شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار | استیو جابز +90 دقیقه 50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار | استیو جابز +90 دقیقه
50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار | استیو جابز +90 دقیقه 50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار | استیو جابز +90 دقیقه

50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار | استیو جابز +90 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
11 فروش
20.000 تومان

نویسنده‌ی اثر 50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار «جرج ایلین» George Ilian؛ است که آن را تحت عنوان «۱۰ چهره‌ی رویایی که جهان را تغییر دادند» منتشر کرده و طی آن ۵۰۰ درس زندگی و کسب‌و‌کار از این ده‌چهره‌ی برتر را گنجانیده است.

یکی از آن‌ها استیوجابز است. این کتاب جزو کتاب‌های پرفروش سایت «آمازون» نیز محسوب می‌شود.

جرج ایلین ، زندگی استیو جابز را نیز از جنبه‌های گوناگون آن بررسی و کالبدشکافی کرده و با استناد به ماجراها و رویدادهای واقعیِ زندگی او؛ خلاصه‌ی عوامل موفقیت استیو جابز را تبدیل به پنجاه درس به‌ صورت پنجاه دستورالعملِ یک سطری! و کاملاً کاربردی کرده است؛

طوری که شما می‌توانید تمام شیوه‌ها و رفتارهای استیو جابز را در عرصه‌ی کسب‌وکار، زندگی شخصی؛ نوع سرمایه‌گذاری و طرز ایده یابی؛ در این ۵۰ سطر؛ مال خود کنید.

برای هر یک از این ۵۰ درس؛ قسمتی مرتبط از زندگی استیو جابز به‌عنوان مثالی کاربردی برای یادگرفتنِ نحوه‌ی عملی کردن آموزش مربوطه شرح داده شده است.

در یک نگاه کلی این موارد شامل نکته‌های مهم زیر است: آموزش تغییر نگرشتان نسبت به وضعیت کنونی خود و یا مشکلاتی که دارید چگونه باید توانایی‌ها و نقطه‌ضعف‌های واقعی خودتان را بشناسید.

استیو جابز در اولین قدم به شما کمک می‌کند که روی کسب‌وکار یا شغلی که واقعاً برای شما مناسب است تمرکز کرده و آن را پیدا کنید شرح روش استیو جابز برای حل مسئله‌ی نداشتن تکیه‌گاه و پشتیبان در مسیر موفقیت فردی و اجتماعی چگونه باید در جستجو و پذیرای ایده‌های جدید باشید.

چگونه باید با اطرافیان خود برخوردی صحیح در مسیر موفقیت داشته باشید چگونه می‌توانید به بهترین و مقرون به‌صرفه‌ترین طریق، تیم کاری خود را تشکیل دهید یا در کسب‌وکار خود با گروه‌های کاری مختلف همکاری کنید.

ارائه‌ی نمونه‌ای برای این‌که چگونه می‌توان بدون نقض کپی‌رایت و حق تألیف؛ از چند ایده یا اختراع قبلی؛ ایده یا اختراع جدیدی آفرید! آموزش چگونگی و زمانِ «نه گفتن» در جریان تلاش در یک کسب‌وکار!

استیو جابز خود می‌گوید: «من همانند خیلی از کارهای مؤثری که انجام داده‌ام به موارد بسیاری که انجام نداده‌ام افتخار می‌کنم! ابداع کردن، شاملِ گفتنِ نه به هزاران مسئله‌ی گوناگون است»

استیو جابز

بیوگرافی استیو جابز:

استیو جابز نام اصلیش استیون پال جابز بود که به انگلیسی: Steven Paul Jobs هست ایشون زادهٔ ۲۴ فوریهٔ ۱۹۵۵ میلادی و به شمسی 5 اسفند 1333 استیو متاسفانه حالا دربین ما نیست و در تاریخ  ۵ اکتبر ۲۰۱۱ به شمسی 11 مهر 1390 از دنیا رفت.

استیو جابز را قطعا میشناسید که عموما او را مخترع اپل میدانند محصولی که حالا داشتنش آرزوی خیلی هاست، اما چطور یک فرد فقیر که از دانشگاه هم اخراج شده بود به چنین جایگاه و سرمایه هنگفتی رسید.

در فایل صوتی 50 درس موفقیت کامل متوجه این موضوع خواهید شد و تجربیات میلیاردی او را میتوانید در زندگی خود پیاده سازی کنید.

استیو جابز کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل و یکی از چهره‌های پیشرو در صنعت رایانه بود. در سال ۱۹۷۶، جابز ۲۱ ساله به‌ همراه دوستش استیو وازنیک ۲۶ ساله، شرکت اپل را تأسیس کردند.

