شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
10 فروش
85.359 تومان

فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. درواقع این دغدغه های کارآفرینی می تواند با تجربیات و گذر زمان به موضوعات مهم برسد که همان موفقیت خودتان و دیگران است.

مصاحبه با شهرام فخار کارآفرین برتر
مصاحبه با شهرام فخار کارآفرین برتر

چرا زندگینامه افراد بزرگی همچون شهرام فخار مهم است؟

شهرام فخار یکی از موفق ترین افراد در زمینه کارآفرینی است. او می گوید که چطور می تون کارآفرین موفق بود و اساسا چطور باید به کارآفرینی نگاه کرد. او به یک پرسش خیلی مهم پاسخ می دهد که برای جوانان بسیار حیاتی است.

او می گوید که چطور از شاخه های مختلف می توانید روی یک مورد اصلی کلیک کنید و روی آن باقی بمانید تا به آنچه می خواهید برسید. مثلا فخار می گوید که زمانی فوتبالیست و حتی بازیگر بوده ولی حالا به یک کارآفرین تبدیل شده و رستوران های زنجیره ای دارد. همین موضوع می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که دنبال کردن و آشنا شدن با زندگینامه چنین افراد مهمی چطور می تواند در روند زندگی شما تاثیرات بهینه بگذارد.

از زندگی شهرام فخار چه چیزی می توان آموخت؟

از زندگی نامه و روش زندگی افراد بزرگی همچون شهرام فخار می توان به نکات بسیار مهمی درباره موفقیت و حتی شکست دست یافت. اول از همه، از زندگی شهرام فخار می توان آموخت که هیچ کس در مسیر موفقیت خالص نیست و همه انسان‌ها در طول زندگی خود با شکست‌ها و موانعی مواجه می‌شوند.

او در برخی از موارد نیز با شکست مواجه شده و این نشان می‌دهد که برای رسیدن به موفقیت باید از شکست‌ها نیز درس بگیریم و هرگز از زندگیمان ناامید نشویم. دومین نکته‌ی قابل توجه از زندگی شهرام فخار، عشق و علاقه‌ای است که به کار خود دارد.  این نشان می‌دهد که برای رسیدن به موفقیت باید علاقه‌مند به آن کار باشیم و همیشه به آن افتخار کنیم.

سومین نکته که می‌توان از زندگی شهرام فخار آموخت، تلاش و پشتکار است. او در طول زندگی خود تلاش فراوانی را برای بهبود و پیشرفت در کار خود انجام داده است. برای رسیدن به موفقیت، لازم است که به هدف خود رسیدگی کنیم و تلاش و پشتکار لازم را برای آن انجام دهیم. در نهایت، از زندگی شهرام فخار می‌توان آموخت که شهرت و ثروت تنها اهداف نهایی زندگی نیستند.

او در طول زندگی خود به خیریه‌ها و کمک به نیازمندان بسیاری اهمیت داده و در این مسیر نیز موفقیت‌های بزرگی را به دست آورده است. این نشان می‌دهد که برای رسیدن به موفقیت حقیقی، لازم است که به دیگران کمک کنیم و از زندگیمان با معنی و مفهومی بیشتر لذت ببریم.

۱. چطور می توان با خواندن زندگی نامه شهرام فخار انگیزه برای شروع کسب و کار خود پیدا کرد؟
۲. چگونه می توان از تجربیات شهرام فخار در مواجهه با شکست‌ها و موانع در زندگی و کسب و کار بهره برد؟
۳. علاقه و عشق شهرام فخار به کار خود بر موفقیت او چه تاثیری دارد ؟
۴. چگونه می توان از تلاش و پشتکار شهرام فخار برای بهبود و پیشرفت در کسب و کار استفاده کرد؟
۵. چرا باید به زندگینامه افراد موفق همچون شهرام فخار گوش داد؟

آشنایی با شهران فخار موسس رستوران های پدر خوب
آشنایی با شهران فخار موسس رستوران های پدر خوب

شهرام فخار کیست؟ | بیوگرافی شهرام فخار:

شهرام فخار در سال 1354 در جنوب تهران به دنیا آمده و شغل پیشینیان او کوزه گری و سفالگری بوده است. وی در یک خانواده متوسط مذهبی زندگی کرده و اذعان می کند که نه تنها در بچگی زندگی ساده ای داشته، بلکه در حال حاضر هم زندگی او ساده و بسیار روان است.

او می گوید که در بچگی و نوجوانی تیم پرسپولیس و شاهین بازی می کرده است. شهرام فخار بعد از آنکه آسیب فیزیکی دیده بود، دیگه نتوانست فوتبال را ادامه دهد. حتی حسابداری را هم رها کرد تا بتواند به فوتبال برسد. اما در ادامه روند زندگی او تغییر کرده و سربازی رفته است.

در این بین حتی به عنوان بازیگر و تهیه کنندگی هم کار کرد ولی بعد از مدتی فهمید که دیگر در این صنعت نمی خواهد کار کند. بعد از اتفاقات مختلفی که برای شهرام فخار اتفاق می افتد، او درنهایت به یک کارآفرین حرفه ای و مدیر مجموعه رستوران های پدر خوب و دیگر برندها تبدیل می شود.

دیگر فایل های موجود در سایت مارکت ام ال ام درباره موفقیت:

راه و رسم موفقیت در کارآفرینی به سبک شهرام فخار
راه و رسم موفقیت در کارآفرینی به سبک شهرام فخار

این فایل صوتی برای چه کسانی مفید است؟

تمام کسانی که می خواهند بدانند چطور می توان همچون افراد موفق و کارآفرین زندگی کرد،باید به این فایل صوتی گوش دهند. مصاحبه با شهرام فخار یک دید تازه به شما می دهد تا پستی ها و بلندی های مسیر کارآفرینی را بشناسید.

شهرام فخار، یکی از کارآفرینان موفق و معروف ایران است که در طول سال ها توانسته است با ایده های خلاقانه و استراتژی های جدید در زمینه کسب و کار، فعالیت های اقتصادی مهمی را انجام دهد. این فایل صوتی شامل مصاحبه ای با او است که در آن به سوالات مختلف پیرامون زندگی و کارآفرینی پاسخ می دهد.

در این مصاحبه، شهرام فخار درباره تجربیات و چالش هایی که در طول مسیر کارآفرینی خود با آن ها روبرو شده است صحبت می کند. او به اشتراک می گذارد که چگونه با مواجهه با مشکلات و موانع، توانسته است ایده های خود را به عملیات تجاری موفق تبدیل کند.

همچنین، او به اهمیت ایجاد شبکه های حرفه ای و برقراری ارتباط با افراد موفق در صنعت اشاره می کند. با گوش دادن به این فایل صوتی، شما می توانید از تجربیات شهرام فخار بهره مند شوید و از راهنمایی های او برای دستیابی به موفقیت در زندگی و کسب و کار استفاده کنید.  بنابراین، این فایل صوتی برای تمام کسانی که به دنبال الهام و راهنمایی در زمینه کسب و کار هستند، بسیار مفید است.

کسب موفقیت همچون شهرام فخار
کسب موفقیت همچون شهرام فخار
جزئیات فایل صوتی مصاحبه با شهرام فخار

فایل صوتی مصاحبه با شهرام فخار که یک کارآفرین برتر و موسس رستوران های زنجیره ای پدر خوب است، در یک پارت و به مدت زمان 132 دقیقه و 44 ثانیه آماده شده است. فرمت این فایل MP3 بوده و حجم آن نیز 15.5 مگابایت می باشد. بخشی از این مصاحبه نیز به صورت رایگان آماده شده تا بتوانید با نوع صحبت های این فرد بزرگ آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 15.380 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

10 فروش
85.359 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره کارآفرینان نمونه
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
زمان: 132 دقیقه و 44 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 15.5 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
استپ: کل افراد
برگزارکننده: شهرام فخار
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 15.380 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
16 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
11 فروش
5.0
83.250 تومان
پاسخ به 6 آبجکشن اصلی + 32 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آبجکشن ها می توانند به دو صورت عنوان شوند. یا با سند و مدرک قابل جواب دادن هستند یا اینکه به صورت احساسی بیان می شوند و نیاز به جواب های حساب شده و تاثیرگذار دارند. شما برای پاسخ به آبجکشن باید بتوانید آنها را به درستی بشناسید و جواب های مناسب آنها را یاد […]
17 فروش
5.0
132.090 تومان
افزودن به سبد خرید - 85.359 تومان