شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

41 دلیل برای ورود به بازاریابی شبکه ای
id: 52818
بازدید: 13602

در این مقاله میخواهیم 41 دلیل برای ورود به بازاریابی شبکه ای را بیان کنیم، دلایلی که قطعا نظر شما تغییر خواهد داد، این دلایل تعصبی و یک طرفه نیستن.

این مقاله با در نظر گرفتن تمام جوانب و از روی تجربه نوشته شده، این 41 مورد از روی تجربه و علم نوشته شده.

تعداد 41 دلیل برای ورود به بازاریابی شبکه ای در این مقاله نوشته شده که به شرح زیر است:

 1. این مسیر ، مسیری امتحان شده است با قدمتی بیش ازپنجاه سال و افراد زیادی توانسته اند از طریق ورود به بازاریابی شبکه ای و متعهد بودن به این شغل به اهداف بلند خود در زندگی برسند .
 2. برخلاف خیلی از فعالیتهای دیگرکه برای یافتن چندوچون کار و یادگیری رموز موفقیت ، میبایست رنج سفر به شهرها یا حتی کشورهای زیادی را متحمل شد ، افراد موفق دراین حرفه در دسترسند و میتوان به راحتی از تجربیات مفید آنها استفاده کرد .
 3. منابع زیادی برای کسب اطلاعات و آگاهی از اصول کاردردسترس است . اعم از کتاب ، مجله ، CD ، نرم افزار، اینترنت، گروهها و تیمهای مختلف و ….. .
 4. اصول نتورک مارکتینگ در خیلی از دانشگاههای دنیا تدریس میشود . میتوان در روزنامه ها و مجلات معتبردنیا و نیزسایتهای بزرگ اینترنتی به مقالات متعددی دردفاع ازاین حرفه دست یافت . بنابراین تجارتی علمی با پشتوانه تئوریک قوی میباشد .
 5. برخلاف غالب ساختارهای سنتی که به دلیل برخورداری از قاعده فسادانگیز” برنده – بازنده ” امکان استفاده مساوی از اطلاعات وامکانات برای همه وجود ندارد ( زیرا موفقیت یک فرد ممکن است موقعیت خوب دیگران را به خطر بیاندازد) این ساختار به دلیل پایه ریزی شدن براساس اصل انسان دوستانه کمک به همنوع و برخورداری از قانون پیشرفته برنده – برنده ، درآن کلیه اطلاعات وامکانات شفاف و بی مضایقه دراختیارهمه قرارمیگیرد.( زیرا در اینجا پیشرفت وموفقیت یک فرد نه اینکه تهدیدی برای سایرین بلکه فرصتی برای موفقیت بیشتر آنهاست )
 6. برخلاف دیگرساختارها (بویژه در زمینه اقتصادی) که خودآگاه یا ناخودآگاه افراد را از عواطف انسانی دور میکنند ، این تجارت مُبَلِغ انسان دوستی، توکل به خدا ، کمک به همنوع و پرورش خیلی ازسجایای انسانی است.
 7. به انسان جسارت، عزم و اراده میبخشد تا بموقع تغییر را درک کرده و از ایجاد تحول و توسعه در زندگی نترسد .
 8. به دلیل سختی کار ونیز صداقت و اخلاصی که غالبا در این حرفه دیده میشود ، درآمد ناشی از آن از پاکترین و حلال ترین درآمدهای دنیاست .
 9. تعالیم این تجارت به علت همراهی با عملگرایی ، منفعت فردی و گروهی و نیز رشد معنوی ، خیلی موثرتر از نصایح واعظان بی عمل انسان را به خداوند نزدیک میکند .
 10. برای ورود به بازاریابی شبکه ای و انجام آن نیازبه سرمایه گذاری زیادی نیست و دفتر و دستک آنچنانی لازم ندارد .
 11. برای انجام آن نیازی به تحصیلات عالی نیست . چونکه اصولی ساده ، زود فهم ولی مهم و موثر دارد.
 12. با سطح سرمایه گذاری پایین ، پتانسیل درآمد زایی بالایی دارد .
 13. به دلیل سرمایه گذاری پایین، سطح ریسک ( خطرکردن ) در آن پایین بوده و حتی شکست در آن به سختی و سنگینی شکست درحرفه های دیگر نیست
 14. درصورت رعایت درست اصول آن ، فرد پس از تشکیل سازمانی منسجم ، به آزادی مالی کامل رسیده و به دلیل کسب قابلیتها و مهارتهای مفید مدیریتی ناشی از فعالیت دراین حرفه ، شخصا میتواند ریاست سازمان خود را برعهده بگیرد .
 15. با ورود به بازاریابی شبکه ای دوستان زیادی برای خود فراهم خواهید کرد که گاه ممکن است بعضی از آنها زندگی شما را متحول کنند.

