شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی ترس کاذب | مصطفی جعفری فایل صوتی ترس کاذب | مصطفی جعفری
فایل صوتی ترس کاذب | مصطفی جعفری فایل صوتی ترس کاذب | مصطفی جعفری

فایل صوتی ترس کاذب | مصطفی جعفری

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
12 فروش
33.189 تومان

ترس کاذب یکی از مهمترین موانع موفقیت در زندگی است. این ترس به معنای نریسیدن به خواسته‌های خود است و ممکن است به دلیل عدم اعتماد به نفس، افت قدرت ارادی و یا شیوع افکار منفی در ذهن فرد به وجود آید. با این حال، این ترس می‌تواند باعث محدود شدن افراد در زمینه‌های مختلف زندگی شود و مانع از رسیدن به اهداف شان شود.

ترس کاذب ترسی های الکی | مصطفی جعفری
ترس کاذب ترسی های الکی | مصطفی جعفری

1. ترس کاذب چیست؟5 FAQ
2. ترس کاذب می‌تواند باعث محدود شدن در زندگی شود؟
3. ترس کاذب باعث از دست دادن فرصت‌های بزرگ می‌شود؟
4. چگونه می‌توان از ترس کاذب دوری کرد؟
5. چگونه می توان ترس کاذب را شناسایی کرد؟

 

 

ترس کاذب چیست؟

ترس کاذب به معنای ترس بی‌مورد و غیرمنطقی از چیزی است که در واقع تهدیدی برای فرد ندارد. این نوع ترس ممکن است از تجربه‌های ناخوشایند گذشته، فشارهای اجتماعی یا حتی تأثیر رسانه‌ها و فیلم‌ها به وجود آید. افرادی که با این ترس روبرو هستند، ممکن است از فعالیت‌های عادی خودداری کنند، از رویدادهای اجتماعی و تحرکات خارج خوددوری کنند و در نهایت با مشکلات روانی مواجه شوند.

ترس کاذب به معنی ترس از چیزی است که در واقع وجود ندارد و تنها در ذهن فرد به وجود می‌آید. این ترس می‌تواند باعث محدود شدن افراد در زندگی شان شود و باعث عدم رسیدن به آرزوهایشان شود. در بازاریابی شبکه‌ای نیز ممکن است افراد به دلیل ترس کاذب از شروع کردن این کسب‌وکار ناامید شوند و از این فرصت برای کسب درآمد بی‌استفاده بمانند. در واقع، این ترس می‌تواند از شروع کارهایی که می‌تواند به نفع فرد باشد، باز دارنده شود و باعث از دست دادن فرصت‌های بزرگ و موفقیت‌های بیشتر شود. بنابراین، باید تلاش کرد که از این ترس دوری کرده و به دنبال رسیدن به آرزوهای خود با اطمینان و امید به آینده پیش برویم.

ترس کاذب، مانعی در راه پیروزی و موفقیت در زندگی

یکی از مسائل شایعی که بسیاری از افراد با آن روبرو می شوند ترسی است که به معنای احساس نگرانی برای مسائلی که در واقع اهمیت زیادی ندارند و خطر واقعی از آنها پنهان شده است. افرادی که این ترس را دارند، ممکن است برای انجام کارهایی که در واقع آنقدر سخت نیستند، به اندازه کافی مترسک شوند و نتوانند به آنها اقدام کنند.

این ترس می تواند باعث شکست و ناکامی در زندگی شخص شود. به عنوان مثال، اگر یک فرد برای چالش های جدید در کار خود بتواند ترس خود را شکست دهد و به فکر پیروزی باشد، موفقیت بیشتری خواهد داشت. اما اگر این ترس به او فشار بیاورد و او را از انجام این چالش ها باز دارد، احتمالاً با شکست و ناکامی مواجه خواهد شد. بنابراین، باید توانایی شناسایی این ترس را داشته باشیم و آن را شکست دهیم تا به پیروزی برسیم.

