شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو
فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو

فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
10 فروش
27.639 تومان

در جهانی که زندگی می کنیم، همه چیز با یکدیگر ارتباط دارد و اقدامات ما نتایجی برای ما و افراد اطرافمان خواهد داشت. بنابراین، هر فرد باید با دقت و توجه به عملکرد خود، به نحوی عمل کند که به موفقیت خود و دیگران کمک کند.

جهان ارتباطات | کوین ترودو
جهان ارتباطات | کوین ترودو
  1. آیا نگرش می تواند تاثیری در آینده داشته باشد؟فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو
  2. این نگرش مثبت در زندگی روزمره موثر است؟
  3. ارتعاشات در طول زندگی انسان چه نقشی داردند؟
  4. مسائل سخت می‌توانند باعث رشت ما می‌شوند؟
  5. دیدگاه‌های مختلف، منجر به خلق واقعیت‌ها می‌شود؟

 

خودمان واقعیت را خلق کرده ایم

در طول تاریخ، انسان همواره سعی کرده است تا واقعیتی برای خودش خلق کند. از نظر فرهنگی و اجتماعی، ما به واسطه تفکرات و اعتقادات خودمان، دیدگاهی خاص و منحصر به فردی نسبت به دیگران داریم. همچنین، با تکیه بر دانش و تجربیات خود، به دنبال پاسخ به سوالات بزرگی هستیم که درباره جهان و زندگی اطرافمان می‌پرسیم.

اما خلق واقعیتی برای خودمان همواره به معنای خلق یک واقعیت مطلق نیست. هر فردی بر اساس تجربیاتی که داشته، دیدگاهی خاصی در مورد جهان دارد. به همین دلیل، واقعیتی که ما خلق می‌کنیم، نمی‌تواند برای دیگرانی که تجربیات و دیدگاه‌های متفاوتی دارند، قابل قبول باشد. از این رو، هر فرد باید با این فرض زندگی کند که واقعیتی که برای خودش خلق کرده، نه تنها مطلق نیست، بلکه ممکن است با دیدگاه‌های دیگران تفاوت داشته باشد.

مسائل سخت، فرصتی برای رشد و پیشرفت

هیجان، چالش و مسئولیت همه به شما یک فرصت برای رشد و پیشرفت می‌دهند. یک مسئله سخت نشان می‌دهد که شما با قدرت، استعداد و توانایی‌هایی که در خود دارید، در موقعیتی سخت می‌توانید از خود برای حل مشکل استفاده کنید. هر چه بیشتر به این توانایی‌ها و ابزارهایی که برای حل مسئله دارید، اعتماد داشته باشید، مسئله‌های سخت‌تری را می‌توانید حل کنید.

اگر به دنبال رشد و پیشرفت هستید، باید در مواجهه با مسائل سخت بی‌تردید شجاعت و پشتکار داشته باشید. این فرصتی است که برای شما ایجاد شده که در یک موقعیت سخت، خود را به چالش بکشانید و با استفاده از دانش، تجربه و توانایی‌های خود، مسئله را حل کنید. این تجربه به شما امکان می‌دهد تا در آینده با اطمینان بیشتری به رویاهای خود بپردازید و در جهت رسیدن به آنها تلاش کنید. در نهایت، مسئله‌های سخت همواره یک فرصت برای رشد و پیشرفت هستند و شما با مواجهه با آنها می‌توانید خود را به یک نسخه بهتر از خودتان تبدیل کنید.

فایل های آموزشی تقویت ذهن در مارکت ام ال ام:

اتفاقات بد رخ می‌دهد | کوین ترودو
اتفاقات بد رخ می‌دهد | کوین ترودو
برگذار کننده فایل صوتی  کارما و وقایع جهان

کوین ترودو به انگلیسی (Kevin Trudeau) متولد 6 فوریه 1963 یک کارآفرین و تاجر معروف است که در زمینه‌های مختلفی فعالیت داشته است. وی مالک بیش از ۶۰ شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی بیش از ۳ میلیارد دلار در سال بوده است. همچنین، او با تبلیغات تلویزیونی و برنامه‌های مشاوره مالی، سلامت و رژیم غذایی مشهور شده است. با این حال، او در نهایت به جرم تقلب و توهین به دادگاه برای ۱۰ سال زندان محکوم شد.