  ورود به بازاریابی شبکه ای
  41 دلیل برای ورود به بازاریابی شبکه ای
 16. در صورت تسلط به زبان انگلیسی میتوان این تجارت را در بیشتر نقاط جهان انجام داد.
 17. انسان را از دغدغه آینده مالی خانواده و فرزندان رها میکند و او را مطمئن میسازد که به این طریق میتواند میراث گرانقدری برای فرزندان خود برجای بگذارد .
 18. درآمد رسوبی یا residual income ایجاد میکند .
 19. اصول مدیریت برخود ، بر امکانات و مهمتر از همه مدیریت بر زمان را به درستی به انسان می آموزد .
 20. انسان را هدفمند و با انگیزه کرده او را برای ایجاد تحولات اساسی در زندگی فردی و اجتماعی آماده میکند .
 21. شخصیت و منش آدمی را اصلاح و شکوفا میکند .
 22. روشهای برقراری ارتباط مفید و نفوذ موثر در دیگران را به انسان می آموزد .
 23. قدرت سخنوری افراد را تقویت میکند .
 24. ذهن انسان را برای مثبت اندیشی و خلق اندیشه های عالی پرورش میدهد .
 25. نحوه برخورد مناسب با خانواده و تربیت فرزندان را به افراد می آموزد .
 26. اصول بازاریابی – سخت ترین حرفه و اساسی ترین مهارت برای مدیریت – را به شکلی حرفه ای به انسان می آموزد .
 27. به علت برخورد با عقاید مخالف ، انسان را با پیچیدگیهای روانشناسی آشنا میکند .
 28. قدرت صبر و شکیبایی آدمی را افزایش میدهد .
 29. اصول کار تیمی را به افراد می آموزد و به آنها یاد میدهد که چگونه تضاد و تضارب آراء ، باعث ترقی و بالندگی گروه میشود
 30. اصل نابرده رنج گنج میسر نمیشود را به درستی ثابت میکند
 31. تجارتی دیر بازده اما مطمئن است . یعنی درصورت تلاش پیگیر نتایج مثبت آن قطعی است .
 32. در صورت انتخاب کمپانی مناسب ، امنیت سرمایه گذاری درآن بسیار زیاد است .
 33. با درگیر کردن افراد و بویژه جوانان به فعالیتهای موثر و مستمر ، آنها را از یاس و افسردگی نجات داده ، قابلیتهای خود را باور میکنند و اعتماد به نفس آنها را برای انجام کارهای بزرگ افزایش میدهد .
 34. این تجارت میتواند ناجی کشور در برخورد با بحران بیکاری باشد.
 35. به علت ارتباط بازاریاب با اقشار مختلف مردم – با دیدگاههای مختلف و علائق متفاوت – بازاریاب را ابتدا مجبور و سپس مشتاق میکند که در زمینه های مختلف اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، اخلاقی و حتی هنری سطح آگاهی و دانش خود را افزایش دهد.
 36. تقاضا برای انجام این تجارت درکشور زیاد است و این یکی از دلایل حقانیت آن است. ایده یا پدیده ناحق و نادرست نمیتواند طیف وسیعی ازمردم را مخاطب خود کند.
 37. اینگونه تجارت ( تجارت الکترونیک ) پدیده ایست که واقع شده است . زاییده تکنولوزی ،قوی وقدرتمند است. مثل ابر از مرز کشورها عبور میکند . نیازجوامع بشری درعصرحاضر است و به علت فراگیر شدن هرگونه مخالفت کورکورانه با آن به شکست می انجامد .
 38. روحیه چالش پذیری افراد را بالا میبرد بطوری که راحت هر تحلیل سطحی از قضایا را نمی پذیرند .
 39. به انسان می آموزد که درمسیر موفقیت چرا ، از چه کسانی و چگونه سوال کند . سوال صحیح نیمی از دانایی و اولین قدم برای موفقیت است .
 40. این تجارت باعث تربیت مدیران خوب و کارآمد میشود . در دنیا رسم بر این است که مدیران خوب را از بین بازاریابها و حسابداران انتخاب میکنند زیرا موضوع اساسی در تولید ، تولید کالایی است که مشتری نیاز دارد .
 41. هم اکنون حدود 2000 شرکت بازاریابی شبکه ای با 44 میلیون عضو فعال در جهان مشغول فعالیت هستند. درسال 2003 درآمدی بالغ برهشتاد میلیارد دلاراز این طریق وارد بازارهای جهانی شده است . پس این حرفه فعالیتی سطحی و پیش پا افتاده نیست بلکه تجارتی بسیار جدی و قابل توجه است

