شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو
فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو

فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
13 فروش
27.639 تومان

در جهانی که زندگی می کنیم، همه چیز با یکدیگر ارتباط دارد و اقدامات ما نتایجی برای ما و افراد اطرافمان خواهد داشت. بنابراین، هر فرد باید با دقت و توجه به عملکرد خود، به نحوی عمل کند که به موفقیت خود و دیگران کمک کند.

جهان ارتباطات | کوین ترودو
جهان ارتباطات | کوین ترودو
  1. آیا نگرش می تواند تاثیری در آینده داشته باشد؟فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو
  2. این نگرش مثبت در زندگی روزمره موثر است؟
  3. ارتعاشات در طول زندگی انسان چه نقشی داردند؟
  4. مسائل سخت می‌توانند باعث رشت ما می‌شوند؟
  5. دیدگاه‌های مختلف، منجر به خلق واقعیت‌ها می‌شود؟

 

خودمان واقعیت را خلق کرده ایم

در طول تاریخ، انسان همواره سعی کرده است تا واقعیتی برای خودش خلق کند. از نظر فرهنگی و اجتماعی، ما به واسطه تفکرات و اعتقادات خودمان، دیدگاهی خاص و منحصر به فردی نسبت به دیگران داریم. همچنین، با تکیه بر دانش و تجربیات خود، به دنبال پاسخ به سوالات بزرگی هستیم که درباره جهان و زندگی اطرافمان می‌پرسیم.

اما خلق واقعیتی برای خودمان همواره به معنای خلق یک واقعیت مطلق نیست. هر فردی بر اساس تجربیاتی که داشته، دیدگاهی خاصی در مورد جهان دارد. به همین دلیل، واقعیتی که ما خلق می‌کنیم، نمی‌تواند برای دیگرانی که تجربیات و دیدگاه‌های متفاوتی دارند، قابل قبول باشد. از این رو، هر فرد باید با این فرض زندگی کند که واقعیتی که برای خودش خلق کرده، نه تنها مطلق نیست، بلکه ممکن است با دیدگاه‌های دیگران تفاوت داشته باشد.

مسائل سخت، فرصتی برای رشد و پیشرفت

هیجان، چالش و مسئولیت همه به شما یک فرصت برای رشد و پیشرفت می‌دهند. یک مسئله سخت نشان می‌دهد که شما با قدرت، استعداد و توانایی‌هایی که در خود دارید، در موقعیتی سخت می‌توانید از خود برای حل مشکل استفاده کنید. هر چه بیشتر به این توانایی‌ها و ابزارهایی که برای حل مسئله دارید، اعتماد داشته باشید، مسئله‌های سخت‌تری را می‌توانید حل کنید.

اگر به دنبال رشد و پیشرفت هستید، باید در مواجهه با مسائل سخت بی‌تردید شجاعت و پشتکار داشته باشید. این فرصتی است که برای شما ایجاد شده که در یک موقعیت سخت، خود را به چالش بکشانید و با استفاده از دانش، تجربه و توانایی‌های خود، مسئله را حل کنید. این تجربه به شما امکان می‌دهد تا در آینده با اطمینان بیشتری به رویاهای خود بپردازید و در جهت رسیدن به آنها تلاش کنید. در نهایت، مسئله‌های سخت همواره یک فرصت برای رشد و پیشرفت هستند و شما با مواجهه با آنها می‌توانید خود را به یک نسخه بهتر از خودتان تبدیل کنید.

فایل های آموزشی تقویت ذهن در مارکت ام ال ام:

اتفاقات بد رخ می‌دهد | کوین ترودو
اتفاقات بد رخ می‌دهد | کوین ترودو
برگذار کننده فایل صوتی  کارما و وقایع جهان

کوین ترودو به انگلیسی (Kevin Trudeau) متولد 6 فوریه 1963 یک کارآفرین و تاجر معروف است که در زمینه‌های مختلفی فعالیت داشته است. وی مالک بیش از ۶۰ شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی بیش از ۳ میلیارد دلار در سال بوده است. همچنین، او با تبلیغات تلویزیونی و برنامه‌های مشاوره مالی، سلامت و رژیم غذایی مشهور شده است. با این حال، او در نهایت به جرم تقلب و توهین به دادگاه برای ۱۰ سال زندان محکوم شد.

ترودو در لین، ماساچوست، متولد شده و تحصیلات خود را در دبیرستان سن مری ادامه داد. کوین ترودو به عنوان یکی از آینده دارترین استعدادهای مدرسه معرفی شد و با تعدادی از دوستان خود به فروش خودرو و کسب درآمد از این طریق پرداخت. با این حال، او نیز در زمینه‌های دیگری مانند بازی بیلیارد و گلف نیز فعالیت داشت و مولتی میلیاردری شده است.

