارتر شروع کرده، وبه علت نبود حمایت کافی مجبور بوده خودش تمام نتورک رو تجربه کنه، که البته موفق هم بوده.

ایشون تونستن پس از 6 ماه بعد از استارت فعالیتش سازمان بزرگی با مجموعه بسیار اطلاعاتی و قدرتمندی رو تشکیل بده.

اما باز هم کمبودی که در نتورک احساس میکرد به زبان خودش، کمبود اطلاعات بود، به همین علت در سال 93 سایت مارکت ام ال ام ابتدا با عنوان گروه تحقیقاتی نتورک مارکتینگ تاسیس کرد.

زیرا میگفت ما به آموزش هایی نیاز داریم که موجود نیست، به همین علت خود ما این آموزش هارا ترجمه و در سایت در اختیار دیگر نتورکرها قرار میدهیم، جناب نعمتی طی این سال ها، تجربه داشتن تیم های بزرگ را داشته.

تیم های زیاد متفرقه خارج از تیم خودش را به موفقیت رسانده، بیشتر تیم های فارسی زبان خارج از ایران مثل افغانستان، مالزی، آمریکا، انگلیس و … دارن از آموزش های مارکت ام ال ام استفاده میکنند.

خودش تمام این آموزش هارا دیده و بعد از تایید نهایی ایشون در سایت منتشر میشود.

آموزش هایی که تا الان از حسین نعمتی در مارکت ام ال ام غیر از آموزش پرزنت با پرستیژ منتشر شده به شرح زیر میباشد:

این آموزش پرزنت با پرستیژ برای چه کسانی مناسب است؟

قطعا افرادی که مشغول فعالیت در بازاریابی شبکه ای هستند، اما در بین این افراد هم هرکسی نمیتونه از این آموزش استفاده کنه، زیرا این آموزش مخصوص تیم های اصولی میباشد.

تیم ها و افرادی که در حال فعالیت با پرستیژ هستند، نه افرادی که وقتی پرزنت دارن 5 دقیقه قبلش به بالاسریشون زنگ میزنن من پرزنت دارم! البته این افراد هم اگر به اشتباه خودشون پی ببرند میتونن استفاده کنن.

 • افرادی که دوست دارند تیم اصولی داشته باشند
 • افرادی که دوست دارند یک تیم با پرستیژ داشته باشند
 • افرادی که دوست دارند مادام العمر از نتورک پول در بیارن، نه فقط در یک زمان محدود.
 • افرادی که به تکثیر در بازاریابی شبکه ای اعتقاد دارند.
سناریو یک پرزنت با پرستیژ
سناریو یک پرزنت با پرستیژ

چرا باید ویدیو آموزشی پرزنت با پرستیژ رو مشاهده کنیم؟

بزارید من جواب این سوال رو با یک سوال بهتون بدم، دوست دارید روند پرزنتی که الان انجام میشه توی تیمتون تکثیر بشه، روند دعوت، و روند برگزاری جلسه پرزنت، اگر با تکثیر شدن آن مشکلی ندارید پس لطفا این آموزش را تهیه کنید.

ولی اگر دوست دارید به سناریو یک پرزنت مرتب مرحله به مرحله و با پرستیژ دست پیدا کنید این آموزش مختص شماست، مطمئن باشید اگر طوری که در این ویدیو گفته میشه آموزش پرزنت رو انجام بدید و جواب منفی گرفتید دیگه خود فرد واقعا دوست نداره پولدار بشه.

و این تضمین ماست، زیرا با این سناریو هیچکس بهانه وارد نشدن براش نمی‌مونه، حداقلش شما بهترین حالت ممکن کارتون رو انجام بدید و وظیفه شما بیشتر از این هم نیست.

ما اگر قراره پرزنتی انجام بدیم پس چرا با کیفیت انجام ندیم؟

چرا هماهنگ شده نباشه؟

چرا با پرستیژ و با شکم سیری نباشه؟

آیا اصول ها و آموزش های دورن ویدیو پرزنت با پرستیژ امتحان شده؟

بله دقیقا با اصول های این ویدیو تیم های بسیار مستحکمی ساخته شده ، تیم های مثبت 30 هزار نفر و با تکثیر این اصول ها و آموزه ها بوده که افراد در این تیم به بازنشستگی رسیده اند.