همانطور که مطالعه کردید و متوجه شدید دلیل برای ورود به بازاریابی شبکه ای بیشتر به علت آموزش های است که در جلسات نتورکی می آموزید که ارزش بسیار بالایی دارد.

انسان ها به دو بخش تقسیم می‌شوند، پولدارها و ثروتمندان:

پولدار شخصیه که پولی بهش ارث رسیده یا در یک فرصت مناسب به حجم زیادی پول دست پیدا کرده که تا حالا تجربه نکرده و درحال خرج کردن آن است، این منبع موقتی پولی پایدار و همیشگی نیست، به همین علت یک روز به پایان خواهد رسید.

فرد پول دار به دانش خودش به این پول نرسیده و فقط شانس رسیدن به آن را داشته یا موقعیت رسیدن به این منبع پولی برایش فراهم شده، پس اگر این پول را از او بگیرید دیگر پولدار نیست.

اما ثروتمند شخصیه که پول درآوردن را یاد گرفته از 0 شروع کرده، تجربه کرده و توانسته با تلاش خودش، با افزایش اطلاعات و قدم به قدم به پول برسد.

اگر از فرد ثروتمند پول‌هایش را بگیرید می‌تواند دوباره به این موقعیت برسد، زیرا راه رسیدن به این ثروت را خودش ساخته است و شانسی نبوده.

با ورود به بازاریابی شبکه ای شما به شغلی وارد خواهید شد که تمرکز آن روی ساختن افراد است، ساختن از نظر اطلاعاتی و شخصیتی.

قطعا شنیده اید تا لایق چیزی نباشید بهش نمیرسید، نتورک ابتدا شما را لایق میکند و وقتی به درجه ای رسیدید که بتوانید رهبر صدها نفر باشید، به صورت اتوماتیک این شبکه انسانی که خودتان جزئی از آن است منبع درآمدی شما خواهد شد.

منبعی که با تلاش خودتان و با کمک خط لیدری‌تان ساخته اید، شبکه انسانی و مجموعه شما قدرت عظیمی به شما میبخشد، این افراد برای شما کار نمیکنند، برای خودشان کار میکنند، مثل خودتان، اما به صورت غیر مستقیم این شبکه برای شما درآمدزا هستند.

دلایل ورود به بازاریابی شبکه ای خیلی بیشتر از این 41 مورد است که با ورود به این شبکه متوجه خواهید شد، نتورک مارکتینگ یک حرفه بسیار زیباست که در حین رشد شخصیتی‌تان یک منبع درآمدی عالی روبه رشد به شما میبخشد که با تلاش خودتان آن را به دست می‌آورید.

دلیل شما برای ورود به بازاریابی شبکه ای چیست؟

آیا این دلایل برای ورود به بازاریابی شبکه ای کافیست؟

آیا  برای ورود به بازاریابی شبکه ای آماده هستید؟

مطلب پیشنهادی: 50نباید در بازاریابی شبکه ای

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴۶ رای

نویسنده

مارکت ام ال ام
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم