شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

New Microsoft PowerPoint Presentation 1
id: 146641
بازدید: 13092

دکمه پارادایم شیفت را فشار دهید!

تجربه اول: دکمه پارادایم شیفت را در ذهنتان فشار بدهید.

اگر می‌خواهید مردم در نتورک ایران از محصولات شما خرید کرده و به شما بپیوندند، می‌بایست در نگرش خودتان نسبت به این تجارت تغییراتی را حاصل کنید.

اگر بیرون رفتید و مردم پرسیدند: آیا این همان نتورک مارکتینگ است؟ و شما هم از ترس شروع به تپق زدن کنید کارتان تمام است. حالا چه کسی این سؤال را از شما پرسیده است ؟ همان شخصی که به ام ال ام می‌گوید ام ال ان: این همان ام ال ان است ؟! چرا مردم حتی نمی‌دانند و نمی‌توانند نام این تجارت را صحیح تلفظ کنند، مردمی که همه‌چیز می‌دانند و هیچ‌چیز هم از این تجارت نمی‌دانند ولی شما را به‌سادگی می‌ترسانند! تنها دلیل ترستان را من می‌دانم. شما هنوز شیفت نشده‌اید. یعنی در باغ نیستید. یعنی برای دیدن تخت جمشید به‌جای شیراز به سمت اصفهان درحرکتید!

شیفت شدن در نتورک با درگیر شدن در این کار اتفاق می‌افتد. باید چرخ‌دنده‌هایتان را به چرخ‌دنده‌های نتورک گیر بدهید تا راه بیفتید. می‌بایست فونداسیون و پی‌ریزی خوبی داشته باشد.

وقتی خودتان را به عامل ایمان بسپارید هیچ‌کس و هیچ‌چیز نمی‌تواند بر شما تأثیر منفی بگذارد. شما بازار ساز هستید. یعنی اگر جامعه منفی است این شما هستید که با نمایشی حرفه‌ای از کار، نتایج را ایجاد کرده و زنگ کار را در ایران به صدا درمی‌آورید.

باید کاری کنید که در ایران کارتان همه‌جا زنگ بزند: راستی شنیدی می گن این تجارت نتورک مارکتینگ خوب داره مردم رو پولدار میکنه ؟ وقتی این صحبت را در کوچه و بازار و از زبان مردم عادی که روحشان از نتورک هم خبر ندارد شنیدید، بدانید که زنگ را به صدا در آورده‌اید. من به شما باور دارم که می‌توانید همه‌چیز را تغییر بدهید. ما یک‌بار به دنیا می‌آییم پس بیایید به خال هدف بزنیم!

شما نمی‌توانید با پول درآوردن در نتورک تغییری در عشقتان به مردم و مشتری‌ها ایجاد کنید ولی اگر با قلبتان با این مردم نتورک کنید بی‌شک پولدار هم می‌شوید. شما باید لیاقت دریافت پورسانت‌های نتورک را در خودتان ایجاد کنید.

پس لطفاً به‌جای لاک‌پشتی کار کردن پدال گاز را فشار بدهید.

کسی نگفته است در نتورک یک‌شبه می‌توانید به موفقیت برسید اما می‌توانید زمان را فشرده کنید. با فشرده کردن زمان و افزایش سرعتتان مقصد را به خودتان نزدیک‌تر کنید.

تخته‌گاز برانید

در همین ۲۴ ساعت اخیر به چند نفر زنگ زدید؟ موفق به صحبت با چند نفر شديد؟ چند تا دعوت انجام دادید؟ چند نفر دعوت شما را لبیک گفتند؟ با چند نفر یک قهوه میلیون تومانی نوشیدید؟ چند نفر را ثبت‌نام کردید؟

شما ۵ تا تماس در یک هفته قبل داشتید و آن‌وقت به بالاسری خودتان می‌گویید: من از این کار خسته شدم . همش کار و کار و کار! باور کنید این کار کردن نیست. این‌ها توهم کار کردن است. ۵ تماس در یک هفته می‌شود ۲۰ تماس در یک ماه.  ۲۰ تماس که هرکدام ۲ دقیقه وقت می‌گیرد و می‌شود ۴۰ دقیقه. شما در یک ماه فقط ۴۰ دقیقه کارکرده‌اید و به بالاسری خودتان می‌گویید: همش کار و کار و کار. حال شما خوب است؟

باور کنید نتورک با این طرز کار کردن اصلاً به درد شما نمی‌خورد. لطفاً بروید و به استخدام کار دیگری دربیایید.