اولین رایانهٔ شخصی‌ای که شرکت اپل به بازار معرفی کرد، اپل I نام داشت. یک سال پس از آن در سال ۱۹۷۷ اپل II نیز راهی بازار شد. در سال ۱۹۸۵ طی یک اختلاف مدیریتی، جابز اپل را ترک و در همان سال شرکت نکست را تأسیس کرد.

از مهم‌ترین محصولات شرکت نکست می‌توان به نکست کامپیوتر اشاره کرد که بعدها میزبان اولین مرورگر وب شد. در سال ۱۹۹۶ شرکت اپل، شرکت نکست را به مبلغ ۴۲۹ میلیون دلار خرید. طی این معامله استیو جابز، مجدداً به اپل بازگشت.

از اتفاقات مهم پس از این مسئله در اپل می‌توان به معرفی آی‌پاد در سال ۲۰۰۱، پرده‌برداری از آی‌تیونزاستور در سال ۲۰۰۳ و معرفی آی‌فون و آی‌پد در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ اشاره کرد.

دیگر آموزش های استیو جابز غیر از 50 درس موفقیت در که در مارکت ام ال ام منتشر شده به شرح زیر می‌باشد:

توضیحات در مورد فایل صوتی 50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار از استیو جابز:

نام استیو جابز بیش‌تر با نام «اپل» پیوند خورده است. او روشی دارد که به هر انسانی در قرن بیست و یکم این فرصت را می‌دهد که در عرض مدت کوتاهی از هیچ، تبدیل به همه‌چیز شود!

این، یعنی راه عملیِ رسیدن به ثروت و موفقیت بدون هیچ پشتوانه‌ی مالی! تا ۱۵۰ الی ۲۰۰ سال پیش، معمولا فرزندان، شغلِ پدرانشان را ادامه می‌دادند و یک فرد از طبقات پایین جامعه به‌سختی می‌توانست به موفقیت‌های بزرگ دست یابد.

از آغاز قرن بیستم و با پیشرفت صنعت و فرصت‌هایی که از این پیشرفت‌ها پدید آمد هر انسانی در صورت برنامه‌ریزی صحیح و تلاش مداوم، می‌توانست در فاصله‌ی زمانی ۲۰ تا ۴۰ سال از هیچ، به موفقیت‌های اجتماعی بزرگ دست یابد.

اما استیو جابز یکی از چند فوق ستاره‌ی تاریخ موفقیت است که نه‌تنها خود یک سوپراستار موفقیت شد، بلکه با تلاش‌هایش در زمینه‌ی فناوری دیجیتالی  زندگی میلیاردها انسان در زمان حال و آینده را متحول کرد و فرصتِ رسیدن به ثروت و موفقیت را برای بشر، در مدتی کوتاه‌تر فراهم کرد.

آن‌هم موفقیت با دست‌خالی و با شروع از نقطه‌ی صفر! به همین دلیل است.

اولین درسی که در کتاب صوتی ۵۰ درس موفقیت زندگی و کسب‌وکار از جابز خواهیم آموخت این است که: شروع و موقعیت فعلی زندگی شما مهم نیست؛ بلکه مهم این است که در چه مسیری دارید پیش می‌روید و به کجا می‌رسید!

 

جورج ایلین

۵۰ مهارت برای کسب ثروت: نویسنده‌ی این اثر،؛ «جرج ایلین» George Ilian؛ است

که آن را تحت عنوان «۱۰ چهره‌ی رویایی که جهان را تغییر دادند» منتشر کرده و طی آن ۵۰۰ درس زندگی و کسب‌و‌کار از این ده‌چهره‌ی برتر را گنجانیده است که یکی از آن‌ها استیوجابز است.

این کتاب جزو کتاب‌های پرفروش سایت «آمازون» نیز محسوب می‌شود.

جرج ایلین ، زندگی استیو جابز را نیز از جنبه‌های گوناگون آن بررسی و کالبدشکافی کرده و با استناد به ماجراها و رویدادهای واقعیِ زندگی او؛ خلاصه‌ی عوامل موفقیت استیو جابز را تبدیل به پنجاه درس به‌ صورت پنجاه دستورالعملِ یک سطری! و کاملاً کاربردی کرده است؛

طوری که شما می‌توانید تمام شیوه‌ها و رفتارهای استیو جابز را در عرصه‌ی کسب‌وکار، زندگی شخصی؛ نوع سرمایه‌گذاری و طرز ایده یابی؛ در این ۵۰ سطر؛ مال خود کنید.

