شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

چرا نتورکرها شیفت می‌کنند | ماریا قادری چرا نتورکرها شیفت می‌کنند | ماریا قادری
چرا نتورکرها شیفت می‌کنند | ماریا قادری چرا نتورکرها شیفت می‌کنند | ماریا قادری

چرا نتورکرها شیفت می‌کنند | ماریا قادری

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1
10
32.190 تومان

در نتورک مارکتینگ، برای داشتن موفقیت باید به پایبندی به اصول اخلاقی و رفتار درست بسیار توجه کرد. این شامل احترام به دیگران، باعث شیفت نشدن دیگر نتورکرها، انجام تعهدات و قراردادها، عدم استفاده از فرصت‌های ناروا و تبلیغاتی کذب و ترویج محصولات با کیفیت پایین است. همچنین، باید به شخصیت و تجربه خود توجه کرد و با استفاده از این موارد، ارتباطات و روابط حرفه‌ای و پایدار را با دیگران برقرار کرد.

شیفت کردن به چه معناست

شیفت کردن به معنای تغییر مکان، وضعیت یا وظیفه است. در بسیاری از موارد، شیفت کردن به معنای تغییر نوع کار، تحصیل، مسئولیت یا حتی محیط کاری است. شیفت کردن می‌تواند در حالت‌های مختلفی اتفاق بیافتد، از جمله به دلیل تغییرات در جامعه، تکنولوژی، بازار کار، تحولات شرکتی یا حتی انتخاب فرد برای تغییر مسیر زندگی خود. این تغییرات ممکن است در بعضی از موارد بهبود یا افزایش کیفیت زندگی فردی و یا توسعه شغلی منجر شوند.

علت شیفت کردن در نتورک | ماریا قادری
علت شیفت کردن در نتورک | ماریا قادری

1.کار کردن با مخاطبان خام، موثر است؟5 FAQ 2
2.اخلاق و رفتار صحیح در نتورک مارکتینگ مهم است؟
3.رفتار تخریبی رقبا برای شرکت ها مجاز است؟
4.تلاش برای جذب مشتریان و افزایش فروش موثر است؟
5.صفت رفتاری در نتورک، به کسب و کار کمک می کند؟

 

شیفت کردن در نتورک یعنی چی؟

شیفت کردن در نتورک به معنای تغییر و انتقال تیم به شرکت دیگر است. در بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها، افراد مشخصی تعیین شده‌اند که مسئولیت شیفت و نظارت بر کارمندانه دیگر شرکت هارا دارند، این قیر اخلاقی ترین کار در این حوزه است. این شیفت‌ها ممکن است به صورت روزانه، شبانه‌روزی، هفتگی و حتی ماهانه انجام شوند یا حتی فردی اگر ببیند فرصتش ایجاد شده که بتواند شرکت فرد دیگری را تخریب بزند تا بتواند در شرکت فعلی خودش عضوش کند این کارا انجام میدهد. انجم عمل شیفت سازی در نتورک، تخریب شرکت و خدماتش نحوه آموزشش ها و قیره.. می‌باشد.

تخریب شرکت ها و ایجاد سازی شیفت
تخریب شرکت ها و ایجاد سازی شیفت

ماریا قادری در بازاریابی شبکه ای کیست؟

ماریا، یک نماینده جوان و خلاق، در دنیای کارآفرینی و تجارت نمونه‌ای منحصر به فرد است. در سن ۲۸ سالگی، او به عنوان یکی از ۸۷ مربی برتر در دنیا و یکی از ۲۴ زن برتر دراین صنعت شناخته شد. او با استفاده از تجربیاتش و تلاش‌های فراوان، به عنوان نماینده جوانی که بسیار پرشور و پرانرژی است، موفق به کسب و کارهای بزرگ و موثر شده است و به رشد و توسعه صنعت کارآفرینی کمک بزرگی کرده است. ماریا نشان داده است که با خلاقیت و پشتکار می‌توان به موفقیت‌های بزرگی دست یافت.

maria ghaderi

در سال ۲۰۱۳ به عنوان عضو افتخاری ال سی جی یا انجمن لیدرشیپ شرکت به عنوان مشاوره رسمی توسط مدیرعامل انتخاب شد. سال ۲۰۱۴ عنوان پردرآمدترین لیدر ساکن کانادا و مدال برترین لیدر پردرآمد کانادایی رو گرفت.. همچنان مدال ویژه لیدر برتر انتخاب مدیرعامل رو گرفت و یکی از سه کاندید پرزیدنت کاپ در سال ۲۰۱۴ بود. ماریا از اولین سال ورود به شرکت هر سال کنفرانس با جوایز و مدال های لیدرشیپ برتر به تیم برمیگردد. خارج از شرکت خودش و در صنعت نتورک جهانی در سن ۲۸ سالگی به عنوان یکی از ۸۷ منتور و مربی برتر در دنیا و یکی از ۲۴ زن برتر در صنعت نتورک در سال ۲۰۱۵ شناخته شد.

قادری یک کارشناس بازاریابی شبکه ای است که در این حوزه تخصص دارد. ماریا با استفاده از تجربیات و دانش خود، به شرکت ها کمک می کند تا برای ارتباط با مشتریان و فروش محصولات خود، از این روش تبلیغاتی بهره بگیرند. او با توجه به نیاز شرکت ها، استراتژی های مناسبی برای بازاریابی شبکه ای ایجاد می کند و از ابزارهای مختلفی مانند تحلیل داده ها، روش های تبلیغاتی و تحلیل کارکرد آن ها استفاده می کند.

یک فایل آموزشی دیگر از ماریا قادری در مارکت ام ال ام:

ویس لیدر بزرگ خانم ماریا قادری

فایل های آموزشی دیگر مربوط به شیف در آواکالا

رفتار اخلاقی در فروش و بازاریابی (تأثیر آن بر جذب مشتریان)

بازاریابی به عنوان یکی از راه های موثر در جذب مشتریان و افزایش فروش به شمار می‌آید. اما در این حوزه همواره باید به اخلاق و رفتار صحیح توجه کرد. افرادی هم هستند که با تلاش برای تخریب شبکه کاری رقبا، سعی در شیفت کردن آنان دارند. این رفتار اشتباه است و هیچ شرکتی به نقصی وجود ندارد. در نتورک مارکتینگ، صفت رفتاری و اخلاقی بسیار مهم است و همیشه باید به این نکته توجه شود تا هم رقبای خود را از دست ندهیم و هم تبدیل به یک شخصیت اخلاقی و قابل احترام شویم.

ارتباط صحیح و رفتار سالم (جلوگیری از شیفت)
ارتباط صحیح و رفتار سالم (جلوگیری از شیفت)

کار کردن با مخاطب خام، به نوعی آسان تر از دیگر مخاطبان است. چرا که این دسته از کاربران هنوز به نتورک مارکتینگ عضو نشده اند؛ بنابراین هیچ گونه اطلاعاتی را ندارند. بدین ترتیب، این کاربران به طور کلی دارای فضای خالی در ذهن خود هستند و به راحتی می توانند به آنچه که به آنها بگویید گوش کنند و آن را اجرا کنند. در نتیجه، با کاربران خام کار کردن امری آسان و سریع خواهد بود.

پایبندی به اصول اخلاقی و شخصیت قوی؛ کلید موفقیت در نتورک مارکتینگ

به طور کلی، نتورک مارکتینگ یک فرایند طولانی و پیچیده است که نیازمند پایبندی به اصول اخلاقی، رفتار درست و شخصیت قوی است. در این راستا، ایجاد ارتباطات صحیح و قوی با دیگران، توسعه مهارت‌های حرفه‌ای و تجربیات مفید، از عوامل کلیدی موفقیت در این زمینه است. به همین دلیل، باید به بازاریابان حرفه‌ای و موفق نظیری چون آنتونی رابینز و رابرت کیوساکی نگاه کرد و از تجربیات آن‌ها بهره برد.

جزئیات فایل آموزشی چرا نتورکرها شیفت می‌کنند

در این فایل آموزشی با عنوان “چرا نتورکر ها شیفت می‌کنند”، ماریا قادری به بررسی موضوعی از اخلاق و شخصیت اصولی نتورکر ها پرداخته است. در این آموزش، به این پرسش پاسخ داده می‌شود که چرا بعضی از نتورکرها به تخریب سایت‌ها و شرکت‌ها می‌پردازند. این فایل آموزشی به صورت 28 دقیقه و 48 ثانیه طول می‌کشد و با فرمت mp4 در دسترس شما عزیزان قرار داده شده است. با دنبال کردن این آموزش، می‌توانید از اخلاق و شخصیت اصولی نتورکرها بیشتر آگاه شوید و از تخریب دیگر شرکت‌ها جلوگیری کنید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 4.350 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10
32.190 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های دیگر مربوط به شیفت
چرا نتورکرها شیفت می‌کنند | ماریا قادری
امتیاز مشتریان: 5 از 1
زمان: 28 دقیقه و 48 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 266 مگابایت
فرمت: mp4
زبان: فارسی
استپ: مثبت 50
برگزارکننده: ماریا قادری
به روز شده در:
-𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭

به ازای هر فروش این محصول 4.350 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات msn ‌ Other Products

فایل صوتی به اندازه کافی وقت ندارم | جو پینسکر
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اجتماعی، به سرعت به سمت یک زندگی پیچیده تر و چالش برانگیزتر حرکت می‌کنیم. همه ما باید همزمان با کار و تحصیل، روابط اجتماعی خود را نیز حفظ کنیم و به خانواده خود اختصاص بدهیم. با همه این ها ما با یک اتفاق مواجه می‌شیم: (وقت ندارم) [...]
10
5.0
14.319 تومان
فایل صوتی راهکار های فروش | فائزه اسدی
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
برای داشتن موفقیت در بازاریابی، باید راهکار هایی مانند ایجاد رابطه با مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت، ارائه تخفیف های ویژه و داشتن یک برنامه بازاریابی مناسب را به کار گرفت. همچنین، نیاز است تا فروشندگان با ارائه اطلاعات دقیق و کافی درباره محصولات خود، اعتماد مشتریان را به [...]
11
5.0
54.279 تومان
دغدغه ها و چالش ها در نتورک | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
با وجود تمام مزایایی که بازاریابی شبکه ای ارائه می دهد، این روش همچنین با چالش هایی همراه است. این چالش ها شامل جذب نیروی کار با تخصص در بازاریابی شبکه ای، ایجاد روابط قوی و پایدار با مشتریان و تامین منابع مالی برای ایجاد و توسعه کسب و کار هستند. همچنین، بازاریابی شبکه ای [...]
10
5.0
78.699 تومان
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ «برای داشتن یک پرزنت موفق، ابتدا باید به موضوع مورد بحث خود عمیقا آشنا شوید و مطالعه کافی داشته باشید. سپس باید ساختار درست و منطقی برای پرزنت خود تهیه کنید و از واژگان ساده و روان استفاده کنید» 1. چرا پرزنت یکی از شیوه‌های دعوت مورد استفاده [...]
10
5.0
154.290 تومان

محصولات مرتبط Related Products

پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
10
5.0
66.378 تومان
چهار قانون طلایی در نتورک + 34 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
 چهار پایه اصلی و قانون طلایی موفقیت در نتورک مارکتینگ: هرگز رها نکنید، ارزش گذاری، ارتباطات، ارتباط و راهبری هرگز رها نکنید در چهار قانون طلایی در نتورک یعنی چه؟ هرگز رها نکنید یعنی همیشه تداوم را در اولویت مسیر کاری خود قرار دهید. این قانون طلایی به شما یاد می دهد که چطور [...]
10
5.0
18.759 تومان
قانون توجه | رشد و پیشرفت در نتورک + 30 دقیقه
50% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون توجه چیست؟ مهم ترین قانون دنیا است و به شما می گوید که برخلاف تصور شما، به هرچیزی که فکر کنید، نمی توانید آن را بدست آورید. قانون جذب این نیست که شما به چیزی فکر کنید و آن اتفاق رخ دهد. بلکه اینحا توجه است که حرف اصلی […]
10
5.0
16.539 تومان
آموزش فروش حرفه ای | راضیه صادقی سرهنگی + 23 دقیقه
53% تخفیف
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
در فروش خوب، استیبل نگه داشتن خوب است. شما باید بتوانید یک استیبل ماهانه برای فروش داشته باشید. برای این منظور لازم است که انبار شما هیچ وقت صفر نشود. یعنی فکر نکنید که باید همه محصولات را بفروشید تا دوباره محصول جدید شارژ کنید. در این زمینه، خانم راضیه صادقی سرهنگی اطلاعات [...]
11
5.0
12.432 تومان
افزودن به سبد خرید - 32.190 تومان