کوین ترودو برگذار کننده فایل صوتی کارما و وقایع جهان
کوین ترودو برگذار کننده فایل صوتی کارما و وقایع جهان

فایل های آموزشی کوین ترودو در مارگت ام ال ام:

فایل های کوین ترودو را در آواکالا تهیه کنید

ارتعاش ما در کل کائنات پخش میشه

ارتعاش یکی از پدیده‌های مهم و جالب در جهان است که در تمامی موجودات و شیء‌ها وجود دارد. این پدیده از طریق انتقال انرژی از یک جسم به دیگری به وجود می‌آید و به صورت موجی پخش می‌شود. به عنوان مثال، ارتعاش صدا در هوا به صورت موج صوتی پخش می‌شود و ما را قادر می‌سازد تا صدای اطراف خود را شنیده و درک کنیم. همچنین، ارتعاش نور نیز به صورت موج الکترومغناطیسی پخش می‌شود و ما را قادر می‌سازد تا اشیاء وجود دارند. در حقیقت، ارتعاش در کل کائنات پخش می‌شود و به وسیله آن می‌توانیم از وجود دیگر شیء‌ها آگاه شویم.

با توجه به اینکه ارتعاش در کل کائنات پخش می‌شود، می‌توان گفت که این پدیده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به عنوان مثال، دانشمندان با استفاده از ارتعاش نور می‌توانند اطلاعاتی از دورترین نقاط کهکشان را جمع‌آوری کنند. همچنین، ارتعاش در فناوری‌های مختلفی مانند دستگاه‌های الکترونیکی، تلفن‌های همراه و دوربین‌های دیجیتال به کار گرفته می‌شود. با توجه به اینکه این پدیده در تمامی شاخه‌های علمی کاربرد دارد، مطالعه و بررسی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نگرش مثبت به همه چیز

نگرش مثبت به همه چیز به معنای دیدن امید و خوبی در هر موقعیتی است، حتی در مواجهه با مشکلات و ناگواری‌ها. انسان‌هایی که دارای این نگرش هستند، به راحتی با استرس‌های روزانه و مواجهات زندگی روبرو می‌شوند و می‌توانند از هر موقعیتی به عنوان یک درس یادگیری استفاده کنند. این نگرش می‌تواند بهبود محیط کار، روابط اجتماعی و حتی سلامت روان افراد کمک کند.

اما نگرش مثبت به همه چیز تنها به معنای نادیده گرفتن مشکلات و مسائل وجود ندارد. بلکه این نگرش به معنای پذیرفتن واقعیت‌ها و جستجو برای یافتن راه‌حل‌های بهتر است. این نگرش به فرد کمک می‌کند تا در مواجهه با مشکلات، به جای ناراحتی و نارضایتی، به سمت حل مشکل حرکت کند و در نهایت به رسیدن به هدف خود نزدیک شود. در واقع نگرش مثبت به همه چیز به فرد انگیزه و انرژی لازم برای پیشرفت و بهبود دائمی خود را می‌دهد.

جزئیات فایل صوتی کارما و وقایع جهان:

این فایل صوتی با عنوان “کارما و وقایع جهان” توسط کویت ترودو برگذار شده است. این فایل شامل 24 دقیقه و 25 ثانیه موضوعات متنوعی از جمله وقایع و اتفاقاتی که در دولت ها و جهان رخ می‌دهد، و تاثیر ارتعاشات انسانی بر جهان است. فرمت این فایل mp3 بوده و حجم آن 44.69 مگابایت است. این فایل صوتی می‌تواند برای آنانی که به موضوعات جهانی و رویدادهای جهانی علاقه دارند، بسیار جذاب و مفید باشد.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 3.740 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

13 فروش
27.639 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های مربوط به رشت ذهنی
فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 24 دقیقه و 25 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 44.69 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: کوین ترودو
به روز شده در:
نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»

به ازای هر فروش این محصول 3.740 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات آرش رحمتی Other Products

تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان

محصولات مرتبط Related Products

آموزش شبکه سازی به زبان ساده | فایل pdf
نتورکر یار
نتورکر یار تیم "نتورکر یار" در حال حاضر در زمینه آموزش های کاربردی شبکه سازی و شبکه داری و با تلاش برای ارتقاء بازاریابان شبکه ای، در حال تولید محتوای آموزشی در جهت گسترش دانش افرادی که می خواهند از این صنعت نتیجه بگیرند، فعالیت می کند. (تنها یک راز برای موفقیت وجود دارد: "خواستن")
آموزش شبکه سازی به زبان ساده(نردبان موفقیت) محصولی که پیش رو دارید، یک فایل ساده و روان برای آموزش درون سازمانی است و به راحتی میتواند بین افراد مجموعه دست به دست شود. در این فایل تمامی اطلاعاتی که یک تازه وارد نیاز دارد به زبان ساده و خلاصه توضیح داده شده است. اگر شما […]
13 فروش
5.0
16.650 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مدیریت ارتباطات|جان ماکسول| 113+ دقیقه
ahmad
ahmad متخصص...(:
کتاب مدیریت ارتباطات اثری از جان ماکسول، روش برقراری ارتباط با مردم در محیط های مختلف را به شما خواهد آموخت. هدف این کتاب، تقویت توانایی برقراری ارتباطی اثربخش و نیز توانایی تفاهم با دیگران است. ارتباطات، مجموعه ای از مهارت هاست؛ اما مهم ترین آن ها درک نقطه نظرهای طرف مقابل [...]
112 فروش
5.0
65.379 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
افزودن به سبد خرید - 27.639 تومان