جملات تاثیر گذار موسس شرکت اپل: برای هر یک از این ۵۰ درس؛ قسمتی مرتبط از زندگی استیو جابز به‌عنوان مثالی کاربردی برای یادگرفتنِ نحوه‌ی عملی کردن آموزش مربوطه شرح داده شده است.

در یک نگاه کلی این موارد شامل نکته‌های مهم زیر است:

  • آموزش تغییر نگرشتان نسبت به وضعیت کنونی خود و یا مشکلاتی که دارید
  • چگونه باید توانایی‌ها و نقطه‌ضعف‌های واقعی خودتان را بشناسید
  • استیو جابز در اولین قدم به شما کمک می‌کند که روی کسب‌وکار یا شغلی که واقعاً برای شما مناسب است تمرکز کرده و آن را پیدا کنید
  • شرح روش استیو جابز برای حل مسئله‌ی نداشتن تکیه‌گاه و پشتیبان در مسیر موفقیت فردی و اجتماعی
  • چگونه باید در جستجو و پذیرای ایده‌های جدید باشید
  • چگونه باید با اطرافیان خود برخوردی صحیح در مسیر موفقیت داشته باشید
  • چگونه می‌توانید به بهترین و مقرون به‌صرفه‌ترین طریق، تیم کاری خود را تشکیل دهید یا در کسب‌وکار خود با گروه‌های کاری مختلف همکاری کنید
  • ارائه‌ی نمونه‌ای برای این‌که چگونه می‌توان بدون نقض کپی‌رایت و حق تألیف؛ از چند ایده یا اختراع قبلی؛ ایده یا اختراع جدیدی آفرید!

آموزش چگونگی و زمانِ «نه گفتن» در جریان تلاش در یک کسب‌وکار! استیو جابز خود می‌گوید: «من همانند خیلی از کارهای مؤثری که انجام داده‌ام به موارد بسیاری که انجام نداده‌ام افتخار می‌کنم!

ابداع کردن، شاملِ گفتنِ نه به هزاران مسئله‌ی گوناگون است»

آموزش درس‌هایی ارزشمند برای زندگی شخصی کارآفرینان که استیو جابز به کار بست و حتی پس از دوران حیات خود نیز تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین انسان‌های موفق و تأثیرگذار در سرنوشت انسان‌ها شد.

او یکبار در زمان حیاتش گفته بود: «تبدیل شدن به ثروتمندترین مرد جهان که در گوشه‌ای از یک قبرستان، آرام گرفته است برایم هیچ ارزشی ندارد، اما این موضوع که هر شب وقتی به رختخواب می‌روم احساس کنم که کاری ارزشمند انجام داده‌ام چیزی است که برایم مهم محسوب می‌شود»

راز موفقیت استیو جابز: به‌طورکلی به عقیده‌ی استیو جابز یک انسان نمی‌تواند فقط با نگاه کردنِ روبه‌جلو بخش‌ها و نقاط مختلف زندگی خود را به‌درستی یکدیگر متصل کند و آینده‌ای همراه با موفقیت برای خود رقم بزند؛

چون فقط بعد از عبور از آن بخش‌ها و نقاط مختلف زندگی است که آن بخش‌ها در پشت سر فرد به یکدیگر متصل شده و سرگذشت یک فرد را می‌سازند.

رمز موفقیت استیو جابز این است که شما به یک ایده، موضوع یا مسئله‌ای کاملاً مطمئن و امیدوار باشید و برای آن تلاش کنید.

همین اطمینان و امید به یک ایده یا موضوع، باعث خواهد شد که شما در هر بخش و نقطه‌ای از زندگی خود به بهترین نحو عمل کرده و باعث شوید که کار بر روی این ایده یا موضوع، گذشته و آینده‌ی شما را به‌درستی به یکدیگر متصل کند و موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورد.

استیو جابز گفته است که تمامی تفاوت‌های موجود در زندگی او نتیجه‌ی پیروی از این روش بوده و پیروی از این روش هیچ‌گاه و در هیچ موردی او را سرافکنده نکرده است.

گوش دادن به فایل صوتی ۵۰ درس موفقیت زندگی و کسب‌و‌کاراز استیو جابز چه سودی برای شما دارد؟

شما با گوش دادن به کتاب صوتی ۵۰ درس موفقیت زندگی و کسب و کار از استیو جابز؛ ایده‌های ثروت و موفقیتِ مناسب با شرایط فعلی خود را یافته و یا ایده‌هایی را که دارید بهبود بخشیده و تبدیل به واقعیت خواهید کرد

اگر «اپل» یک تلفن همراه فوق‌العاده است؛ کتاب صوتی «۵۰ درس زندگی و کسب‌وکار از استیوجابز» یک «موفقیت همراهِ» فوق‌العاده‌تر است.

درباره فایل صوتی 50 درس موفقیت استیو جابز نسخه منتشر شده در مارکت ام ال ام:

این فایل صوتی با بهترین کیفیت در استدیو ضبط شده که میتوانید نمونه آن را از دکمه دمو گوش کنید، این فایل صوتی 7 قسمت است که جمعا 90 دقیقه میشود.

بعد از تهیه فایل صوتی یا کتاب صوتی 50 درس موفقیت استیو جابز میتوانید تک تک قسمت هارا آنلاین گوش یا دانلود بفرمایید، همچنین میتوانید کل قسمت هارا در یک فایل زیپ دانلود بفرمایید.

اگر مایل باشید میتوانید بعد از تهیه فایل ها را از کانال تلگرالم هم دانلود بفرمایید که برای خریداران آن را در تلگرام آپلود کردیم.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
11 فروش
20.000 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ خرید به کیف پول حساب کاربری‌تان
50 درس موفقیت در زندگی و کسب و کار | استیو جابز +90 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
زمان: 90 دقیقه
تعداد پارت: 7 مورد
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: تمام افراد
برگزارکننده: جرج ایلین
به روز شده در:
وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم

سایر محصولات مارکت ام ال ام Other Products

فروش به روش اسپین | قوی ترین تکنیک پیگیری از مرتضی نصرالهی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
فروش به روش اسپین یا اسپین سلینگ (SPIN Selling) که از این روش فروش میتوانیم در امر فالو و پیگیری هم استفاده کنیم، در این پادکست صوتی لیدر مرتضی نصرالهی بهتون توضیح میده چطور از این روش در امر فالو استفاده کنیم. در کل اسپین سلینگ چیست؟ روش فروش اسپین به دست آمده از تحقیقات [...]
19 فروش
5.0
28.900 تومان
سمینار برخیز و بدرخش از پاتمن سناتیراجا در تایلند | freedom bangkok
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قبل از اینکه بخوام سمینار برخیز و بدرخش پاتمن در تایلند را بهتون معرفی کنم، ویدیوهای زیادی از سمینارهای گوناگون پاتمن وجود داره که ترجمه نشده، با موضوعات مختلف که برخی ها کاربردی و برخی ها خیر. طبق تجربه کاری ما گلچینی از این سمینارها را فارق از سال برگزاریشون با توجه به [...]
113 فروش
5.0
85.900 تومان
کتاب صوتی عظمت خود را دریابید | وین دایر+150 دقیقه
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
کتاب عظمت خود را دریابید، یکی از کتاب های اصلی برای افراد مشغول در بازاریابی شبکه ای میباشد این کتاب را افرادی باید مطالعه کنند یا گوش کنند که حداقل 5 نفر در سازمانشان فعال باشند. در کتاب عظمت خود را دریابید دکتر وین دایر به این اصل را توضیح میدهد که چرا افراد مریض […]
15 فروش
4.2
22.900 تومان
آموزش دعوت در بازاریابی شبکه ای + اصولی | به سبک نتورک ایران
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
با یکی از بهترین آموزش ها در مارکت ام ال ام در خدمتتون هستیم، آموزش دعوت به حرفه ای ترین شکل ممکن، دیگه اطلاعات قدیمی کاربرد نداره،  با ما همراه باشید تا کاربردی ترین آموزش دعوت را خدمتتون معرفی کنیم. آموزش دعوت از سلسله آموزش های جامع ترین دوره بازاریابی شبکه ای میباشد، یکی [...]
110 فروش
5.0
109.000 تومان

سایر دوره های مارکت ام ال ام Related Courses

کامل ترین دوره بازاریابی شبکه ای | 90 روز برنامه ریزی یک نتورکر
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
در دوره برنامه ریزی یک نتورکر به چند سوال اصلی پاسخ داده میشه، تا حالا شده توی برنامه ریزی کم بیارید؟ نتونید برنامه ریزی درست و حسابی برای تیمتون داشته باشید؟ یا برنامه ریزی انجام دادید ولی بهش اعتقادی ندارید! اگر نیاز به یک برنامه مدون، حرفه ای و تست شده نیاز دارید در تیم [...]
19 دانشجو
4.8
699.000 تومان
بسته همه کاره شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
پکی را آماده کرده ایم که اسم های زیادی میشه روی آن گذاشت: بسته آموزشی مورد نیاز هر نتورکر لیدر مجازی مشاور هر نتورکر آموزش قدم به قدم سقف زدن بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل و … ما ترجیح دادیم عنوان آن را بسته شروع در مسیر صحیح تا سقف استیبل قرار […]
15 دانشجو
4.8
2.190.000 تومان
دوره کامل تغییر الگوها و باورهای ذهنی باب پراکتور دوبله فارسی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به موفقیت در هر سیستمی تغییر میباشد، یعنی شما اگر توی یک سیستمی و تجارتی موفق نیستید اما یک شخص دیگر موفق هست، پس شما باید در الگوها و باورهای ذهنی خودتان تغییر ایجاد کنید، این یعنی پارادایم شیفت. پارادایم شیفت چیست: پارادایم شیفت یعنی تغییر [...]
111 دانشجو
4.6
229.000 تومان
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای | صوتی 2 ساعت
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
دوره یازده دلیل شکست در بازاریابی شبکه ای به استادی لیدر امیر ارسلان ایرانی یک از لیدرهای بزرگ و پردرآمد فارسی زبان افراد بعد از ورود به بازاریابی شبکه ای با فراز و نشیب های زیادی برخورد میکنند، بارشد سریع و… تجربه نشان داده در نتورک شما هر قومیتی، ملیتی یا تریپ و [...]
112 دانشجو
4.7
125.900 تومان

محصولات مرتبط Related Products

فایل جلسه لیدر امیرحسین میراحمدی | لیدر قدیمی | 28 دقیقه
LeaderALi67 (NM)
LeaderALi67 (NM) سلام. من متولد سال 67 هستم، حدود 4 سال بازاریابی شبکه ای کار کردم. یکی از بهترین انتخاب های زندگیم نتورک بود. درسته که مثل هر شغل دیگه ای یک سری سختی هایی داره ولی در کل تاثیر خیلی خوبی توی زندگیم و شخصیتم گذاشته. تعدادی فایل دارم که به نظرم میتونه توی مسیر نتورکتون کمک تون کنه. امیداوارم که براتون مفید باشه. موفق باشید.
تاپ لیدر امیرحسین میراحمدی از لیدرهای سقف زده ی نتورک قدیم است. او سطح هشتم تاپ لیدر محمد شاکری بوده. ایشون توسط قصاب محله شون پرزنت شده و پرزنتورش هم آقای شاکری بوده. لیدر امیرحسین میراحمدی در طول نتورکش از چالش های بزرگی عبور کرده و فشارهای زیادی رو متحمل شده ولی در یک [...]
15 فروش
3.0
30.000 تومان
فروش به روش اسپین | قوی ترین تکنیک پیگیری از مرتضی نصرالهی
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
فروش به روش اسپین یا اسپین سلینگ (SPIN Selling) که از این روش فروش میتوانیم در امر فالو و پیگیری هم استفاده کنیم، در این پادکست صوتی لیدر مرتضی نصرالهی بهتون توضیح میده چطور از این روش در امر فالو استفاده کنیم. در کل اسپین سلینگ چیست؟ روش فروش اسپین به دست آمده از تحقیقات [...]
19 فروش
5.0
28.900 تومان
دعوت به روش یخ شکن ها | صوتی 45 دقیقه
ساناز امیری
ساناز امیری فعلا که شب و روزمون شده بازاریابی شبکه ای و خدمات رسانی به نتورکران با استفاده از سایت بزرگ و معظم مارکت ام ال ام
در فایل صوتی آموزش دعوت به روش یخ شکن ها کتاب معروف تام شرایتر میباشد، کتاب صوتی یخ شکن ها، کتاب pdf یخ شکن ها، از این لینک ها میتوانید کتاب یخ شکن ها را تهیه و دانلود کنید. در این فایل صوتی چکیده ای اطلاعات یک لیدر، اطلاعات لازم برای دعوت به شما داده […]
17 فروش
5.0
15.900 تومان
سمینار برخیز و بدرخش از پاتمن سناتیراجا در تایلند | freedom bangkok
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
قبل از اینکه بخوام سمینار برخیز و بدرخش پاتمن در تایلند را بهتون معرفی کنم، ویدیوهای زیادی از سمینارهای گوناگون پاتمن وجود داره که ترجمه نشده، با موضوعات مختلف که برخی ها کاربردی و برخی ها خیر. طبق تجربه کاری ما گلچینی از این سمینارها را فارق از سال برگزاریشون با توجه به [...]
113 فروش
5.0
85.900 تومان