شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

نگرش مناسب در جلسه پرزنت | جلسه پرزنتورها سنندج +45 دقیقه نگرش مناسب در جلسه پرزنت | جلسه پرزنتورها سنندج +45 دقیقه
نگرش مناسب در جلسه پرزنت | جلسه پرزنتورها سنندج +45 دقیقه نگرش مناسب در جلسه پرزنت | جلسه پرزنتورها سنندج +45 دقیقه

نگرش مناسب در جلسه پرزنت | جلسه پرزنتورها سنندج +45 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
14 فروش
44.289 تومان

در بازاریابی شبکه ای ما شریک یکدیگر هستیم نه اینکه زیرمجموعه و بالاسری. پس برای انتخاب شریک، ما به دنبال کسی می رویم که به او اعتماد داشته و مطمئنیم که می توانیم به خواسته هایی که داریم، با هم برسیم.

نگرش مناسب در جلسه پرزنت چطور شکل می گیرد
نگرش مناسب در جلسه پرزنت چطور شکل می گیرد

1. آیا می توانید توضیح دهید که چگونه شراکت در بازاریابی شبکه ای ما با سایر روش ها متفاوت است؟
2. چطور می توانید برخی از خواسته هایی که دارید را برای شریکان خود در نتورک بیان کنید؟
3. چه مزایایی در بازاریابی شبکه ای وجود دارد که شما می توانید به شریکانی که به آن اعتماد دارید، ارائه دهید؟
4. آیا می توانید توضیح دهید که چگونه با شریکان مختلف در بازاریابی شبکه ای ارتباط برقرار کنید؟
5. چه تکنیک هایی برای ارائه مؤثر و جذاب فرصت ها و مزایای بازاریابی شبکه ای به دیگران وجود دارد؟

پرزنت چطور باید انجام شود؟

درباره موضوع بازاریابی شبکه ای، می توان گفت که پرزنت یا دعوت به کار در این حوزه یکی از عوامل مهم برای موفقیت است. بازاریابان شبکه ای باید بتوانند به صورت مؤثری و جذاب، فرصت ها و مزایای این صنعت را به افراد دیگر ارائه دهند. برای انجام پرزنت موفق، نیاز است تا محصول یا خدمات خود را به درستی شناخته و از ویژگی ها و مزایای آنها به طور قاطع و روشن برخورداری کنیم.

ضمناً، شبکه سازی و برقراری ارتباطات قوی با افراد در این صنعت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند زیرمجموعه هایی قوی و مناسب را به وجود آورد. به طور کلی نگرش مناسب در جلسه پرزنت می تواند دیدگاه فرد مقابل را به گونه ای تغییر دهد تا شما را یک همکار و شریک در نظر گرفته و با شما همراهد شو. به همین دلیل، آشنایی با تکنیک های ارتباطی و فن بیان مناسب نیز از ضروریات موفقیت در بازاریابی شبکه ای است.

آموزش نگرش مناسب در جلسه پرزنت و فالو
آموزش نگرش مناسب در جلسه پرزنت و فالو

نگرش مناسب در جلسه پرزنت چطور شکل می گیرد؟

شما در ابتدا باید بتوانید نیازهای خود را با این تجارت برآورده کنید. این نوع جلسه نیازمند حس قوی در این زمینه است که شما خودتان مطمئن شوید که با این حرفه و کار می توانید به نیازهای خود برسید. قطعا وقتی نگرش مناسب در جلسه پرزنت داشته باشید، تاثیر آن را هم می توانید در فرد مقابل خود مشاهده نمایید.

شما در اینجا باید باور کنید که این تجارت راه نجات شما است و می تواند کیفیت زندگی شما را چند برابر کند و این را به فرد مقابل نشان دهید. حالا با نشان دادن آن و داشتن نگرش مناسب در جلسه پرزنت، می توانید به یک زیرمجموعه قوی دست یابید.

سایر آموزش ها درباره دعوت و پرزنت:

تصویری از امیرارسلان ایرانی و بهرام پورثیابی
تصویری از امیرارسلان ایرانی و بهرام پورثیابی

امیر ارسلان ایرانی سخنران نگرش مناسب در جلسه پرزنت کیست؟

امیرارسلان ایرانی یک فرد با استعداد و با انگیزه است که در زمینه شبکه سازی و نتورک، اطلاعات بسیار کاملی دارد. وی با برگزاری جلسات حرفه ای و قدرتمندی درباره نتورک، از جمله نگرش مناسبدر جلسه پرزنت، توانسته  بین مخاطبان خود تاثیر چشمگیری بگذارد. با استفاده از فن بیان قدرتمند و تاثیرگذار خود، ارسلان ایرانی به عنوان یکی از لیدرهای بزرگ ایرانی شناخته می شود.

در تصویری که در اینجا می بینید، او همراه با بهرام پورثیابی است که هر دو با تجربه و دانش خود، به عنوان الگوهای موفق در ایران و صنعت نتورک معرفی می شوند. این دو فرد با تلاش و تعهد خود، موفق به ایجاد تغییرات مثبت و برقراری ارتباطات موثر در حوزه شبکه سازی شده‌اند و به عنوان الگوهایی برای جوانان و افراد علاقه‌مند به این حوزه در ایران محسوب می‌شوند.

سایر آموزش ها از لیدر ارسلان ایرانی در مارکت ام ال ام:

ایجاد نگرش مناسب در جلسه پرزنت
ایجاد نگرش مناسب در جلسه پرزنت

امیرارسلان ایرانی در این فایل ویدئویی چه می گوید؟

در فایل ویدئویی نگرش مناسب در جلسه پرزنت که توسط امیرارسلان ایرانی در سنندج برگزار شده، شما می توانید به جنبه های مختلفی از دیدگاه مثبت و منفی به این تجارت دست یابید. ارسلان ایرانی درباره نگرش مناسب در جلسه پرزنت می گوید که این حرفه همچون داروی سرطان است.

شاید در ابتدا هیچ کسی به آن اطمینان نداشته باشد و حاضر نباشد این واکسن را بزند. اما شما باور دارید و مطمئنید که راه درمان فقط همین است و بس. درنتیجه شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا این نگرش مناسب در جلسه پرزنت را به وجود آورید تا همه افراد ترغیب شوند که این راه درمانی را پیش گیرند. درواقع دیدگاه خود شما نسبت به نتورک در ابتدا حائزاهمیت می باشد و می تواند تاثیر چشمگیری بر روند پرزنت و فالو در نتورک داشته باشد.

جزئیات فایل تصویری نگرش مناسب در جلسه پرزنت:

این فایل ویدئویی در یک پارت و با سخنرانی امیرارسلان ایرانی در جلسه پرزنتورهای سنندج می باشد. این آموزش با محوریت نگرش مناسب در جلسه پرزنت بوده و 45 دقیقه و 36 ثانیه زمان دارد. حجم فایل نیز 284 مگابایت بوده و قسمتی از آن به صورت رایگان آماده دانلود می باشد تا با سخنان امیرارسلان ایرانی درباره نگرش مناسب در جلسه پرزنت، بیشتر آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

14 فروش
44.289 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره پرزنت
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
نگرش مناسب در جلسه پرزنت | جلسه پرزنتورها سنندج +45 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 45 دقیقه و 36 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 284.29 مگابایت
فرمت: MP4
زبان: فارسی
استپ: مثبت 10
برگزارکننده: امیرارسلان ایرانی
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 5.990 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان
پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
18 فروش
5.0
132.090 تومان
افزودن به سبد خرید - 44.289 تومان