شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی شروع در مسیر صحیح | امیر ارسلان ایرانی +53 دقیقه فایل صوتی شروع در مسیر صحیح | امیر ارسلان ایرانی +53 دقیقه
فایل صوتی شروع در مسیر صحیح | امیر ارسلان ایرانی +53 دقیقه فایل صوتی شروع در مسیر صحیح | امیر ارسلان ایرانی +53 دقیقه

فایل صوتی شروع در مسیر صحیح | امیر ارسلان ایرانی +53 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
11 فروش
48.729 تومان

بسیاری از افراد وارد بازاریابی شبکه ای می شوند و پس از مدتی هیجان اولیه نتورک را از دست داده و کار را کنار می گذارند. خیلی از افراد می پرسند که چرا این اتفاق می افتد؟ چگونه می توان به سرعت موردنیاز رسید؟ در اینجا 2 آیتم اصلی وجود دارد که منجر به این ماجرا می شود: 1. عدم نگرش صحیح 2. ترس

یادگیری شروع در مسیر صحیح در نتورک
یادگیری شروع در مسیر صحیح در نتورک

شروع در مسیر صحیح چیست؟

عدم نگرش صحیح و ترس، دو عامل کلیدی برای رفع مشکلاتی است که بسیاری از نتورکرها با آن دست به گریبان هستند. افرادی که وارد بازاریابی شبکه ای می شوند، در مسیر صحیح حرکت نمی کنند. افراد مختلفی از نظر تحصیلی، نوع برخورد اجتماعی، از نظر مالی و… وارد نتورک می شوند؛ اما جالب است بدانید که نتورک راه را باز کرده که همه وارد آن شوند ولی همه افراد برای نتورک مناسب نیستند.

اما عدم موفقیت این حجم از افراد، به این دو آیتم که گفته شد، بستگی دارد. درواقع شروع در مسیر صحیح به این مورد اشاره ندارد که چه کسانی باید وارد نتورک شوند. درواقع مهم نیست که از چه قشری هستید، چیزی که مهم است این مورد می باشد که آیا وارد اتوبان یا بزرگراه بازاریابی شبکه ای می شوید؟ این اتوبان، یک مسیری است که لیدرها در حال فکرکردن به این مدل هستند.

شما باید این نگرش، دیدگاه و تفکر خود یعنی همان ماشین خود را در مسیر درست اتوبان قرار دهید. درواقع تفاوت دیدگاه ها منجر می شود که شما رشد کنید یا از کار کنار بروید.

چرا شروع در مسیر صحیح مهم است؟

شروع در مسیر صحیح در بازاریابی شبکه ای بسیار مهم است. در این روش بازاریابی، همانطور که در نتورک قرار دارید و با افراد جدید آشنا می شوید، انگیزه و اشتیاق شما برای رشد و پیشرفت بسیار اهمیت دارد. اما اگر شروع را به درستی انجام نداده و انگیزه خود را حفظ نکنید، می تواند موجب کاهش شتاب و شور و اشتیاق شما شود. بنابراین، حفظ انگیزه و شور و اشتیاق در ابتدای کار و ادامه آن در طول مسیر بسیار حیاتی است.

1. آیا عدم نگرش صحیح و ترس می تواند موانعی برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای باشد؟
2. چرا شروع در مسیر صحیح در بازاریابی شبکه ای مهم است؟
3. چگونه می توان به سرعت موردنیاز در بازاریابی شبکه ای رسید؟
4. چرا بسیاری از افراد پس از مدتی از دست دادن هیجان اولیه نتورک را ترک می کنند؟
5. چگونه می توان عدم نگرش صحیح و ترس را در بازاریابی شبکه ای رفع کرد؟

امیرارسلان ایرانی برگزارکننده آموزش شروع در مسیر صحیح
امیرارسلان ایرانی برگزارکننده آموزش شروع در مسیر صحیح

