شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

miras
id: 42509
بازدید: 12930

پیوستن شرکت صنایع بسته بندی ایمان به بازاریابی شبکه ای

به نقل از سایت شرکت بازاریابی شبکه ای میراث نفیس دستها، در راستای شرایط جدید اعلامی در آیین نامه کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای دو شرکت میراث نفیس دستها و شرکت تولیدی ایمان با همدیگر ادغام شدند.

از آنجا که شرکت صنایع بسته بندی ایمان،خود یکی از بزرگترین تامین کنندگان محصولات آرایشی،بهداشتی و شوینده بسیاری از شرکت های بازاریابی شبکه ای بوده و تا امروز در تعدد برند و تنوع کالا، سهم بسزایی داشته است و همچنین سوابق مثبت شرکت بازاریابی شبکه ای میراث نفیس دستها ، از جمله نداشتن هیچ گونه اخطار و عدم فروش کالاهای وارداتی از آغاز فعالیت خود، این دو شرکت را بر آن داشته است تا دوشا دوش یکدیگر، پا در عرصه تولید و فروش کالاهای جدید آرایشی ، بهداشتی و شوینده در سطح بازاریابی شبکه ای بگذارند و محصولاتی را تولید و عرضه کنند که از نظر کیفیت، قابل رقابت با نمونه های خارجی هستند.

از این رو شرکت صنایع بسته بندی ایمان ، با سرمایه گذاری بزرگ و خرید بخشی از سهام شرکت میراث نفیس دستها وارد این عرصه شده است تا با تولید مرغوبترین و گسترده ترین دامنه محصولات با قیمت مناسب ، متضمن بهداشت و سلامت عموم مردم در این زمینه باشد. کسب اطمینان و رضایت مصرف کنندگان عزیز و درآمد زایی بالا برای بازاریابان شبکه ای محترم ، بالاترین هدف ماست.

شایان ذکراست که شرکت صنایع بسته بندی ایمان به صورت یک شخص حقوقی مستقل بوده و هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی نداشته و تحت هیچ شرایطی سهام خود را به اشخاص و شرکت های دیگر واگذار ننموده است و در صورت مطرح شدن چنین مسائلی، کاملا” موضوع را رد کرده و کذب اعلام می نماید و با توجه به توانمندی و قدرت بسیار بالای خود در صدد سرمایه گذاری های بیشتر در داخل و خارج از کشور جهت ارتقاء تولید خود می باشد که به زودی اخبار جدید آن نیز منتشر خواهد شد.

منبع:شرکت میراث نفیس دستها

انتشار کننده خبر: مارکت ام ال ام

مطلب پیشنهادی بعدی: ثمربخش یا مشغول

چه احساسی نسبت به این اطلاعات داشتید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای

دسته بندی ها

دسته‌بندی نشده

نویسنده

مارکت ام ال ام
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
  1. درود سپاس
    تمامی نت ورک ها را مطالعه وتحقیق کردم
    بهترین نت ورک خدمات محور است
    بیمه سوشیا کار آفرین بهترین نت ورک است
    که مشتری هیچگونه زیانی نمی کند