ترودو در لین، ماساچوست، متولد شده و تحصیلات خود را در دبیرستان سن مری ادامه داد. کوین ترودو به عنوان یکی از آینده دارترین استعدادهای مدرسه معرفی شد و با تعدادی از دوستان خود به فروش خودرو و کسب درآمد از این طریق پرداخت. با این حال، او نیز در زمینه‌های دیگری مانند بازی بیلیارد و گلف نیز فعالیت داشت و مولتی میلیاردری شده است.

کوین ترودو برگذار کننده فایل صوتی کارما و وقایع جهان
کوین ترودو برگذار کننده فایل صوتی کارما و وقایع جهان

فایل های آموزشی کوین ترودو در مارگت ام ال ام:

فایل های کوین ترودو را در آواکالا تهیه کنید

ارتعاش ما در کل کائنات پخش میشه

ارتعاش یکی از پدیده‌های مهم و جالب در جهان است که در تمامی موجودات و شیء‌ها وجود دارد. این پدیده از طریق انتقال انرژی از یک جسم به دیگری به وجود می‌آید و به صورت موجی پخش می‌شود. به عنوان مثال، ارتعاش صدا در هوا به صورت موج صوتی پخش می‌شود و ما را قادر می‌سازد تا صدای اطراف خود را شنیده و درک کنیم. همچنین، ارتعاش نور نیز به صورت موج الکترومغناطیسی پخش می‌شود و ما را قادر می‌سازد تا اشیاء وجود دارند. در حقیقت، ارتعاش در کل کائنات پخش می‌شود و به وسیله آن می‌توانیم از وجود دیگر شیء‌ها آگاه شویم.

با توجه به اینکه ارتعاش در کل کائنات پخش می‌شود، می‌توان گفت که این پدیده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به عنوان مثال، دانشمندان با استفاده از ارتعاش نور می‌توانند اطلاعاتی از دورترین نقاط کهکشان را جمع‌آوری کنند. همچنین، ارتعاش در فناوری‌های مختلفی مانند دستگاه‌های الکترونیکی، تلفن‌های همراه و دوربین‌های دیجیتال به کار گرفته می‌شود. با توجه به اینکه این پدیده در تمامی شاخه‌های علمی کاربرد دارد، مطالعه و بررسی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نگرش مثبت به همه چیز

نگرش مثبت به همه چیز به معنای دیدن امید و خوبی در هر موقعیتی است، حتی در مواجهه با مشکلات و ناگواری‌ها. انسان‌هایی که دارای این نگرش هستند، به راحتی با استرس‌های روزانه و مواجهات زندگی روبرو می‌شوند و می‌توانند از هر موقعیتی به عنوان یک درس یادگیری استفاده کنند. این نگرش می‌تواند بهبود محیط کار، روابط اجتماعی و حتی سلامت روان افراد کمک کند.

اما نگرش مثبت به همه چیز تنها به معنای نادیده گرفتن مشکلات و مسائل وجود ندارد. بلکه این نگرش به معنای پذیرفتن واقعیت‌ها و جستجو برای یافتن راه‌حل‌های بهتر است. این نگرش به فرد کمک می‌کند تا در مواجهه با مشکلات، به جای ناراحتی و نارضایتی، به سمت حل مشکل حرکت کند و در نهایت به رسیدن به هدف خود نزدیک شود. در واقع نگرش مثبت به همه چیز به فرد انگیزه و انرژی لازم برای پیشرفت و بهبود دائمی خود را می‌دهد.

جزئیات فایل صوتی کارما و وقایع جهان:

این فایل صوتی با عنوان “کارما و وقایع جهان” توسط کویت ترودو برگذار شده است. این فایل شامل 24 دقیقه و 25 ثانیه موضوعات متنوعی از جمله وقایع و اتفاقاتی که در دولت ها و جهان رخ می‌دهد، و تاثیر ارتعاشات انسانی بر جهان است. فرمت این فایل mp3 بوده و حجم آن 44.69 مگابایت است. این فایل صوتی می‌تواند برای آنانی که به موضوعات جهانی و رویدادهای جهانی علاقه دارند، بسیار جذاب و مفید باشد.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
10 فروش
27.639 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
با هر 10 هزار تومان خرید 2 امتیاز
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
قابلیت خرید با ارز دیجیتال
فعالیت در باشگاه مشتریان و کسب ارز دیجیتال ترون
فایل های مربوط به رشت ذهنی
فایل صوتی کارما و وقایع جهان | کوین ترودو
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 24 دقیقه و 25 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 44.69 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: کوین ترودو
به روز شده در:
-𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭

سایر محصولات msn ‌ Other Products

فایل صوتی به اندازه کافی وقت ندارم | جو پینسکر
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اجتماعی، به سرعت به سمت یک زندگی پیچیده تر و چالش برانگیزتر حرکت می‌کنیم. همه ما باید همزمان با کار و تحصیل، روابط اجتماعی خود را نیز حفظ کنیم و به خانواده خود اختصاص بدهیم. با همه این ها ما با یک اتفاق مواجه می‌شیم: (وقت ندارم) [...]
10 فروش
5.0
14.319 تومان
فایل صوتی راهکار های فروش | فائزه اسدی
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
برای داشتن موفقیت در بازاریابی، باید راهکار هایی مانند ایجاد رابطه با مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت، ارائه تخفیف های ویژه و داشتن یک برنامه بازاریابی مناسب را به کار گرفت. همچنین، نیاز است تا فروشندگان با ارائه اطلاعات دقیق و کافی درباره محصولات خود، اعتماد مشتریان را به [...]
10 فروش
5.0
54.279 تومان
دغدغه ها و چالش ها در نتورک | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
با وجود تمام مزایایی که بازاریابی شبکه ای ارائه می دهد، این روش همچنین با چالش هایی همراه است. این چالش ها شامل جذب نیروی کار با تخصص در بازاریابی شبکه ای، ایجاد روابط قوی و پایدار با مشتریان و تامین منابع مالی برای ایجاد و توسعه کسب و کار هستند. همچنین، بازاریابی شبکه ای [...]
10 فروش
5.0
78.699 تومان
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ «برای داشتن یک پرزنت موفق، ابتدا باید به موضوع مورد بحث خود عمیقا آشنا شوید و مطالعه کافی داشته باشید. سپس باید ساختار درست و منطقی برای پرزنت خود تهیه کنید و از واژگان ساده و روان استفاده کنید» 1. چرا پرزنت یکی از شیوه‌های دعوت مورد استفاده [...]
10 فروش
5.0
154.290 تومان

محصولات مرتبط Related Products

فایل صوتی کارگاه فروش حسین صائمی | +31 دقیقه
31% تخفیف
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
کارگاه فروش یک فضای آموزشی است که به منظور آموزش فنون و تکنیک‌های فروش به کارمندان و فعالان در حوزه فروش تشکیل می‌شود. در این کارگاه‌ها، موضوعاتی مانند تعامل با مشتری، پیشنهاد محصول، برقراری ارتباط و نگهداری مشتریان، مدیریت زمان و … به صورت عملی و با استفاده از [...]
10 فروش
5.0
24.309 تومان
فایل تصویری بزرگترین پاداش نتورک و نحوه رسیدن به آن از لیدر حامد فتوحی | +35 دقیقه
35% تخفیف
زهرا امیدی
زهرا امیدی باهم برای موفقیت مارکت ام ال ام
بازاریابی شبکه ای به عنوان یک روش پرطرفدار در بین کسب و کارهای آنلاین، به صورت گسترده ای به کار گرفته می شود. در این روش، با همکاری با دیگران و افزایش شبکه پیوندها، محصولات و خدمات به صورت اطلاعاتی و با استفاده از روش های مختلف به مشتریان معرفی می شوند. کار کردن در […]
10 فروش
5.0
33.189 تومان
فایل صوتی هدف و باور 2 از محمدرضا زاهدی | +64 دقیقه
31% تخفیف
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
استراتژی در نتورک مارکتینگ برای رسیدن به اهداف یک کلید و مهارت است، رسالت، هدف اصلی و فلسفه کسب و کار را بیان می‌کند. این رسالت، صداقت خود را به نمایش می‌گذارد و برای مشتریان جذاب و قابل اعتماد به نظر برسد. باور به خود در نتورک مهم است؟ روبرو شدن با چالش در نتورک […]
10 فروش
5.0
49.839 تومان
فایل صوتی کارگاه هدف و باور از محمدرضا زاهدی | +76 دقیقه
34% تخفیف
محسن نعمتی
محسن نعمتی فروشنده و نویسنده Market mlm • Ava Kala آموزش ها ميانبر مسیر موفقیت هستن، از ذهنت استفاده کن.
در نتورک مارکتینگ، داشتن هدف و باور بسیار مهم است. اگر هدف و باوری نداشته باشید، به راحتی می‌توانید در میان رقبای خود گم شوید. هدف باید واقعی و محقق‌پذیر باشد و باور شما به آن بسیار قوی و پایدار. ۱. هدف و باور در نتورک مارکتینگ یعنی چه؟ ۲. چگونه می توان باور خود […]
10 فروش
5.0
48.729 تومان
افزودن به سبد خرید - 27.639 تومان