لیدر امیرارسلان ایرانی کیست؟

امیرارسلان ایرانی، یک فرد با استعداد و با انگیزه است که در زمینه شبکه سازی و نتورک، اطلاعات بسیار غنی دارد. وی درباره چگونگی حفظ اشتیاق در کار نتورک و شروع صحیح، به نکات بسیار مهم اشاره می کند. لیدر امیرارسلان ایرانی با فن بیان قدرتمند و تاثیرگذار خود، جلسات حرفه ای و قدرتمندی برگزار می کند. تصویری که در اینجا می بینید، ارسلان ایرانی همراه با بهرام پورثیابی است که هر دو به عنوان لیدرهای بزرگ ایرانی شناخته می شوند.

امیرارسلان ایرانی با تجربه و دانش خود در حوزه شبکه سازی، به یکی از برترین لیدرهای ایرانی در این حوزه تبدیل شده است و توانسته تیم های موفقی را بسازد و آنها را به رشد و پیشرفت برساند. او همچنین با استفاده از تکنیک های مدیریتی موثر، توانسته است در صنعت شبکه سازی موفقیت های چشمگیری را به دست آورد و به عنوان یک رهبر قدرتمند شناخته شود.

سایر آموزش ها از لیدر ارسلان ایرانی در مارکت ام ال ام:

سایر آموزش ها درباره شروع نتورک در مارکت ام ال ام:

آموزش های مربوط به شروع در مسیر صحیح را در آواکالا مشاهده کنید

اهمیت شروع در مسیر صحیح
اهمیت شروع در مسیر صحیح

چرا باید فایل صوتی آموزش شروع در مسیر صحیح را بارها گوش داد؟

بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که افراد را ترغیب می کند تا محصول یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنند و درآمدی بر اساس فروش و ساختار سازمانی زیرمجموعه های خود به دست آورند. این روش معمولاً به عنوان یک راه برای کسب درآمد جانبی مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک فرصت کسب و کار اینترنتی جذاب شناخته می شود.

یکی از مزایای اصلی بازاریابی شبکه ای این است که همه می توانند در این صنعت شرکت کنند، بدون توجه به سوابق تحصیلی یا تجربه قبلی. با این حال، برای رسیدن به موفقیت در این صنعت، آموزش و آشنایی با روش ها و تکنیک های بازاریابی شبکه ای بسیار مهم است. بنابراین، برای شروع در مسیر صحیح و کسب موفقیت در بازاریابی شبکه ای، باید به فایل صوتی آموزش شروع در مسیر صحیح بارها گوش داد تا تکنیک ها و راهکارهای صحیح را به خوبی فرا بگیریم.

این فایل صوتی می تواند به ما کمک کند تا با اصول اساسی بازاریابی شبکه ای آشنا شویم و راهنمایی کاربردی در خصوص ایجاد ساختار سازمانی و استراتژی های موفق برای جذب مشتریان و توسعه کسب و کارمان به دست آوریم.

استراتژی شروع در مسیر صحیح نتورک
استراتژی شروع در مسیر صحیح نتورک
جزئیات فایل صوتی آموزش شروع در مسیر صحیح:

آموزش شروع در مسیر صحیح که توسط تاپ لیدر امیرارسلان ایرانی آماده شده، یکی از آموزش های مهم برای کسب مهارت در نتورک به حساب می آید. این فایل صوتی با فرمت MP3 و تایم دقیق 53 دقیقه و 40 ثانیه در سایت مارکت ام ال ام موجود شده است. شما با دانلود این فایل صوتی در یک پارت و با حجم 49.1 مگابایت، می توانید شروع درست و ادامه مسیر در نتورک را به درستی یاد گرفته و موفقیت را بدست آورید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 6.590 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

11 فروش
48.729 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره شروع
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 688 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی شروع در مسیر صحیح | امیر ارسلان ایرانی +53 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 53 دقیقه و 40 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 49.1 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: امیر ارسلان ایرانی
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 6.590 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
17 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
11 فروش
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
17 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
افزودن به سبد خرید - 48.729 تومان