از ویدیو آموزش برگزاری سناریو پرزنت با پرستیژ چه چیزهایی رو یاد میگریم؟

 • کارهای قبل از پرزنت
 • کارهای روز پرزنت
 • کارهای حین پرزنت
 • کارهای بعد پرزنت
 • کارهایی که پراسپکت میبینه(روی کار-فرانت اند)
 • کارهایی که پراسپکت نمیبینه(پشت کار-بک اند)

جزئیات آموزش برگزاری سناریو یک پرزنت با پرستیژ:

آموزش تصویری برگزاری سناریو یک پرزنت با پرستیژ در واقع قسمت اول از فصل دوم دوره 90 روز برنامه ریزی تا آزادی مالی میباشد که از طریق لینک زیر میتوانید آموزش پرزنت با پرستیژ را با قسمت های دیگر این دوره تهیه و دانلود بفرمایید.

همانطور که میدانید مدرس این آموزش حسین نعمتی میباشد، این آموزش به صورت تصویری با کیفیت بالا 1080، حجم 724 مگابایت و زمان 37:41 دقیقه تقدیمتان میشود.

بعد از تهیه آموزش پرزنت با پرستیژ میتوانید آن را با لینک مستقیم و از طریق کانال خصوصی تلگرام دانلود بفرمایید.

 1. من آموزش های ایشون رو واقعا میپسندم

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
259 نمایش
79,500 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی همیشگی به فایل محصول
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و فایل خریداری شده
گرفتن 500 امتیاز در باشگاه مشتریان برای خرید محصول
اضافه شدن 5% از قیمت محصول به کیف پولتان به عنوان هدیه
آموزش سناریو یک پرزنت با پرستیژ | حسین نعمتی تصویری+37 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
زمان: 37:41 دقیقه
تعداد پارت: 1 مورد
اندازه: 724 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: فارسی
استپ: مثبت پرزنتور
برگزارکننده: حسین نعمتی
به روز شده در:
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم

سایر محصولات مارکت ام ال ام Other Products

آموزش لیدرشیپ | هرآنچه که باید از آن بدانید + 45 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
آموزش لیدرشیپ و در کل خود لیدرشیپ یکی از پایه های اصلی و اصول موفقیت در بازاریابی شبکه ای میباشد، و این اصول نقطه بین موفقیت و شکست هر فردی در بازاریابی شبکه ای میباشد، نقطه بین پارادایم شدن  نشدن افراد. لیدرشیپ چیست؟ لیدرشیپ یعنی مشورت با بالاسری، زمانی که شما وارد نتورک [...]
128 نمایش
5.0
78,900 تومان
دوره شاه کلید ثروت | بدون سانسور | ناپلئون هیل + 2 ساعت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
دوره تصویری شاه کلید ثروت یا master key از ناپلئون هیل استاد برتر موفقیت تاریخ دنیا، یکی از قوی ترین دوره ها در زمینه موفقیت میباشد که اساتید برتر و حرفه ای حال حاضر دنیا با تفسیر هر دقیقه از آن آموزشی های فراوانی را طراحی کردند. شاه کلید ثروت پر از اطلاعات کاربردی میباشد [...]
207 نمایش
5.0
65,900 تومان89,900 تومان
آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یک ماشین بدون چرخ عملا بدون استفاده است، دقیقا 4 چرخ نتورک هم حکم همون 4 چرخ ماشین رو داره که در جلسه کارگردانی برنامه ریزی آن انجام می‌شود، نتورک بدون این چرخ‌ها جلو نمیره، رشدی نداریم و به موفقیت نخواهیم رسید، پس با ما همراه باشد. از سری جلسات 90 روز برنامه ریزی تا […]
264 نمایش
5.0
78,900 تومان
جلسه مثلث قدرت | برنامه ریزی جلسه هفتگی | تصویری 40 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
جلسه مثلث قدرت، اولین قسمت دوره 90 روز برنامه ریزی یک لیدر تا آزادی مالی میباشد، در این ویدیو به مهمترین جلسه در نتورک میپردازیم که مثلث قدرت نام دارد. “جلسه مثلث قدرت را وارد تیمتان کنید و از استحکام اطلاعاتی تیم بهره مند شوید” جلسه عضوی جدا نشدنی در صنعت [...]
235 نمایش
5.0
69,000 تومان

سایر دوره های مارکت ام ال ام Related Courses

دوره 90 روز برنامه ریزی یک نتورکر تا آزادی مالی | برنامه ریزی روزانه لیدر
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
در دوره برنامه ریزی یک نتورکر به چند سوال اصلی پاسخ داده میشه، تا حالا شده توی برنامه ریزی کم بیارید؟ نتونید برنامه ریزی درست و حسابی برای تیمتون داشته باشید؟ یا برنامه ریزی انجام دادید ولی بهش اعتقادی ندارید! اگر نیاز به یک برنامه مدون، حرفه ای و تست شده نیاز دارید در تیم [...]
539 نمایش
5.0
699,000 تومان
بسته همه کاره شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
پکی را آماده کرده ایم که اسم های زیادی میشه روی آن گذاشت: بسته آموزشی مورد نیاز هر نتورکر لیدر مجازی مشاور هر نتورکر آموزش قدم به قدم سقف زدن بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل و … ما ترجیح دادیم عنوان آن را بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل قرار […]
2618 نمایش
4.8
2,190,000 تومان
دوره کامل تغییر الگوها و باورهای ذهنی باب پراکتور دوبله فارسی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به موفقیت در هر سیستمی تغییر میباشد، یعنی شما اگر توی یک سیستمی و تجارتی موفق نیستید اما یک شخص دیگر موفق هست، پس شما باید در الگوها و باورهای ذهنی خودتان تغییر ایجاد کنید، این یعنی پارادایم شیفت. پارادایم شیفت چیست: پارادایم شیفت یعنی تغییر [...]
3543 نمایش
5.0
229,000 تومان
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای | صوتی 2 ساعت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای به استادی لیدر امیر ارسلان ایرانی یک از لیدرهای بزرگ و پردرآمد فارسی زبان افراد بعد از ورود به بازاریابی شبکه ای با فراز و نشیب های زیادی برخورد میکنند، بارشد سریع و… تجربه نشان داده در نتورک شما هر قومیتی، ملیتی یا تریپ و [...]
3211 نمایش
5.0
125,900 تومان

محصولات مرتبط Related Products

آموزش لیدرشیپ | هرآنچه که باید از آن بدانید + 45 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
آموزش لیدرشیپ و در کل خود لیدرشیپ یکی از پایه های اصلی و اصول موفقیت در بازاریابی شبکه ای میباشد، و این اصول نقطه بین موفقیت و شکست هر فردی در بازاریابی شبکه ای میباشد، نقطه بین پارادایم شدن  نشدن افراد. لیدرشیپ چیست؟ لیدرشیپ یعنی مشورت با بالاسری، زمانی که شما وارد نتورک [...]
128 نمایش
5.0
78,900 تومان
دوره شاه کلید ثروت | بدون سانسور | ناپلئون هیل + 2 ساعت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
دوره تصویری شاه کلید ثروت یا master key از ناپلئون هیل استاد برتر موفقیت تاریخ دنیا، یکی از قوی ترین دوره ها در زمینه موفقیت میباشد که اساتید برتر و حرفه ای حال حاضر دنیا با تفسیر هر دقیقه از آن آموزشی های فراوانی را طراحی کردند. شاه کلید ثروت پر از اطلاعات کاربردی میباشد [...]
207 نمایش
5.0
65,900 تومان89,900 تومان
آموزش 4 چرخ نتورک و جلسه کارگردانی | حسین نعمتی + 36 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یک ماشین بدون چرخ عملا بدون استفاده است، دقیقا 4 چرخ نتورک هم حکم همون 4 چرخ ماشین رو داره که در جلسه کارگردانی برنامه ریزی آن انجام می‌شود، نتورک بدون این چرخ‌ها جلو نمیره، رشدی نداریم و به موفقیت نخواهیم رسید، پس با ما همراه باشد. از سری جلسات 90 روز برنامه ریزی تا […]
264 نمایش
5.0
78,900 تومان
جلسه مثلث قدرت | برنامه ریزی جلسه هفتگی | تصویری 40 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
جلسه مثلث قدرت، اولین قسمت دوره 90 روز برنامه ریزی یک لیدر تا آزادی مالی میباشد، در این ویدیو به مهمترین جلسه در نتورک میپردازیم که مثلث قدرت نام دارد. “جلسه مثلث قدرت را وارد تیمتان کنید و از استحکام اطلاعاتی تیم بهره مند شوید” جلسه عضوی جدا نشدنی در صنعت [...]
235 نمایش
5.0
69,000 تومان