ترس کاذب مانعیست برای موفقیت
ترس کاذب مانعیست برای موفقیت

برگذار کننده فایل صوتی ترس کاذب کیست؟

برگذار کننده فایل صوتی ترس کاذب دکتر مصطفی جعفری است که  یکی از مشهورترین نویسندگان و مدرسان در زمینه مدیریت دانش و ارتباطات است. او دارای دکترای مدیریت دانش از دانشگاه وسترن سیدنی در استرالیا است و تحقیقات فراوانی در زمینه مدیریت دانش، ارتباطات، فرهنگ سازمانی و رهبری انجام داده است.

دکتر جعفری تدریس در دانشگاههای معتبری مانند دانشگاه وسترن سیدنی، دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف را بر عهده داشته است و همچنین به عنوان مشاور و مدیریت پروژه در شرکت‌های بزرگی مانند شرکت نفت، شرکت مخابرات و شرکت برق فعالیت داشته است. کتاب‌هایی که او نوشته است شامل “مدیریت دانش در سازمان‌های ایرانی”، “رهبری در سازمان‌های دانش‌بنیان”، “فرهنگ سازمانی” و “مدیریت تغییرات” می‌باشد.

دکتر مصطفی جعفری برگذارکننده فایل صوتی ترس کاذب
دکتر مصطفی جعفری برگذارکننده فایل صوتی ترس کاذب

فایل های آموزشی منتشر شده از مصطفی جعفری در مارکت ام ال ام:

غلبه بر ترس کاذب با اعتماد به نفس و تلاش مداوم

ترس کاذب یکی از بزرگترین مانع‌هایی است که می‌تواند انسان را از رسیدن به هدفش باز دارد. این ترس از چیزی که در واقع وجود ندارد و یا به اندازه‌ی بیشتری از آنچه واقعاً وجود دارد بزرگتر شده است. برای غلبه بر این ترس، ابتدا باید به تشخیص آن پرداخت و با تحلیل و بررسی آن به دنبال راه‌حل‌هایی برای غلبه بر آن باشیم.

یکی از راه‌های غلبه بر این ترس، فراهم کردن فضای آرام و ایجاد اعتماد بین خود و دیگران است. همچنین، توانایی ارزیابی خود و به دنبال راه‌حل‌هایی برای مواجهه با ترس و اضطراب است. همچنین، باید به بهبود روابط اجتماعی خود با دیگران پرداخته و با دوستان و خانواده‌تان در مورد ترس‌های خود صحبت کنید. در نهایت، غلبه بر ترس کاذب نیازمند صبر و پشتکار است و این مسیر به موفقیت و اعتماد به نفس شما منجر خواهد شد.

پیشرفت در زندگی با دوری از ترس کاذب

بسیاری از افراد به دلیل ترس از ناشناخته و افکار منفی خود، از انجام کارهایی که می‌توانستند به آن‌ها کمک کند، پرهیز می‌کنند. در واقع، ترس کاذب معمولاً به دلیل ابهام و عدم اطمینان در انجام کارهایی که ما فکر می‌کنیم سخت و غیرقابل انجام هستند، به وجود می‌آید. با این حال، انسانهای موفق همیشه به دنبال چالش‌های جدید و دانسته‌های جدید هستند و در برابر ترس کاذب خود قرار نمی‌گیرند.

با دوری از آن، می‌توانیم به دنبال رویاهایمان برویم و به دنبال اهداف بزرگتری که برای خود تعیین کرده‌ایم برویم. این به ما امکان می‌دهد تا خود را به چالش بکشانیم و توانایی‌هایی که درونمان جای دارد را به کار بگیریم. با دوری از این ترس، می‌توانیم به دنبال روحیه جسورانه‌تری در زندگی خود باشیم و به انجام کارهای جدید و چالش‌برانگیز روی بیاوریم. به یاد داشته باشید که ترس کاذب ممکن است در برخی موارد ناپایدار باشد و شما را از آغاز کردن یک چالش جدید باز دارد، در نتیجه، به جای اینکه اجازه دهید ترس شما را از رسیدن به موفقیت باز دارد، با آن روبرو شوید و آن را شکست دهید.

دوری از ترس کاذب و شکست آن
دوری از ترس کاذب و شکست آن

3 فایل آموزشی موجود در مارکت ام ال ام که به شما کمک می کنند تا با ترس های خود مقابله کنید.

 با آواکالا دوری از ترس ها ممکن است!

جزئیات فایل آموزشی ترس کاذب:

فایل آموزشی با عنوان “ترس کاذب”، به مدت 29 دقیقه و 28 ثانیه توسط دکتر مصطفی جعفری برگذار شده است. این فایل به فرمت mp3 ارائه شده و به عنوان یک منبع آموزشی مفید در زمینه مدیریت و کنترل ترس های پوچ، به دانشجویان و علاقه‌مندان پیشنهاد می‌شود. این فایل می‌تواند به عنوان یک راهکار موثر برای کسب اطلاعات درباره این موضوع مفید باشد و به کاهش ترس کاذب در زندگی روزمره کمک کند.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 4.490 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

12 فروش
33.189 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر مربوط به ترس
فایل صوتی ترس کاذب | مصطفی جعفری
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 28:29
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 10.7 مگابایت
فرمت: mp3
زبان: فارسی
استپ: همه افراد
برگزارکننده: مصطفی جعفری
به روز شده در:
-𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭

به ازای هر فروش این محصول 4.490 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات msn ‌ Other Products

فایل صوتی به اندازه کافی وقت ندارم | جو پینسکر
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اجتماعی، به سرعت به سمت یک زندگی پیچیده تر و چالش برانگیزتر حرکت می‌کنیم. همه ما باید همزمان با کار و تحصیل، روابط اجتماعی خود را نیز حفظ کنیم و به خانواده خود اختصاص بدهیم. با همه این ها ما با یک اتفاق مواجه می‌شیم: (وقت ندارم) [...]
11 فروش
5.0
14.319 تومان
فایل صوتی راهکار های فروش | فائزه اسدی
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
برای داشتن موفقیت در بازاریابی، باید راهکار هایی مانند ایجاد رابطه با مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت، ارائه تخفیف های ویژه و داشتن یک برنامه بازاریابی مناسب را به کار گرفت. همچنین، نیاز است تا فروشندگان با ارائه اطلاعات دقیق و کافی درباره محصولات خود، اعتماد مشتریان را به [...]
12 فروش
5.0
54.279 تومان
دغدغه ها و چالش ها در نتورک | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
با وجود تمام مزایایی که بازاریابی شبکه ای ارائه می دهد، این روش همچنین با چالش هایی همراه است. این چالش ها شامل جذب نیروی کار با تخصص در بازاریابی شبکه ای، ایجاد روابط قوی و پایدار با مشتریان و تامین منابع مالی برای ایجاد و توسعه کسب و کار هستند. همچنین، بازاریابی شبکه ای [...]
12 فروش
5.0
78.699 تومان
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ | محسن فرهمند
msn ‌
msn ‌ -𝚂𝚊𝚢 𝚈𝚊𝙰𝚕𝚕𝚊𝚑 | 🫳 do u want @sigma -𝟬𝟭
چگونه پرزنت موفق داشته باشیم؟ «برای داشتن یک پرزنت موفق، ابتدا باید به موضوع مورد بحث خود عمیقا آشنا شوید و مطالعه کافی داشته باشید. سپس باید ساختار درست و منطقی برای پرزنت خود تهیه کنید و از واژگان ساده و روان استفاده کنید» 1. چرا پرزنت یکی از شیوه‌های دعوت مورد استفاده [...]
10 فروش
5.0
154.290 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
111 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 33.189 تومان