شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایل صوتی انگیزش در نتورک | میثم عباس نیا +14 دقیقه فایل صوتی انگیزش در نتورک | میثم عباس نیا +14 دقیقه
فایل صوتی انگیزش در نتورک | میثم عباس نیا +14 دقیقه فایل صوتی انگیزش در نتورک | میثم عباس نیا +14 دقیقه

فایل صوتی انگیزش در نتورک | میثم عباس نیا +14 دقیقه

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
12 فروش
24.309 تومان

زمانی که یک اتفاق جدید می افتد و شما می خواهید با آن تغییر روبرو شوید، تمام احساسات شما بر ضد آن تغییر قیام می کنند. اما تنها چیزی که می تواند باعث شود تا بتوانید جلوی این قیام بگیرید، نور امید است. بارقه امید و فکر برتر می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

چطور می توان به انگیزش در نتورک دست یافت؟
چطور می توان به انگیزش در نتورک دست یافت؟

۱. آیا افرادی که انگیزه قوی دارند، در نتورک مارکتینگ بهتر عمل می کنند؟
۲. چگونه می توان برای خود هدف های محدود و قابل اندازه گیری تعیین کرد تا انگیزه بیشتری یافت؟
۳. آیا حضور در جلسات آموزشی و گوش دادن به فایل های صوتی می تواند به افزایش انگیزش در نتورک مارکتینگ کمک کند؟
۴. چگونه می توان بهترین رهبران و مشاوران در صنعت نتورک مارکتینگ شد و دیگران را به انجام عملیات موفق تشویق کرد؟
۵. علاوه بر عشق و شغف، چه عواملی می توانند به حفظ انگیزش در نتورک مارکتینگ کمک کنند؟

انگیزش در نتورک ضروری است؟

انگیزش در نتورک مارکتینگ یک عامل ضروری است که برای موفقیت در این صنعت حیاتی می باشد. در حقیقت، انگیزش می‌تواند به عنوان محرکی برای افراد عمل کند تا به دنبال هدف‌های خود در این حوزه بروند و تلاش کنند. انگیزش در نتورک به افراد امکان می‌دهد تا از مسیر صحیح و پیشرو برای رسیدن به هدف‌هایشان پیروی کنند و در مواجهه با مشکلات و چالش‌ها، پافشاری کنند.

علاوه بر این، انگیزش می‌تواند اثر مثبتی در ارتباطات فردی و حرفه‌ای افراد در صنعت نتورک مارکتینگ داشته باشد. افرادی که انگیزه قوی دارند، معمولاً بهترین رهبران و مشاوران هستند و می‌توانند دیگران را تحت تأثیر قرار دهند و آنها را به انجام عملیات موفق در این حوزه تشویق کنند. به طور خلاصه، انگیزش در نتورک مارکتینگ بسیار حائزاهمیت است و بدون آن، افراد به سختی می‌توانند در این صنعت رشد کنند و به موفقیت دست پیدا کنند.

انگیزش در نتورک چه فوایدی دارد؟
انگیزش در نتورک چه فوایدی دارد؟

چطور می توان انگیزش در نتورک را زیاد کرد؟

انگیزش در نتورک مارکتینگ یکی از عوامل مهم برای موفقیت در این صنعت است. برای افزایش انگیزش در نتورک، ابتدا باید هدف های خود را مشخص کنید و به آنها متعهد باشید. هدف های محدود و قابل اندازه گیری برای شما راحت تر است و انگیزه بیشتری به شما می دهد. همچنین، برنامه ریزی منظم برای فعالیت های خود در نتورک مارکتینگ اهمیت زیادی دارد.

همچنین حضور در جلسات آموزشی و گوش دادن به چنین فایل های صوتی باعث افزایش انگیزه می شود. ارتباط مستمر با اعضای تیم و همکاران شما نیز می تواند انگیزه را افزایش دهد. در نهایت، مهمترین عامل برای حفظ انگیزش در نتورک مارکتینگ عشق و شغف به کار شما است. اگر شما به افتخار و لذت از کار خود علاقه مند باشید، انگیزه شما برای تلاش بیشتر خواهد بود.

آشنایی با روش های افزایش انگیزش در نتورک
آشنایی با روش های افزایش انگیزش در نتورک

لیدر میثم عباس نیا کیست؟

یکی از افراد فعال در حوزه نتورک مارکتینگ، تاپ لیدر میثم عباس نیا است که علاوه بر ویژگی های خاصی که در زمینه نتورک مارکتینگ دارد، ویژگی های شخصیتی ویژه ای هم دارد. این فرد تاکنون توانسته جلسات انگیزش در نتورک و سایر جلسات آموزشی بسیار جذاب و پرباری را برگزار کند تا همه افراد فعال در این حوزه بتوانند دید جدید و بهترین نسبت به نتورک داشته باشند. آموزش های چنین افرادی می تواند برای انگیزش در نتورک و کسب موفقیت، بسیار مناسب و جذاب باشد.

سایر آموزش ها درباره انگیزش در سایت مارکت ام ال ام:

تاثیر مستقیم انگیزش در نتورک با موفقیت
تاثیر مستقیم انگیزش در نتورک با موفقیت

چرا باید به فایل های انگیزشی گوش دهیم؟

شنیدن و گوش دادن به فایل های صوتی انگیزش در نتورک ما را در دستیابی به موفقیت در این حوزه یاری می‌کند. این فایل ها تجربیات و موفقیت های دیگران در این صنعت را شامل می‌شوند و ایده ها و راهبردهای جدید برای بهبود عملکردمان را به ما آموزش می‌دهند. همچنین، این فایل ها به ما در راهنمایی در مواجهه با چالش‌ها و مشکلاتی که در این صنعت وجود دارد، کمک می‌کنند و تمرکز و انگیزه ما را حفظ می‌کنند.

از طرف دیگر، با گوش دادن به این فایل ها می‌توانیم با شبکه های موجود و افراد موفق در این صنعت آشنا شویم و از تجربیات آنها بهره‌برداری کنیم. در نهایت، این فایل ها به ما کمک می‌کنند تا روحیه و انگیزه خود را حفظ کنیم و به موفقیت های بزرگتری دست یابیم.

جزئیات فایل صوتی انگیزش در نتورک از لیدر میثم عباس نیا:

فایل صوتی انگیزش در نتورک از تاپ لیدر میثم عباس نیا بوده و 13.6 مگابایت حجم دارد. این فایل در یک پارت و در 14 دقیقه و 52 ثانیه ارائه شده تا افراد بتوانند یک آموزش جذاب و کاربردی برای انگیزش در نتورک به دست آورند. بخشی از این فایل نیز به صورت رایگان آماده شده تا بتوانید به آن گوش دهید و با نوع سخنان این تاپ لیدر در زمینه انگیزش در نتورک آشنا شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان مارکت ام ال ام بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.

به ازای هر فروش این محصول 3.290 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام: در سیستم همکاری در فروش مارکت ام ال ام، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی خود از محصولات در وب سایت یا شبکه های اجتماعی تان، به ازای فروش هر محصول پورسانت متفاوتی از مبلغ کل خرید کاربرانی که به مارکت ام ال ام هدایت می‌شوند را دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.   چه مدت پس از خرید محصول توسط کاربر سهم همکاری در فروش واریز می‌گردد؟ بلافاصله بعد از خرید هر محصول توسط کاربری که با لینک همکاری در فروش شما وارد مارکت ام ال ام شده است، سهم همکاری در فروش برای شما محاسبه شده به کیف پول همکاری در فروشتان واریز می‌گردد.   چطور می‌توانم درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دارم را دریافت کنم؟ در پنل کاربری خود و از بخش مالی، می‌توانید کل درآمد خود را درخواست وجه بزنید تا بخش مالی مبلغ درخواستی را به حساب بانکی شما واریز کند. همچنین می‌تواند درآمد خود را برای خرید محصول از مارکت ام ال ام استفاده کنید.   سهم همکاری در فروش صرفا برای خرید همان محصول است یا کل سبدخرید کاربر؟ لینک اختصاصی همکاری در فروش شما به مدت 30 روز کار میکند، اگر کاربر برای محصول x با لینک شما وارد سایت شود، اگر محصول y یا z را هم خریداری کند، پورسانت همکاری در فروش دیگر محصولات برای شما محاسبه خواهد شد.

12 فروش
24.309 تومان
مزایای شما از این خرید:
دانلود رایگان آپدیت محصولات
6 ماه پشتیبانی رایگان تضمین شده
تضمین دسترسی مادام العمر به محصولات خریداری شده
تضمین هماهنگ بودن توضیحات و محصول خریداری شده
بازگشت 5% از مبلغ کل سفارش به کیف پول حساب کاربری‌تان
بازگشت وجه تا ۱۰ روز در صورت مغایرت فایل با توضیحات درج شده
دانلود نیم بها برای تمام فایل ها
سرورهای بسیار قوی برای آپتایم بودن سایت تا ۹۹.۹۹٪ در هفت روز هفته
فایل های دیگر درباره انگیزش
قابل دسترسی از طریق این پلن ها: اشتراک لیدری
شما می توانید این محصول و 689 محصول دیگر را با کمترین قیمت و خرید اشتراک ویژه دانلود نمایید.
فایل صوتی انگیزش در نتورک | میثم عباس نیا +14 دقیقه
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
زمان: 14 دقیقه و 52 ثانیه
تعداد پارت: 1 پارت
اندازه: 13.6 مگابایت
فرمت: MP3
زبان: فارسی
استپ: مثبت 20
برگزارکننده: میثم عباس نیا
به روز شده در:
یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.

به ازای هر فروش این محصول 3.290 تومان کسب درآمد کنید.

لینک زیر را به اشتراک بذارید و از مارکت ام ال ام | بازاریابی شبکه ای سهم فروش دریافت کنید.

سایر محصولات فائزه آقاباقری Other Products

مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
دغدغه ها در نتورک | حسین تبرایی + 160 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
جلسه آموزشی دغدغه ها در نتورک، یک کارگاه پرسش و پاسخ همراه با آموزش های تخصصی درباره چالش هایی است که هر نتورکری با آن روبرو می شود. درواقع مهم نیست که شما مبتدی هستید یا سال ها در این تجارت فعالیت کرده اید، در هر صورت این آموزش می تواند شما را به جواب […]
15 فروش
5.0
99.345 تومان
فایل صوتی شناخت در نتورک | محسن فرهمند + 91 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
از وقتی که بتوانی کسب و کار خودت را بشناسی، آن وقت می توانی از آن کار لذت ببری. اینطور به سادگی بعد از چند ماه از کار کنار نمی کشی. در این صورت به جای آنکه بعد از چند سال به درآمد برسی، به جای آن در عرض چند ماه و خیلی ساده تر […]
13 فروش
5.0
83.250 تومان

محصولات مرتبط Related Products

سمینار تصویری نگرش | لیدر حامد فتوحی نژاد
مارکت ام ال ام
مارکت ام ال ام وقتی میشنویم نتورکر عزیزی با آموزش های مارکت اِم اِل اِم ، تیم فروش منظمی راه اندازی کرده است ، بسیار خوشحال میشویم
نگرش | نگرش در نتورک | نگرش چیست؟ | درباره نگرش | نتورک مارکتینگ | حامد فتوحی | حامد فتوحی نژاد | لیدر فتوحیان | بازاریابی شبکه ای موضوع از اینجا شروع میشه که ما فکر می‌کنیم آدمها با چشم هاشون می‌بینند! ولی این واقعیت نداره (درواقع ما با نگرشی که برای ما جا افتاده […]
10 فروش
5.0
161.949 تومان
تواضع فروتنی و آموزش پذیری از دیدگاه کوین ترودو
آرش رحمتی
آرش رحمتی نویسنده، مترجم و مدرس فایل های آموزشی در حوزه موفقیت و رشد شخصی نتورک مارکتر با بیش از ۹ سال سابقه کار «نتورک یه تجارت نیست، یه سبک زندگیه!»
تنها کسی که اطاعت می کند، می تواند فرمان بدهد. تنها زمانی می توانید راهبر بزرگی باشید که مریدی عالی بوده، و‌ هنوز هم باشید. تنها زمانی می توانید معلم بزرگی باشید که شاگردی عالی بوده، و هنوز هم باشید. تنها فروتن ترین و فرمانبردارترین خدمتگزار می تواند یک ارباب حقیقی شود. [...]
10 فروش
5.0
54.057 تومان
مصاحبه با کارآفرین نمونه و موسس رستوران های زنجیره‌ای ”پدر خوب“ | شهرام فخار
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
فساد، فقر، فحشا، ناراحتی های روحی و روانی و تمامی مشکلات را می توان از در بیکاری به حساب آورد. یک نفر که بیزینس و کار داشته باشد، دیگر فکرش به چیزهای منفی نمی رود. از این رو کارآفرینی برای یک کشور می تواند یکی از مهم ترین اصول برای حذف بیکاری به حساب آورد. […]
10 فروش
5.0
85.359 تومان
تند خوانی و تقویت حافظه | حسین عباس منش + 124 دقیقه
فائزه آقاباقری
فائزه آقاباقری یاد بگیریم و به آگاهی برسیم تا دنیای بهتری رو بسازیم.
آیا موقع مطالعه حواس شما پرت می شود؟ چه تکنیک هایی باعث می شود تا تمرکز ما در مطالعه بیشتر شود؟ چرا در هنگام مطالعه کردن حس خواب آلودگی سراغ ما می آید؟ چرا بعد از مطالعه یک بخش، به سرعت آن را فراموش می کنیم؟ روش های رفع این مشکلات و بسیاری از مشکلات […]
113 فروش
5.0
138.639 تومان
افزودن به سبد خرید - 24.309 تومان