دکمه پارادایم شیفت را فشار دهید!

می‌خواهم ببینم در آن کار برای ۴۰ دقیقه کار کردن به شما چقدر حقوق می‌دهند؟ صفر تومان! و قبل از ماه دوم هم اخراج می‌شوید. در نتورک هم این‌گونه کارکنید قبل از ۳ ماه اخراج می‌شوید.

همه نتورکرهای دنیا بر روی سرشان شاخ در می‌آورند وقتی نام هولتون باگز می‌آید و می‌شنوند که درآمد او در ماه بیش از۱ میلیون دلار است. یعنی به واحد پول ایران ، این نتورکر شرکت اورگانو گولد کانادا ماهیانه بیش از 3 میلیارد تومان پورسانت دریافت می‌کند. آیا می‌خواهید بدانید هولتون باگز در ۴۸ ساعت اول کارش در این شرکت چطور استارت کار را زده است ؟ این نتورکر سیاه‌پوست طرف مدت یک شبانه‌روز ۶۴۰ تماس تلفنی برقرار کرده که منجر به برقراری ۲۵۰ ارتباط شده است. سپس در ۲۴ ساعت دوم از صبح تا شب بیش از ۵۰ نفر را پرزنت کرده و حدود ۴۰ نفر کار را با باگز شروع کرده‌اند.


هولتون باگز: از مردم برای ساختن اورگانو گولد استفاده نکنید، از اورگانو گولد برای ساختن مردم استفاده کنید.


پس با این نحوه تماس گرفتن و کار کردن شما، راهتان احتمالاً به بیراهه می‌رود! شما با این‌طور کار کردن شایستگی دریافت پورسانت‌های خوب را ندارید. مرا می‌بخشید ولی در نتورک برای بهانه‌ها و تنبلی‌ها به کسی پول نمی‌دهند. پورسانت شما درنتیجه فعالیت‌های هوشمندانه شما است. چرا می‌گویم هوشمندانه ؟ چون ۵ تماس در هفته یعنی ۱۰ دقیقه کار کردن در یک هفته که این چیزی جز ضریب هوشی پایین در نتورک نیست. نباید یک‌لحظه تلفن شما بیکار باشد. شاید هم با موبایلتان دائماً در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخید و آنجا نتورک می‌کنید؟

خیلی‌ها برای تلفن پول پرداخت می‌کنند و فقط بعضی‌ها با تلفن پول پارو می‌کنند .

بروید و موفقیت را در آن بیرون بقاپید. به انتظار موفقیت در یکجا ننشینید چون چیزی جز شکست به سراغتان نخواهد آمد.همه به دنبال قرص پولدار شدن در نتورک می‌گردند و من آن را دارم . نه یکی بلکه دوتا! آن‌ها را سه وعده و پس از صبحانه ، نهار و شام میل کنید پولدار می‌شوید .. احساس اضطرار ۲. توقع بالا پس لطفاً دست‌دست نکنید. ما ۱۲۰ سال زنده نمی‌مانیم.تکان بخورید. تلفن را بردارید و شروع کنید. در نتورکتان انقلاب کنید. تنها منبع تجديد ناپذير هستی همانا زمان است. زمان می‌رود و برنمی‌گردد. زمان اهرم است پس به کارش بگیرید. قرار ملاقات‌های چای نوشی را بگذارید و همیشه به یاد داشته باشید:

بعضی‌ها می‌خواهند، بعضی‌ها نمی‌خواهند؟
چه اهمیتی دارد، نفر بعدی منتظر است.

از خودتان و کارتان و نتایجتان توقع بالا داشته باشید. بزرگ فکر کنید.. با بزرگ فکر کردن و انتظار نتایج خوب داشتن ضرر نمی‌کنید.۱۰۰ را نشانه بگیرید ۶۰ را صاحب شوید. مشکل این است که شما ۲۰ را نشانه می‌روید و ۸ مال شما می‌شود. به قول ليس براون ماه را نشانه بگیرید. حتی اگر به آن نرسید، در میان ستاره‌ها فرود خواهید آمد.

************************************

این مقاله تجربه شماره یک از 44 تجربه و ابزار حرفه ای برای موفقیت در نتورک می باشد. محصول کامل را می توانید از لینک زیر تهیه کنید:

کتاب3

۴۴ تجربه و ابزار عالی برای پیگیری

 

************************************

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

دسته بندی ها

دسته‌بندی نشده

نویسنده

مارکت ام ال ام
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم