شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

1. چرا بازاریابی شبکه ای ترامپ
id: 140142
بازدید: 14762

چرا بازاریابی شبکه ای؟ – دونالد ترامپ | سلاطین MLM

download

چرا «نتورک مارکتینگ» ؟

مقاله ای از «دونالد ترامپ»

 

 

بازاریابی و دادوستد، ابزار و مهارت قدرتمندی است. و شبکه‌ی فروش و بازاریابی شبکه‌ای این قدرت و توانایی را دوچندان می‌کند. به‌شرط آنکه خودجوش باشید و انگیزه‌ی کافی برای این حرفه داشته باشید.

بازاریابی شبکه‌ای ، تجارت قدرتمندی است، اما تنها درصورتی‌که انگیزه و اشتیاق کافی داشته باشید می‌توانید آن را انجام دهید. اشتیاقی که شمارا به‌تنهایی در آن مسیر به جلو ببرد. باید روحیه‌ی کارآفرینان را داشته باشید. یعنی تمرکز و استقامت بالا. به‌هیچ‌عنوان نتورک مارکتینگ را به افرادی که انگیزه‌ی پایینی دارند و خودجوش نیستند، پیشنهاد نمی‌کنم.

از مهم‌ترین خصلت‌هایی که باید داشته باشید، اجتماعی بودن و توانایی ارتباط با دیگران است. اگر این خصوصیت را نیز ندارید، بهتر است نسبت به پیوستن به بازاریابی شبکه‌ای بیشتر فکر کنید.

جهت تقویت ارتباطات می توانید محصول ارتباط موثر و نفوذ در دل ها / دکتر حلت را دانلود کنید ( کلیک کنید )

دانلود رایگان دموی سی دی ارتباط موفق دکتر حلت – کلیک کنید

اگر می‌خواهید به‌عنوان یک شبکه ساز فعالیت کنید، باید بدانید که نسبت به صحبت‌ها و ادعاهایی که راجع به محصولات، شرکت و تجارت می‌کنید، به‌صورت قانونی مسئوليد. پس، اول‌ازهمه مطمئن شوید که آن محصول و شرکت ارزش انرژی و تلاش شمارا دارد.

رابرت کیوساکی گفت که برای انجام دادن بازاریابی شبکه‌ای باید از منطقه‌ی امن خویش خارج شوید و زمان صرف کنید. البته، با این جمله نیز بسیار موافقم که برای موفقیت به مهارت‌های رهبری نیازمندید. به عبارتی، مهارت‌های رهبری برای رسیدن به موفقیت حیاتی است.

شما باید مسئولیت بپذیرید و روحیه‌ی «من می‌توانم» داشته باشید!

هر مسئولیتی که می‌خواهید بر عهده بگیرید، ابتدا تمام جوانب آن را بررسی کنید و هر چیزی را در رابطه با آن فرابگیرید.

بازاریابی شبکه‌ای تجارتی تضمین‌شده است! قابل رویش و بهره‌برداری ! و این قابلیت خود را بارها و بارها به اثبات رسانیده است. روشی است که شما با آن می‌توانید ثروتمند شويد. مثال‌های فراوانی در جامعه وجود دارد از افرادی که با آن به ثروت رسیده‌اند. و البته، تمام آن‌ها این موفقیت را در سایه تلاش سخت و انگیزه‌ی خودجوش به دست آورده‌اند.

پیشنهاد من برای شما در نتورک مارکتینگ این است که شرکتی را انتخاب کنید که از محصولاتش لذت می‌برید. از محصولات شرکت استفاده کنید. و نهایتاً اینکه، اشتیاق و انگیزه‌ی اصیل و واقعی، شکست‌ناپذیر است؟

موفق باشید
تیم اموزشی MLM Academy

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای

دسته بندی ها

دسته‌بندی نشده

نویسنده

مارکت ام ال ام
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم