شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند

چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
10 فروش
154.290 تومان

چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ «برای داشتن یک پرزنت موفق، ابتدا باید به موضوع مورد بحث خود عمیقا آشنا شوید و مطالعه کافی داشته باشید. سپس باید ساختار درست و منطقی برای پرزنت خود تهیه کنید و از واژگان ساده و روان استفاده کنید»

نقش اساسی انجام صحیح پرزنت | محسن فرهمند
نقش اساسی انجام صحیح پرزنت | محسن فرهمند

1. چرا پرزنت یکی از شیوه‌های دعوت مورد استفاده قرار می‌گیرد؟presentors 5Q 1
2. چه عواملی باعث می‌شود یک پرزنت موفق و مؤثر باشد؟
3. تکنیک‌های مختلف پرزنت می‌تواند به دعوت کمک کند؟
4. چرا اهمیت حرفه‌ای بودن در پرزنت بسیار بالا است؟
5. چگونه پرزنت حرفه‌ای می‌تواند به موفقیت در نتورک کمک کند؟

 

پرزنت چیست؟

پرزنت به معنای ارائه و ارائه دادن یک مطلب یا ایده است. این فرایند معمولاً با استفاده از اسلایدها، نمودارها، تصاویر و ویدئوها انجام می‌شود. پرزنت یکی از شیوه‌های ارتباطی مهم است که در محیط‌های مختلف از جمله سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و جلسات تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف اصلی پرزنت، ارائه مطلب به گوش‌های شنونده‌ها با استفاده از شیوه‌های متنوع و جذاب است. یک پرزنت موفق، می‌تواند توانایی شما در ارائه مطلب را بهبود بخشد و منجر به ایجاد ارتباط موثری با شنوندگان شود.

در دنیای امروز، پرزنت به عنوان یکی از مهارت‌های مهم و اساسی برای افرادی که در حوزه کسب و کار فعالیت می‌کنند، شناخته می‌شود. با توجه به اینکه ارتباط موثر با مخاطبان، یکی از عوامل موفقیت در کسب و کار است، پرزنت به عنوان یک وسیله موثر برای ارتباط با مخاطبان شناخته شده است. برای پیشرفت در این مهارت، فرد باید درک کاملی از موضوع خود داشته باشد و قادر باشد این موضوع را به طور جذاب و قابل فهمی برای شنوندگان ارائه دهد. همچنین، استفاده از تکنیک‌های مختلف پرزنت، مانند استفاده از تصاویر جذاب، استفاده از نمودارها و جداول و استفاده از زبان بدن، می‌تواند بهبود بخشیدن مهارت پرزنت فردی را تسهیل کند.

اهمیت حرفه ای بودن در پرزنت

اهمیت حرفه ای بودن در پرزنت بسیار بالاست، زیرا یک پرزنت حرفه ای و موثر می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت یک شرکت، سازمان یا فرد داشته باشد. یک پرزنت حرفه ای باید شامل ارائه ایده های جدید و مفید، استفاده از تصاویر و نمودارها به صورت منطقی و درست، استفاده از زبان بدن صحیح و متقن، و ایجاد ارتباط با مخاطبین باشد. همچنین، استفاده از ابزارهای پیشرفته مانند پاورپوینت و ویدئو کنفرانس می تواند بهبود قابل توجهی در ارائه پرزنت داشته باشد.

در جهت تحقق هدف های شرکت یا سازمان، پرزنت حرفه ای بسیار مهم است. در واقع، یک پرزنت حرفه ای می تواند به شرکت یا سازمان کمک کند تا تصمیمات بهتری بگیرند و به موفقیت بیشتری دست پیدا کنند. همچنین، یک پرزنت حرفه ای می تواند به فردی که آن را ارائه می دهد، کمک کند تا به عنوان یک فرد حرفه ای تشخیص داده شود و در ارتقای کاری خود موفق تر باشد. به همین دلیل، اهمیت حرفه ای بودن در پرزنت باید به شدت تاکید شود.

 

اهمیت نحوه برگذاری پرزنت | محسن فرهمند
اهمیت نحوه برگذاری پرزنت | محسن فرهمند

برگذار کننده فایل صوتی چگونه پرزنت موفق داشته باشیم

لیدر محسن فرهمند در شرکت پنبه ریز مشغول هستند و دارای رده بندی الماس آبی میباشند. اطلاعات بسیار زیاد این لیدر که نشات گرفته از استاد بزرگشان لیدر هادی شکوری است و باعث معروفیت ایشان شده.

لیدر محسن فرهمند همیشه میگه: وقتی رشدم شروع شد که عمیقا به این نتیجه رسیدم: هیچ کس نمیتونه یا نمیخواد که به رشد من کمک کنه و خودم باید{{مسئولیت}} زندگیمو به عهده بگیرم و کاری بکنم.

محسن فرهمند برگذار کننده فایل صوتی چگونه پرزنت موفق داشته باشیم
محسن فرهمند برگذار کننده فایل صوتی چگونه پرزنت موفق داشته باشیم

او یک تاپ لیدر است که نکات ارزشمندی درباره چگونگی موفقیت در نتورک را بیان می کند. از این رو لیدرهای تازه کار یا سایر نتورکرها حتما باید به سخنان افراد مجربی همچون تاپ لیدر فرهمند را با دقت بالایی گوش دهند تا نتیجه تجربه و فعالیت های چنین تاپ لیدرهایی را در طول فرایند کاری خود مشاهده نمایند.

فایل های آموزشی محسن فرهمند در مارکت ام ال ام:

فرصتی برای تبدیل شدن به یک پرزنتور حرفه‌ای با آواکالا

پرزنت موفق چگونه است؟

پرزنت موفق یکی از مهمترین مهارت‌هایی است که در هر حوزه از زندگی و کار می‌تواند بسیار مفید باشد. برای داشتن یک پرزنت موفق، ابتدا باید دقیقاً بدانید چه موضوعی را می‌خواهید به مخاطبان خود ارائه دهید. باید مطالعه کافی در زمینه‌ی موضوعی که قصد پرزنت آن را دارید، انجام داده و از آخرین دستاوردها و تحقیقات در این زمینه آگاهی داشته باشید.

در ادامه، باید به توانایی‌های خود در ارائه‌ی این موضوع برای مخاطبان اعتماد داشته باشید. برای این کار، می‌توانید با ارائه‌ی مثال‌های مربوط به موضوع خود و توضیح بیشتر درباره‌ی آن، به مخاطبان نشان دهید که شما دقیقاً می‌دانید چه موضوعی را در دست دارید و چگونه می‌توانید به آن پاسخ دهید. در نهایت، باید به شیوه‌ی ارائه‌ی خود نیز توجه کنید. از شیوه‌ی جذاب و جالبی در ارائه‌ی موضوع خود استفاده کنید تا مخاطبان شما را به خود جذب کنید و به خاطر بسپارند.

پرزنت از دیدگاه محسن فرهمند

در جلسات پرزنت، نمایش قدرت پلن درآمدی یک ابزار قدرتمند برای انگیزش و موجود کردن انگیزه در شخص مقابل است. با این حال، برخی افراد نظر دارند که باید قدرت پلن درآمدی را در زمان مناسبی نشان داد تا از اینکه سرانجام افراد خود را به دنبال هدف خود می‌برند، کاملاً اطمینان حاصل شود. به هر حال، مهمترین نکته این است که شما باید برای مدت طولانی زمان و با انگیزه‌ای پایدار به هدف خود پایبند باشید.

جزئیات فایل چگونه پرزنت موفق داشته باشیم:

این فایل صوتی به تدریس لیدر محسن فرهمند با موضوع پرزنتورها و چگونگیه انجام یک پرزنت موفق اختصاص دارد. در این فایل، محسن فرهمند به شما نکاتی راجع به چگونگی ارائه یک پرزنت موفق و جذاب آموزش می‌دهد. این فایل دارای فرمت mp3 و حجم 17.7 مگابایت می‌باشد که در 2 ساعت 30 دقیقه و 30 ثانیه به طور کامل ارائه شده است. با گوش دادن به این فایل، می‌توانید به بهبود مهارت‌های ارائه پرزنت خود بپردازید تا در موفقیت بیشتری در ارائه‌ی پرزنت‌های خود دست یابید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 20.850 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
154.290 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به دعوت و پرزنت
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
زمان: 150 دقیقه و 30 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 17.7 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 10
برگزارکننده: محسن فرهمند
به روز شده در:
-𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭

به ازای هر فروش این محصول 20.850 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات msn ‌ Other Products

فایل صوتی به اندازه کافی وقت ندارم | جو پینسکر
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اجتماعی، به سرعت به سمت یک زندگی پیچیده تر و چالش برانگیزتر حرکت می‌کنیم. همه ما باید همزمان با کار و تحصیل، روابط اجتماعی خود را نیز حفظ کنیم و به خانواده خود اختصاص بدهیم. با همه این ها ما با یک اتفاق مواجه می‌شیم: (وقت ندارم) [...]
11 فروش
5.0
14.319 تومان
فایل صوتی راهکار های فروش | فائزه اسدی
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
برای داشتن موفقیت در بازاریابی، باید راهکار هایی مانند ایجاد رابطه با مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت، ارائه تخفیف های ویژه و داشتن یک برنامه بازاریابی مناسب را به کار گرفت. همچنین، نیاز است تا فروشندگان با ارائه اطلاعات دقیق و کافی درباره محصولات خود، اعتماد مشتریان را به [...]
12 فروش
5.0
54.279 تومان
دغدغه ها و چالش ها در نتورک | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
با وجود تمام مزایایی که بازاریابی شبکه ای ارائه می دهد، این روش همچنین با چالش هایی همراه است. این چالش ها شامل جذب نیروی کار با تخصص در بازاریابی شبکه ای، ایجاد روابط قوی و پایدار با مشتریان و تامین منابع مالی برای ایجاد و توسعه کسب و کار هستند. همچنین، بازاریابی شبکه ای [...]
12 فروش
5.0
78.699 تومان
دفتر برنامه ریزی ویژه‌ی بازاریابان شبکه‌ای
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
این دفتر برنامه ریزی طوری طراحی شده که برای هر نتورکری اگر از نان شب واجبتر نباشد، ارزشش کمتر نیست. در هر شرکتی که کار می‌کنید و هر کجای دنیا که هستید اولین کار داشتن یک دفتر برای یادداشت هست، ما اینجا پا را فراتر نهادییم، بسیار فراتر! در اینجا بهترین قسمت‌ها از کتاب‌هایی که [...]
110 فروش
5.0
17.649 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 154.290 تومان